X-Files   Return to Index
Özel Mesajlar
Mitoloji

Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: All Lies Lead The Truth - Sezon 9
« Önceki konu :: Sonraki konu »  
Yazar Mesaj
darkness
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 1266

İletiTarih: Cmt Eyl 03, 2005 9:30 pm    İleti konusu: Mitoloji Alıntıyla Cevap Gönder

From: sidarta1 1/17/2002 11:08 pm
To: ALL

arkadaşlar benim gibi dizinin yıllarca daha sürmesini isteyen pek fan yok galiba yine de ben cc'nin yoğun istek geldi filan diyerek bir bahaneyle 10.sezona devam edebileceğini düşünüyorum bu açıklama şu açıdan bir taktik olabilir:amerikalılar tarihin bir parçası olmayı diğer tüm halklardan fazla severler ve bu efsanevi diziyi sırf bitiyor diye tekrar izlemeye başlatyacaklardır iddiaya girerim hellbound reytingleri bu sezonun en yükseğine ulaşacaktır...

benim asıl merak ettiğim konu farzedelim dizi bu sezon hakikaten bitti o halde mitoloji nasıl sonlanacak bu sezon ki pek anlayamadığım süper asker meselesi muallakta mı kalacak william'ın kimliğine ne açıklama getirecekler yada neden alınmadığına veya kolonizasyon gerçekleşecekbilecek mi movie:2'nin akibeti ne olacak bu sezon sonunda çekilirse GA oynayacak mı peki stand alone mu olacak yoksa mitoloji mi peki film de reyes&dogget'ın yeri ne olacak peki reyes dogget ne olacak daha da ilginci m&s ne olacak x bitiyor ama geriye bir 100 dakikalık filmlerle cevaplanmayacak sorular bırakıyor şimdi x for

From: Agree to disagree. (trustno13) 1/17/2002 11:43 pm
To: sidarta1

Ehue sorularının cevabı çok kısa arkadaşım,ama senin adına üzüldüm,sanırm AG ve RP'yi başka dizilerde birlikte görmek için yapabileceğin bişey yok,dua ve ümit etmekten başka Wink

1)XF'in mitolojisi benim için geçen sezon Bill jr.ın doğumuyla bitmişti. Süper asker geyiğini bünyem kaldırmıyo...CC'nin böyle bir fikri Dark Angel'dan araklayacak kadar düştüğünü kabullenmek istemiyorum. O yüzden S9 mitolojisini merak etme mutlaka şu önümüzdeki 10 küsur bölümde hallederler.

2)XF Movie 2 bu sezon sonunda "in production" oluyor. En erken 2003 Christmas diorlar filmin gösterimi için.
3) Herkes tam kadro olucak...Herkesten kastım klasik XF ekibi. Reyes'i bilemem ama Doggett bence kesin filmde yer alıcak.
4)Film mitoloji değil,stand-alone olacak,bu da kesin. Dediğim gibi,sanırım CC'de benimle aynı fikirde;anlatılacak bir mitoloji kalmadı ki! Wink
5)Kusura bakma,Reyes&Doggett pek ilgilendirmio beni ama M&S ilişkisini nasıl toparlayacak CC merak ediyorum...Olayın shipperliığı,noromoluğunda diilim,o eski klasik XF stand alone havasını yakalamak için M&S'in arasında biraz gerilim,azıcık soğukluk,bir tutam şüphe,ve bol güven olmalı. Hadi güveni hallettik,gerisini artık vıcık vıcık olan ilişkilerinden nasıl çıkarcaklar?
Görüşürüzz!

Murat

Never Give Up On A Miracle (SC)

***Next to Gillian, perfection is crap.***
-----------------------------------------------
"Hi,my name's Fox Mulder,we used to sit next to each other at the FBI. How's your X-File coming?" -Mulder to Scully in "Tithonus"-
-----------------------------------------------
JOSE CHUNG: Then there are those who care not about extraterrestrials, searching for meaning in other human beings. Rare or lucky are those who find it.
For although we may not be alone in the universe, in our own separate ways on this planet, we are all...alone.
--------------------------------------------------
"When you talk to god its called prayer,
when god talks to you its catatonic schizophrenia"
Fox William Mulder

From: "not one easily persuaded" (SSTARBUCKJR) 1/21/2002 1:22 pm
To: Agree to disagree. (trustno13)

cheer up man!!! durum o kadar da kötü değil. aslında kötü olan tarafları çok az. bak şimdi. CCnin bir röportajını okudum. haven'da bi sürü var. onlardan birinde veya birkaçında şunları söylüyor:
sezonun son 2 bölümü hariç diğerleri stand-alone olacakmış. son iki bölümde de özellikle Lone Gunmen olayını bağlamak istiyormuş. XF mitolojisiyle ilgili soruların hepsini cevaplamayacağını da söylüyor. XF movie-2 dediğin gibi stand alone, Mulder ve Scully var. Filmde MSR için, bebek konusu üzerinde yoğunlaşacağını söylüyor. Devamının da geleceğini söylüyor. Bakalım.
Bu arada sezon 9da ortaya atılan süper askerler fikri bayağı bence. sana katılıyorum yani.
Ama CC ve özellikle FOX'un Mulder ve Scully'i daha fazla karıştırmayacaklarını bilmek güzel. Smile

S.

PS: Gillian'ın Starbucks resimlerini gördün mü?? şirinlik abidesi!!!!!

~~~~~~~~~~~~~~

David Hume had said that beauty in things was in the mind that contemplates them. Well, there are exceptions. Gillian is one of them, she has the beauty, whether you see or not.

------
MULDER: What is that look, Scully?
SCULLY: I would have thought that after three years you'd know exactly what that look was.

Live long and prosper
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: All Lies Lead The Truth - Sezon 9 Saatler GMT +3 zaman dilimine göredir
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız