X-Files   Return to Index
Özel Mesajlar
2x07: 3

Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Deny Everything - Sezon 2
« Önceki konu :: Sonraki konu »  
Yazar Mesaj
darkness
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 1266

İletiTarih: Per Nis 14, 2005 10:01 pm    İleti konusu: 2x07: 3 Alıntıyla Cevap Gönder

From: the Unseen, the Eternal... (trustno13) 5/18/2004 3:14 pm
To: ALL

Teknik bilgisayar ve sağlık sorunları nedeniyle geçici olarak hizmet dışı kaldım. beklettiğim için özür dilerim.

3, en basit haliyle "yanlış yer ve yanlış zaman" bölümü bence. Duane Barry ve Ascension'ın yarattığı etkiyi, mitoloji bölümü olmadığı halde sürdürmeye çalışan fakat bunda pek başarılı olmayan bir bölüm. Ayrıca sadece 2 bölüm önce coşan ve coşturan Mulder'ı birdenbire izleyeceğimiz şekilde görmek biraz garip. Tabi bunların yanısıra vampir konseptine getirdiği ilginç yaklaşım da gözden kaçmamalı. X-Files'ın tür açısından en başarısız olduğu nokta bana kalırsa vampir hikayeleri. Ne 3, ne 2shy ne de Bad Blood klasik vampir hikayelerine yaklaşan bölümler değildi ama modern vampirler tarzı olarak bakarsak dediğim gibi ilginç sayılabilir.

From: _Spookyspook 5/19/2004 2:07 pm
To: the Unseen, the Eternal... (trustno13)

Hayır hayır hayır!!!!Ben Mulder'ı bi daa bööle görmek istemiyoruumm!David'i olabilir ama Mulder'ı hayır!

From: theafl 5/19/2004 4:33 pm
To: _Spookyspook

scully nin yokluğu mulder a yaramamış

From: layaki 5/20/2004 9:16 am
To: theafl

Hakkaten kötü bir bölümdü. Özellikle Duane Barry ve Ascension sonrasında müthiş bir hayal kırıklığı oldu. Bir tek sahne hoşuma gitti yalnız. Mulder'ın Kristen'le öpüştüğü sahne. O anda "Mulder gibi bir adamın sevgilisi de ancak Vampir ya da benzeri bir şey filan olmalı. Pek münasip düşmüş" demişim kendi kendime. Sitenin girşindeki yazıdan anladığıma göre bu hatunla çıkıyormuş ta David... Sabırsızlıkla bu akşam Scully'nin bulunduğu bölümü izleyeceğim diyordum ki bir den 24 olduğu geldi aklıma. (Ben bunu ikinci tekrarından izliyorum da).. Neyse yarın akşam iki bölüm birden izlerim.
Selamlar
Lami

From: Commala Come Come (rukish) 5/20/2004 10:01 am
To: layaki

Bilmem... şu izleyemediğim için hırs yaptığım öpüşme sahnesini pek severim (:PPP) ama ondan deil, ben bu bölümü öle kötü bulmam, daha doorusu sisin kadar kötü bulmadım demeliyim..

Konu aslında yavan ama yaklaşımı ilginç gelir bana.. Kristen'in sonunda kendini de ateşe vermesi fln. Güzel düşünülmüş bi ayrıntı bence.. Konuşmalarını da severim ordaki..

Ama vampirli bişiler olcaksa biras daha fazlasını istiyo insan orası gerçek, gene de olmamış demiycem...

Mulder'ın davranışları konusunda da gördüğünüz üzere, fazla söze gerek yok, Scully olmadan ne kadar isteksiz ve *garip* olduğu belli işte.. Kristen'le birlikte olması da öle büyütülcek bişi deil, adam dağılmış işte, iyi gelmiştir be aabiiii Razz

From: molier 5/21/2004 12:07 am
To: ALL

mulder da garibim iliskilerinde bi dikis tutturam1o hepsi bi tuhaf...

bisi dicem de alakas1z olcak:
bu kalplerde ikinci bahar'da bi haluk bey war acaip sigara icen adam tiplemesi warya ona benzio, bi bak1n:))))

From: kaan61 5/21/2004 9:33 pm
To: molier

Bu bölüm ertesi sabahı kalktım. Kızkardeşimin (sanki başka kardeşim varmış gibi) doğum günü. Neyse elimde bıçak birşeyleri kesmeye çalışıyorum tam o sırada elimi kesdim( aslın da bıçak konusunda oldukça iyiyimdir ama biryerimi kesme konusunda süperimdir.)Kan akınca doğal olark elimi azıma götürüyordum ki kalbime bi bıçak saplanır gibi oldu ve durdum. Biraz düşündüm ve Kaan oğlum iyice paranoyak oldun dedim ve elimi ağzıma götürdüm ama hakikaten baya tırstım. Annem sadece güldü (o da izlemişti.)
Ya ben iyice sapıttım herhalde?

From: the Unseen, the Eternal... (trustno13) 5/21/2004 10:04 pm
To: kaan61

zamanında sırf şekil olsun diye oda penceresine X şeklinde bant yapıştıran bir olarak diyorum ki, oluyo öyle kaan, boşver. eheh

From: _Spookyspook 5/24/2004 12:20 am
To: molier

Kesinlikle yaa!!!!Ben de geçen gün fark ettim!Smile

Live long and prosper
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
TrustNo1.fx

İletiler: 2

İletiTarih: Cmt Tem 29, 2006 1:13 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Mulder hiç tırsmadan o kadınla yattı ya helal olsun ona

Very Happy
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder
2shy
Muhbir
Muhbir

İletiler: 1530

İletiTarih: Per Eyl 07, 2006 7:33 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Tgrtde yayınlandığında öpüşme falan görmediğime eminim.Eh cnbcede de izleyemeyince...açıkcası bilmiyordum ve şok oldum Shocked

"I'm having trouble coming to terms with the fact that Fox Mulder is a fictional character"
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder E-Posta gönder
x_phile
Saha Ajanı
Saha Ajanı

İletiler: 385

İletiTarih: Per Eyl 07, 2006 8:15 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
izlerken muldera sinir olduğum ve sinirimden bazı yerlerini izlemediğim tek bölümdür
Çaylak
Çaylak

İletiler: 133

İletiTarih: Pzr Arl 03, 2006 7:31 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Scully yokken araya 1 hafta girsin diye koydukları bir bölüm Smile Mulderda epey yoldan çıkıyor. Ben Mulderı daha çok uzaylı bir hatunla hayal edebiliyordum Smile ya neyse...
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
Bloody_Wolverine
Özel Ajan
Özel Ajan

İletiler: 444

İletiTarih: Pts Haz 02, 2008 6:51 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Çok savruk bir bölüm. Baika söz bulamıyorum. Mulder'ın hal ve hareketlerini de Scully'nin yokluğunun onda yarattığı etkiye bağlıyorum. Bağlamak istiyorum.
auroriel
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 3600

İletiTarih: Pts Haz 02, 2008 11:42 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Bloody_Wolverine yazdı:
Mulder'ın hal ve hareketlerini de Scully'nin yokluğunun onda yarattığı etkiye bağlıyorum. Bağlamak istiyorum.

E öyle zaten... Hatta düşünün Mulder, Scully ile tanışmasından, kaynaşmasından beri ilk defa yanlız kalıyo... "sen şüpheci ben inanan" muhabbetine bi güzel alışmışken ortada kalıyo bi güzel.. Adam dağılmasın dsa ne yapsın, kıçını toplayanı yok işte ahanda buyrun Wink

vampirella'mızla fazlasıyla yakınlaşmasından ziyade, bir davada bu kadar isteksiz, heyecansız bir Mulder'ı izlemek koyduydu bana... öyle hatırlıyorum..

ne iyi ne kötü bi bölüm işte, ortada bişi..
Başa dön
MeryL

İletiler: 46

İletiTarih: Per Haz 12, 2008 3:33 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Kötü bir bölümdü. Ne heyecanlandım ne de ilgimi çekti. Duane Barry ve Ascension'dan sonra izlemek bi kat daha işkence oldu. Zaten uyuyakalmışım izlerken. X Files gibi değildi.
Saha Ajanı
Saha Ajanı

İletiler: 253

İletiTarih: Cmt Tem 04, 2009 9:18 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
X Files'in vasatın altında kalan bölümlrden biriydi.Mulder'in Scully'siz bu işi yapamayacağını belli etti.Bu bölümle ilgili bazı konularda kafam takıldı yani tam olarak anlayamadım.En iyisi bir daha izlemek gerek, anlaşılması kolay bir bölüm değildi.
Başa dön
hakan987
Çaylak
Çaylak

İletiler: 109

İletiTarih: Per Tem 01, 2010 12:00 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Vampir sinemasına düşkün biri olarak bile beğenmedim bölümü, XF ruhunu tam hissedemedim...
İlk defa Mulder'ın bir kadına, ateşli bir biçimde bakışlarını ve onu öpüşünü gördük. çok şaşırdım açıkcası. şehevani duygularını ciddi şekilde kontrol altında tutan Mulder bile, esmer bir vampire yenik düştü... Smile
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Deny Everything - Sezon 2 Saatler GMT +3 zaman dilimine göredir
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız