X-Files   Return to Index
Özel Mesajlar
Artık Kesin !

Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: All Lies Lead The Truth - Sezon 9
« Önceki konu :: Sonraki konu »  
Yazar Mesaj
darkness
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 1266

İletiTarih: Cmt Eyl 03, 2005 10:36 pm    İleti konusu: Artık Kesin ! Alıntıyla Cevap Gönder
From: Agree to disagree. (trustno13) 2/21/2002 2:08 am
To: ALL

Bugün TGRT'den gelen abuk sabuk haberlerle canını sıkan arkadaşlara biraz neşelenmeleri için işte bir kaç kesin bilgi ve haber:
1)DD bölüm 9x17'yi yöneticek. Bölüm 28 nisanda yayınlancak. DD bölümde OYNAMIYACAK.
2)Ama Duchovny KESıN olarak sezon finali olan 2 saatlik bölümde OYNAMAYI kabul etti!

DD geldiğine gçre dizinin şanına yakışır biçimde bitmemesi için hiçbir mazeretleri kalmadı...Ama nedense,hala içimde büyük umutlar besleyemiyorum...Bekleyip görmek zorundayız

Murat

From: incig 3/1/2002 4:45 pm
To: Agree to disagree. (trustno13)

Selam arkadaslar!
Uzun zamandır nete giremiyordum. TGRT haberleri hepiniz gibi beni de deli etti. Ama Murat verdiği haberle günümü gün etti. Sağolasın Murat. Demek DD yine bölüm yönetecek. Nasıl sevindim anlatamam. Ve 2 saatlik finale'de de yer alacak olmasıyle gene bana bekleyecek bir şey çıktı. ınanılmaz derecede sevinçliyim.
Bu arada lanet olsun TGRT'ye. Onu kanal yerine koyanda kabahat!
CNBC-E üzerine düşülmeli bence. Ordan bir haber var mı acaba?

From: Behind a gun, I'll make my final stand (rukish) 3/2/2002 12:22 am
To: incig

Cidden ınci yaa nerelerdesin? Yane şimdi mesaj yazıcaktım desem inanır mısın bilmem ama kendi adıma son günlerde yokluğunu bayaa bi hissettim. En çok senin başını ağrıttım deli gibi yazarak biliyosun :PPP

Burda durumu görüyosun işte, sinir stres içinde herkes, kafayı yiyos bi yandan da dediğin gibi X'in finalini düşünüp rahatlamaya çalışıyos. Yani ben ööle apıyom Smile)

Valla CNBC-e'nin görüş sayfasına buraya da koyduğum mesajı devamlı atıyorum ama henüz bir cevap gelmedi. Kimse kusura bakmasın ben yolluyom valla..TGRT kadar sorumsuz diiller, bu bile yeter yollamak için ama kaç kişi ikna oldu dersen bilemiycem..

Nese işte ben kendi adıma deniyorum. ınşallah bi sonuç alabiliriz..

Benden bu kadar güselim, umarım daha sık gelirsin , yane lütfenn Wink

Ruki

From: Federal Bureau of Imagination (PELIN77) 3/2/2002 5:36 pm
To: Behind a gun, I'll make my final stand (rukish)

Lafın arasına girmiş gibi olacağım ama ....

Bence sen "O" finali düşünüp mutlu filan olma hayatım ..hihohohoh...CC amca ne demiş. "TRUST NO ONE!" ESPECIALLY NOT TO CRHIS CARTER....HEHEHHE

17.bölümde yapacaklarından sonra finalde mutlu son yazmaz o...bak yine sinirleniyorum en iyisi ben bu 17. bölümü hiç düşünmeyeyim...

From: incig 3/2/2002 9:32 pm

Merhaba Ruki!
Merak etme, başımı falan ağrıttığın yok. Tam tersi, senin yazdıklarını yüzümde devamlı bir gülümseme ile okuyorum ve çoğunlukla benim de duygularıma çevirmenlik yapıyorsun. Kısacası sen yazmana devam et çekinmeden lütfen. Dobralığın çok hoşuma gidiyor bu arada.

Turdaydım, nerelerde olacak? Turistlerim gelmeye yeniden başladılar neyse...

Ya CNBC-E'ye bugünlerde bir şeyler oldu. Bugün "Chicago Hope"un tekrarını izlemek için oturdum ekran karşısına ama, karşıma o saatte "The Practice" çıktı. Ona da bir diyeceğim yok ama... Digitürk Guide'da CH yazıyordu. Acaba yarınki "The Practice" tekrarı saatinde de CH mi gösterirler? Chicago Hope'un başına gelenler de garip yani.
Ama yine de XF'e onların gereken değeri vereceklerine eminim.

From: incig 3/2/2002 9:35 pm
To: Federal Bureau of Imagination (PELIN77)

Merhaba Pelin!

Ee, yeni işin nasıl gidiyor? Alışabildin mi?

9x17'yi DD yönetecek de, CC mi yazacakmış? Bence DD karışmadan duramaz, bir el atıverir senaryoya da. Valla atmasını da isterim. Çünkü Mulder/Scully'ye iyi şeyler yaptırıyor her el atışında.
Finale'de oynamayı kabul edişinden, onun istediği gibi adamakıllı bir son yazdıkları soucunu çıkarabilir miyiz acaba?
9x17'nin konusu hakkında bilgin var mı?

From: incig 3/2/2002 10:11 pm

HAVEN'ın linklerinde kendimi biraz update ettim de, DD 9x7'nin senaryosuna da el atmış zaten. CC ve Spotnitz ile birlikte yazmışlar. O zaman fena olmaz gibime geliyor. Ya da öyle ummak istiyorum.

Finale'de oynamayı kabul etmiş olması da, senaryonun daha fazla yılan hikayesine dönmeyeceğinin de işareti olabilir. 2.film için makul açık noktalar bırakacak olmaları anlaşılır olabilir, ama artık kesin olarak bazı itiraflar ve açıklamalar beklemek gerek diye düşünüyorum. Yani herkesi tatmin edecek bir son istiyorum, diziye yaraşır bir şekilde veda etmeli ve başı dik olarak sineada devam etmeli.

From: Behind a gun, I'll make my final stand (rukish) 3/3/2002 1:38 am

Yaaa ama Pelin yaaaaa... Bak mesajda da 17. bölüm her yerde 17. bölüm diyon. Valla bak soktun kafama iyice yaf??? Nası uyuycam ben şimdi RazzP

Ben korkudan bakmıyom bilem Haven'a.. Ama nası olsa son anda ınci'nin de senin de yakanısa yapışırım, ben kendimi bilmem mi RazzP

Tamam finali düşünmicem, 17. bölümü düşünmicem. Mümkünse!!! Ehhueee

From: Behind a gun, I'll make my final stand (rukish) 3/3/2002 1:59 am

ınci'cim valla utandırdın beni, saol yaa Smile) Başını ağrıtmadığıma sevindim RazzP. Demek turistlerin gelmeye başladı. Sana da kolay gelsin.

Valla Practice demişken, ben de aynı şekilde CH'u bekliyodum, Practice
çıkınca, "Oh, ohhh.Bu daha iyi" dedim. Çünkü dün akşam X-Files nedeniyle kaçırmıştım yarısını ama çok çok iyi bir bölümdü. X'in tekrarı olduğu için daha çok Practice'i islediğimi söyleyebilirim gönül rahatlığıyla, zaten TGRT gene SAATı DEğışTıRMış!!! (Artık neden hiç bişi hissetmiyorum acaba!!) Nese sadede gelelim. Dizinin sonunda şok içindeydim "Bob bunu kaldıramas yaf.Bi kere daha ööle olmuştu.Bakamas şimdi aynada kendine" falan derken katlin doktor olduğu çıktı ya, inkar etmicem ben de Bob'la birlikte ağladım, hatta ondan fazla ağladım, TABıı Kı RazzP

Millenium'u da yayına sokuyolar, ben bayaa umutluyum yaa X konusunda. Güsel şeyler olacak sanki. Nese fazla umutlanmak iyi diil tabee ..ehheuee

From: incig 3/3/2002 6:02 pm

Ben o akşam Practice'i izlediğim için XF'i kaçırdım. Tekrar yapıyorlar diye üstünde de fazla durmadım açıkçası (bu hale geleceğime inanmazdım valla). Hangi bölümü saat kaçta gösterdiler?

Ben ise HAVEN'i 4-5 gözle takip ediyorum. Spoiler okumaya bayılıyorum. Hele Mulder ile ilgiliyse...17.bölüm konusunda DD'ye güveniyorum. Finale'de de senaryoya sette katkılarda bulunacağına da eminim neredeyse. ınşallah hepimiz ve dizi için iyi bir son hazırlayacak. I WANT TO BELIEVE!!

From: Behind a gun, I'll make my final stand (rukish) 3/4/2002 3:30 am

Valla ben de inanmazdım ama ööle, başka bişiler izliyom dizi yerine..Yine de önemli sahnelerde kesin açıyom TGRT'yi. saat 22.30'da başladı dizi ınci'cim. UNRUHE yayınlandı tekrardan.. Sen Gerry Schnauz'u sempatik bulmuştun hatırladığuım kadarıyla.. Bi daha izlenirdi sanki Smile))Amann sanki ben çok isledim.ehehh

Haven'i takip etmeye devam et canım, valla ben sorarım, acaip üşengecim bi de ıngilizce'yi biliyorum da o kadar iyi bilmediğimi anlıyorum her gidişimde siteye, sözlük mözlük gerekiyo, metinler çok uzun olunca sıkılıp kapatıyorum sayfayı Smile)..Nese işte önemli bişi olursa sööle, o zaman ben de 4-5 gözle takip etmeye başlarım artık ,zorlansam da boynumun borcu yane RazzP

Final'e gelince.. ıNşALLAH CANIM ıNşALLAH:)

Ruki

From: Behind a gun, I'll make my final stand (rukish) 3/5/2002 1:01 am

ınci yaaa, inşallah deidm yaaa... Valla bugün Pelin'le birlikteydim, o biliyom sanıyomuş William mevzusunu 17ç bölümdeki. Bilmiyodum ama, anlattı ve kafayı yiyom var yaaa...

Ben heralde finalde her şey düzelir desem de Pelin kötüsünü düşünmenin faydalı olacağına inanıyo, haklı çünkü iyi bişi olursa daha fazla sevinices de...Ben bişi düşünmek istemiyom yaaa, nası olcak, nası yapıcak Scullyyyy .....

YARIN DIGITURK'U ARIYCAM FOX NEWS'E YAPTIKLARI GıBı HıÇ OLMAZSA BI AYLIK Bı DENEME SÜRESı ıÇIN FOX'U DA YAYINLARINA ALSINLAR DıYE YALVARACAM!!! YALVARMALIYIM, H,Ç OLMAZSA DENEDıM DERıM YAFFFF...ıZLEMELıYıM!!!

Daha yapıcı bi fikri olan var mı, Amerika'ya gitmek dışında RazzP. Ya da belki, Digital Uydu Sistemi'nis vardır. Valla Pelin'le sayısal loto oynamayı bile düşünüyos. Çıkar çıkar yaf MAyıs'a kadar var yane RazzP

Yok yok, bi çözüm olmalı, 17-18-19.bölümler izlenmeli, izlemeden olmas. UHUAAAAAAAA

See ya!

Ruki

From: incig 3/5/2002 9:17 pm
To: ALL

HAVEN'daki F.Spotnitz röportajını okuyun arkadaşlar. Hoşunuza gidecek şeyler duyacaksınız.
DD'nin XF'e ve Mulder'lığa nasıl döndüğü konuları açıklık kazanıyor.
CC ile FS, Evolution çekilirken DD'ye gitmişler ve bir bölüm yönetip yönetemeyeceğini sormuşlar. DD kabul etmekle kalmamış, oynayabileceğini de ima etmiş. Adam sinemada adının kesin gişe getirmediğini anlamış olmalı. Aferin ona.
Tabii bir de bunu diziye borçluydu, öyle değil mi? Onu DD yapan Mulder'a olan borcunu ödemeliydi. Doğru olanı yaptığı için onu bir kez daha kutluyorum.

From: Patient X **Truth wants to be known** (okatmer) 3/6/2002 9:48 am

ınci FS röportajını türkçeye çevirebilirsen, siteye koyalım

"Your Aliens,Agent Mulder,Your Little Green Men Arrived Here Millions Of Years Ago"
Well Manicured Man-FTF-

From: incig 3/6/2002 3:28 pm
To: Patient X **Truth wants to be known** (okatmer)

Uğraşayım Oguz. Ne zaman bier bilemem ama...Yine de bitince nereye yollamam gerek. Senin emailine mi? Yeni email adresin neydi, tekrar söyler misin lütfen?

From: incig 3/6/2002 4:38 pm

Oguz, çeviri bitti. Aklımda kaldığı kadar uzun eğilmiş meğerse. Nereye yollayayım?
Ha, bir de pelin edit edebilirse boş anında sevinirim.

Oguz, adresini buldum galiba. Bir OK'leyiver.
oguzhankatmer@hotmail.com. Bu değil mi?
Hotmail WORD belgesi attachment'i kabul ediyor mu? Yoksa mail olarak mı yollayayım?

From: Patient X **Truth wants to be known** (okatmer) 3/7/2002 8:17 am

ınci çeviriyi aldım saol
En yakın zamanda sitede Smile

"Your Aliens,Agent Mulder,Your Little Green Men Arrived Here Millions Of Years Ago"
Well Manicured Man-FTF-

From: Federal Bureau of Imagination (PELIN77) 3/7/2002 9:11 am

Editleme benim için sorun değil ama zaten ınci'nin yaptığı birşey de editlenecek kısım olduğunu sanmıyorum ..Bu arada Oğuzcum eminsin değil mi derhal(!) sitede olacaklarına ...Smile

From: Patient X **Truth wants to be known** (okatmer) 3/7/2002 9:37 am

Ehüehü derhal derken bikaç gün olur herhalde,
yani pelin çevirilerinin sitede 15-20 gün gibi gecikmeyle yayınlanmasını hatırlatmakmı istedin Smile
inci'nin çevirisini webmastera ulaştırdım herhalde çok uzamaz.

Well Manicured Man-FTF-

From: Federal Bureau of Imagination (PELIN77) 3/7/2002 12:26 pm

Allah allah ...bana özel tarife uyguluyorsun demek ??? Smile))))) Ben sorarım bunu sana...:p

From: incig 3/7/2002 1:48 pm

Sağol Pelin'cim, ama benim yaptığım bir şeyde editlenecek bir yer olmadığını ne biliyorsun bakalım? Daha önce bir çevirimi görmedin ki. Bir XF çevirisi ilk kez yaptım. Allahtan kısaydı.

Senaryo falan çevirmemi beklemeyin sakın.

Bu arada çeviriler sitenin neresine konuyor? Ana sayfaya mı?
Örn. senin GA röportajın hangi bölümdeydi? Okudum, ama hangi bölümdeydi hatırlayamıyorum.

From: Patient X **Truth wants to be known** (okatmer) 3/7/2002 2:04 pm

Çeviriler ana sayfada,FS roportajı da ana sayfaya konacak

Well Manicured Man-FTF-

Live long and prosper
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: All Lies Lead The Truth - Sezon 9 Saatler GMT +3 zaman dilimine göredir
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız