X-Files   Return to Index
Özel Mesajlar
Finalde neler olacak?

Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: All Lies Lead The Truth - Sezon 9
« Önceki konu :: Sonraki konu »  

Finalde ne olacak?
1.İşgal başlayacak.Kİyamette herkes ölecek.
0%
 0%  [ 0 ]
2.Mulder ölecek..Bu sefer 3 ay değil 4 yİl ölü kalacak.
0%
 0%  [ 0 ]
3.Scully ölecek.O öldüğü için Mulder intihar edecek. Ve Doggett Ve Skinner..
0%
 0%  [ 0 ]
4...ve Frohike
0%
 0%  [ 0 ]
5. CC bizi öldürecek :)
0%
 0%  [ 0 ]
Toplam Oylar : 0

Yazar Mesaj
darkness
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 1266

İletiTarih: Cmt Eyl 03, 2005 10:52 pm    İleti konusu: Finalde neler olacak? Alıntıyla Cevap Gönder
tamam tamam ..Çok sıkılıyorum Smile

Biraz geyikte ben yapayım dedim ..Ölüm senaryolarınızın (ya da eğer varsa mutluluk senaryolarınızı ...Ruki??) aşağıya bekliyorum ..Smile

--------------------------------------------------------------------

SONUÇLAR :
1.ışgal başlayacak.Kıyamette herkes ölecek 1 votes (8%)
2.Mulder ölecek ..Bu sefer 3 ay diil 3 yıl ölü kalacak 1 votes (8%)
3.Scully ölecek.Ve o öldüğü için Mulder intihar edecek .Ve Doggett ve Skinner - 2 votes (17%)
-> ve Frohike ve ..... 1 votes (8%)
4. CC bizi öldürecek Smile 7 votes(58%)

Live long and prosper
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
darkness
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 1266

İletiTarih: Cmt Eyl 03, 2005 11:05 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

From: AGENT MULDER (FMULDER9) 3/12/2002 10:51 am
To: Federal Bureau of Imagination (PELIN77)

şte benim komplo teorim.(aslında bu sana bahsettiğim film senaryomdu
ama). Doggett ve Reyes x-files ofiisindeyken aniden Alaska'da
daha önce kaçırılan ve geri dönen birisi için Alaskaya gidecekler.
Bu kişi onlara güçlükle "Samanta" diyecek.(çünkü adam donmak üzere iken bulunacak)Ve bu durumu Scully'e bildirecekler.Scully de bir şe-
kilde Mulder e ulaşacak. Mulder tekrar geri dönecek ve olayları
partneri Scully le birlikte araştıracak. Daha sonra kaçırılan kişi
onlara Doggettin oğlu hakkında da bazı bilgiler verecek. Doggett te
artık bu olaylara kayıtsız kalmayacak. Ancak FBI başkan yardımcısı
Kersh (o adamı hiç sevemedim) ve Reyes onlara ihanet edecek.(çünkü
Reyes i ilk gördüğümde "Morley" marka sigara içiyordu. CSM nin içtiği
sigara da aynı marka) Ve bu sefer Scully ve William ın kaçırılmasını
sağlayacaklar. Sonrası...... Sonrası:

TO BE CONTINUED

EXECUTIVE PRODUCER

CHRIS CARTER

WRITTEN BY

MAHMUT ÜSTÜN (BAKIRKÖY MEMORIAL HOSPITAL)

Not : TıGRıT 9. sezon Finalini satın almış. Ancak kasetler geri
Amerikaya dönmüş.Sonra yeniden gelmiş.Dublaja gidecekmiş.
Vazgeçmişler altyazılı yayınlayacakmış. (Bu benim T-Shirt
işine döndü) Alt yazı urduca olacakmış.

-------------------------
El AANIIGOO 'AHOOT'E

From: Federal Bureau of Imagination (PELIN77) 3/12/2002 1:10 pm
To: AGENT MULDER (FMULDER9)

472.4 in reply to 472.3
Olmadı ....Smile Bu çok mantıklı olmuş...Senin iyileştiğine karar veriyor ve taburcu ediyoruz ..

Yeni işin TıGRıT ÇOK GENEL Müdürlüğünde sana sağlık ,başarı ,mutluluk ,sevinç ,neşe, akıl vs.. dileriz ....Bol mutluluklu günler..

Bakırköy Memorial Hospital Yönetim Kurulu Adına

Başhekim
*
*
*
*
*
*

Bence hayal edilebilecek en kötü şeyler olacak ...dediğim gibi Scully öldürülecek ..william Kersh'e baba demeye başlayacak ..Scully ölünce Mulder ,Doggett ,Skinner ,Frohike , ve bir yığın adam intihar edecek ... Reyes sonunda asıl işi fal okumaya dönecek ve ve Madam Mon adıyla ünlü olup Bush'un falına bakacak Smile))) (Kızmak yok Utku :p şaka şaka Smile

From: sidarta1 3/12/2002 4:01 pm
To: AGENT MULDER (FMULDER9)

nassssssssssılll ya reyes kime ihanet edecekmiş duymamış olayım böyle bir şeyi asıl mooooooolder ve scully'den böyle bir şey beklenir

From: Agree to disagree. (trustno13) 3/12/2002 5:34 pm
To: sidarta1

Scully'ye uzanan eller kırılsın! :pp
Bence william ölücek,ölürken "baba anneme iyi bak" diycek..mulderda scully ye dönüp 45 dakka bakıcak...Scully mulder'a "var ya sen salaksın insan bu kadar mı geyik olabilir" diycek. Mulder "ren geyiği mi?" der. scully "alageyik" die cevap verir.mulder "alageyik diyince aklıma geldi evolution da nasıldım ama" die sorar..gillian anderson "oha david oha bokunu çıkardın dizinin" die haykırır,david "yok be güzelim o işi yapan chris'ti,ben toparlamaya geldim" der sakince. "pek de bi yardımın oluyo ki sorma" die yanıtlar gillian "kahretsin ööleyimdir ben,süperim herkese yardım ederim,dizimi sıfırdan zirveye çıkarırım böyle" die kasılır david. gillian dayanamaz scully moduna geçer "allahım neden ölmedinki sen mulder" die mırıldanır. mulder "euhe scully ne zamandan beri tanrıya inanırdın?" die dalga geçer scully "yuh be artık ben oynamıorum son bölüm mon bölüm,hadi eywallah" diyip çıkıp gider. mulder kalakalır..bi williama bide kapıya bakar "annesine çekmemişti umarım" der...tabiki yanılıyodur çünkü william *birden* dirilir "ayıp ettin baba,seni örnek aldım tüm hayatım boyunca bak bu da en son aniden dirilme numaram nası beğendinmi?" der ve güler. mulder da " koçum benimm bee hadi gel bi Frohike,Langly ve Byers amcaları ziyaret edelim" der...tam bu sırada iyice kafayı yemiş olan Chris carter bir anda oturduğu yerden fırlar ve beni bu iğrenç mini senaryoyu yazdığım için boğazlayarak öldürür.

Murat

From: Patient X **Truth wants to be known** (okatmer) 3/12/2002 8:12 pm
To: Agree to disagree. (trustno13)

Murat gelecek yılın en iyi senaryo oscarı senin hiç şüphen olmasın

"Your Aliens,Agent Mulder,Your Little Green Men Arrived Here Millions Of Years Ago"
Well Manicured Man-FTF-

From: Behind a gun, I'll make my final stand (rukish) 3/13/2002 4:35 am

Uvaaaaaaa

Ya Diana Fowley hortlarsaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!

Ay bi saat önce isledim Sixth Extinction II-Amor Fati'yi, kahretsin dünkü gibi niye kaçırmadım yaa geneee.. (Aslında Mulder iyiydi be yarı çıplak ööleee :PPPP DIANA GELENE KADAR TABEEEE!!! Böööğğüüüaaa. Kusacam!!)

Ya CSM ya KRYCEK gelcek diyonus hade bakalım Fowley gelirse naapacazz... Bakırköyy Psychooo PArrrtyyyyyyyyyy!!!! Herkes davetlidir.

*
*
*
*
*
Hımmm. Biras sıyrılsam acaba neler olabilir desem??

William 17. bölümde kaybolur, finalde ortaya çıkar!! Ama o aradayken iyyi öpüşemiyo bunnar. Çıkmasın, filme kalsın o velet!!

Yok! O zaman mutlu son olmas!!! William bulunsun ama finalin finalinde bi zahmet uyusun, uyku ilacı versinler :PPP Bisimkiler öpüşsünn (Bana yetmez bu aslında yaf, gördük o kadarını zaten HIAHAHHHAAAA)Dogget'le Reyes de öpüşsün, bıraksın Dogget Scully'nin yakasını, o gitsin çocuunun ölümünü araştırsın. Bulup ta ne yapıcak cidden merak ediyom ama bulsun bi ara, o zaman Reyes akllına gelir ancak, mutlu mesut devam etsin hayatına Reyes'le. Reyes, Reyes'in de kafasına saksı düşsün, taam kalmadı o yetenek falan, normal bi hatunn olsun artık işi ne :PPP (Benim senaryom karışanı vururum bea. Bööle olcak işte bana ne!)

Bi de uzaylılar vardı dimi, hani mitoloji deniyodu galiba ööle bişiler vardı :PPP .. şu bilmem kaç canlı asker müsfetteleri Komite'nin (hala var dimi onnar Razz) bu sefer sivrisineklere encekte ettiği virüsler yüsünden teker teker gebersin. (Ama bu sinekler dirrek hedefe kilitlenmiş, mekanik şeeler, koku alıyolarmış gibi düşünün sis, daha şekillenmedi senaryo bu kadar çıktı ancak !Biliyom iğrenç, boşverin)Geriye ne kaldı, bizim zuzaylılar, abicim dünyadaki sera etkisi gün geçtikçe artıyo ya, anaaaa bakın nooldu zuzaylılar da dünya şartlarına uyum sağlayamıyolar artıkın, sıcakta uykularından uyanıyolardı aslında ama, bakmayın ööle dayanıklı diil o şeyler!! "Hade bakalım gemilere binip gidelim kaç senedir bi şu salak ırkı yokedemedik zaten, bunnarın salaklığı bise geçmeden tüyelim." desinler ve gitsinler...ama hibridler kaldııı. Haaaaa, onnarı da bisim velet William yakalasın, yetenekleri o yönde gelişcek ilerde, ben CC'nin yalancısıyım valla, filmde görürsünüs. Filmde Mulder'la Scully olmıcak zaten William Hybryd kısmısını kovalıycakmış. (Hatta kim oynıycak William'ı biliyonus muuu Edward Furlongggg. Terminator'deki geleceğin çocuuuu :PPPP)Ha bi de Krycek gelcekkkk. Bi bakıcak, zuzaylılar yok, FBI X-Files'ı kapatmış, komite dumurlarda, o da soğuk savaşı yeniden canlandırmaya çalışıcak!!

Allah'ım naapıyom ben yaa!!! Mutlu bitsin ama CC bu!! Bulur bişiler, batırır ortalığı ..Aaarggghhh!!! FOWLEY gelmesin ama yaaa. Uyuyamıycam şimdi benim de rüyama girer bu kaltak!!

DOKTORUUUUU ÇÇÇÇÇAAAAAARRRRRRRIIIIIINNNNNNN. SAKıNLEşTıRıCı ıSTıYOOOMMMMMM. UFO MUFO GELıR şıMDı MANZARALI ODADAN VAZGEÇTıM. TUVALETE KAPATIN BENı!!!FıNALı ALIşTIRA ALIşTIRA ANLATIN BAKIN, UYANMAMAK ÜZERE KATATONıK UYKUYA DALARIM HAA!!!

From: Federal Bureau of Imagination (PELIN77) 3/13/2002 9:30 am
To: Agree to disagree. (trustno13)

kafayı CC mi yemiş?? hımmmmm..emin misin?? ahhahahahhahah....Sana bir oscar da benden .

From: Federal Bureau of Imagination (PELIN77) 3/13/2002 9:34 am
To: Behind a gun, I'll make my final stand (rukish)

hehehhe..Diana geri gelirse CC ebediyete doğru yolculuğa çıkacak...

hayır ...

Diana gelsin ..Mulder Diana'yla birlikte kaçsın ..THE ZOMBIES olarak isim değiştirsinler ..Tabii Scully ne olacak diyeceksin ? Wink)))))))))

Benim tanıdığım BıRı ona dertlerini unutturacaktır Smile) (Fonda Terminatörün müziği çalmaktadır Smile)

reyes Doggett'ı kaptırınca hayata küserek Türkiye'ye yerleşir ve güzel ıstanbul'un nadide üniversitelerin birinde (!!!!) geleceğin değil geçmişin esrarını araştırmak için TARıH bölümüne kaydolur Smile)))))))))

THE END

From: sidarta1 3/13/2002 3:13 pm

eveeeeeeeeeet kesinlikle sonra bu okulda yeni bir çocukla tanışır ve dehşet bir aşk başlar aralarında eveeeeeeet harikasın pelin bu seneryo benim bile aklıma gelmemişti Smile

Live long and prosper
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
auroriel
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 3600

İletiTarih: Pzr Mar 11, 2007 3:04 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Chris Carter ölecek.. olmadı bu Sad

Mulder geri gelip Chris Carter'ı öldürecek.. bu da olmadı..

Chris Carter'ın hiç olmazsa dayak yediği bir bölüm için neler vermezdim. Bir şekilde Chris Carter diye bir karakter koysunlar, onu evire çevire dövsünler lütfen Sad

Daha önceki mesajımda "Diana Fowley hortlayacak" demişim. Vallahi XF'ın bu gidişatını bozacaksa buna bile razıyım şu an.. Teena Mulder hortlamasın da! Amann!!!

Samantha Mulder'ın aslında süper asker olduğu ortaya çıkacak. Buyrun burdan yakın?!! Yıldız ışığı safsatasından daha iyi ama bakın, Allah için Razz
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder
isatay
Müdür Yardımcısı
Müdür Yardımcısı

İletiler: 834

İletiTarih: Pzr Mar 11, 2007 4:29 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
ılla bir ihortlayacaksa Sigar ıçen Adam hortlasın. özledik onu.
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder
xsinekkkx
Saha Ajanı
Saha Ajanı

İletiler: 357

İletiTarih: Pzr Mar 11, 2007 12:24 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
auroriel yazdı:
Daha önceki mesajımda "Diana Fowley hortlayacak" demişim. Vallahi XF'ın bu gidişatını bozacaksa buna bile razıyım şu an..

Ama ben de insanım,böyle ani ve yıkıcı tahminlerde bulunmayın kaldıramam gerçekten Very Happy
Bana gelse CCcik dese ki 'tamam 9 diye bir sezon olmayacak hayatınzda bundan sonra,sileceğim onu hafızanızdan,o keddar süper bir final yapcam size ama Fowley'i hortlatmam lazım,hı hı?' I ıh,çok güç ama ı ıh derim.Hayal kırıklığımın öfkemi yenmesine izin veremem Razz
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 1379

İletiTarih: Pzr Mar 11, 2007 12:43 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
CC'den"madem diziyi batırdım, öyle bir final yazayımki insanların aklı başında gitsin,diziyi kötü geçen sezonlarla değil finaliyle hatırlasınlar" mantığıyla bir bölüm yazayım demesini isterdim. ama CC ve mantık artık birbirinden uzak şeyler. Ne diyim başka :)
Muhbir
Muhbir

İletiler: 1530

İletiTarih: Pzr Mar 11, 2007 1:28 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
-Son iki sezonun sadece bir halüsinasyon olduğunu anlayacağız,o zaman onları kabul etmek daha kolay olacak Evil or Very Mad Belki uzay gemisindeki Mulder'ın kabusu belki de Scully'nin Scott Blevins'in odasına girmeden önce aklından geçenler ( tamam çok saçma biliyorum ama bana şu sezon olanlardan daha hoş gözüküyor)
-Sendikanın aslında ölmediği ortaya çıkacak aslında öldü gözüken herkesin, belki de Krycek'in bile
-Samantha'nın yıldız ışığı olmadığı...

"I'm having trouble coming to terms with the fact that Fox Mulder is a fictional character"
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder E-Posta gönder
klee

İletiler: 10

İletiTarih: Pzr Mar 11, 2007 2:06 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
4. CC bizi öldürecek
ki öldürdü ztn sinirden kudurttu...
theredandtheblack
Özel Ajan
Özel Ajan

İletiler: 485

İletiTarih: Pzr Mar 11, 2007 2:33 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
2shy yazdı:
-Son iki sezonun sadece bir halüsinasyon olduğunu anlayacağız,o zaman onları kabul etmek daha kolay olacak Evil or Very Mad Belki uzay gemisindeki Mulder'ın kabusu belki de Scully'nin Scott Blevins'in odasına girmeden önce aklından geçenler ( tamam çok saçma biliyorum ama bana şu sezon olanlardan daha hoş gözüküyor)
-Sendikanın aslında ölmediği ortaya çıkacak aslında öldü gözüken herkesin, belki de Krycek'in bile
-Samantha'nın yıldız ışığı olmadığı...

yazdıklarına hem gülümsedim okurken hem de güzen bir final olur herhalde diye düşünmekten kendimi alamadım Smile .özellikle sendikanın ölmediği meselesi..ki CC sendikanın ölmediğinin içinde olduğu bir final yapacaksa herhalde bu 9.sezon finaliyle olmazdı gibi geliyor bana...sendika nerede, 9un mitolojisi(hala garipsediğim) nerede.... Question

Samantha konusu ise o kadar uzamıştı ki saçma sapan bir şekilde sonlandırılması ne kadar kötü olsa da yine de bu konuyu da dirilteceğini sanmıyorum açıkçası...
ama yine de Fowley hortlamasın yahu..cidden de tüylerim diken diken olmasın yani Laughing
2shy
Muhbir
Muhbir

İletiler: 1530

İletiTarih: Pzr Mar 11, 2007 2:57 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
aylinkumm yazdı:
Samantha konusu ise o kadar uzamıştı ki saçma sapan bir şekilde sonlandırılması ne kadar kötü olsa da yine de bu konuyu da dirilteceğini sanmıyorum açıkçası...

Evet bence de; ama ben Samantha konusunun uzadığını düşünmüyorum.Aslına bakarsan Redux II'den sonra tamamen boşlukta kaldı 6.sezonun finaline kadar doğru dürüst birşey olmadı,sadece Mulder "my sister" dedi o kadar.Tamam bazen sinir bozucu olabiliyordu "yeter artık açıklayın ne olduğunu" gibisinden düşünüyordunuz ama ben hala Closure'dan sırf bu yüzden nefret ediyorum.Eskiye saplanıp kalmış olabilirim XF'deki bir çok şey böyle olmamalıydı Sad neyse...

"I'm having trouble coming to terms with the fact that Fox Mulder is a fictional character"
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder E-Posta gönder
emremektup
Çaylak
Çaylak

İletiler: 126

İletiTarih: Sal Nis 24, 2007 5:43 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
ÖSS kalkacak!!!
emremektup
Çaylak
Çaylak

İletiTarih: Sal Nis 24, 2007 5:44 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
ÖSS kalkacak!!!
emremektup
Çaylak
Çaylak

İletiTarih: Sal Nis 24, 2007 5:44 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
ÖSS kalkacak!!!
emremektup
Çaylak
Çaylak

İletiTarih: Sal Nis 24, 2007 5:47 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
arkadaşlar
bilgisayarımdaki bir sorun sebebiyle az önce yolladığım mesajdan 4 tane gönderilmiş. forum yetkilileri gereksiz olanları silsin.
bu arada bizim espri de güme gitti ...tüh...
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: All Lies Lead The Truth - Sezon 9 Saatler GMT +3 zaman dilimine göredir
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız