X-Files   Return to Index
Özel Mesajlar
Finale doğru son haber ve spekülasyonlar

Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: All Lies Lead The Truth - Sezon 9
« Önceki konu :: Sonraki konu »  
Yazar Mesaj
darkness
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 1266

İletiTarih: Cmt Eyl 03, 2005 9:44 pm    İleti konusu: Finale doğru son haber ve spekülasyonlar Alıntıyla Cevap Gönder
From: Federal Bureau of Imagination (PELIN77) 2/15/2002 1:54 pm
To: ALL

Arkadaşlar merhaba ,

Belki hepiniz şimdiye kadar bunları okumuşsunuzdur ama neyi okuduğunuzu bir süredir takip edemediğimden belki duymayanlar vardır diye buraya son *dedikoduları ve bilgileri* yazacağım ...

1. Frank Spotnitz DD'nin büyük!! bir ihtimalle finalde olacağını zap2it'e açıkladı..diziyi bitirmeye karar vermelerinden önce DD yazıp yöneteceği bir bölüm üzerinde çalışıyormuş..

2. Nıcholas Lea --benim muhteşem Krycek'im-- Canada'da bir gazeteye yaptığı açıklamada finalde olacağını söylemiş ancak tabii ki bu senaryoya bağlı...Yine de bence muhteşem bir haber ....

3. Burt Reynolds CC tarafından yazılıp yönetilecek bir bölümde yardımcı oyuncu olarak rol alacak..

4. Gillian bağımsız film ödüllerine en iyi oyuncu -House of mirth- olarak aday gösterildi...

5. Frank Spotnitz Dimensions filmleriyle iki filmlik bir antlaşma yaptı ..Yani Spotny artık sinemaya geçiyor...

Gelecek Sezonlar/ Spoiler - 9x22 End&Beginning notify me whenever anyone posts in this discussionSubscribe

From: Patient X **Truth wants to be known** (okatmer) 1/18/2002 11:42 am
To: ALL

Acaba finalde neler olucak? Siz CC olsaydınız neler yapardınız son iki bölümde? Mulder dönücekmi? Krycek yada CSM dönermi? Samantha konusu tekrar ortaya çıkarmı? Doggett ve Reyes ne olucak belki uzaylılar ikisinide götürür?......... yüzlerce soru var herhalde

Bence CC olayı yine havada bırakıcak yani son bölüm hem SON hemde BAşLANGIÇ olacak. Mutlaka ikinci film için malzeme bırakacak.

Bence bebekle ilgili birşey olacak ve mulder bebeği için dönecek. Bebeğin kaçırılabileceğini düşünüyorum mulderda onu kurtarmaya gelir. Daha sonra Scully'i alır evlenirler belkide. Ama sanmam CC neler düşünüyo kimbilir.

Evet sizin senaryolarınızı alalım Smile

"Your Aliens,Agent Mulder,Your Little Green Men Arrived Here Millions Of Years Ago"
Well Manicured Man-FTF-

From: F i l i Z (StunGKissinG) 1/18/2002 5:28 pm
To: Patient X **Truth wants to be known** (okatmer)

Hım bilmiyorum ama 2 konuya açıklık isterim ben, birincisi colonisation, ikincisi de Scully'nin bebeği yada abductionslar diyelim. Ayrıca Samantha'nın "insan" olarak Mulder'a dönmesi de olabilir... bir MSR NC-17 sahnesi de fena olmaz Smile))

Bu arada 9. sezon sadece 20 bölüm sürüyor. Erken bitiriyorlar yani. DD'de "Uygun yazarlarsa dönerim" demiş. Yani "Bir daha kaçırılmam" diyor. Yada kaçırmasınlar... Ay saçmalıyorum. 2. bi film olsun da (FTF kadar iyi) başka bişiy istemem Smile

StunGKiSSinG

From: ratboy___ 1/18/2002 7:03 pm

ıyi bir fikir Oğuzhan!
Smile
Ben CC olsaydım yada seyirci olarak, şöyle bitmesini isterdim!
Ölen kişileri (ilk sezonda ölenler dahil değil) tüm kahramanları bir araya toplar hepsinin birlikte finale imza atmasını dilerdim!
Yani alex krycek olabilir ama melissa'nın son blmde karşımıza çıkması tamamen ohaa artık dedirtir biliyorsunuz krycek tam bi sıçan!
Smile)
Herneyse benim düşüncelerim bunlar böyle bitersede şaşırtıcı bir güzellik olur!

From: CyBeR_BiTcH~a.k.a ~FiReBiRd (ful_pri) 1/18/2002 11:45 pm

wala ben hiç görü$ümü yazmıycam wah$ice olur çünkü!:pp yaw oğuz ba$ta sen olmak üzere dierleri yazın görü$lerinizde ficime ekliyim yaa tamda ficte burda kalmı$tım muhaha!!

*Everything is okay in the end. If it's not okay,
then it's not the end...
*Most people walk in and out of your life, But only friends leave footprints in your heart...
*We started our group..Our circle of friends..And like that circle...There's no beginning or end.
*Yesterday is history.Tomorrow is mystery.Today is a gift.(That's why it's called the "present")
*Anger is only one letter short of danger.
---If love isn't a game, why are there so many players? ---

From: Patient X **Truth wants to be known** (okatmer) 1/19/2002 8:32 am
To: ratboy___

Tüm karakterler tek tek çıkıyomuş ve fonda Ajda Pekkan Kimler Geldi Kimler Geçti şarkısı çalınıyomuş hehehehe..

Geçen düşündümde geyik olsun hehe mulderla scully'nin düğününü düşünün. CSM altın takıyomuş. Kyrcek,Lone Gunmen,Skinner ,ABH falan halay çekiyolar.Ful al sana fic konusu geyiğin doruğu yani Smile))

"Your Aliens,Agent Mulder,Your Little Green Men Arrived Here Millions Of Years Ago"
Well Manicured Man-FTF-

From: Federal Bureau of Imagination (PELIN77) 1/19/2002 3:03 pm

oğuz iğrençsin ..bööööööö..... tek tesellim diziyi sen yazmıyorsun Razz

From: Patient X **Truth wants to be known** (okatmer) 1/19/2002 3:08 pm
To: Federal Bureau of Imagination (PELIN77)

Sen yaz o zaman kafandakileri :p

Well Manicured Man-FTF-

From: Federal Bureau of Imagination (PELIN77) 1/19/2002 3:16 pm

önce şu düğün ,altın faslını aynen atalım :ppp ne len bu ,ahmet ağaanın maceraları filan mı?

Bol bol heyecan unsuru için Krycek'imi (ühühü) ve CSM'i geri getirelim.Faceless Alien'ları da tabii..Onlar Cassandra'yı getirerek bir çeşit resitance başlamayı düşünecekler ve sonundda SAVAş patlayacak ..ınsanlar kaçışacak ..ımdat ..imdattttttttttt diye :PPPP

Bu arada CSM bizimkileri bir helikoptere tıkıp * sizin arkanızı hep ben mi toplayacağım * diyerek onları afrika da ıssız bir köye gönderecek ....

From: CyBeR_BiTcH~a.k.a ~FiReBiRd (ful_pri) 1/19/2002 11:15 pm

hmss oğuz ewt bunu dü$ünebilirimmm!!ama bide senle $u bizi uzaylıların kaçırdıı bi fic yazmı$tık kısa olmu$tu ama onuda geli$tirebilirim bak!muhaha!

*Everything is okay in the end. If it's not okay,
then it's not the end...
*Most people walk in and out of your life, But only friends leave footprints in your heart...
*We started our group..Our circle of friends..And like that circle...There's no beginning or end.
*Yesterday is history.Tomorrow is mystery.Today is a gift.(That's why it's called the "present")
*Anger is only one letter short of danger.
---If love isn't a game, why are there so many players? ---

From: Patient X **Truth wants to be known** (okatmer) 1/21/2002 11:14 am
To: CyBeR_BiTcH~a.k.a ~FiReBiRd (ful_pri)

O fic nasıldı yahu... Beni uzaylılar kaçırmıştı,sonra geri getirmişlerdi. Sizde bana geçmiş olsuna gelmiştiniz. Yok ya bumuydu ful??? Bide şey vardı bizim grubu toptan kaçırıyo uzaylılar ( bende takmışım kaçırılmalara heheheh) geminin içindeyiz Samantha orda meğerse hizmetçilik için kaçırmışlar onu; bize çey falan getiriyo. Tabii ordan kurtulmamız lasım ,ful kendini feda ediyo her zamanki gibi. ABH ile ful gemiyi gezmeye gidiyolar :p

Well Manicured Man-FTF-

From: CyBeR_BiTcH~a.k.a ~FiReBiRd (ful_pri) 1/21/2002 10:21 pm

muhaha ben 2.sine dwm ederim die dü$ünmü$tüm o ilk dediini unutmu$um ama dur oda güzeldi onuda geli$tirelim:)bu arada oğuz farkındasın yani saol ya hep ben feda ediom kendimi böğüeeeeeeeeeeeeee:(

Live long and prosper
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: All Lies Lead The Truth - Sezon 9 Saatler GMT +3 zaman dilimine göredir
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız