X-Files   Return to Index
Özel Mesajlar
2x06: Ascension
Sayfa: « Önceki  1, 2, 3

Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Deny Everything - Sezon 2
« Önceki konu :: Sonraki konu »  
Yazar Mesaj
darkness
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 1266

İletiTarih: Pts Haz 11, 2007 8:24 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
ahaha evet.

Live long and prosper
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
jtt0331613
Müdür Yardımcısı
Müdür Yardımcısı

İletiler: 723

İletiTarih: Pts Haz 11, 2007 8:28 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Ne güzel Surprised Öyle üç saniyede Laughing
darkness
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 1266

İletiTarih: Pts Haz 11, 2007 8:41 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Cem Uzan fikirleri onlardan alıyormuş.

Live long and prosper
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
2shy
Muhbir
Muhbir

İletiler: 1530

İletiTarih: Pts Haz 11, 2007 9:12 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
darkness yazdı:
Tabii bu gerçekten oluor mu yoksa Mulder o anda hayal mi ediyor hala kesin değil.

Emily'i gördükten sonra,gerçektir diye düşünmüştüm ben ama dediğin gibi tam belli olmuyor.

Bu bölüm ilk izlediğimde,tgrtde yayınlanırken,Scully'i öldürecekler sanmıştım-çok üzülmüştüm Sad ,tabi o zamanlar dizinin gidişatına dair en ufak bir bilgim yoktu,daha yeni yeni seyretmeye başlamıştım.Erlenmeyer Flask'ta Deep Throat'a ne olduğunu görünce...bu arada Deep Throat demişken bölümde Mr X'in gözüktüğü sahne çok güzeldi,aslında üçlemede hangisi daha iyi karar veremiyorum.( Bu tür bölümlerden sonra,son sezonlara nasıl dayandığımı hatırlamak bile istemiyorum )
Bölümde çalan şarkı da XF'deki en iyi şarkılardan birisi bence,DPO'dakinden sonra. Razz

"I'm having trouble coming to terms with the fact that Fox Mulder is a fictional character"
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder E-Posta gönder
Nom Anor
Çaylak
Çaylak

İletiler: 118

İletiTarih: Pts Haz 11, 2007 11:37 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Karanlıkta X'le buluşmalar... ışaretsiz helikopterler... Muhteşem kariyerinin henüz başlarında olan bir Alex Krycek... ve tabi, ''CSM buradaydı" mesajı veren Morley sigara izmaritleri...

Bu bölümü çok seviyorum! Very Happy

Scully'nin kaçırılması ve bundan sonra başına gelecek şeyler kötü tabii ama...

Uzaylıların yapacak başka hiç işleri güçleri olmadığını, sıkıntıdan patladıklarını, bu yüzden insanların oralarını buralarını çimdikleyip birşeyler soktuklarını, şişirdiklerini veya pişirdiklerini sanıyorum... ''Böyle yapsak acaba noolur?'' gibisinden..

Çok mantıksız da değil... 1. Dünya Savaşı sırasında aylarca okyanuslarda dolaşan, ve bazen uzun süreler bir ileri bir geri gitmekten başka birşey yapmayan Alman gemisi Seeadler'in bunalmış, daralmış ve sıkılmış mürettebatı da saçma sapan şeyler yapmaya başlamışlardı... ıki köpekbalığını yakalayıp kuyruklarını birbirine bağladıktan sonra tekrar denize atmak, Pasifik adalarındaki yerliler gibi giyinip dans edip tepinmek falan gibi...

Uzay yolculukları da çok uzun ve sıkıcı geçiyor olabilir... Uzaylılar dünyaya geldiklerinde delirmiş ve saçmalamaya başlamış olabilirler. Hmm... Shocked
auroriel
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 3600

İletiTarih: Pts Haz 11, 2007 5:52 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
biliyorum beni seversiniz siz Razz

http://www.tv-links.co.uk/

Gidin duanne Barry'yi fln izleyin işte.. Bi de Oğuz'un verdiği bi link vardı sankim?
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder
kitsunegari
Saha Ajanı
Saha Ajanı

İletiler: 289

İletiTarih: Pts Haz 11, 2007 10:29 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Aynen dediğiniz gibi pek bir şey anlayamadım. Sad Sadece Truth'da ve birçok yerde daha karşımıza çıkan haç işaretli kolyenin nerden geldiğini öğrenmiş oldum.Bölüm güzel de öncesini de izlemek lazım tabii.Scully'ye yapılan manasız ve vahşice deneyler garipti.şimdi Scully ne oldu?Herhalde bu da ilerdeki bölümlerde açıklanacaktı.Hee bir de Mulder gözlerine sürme mi çekmiş ben mi yanlış gördüm?Çok yakışmış valla Laughing
Müdür Yardımcısı
Müdür Yardımcısı

İletiler: 983

İletiTarih: Sal Haz 12, 2007 4:23 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
darkness yazdı:
Cem Uzan fikirleri onlardan alıyormuş.

Ahahah koptum bilgisayarın başında. Smile Smile Hamilelik 3 aya inecek değil de 3 dk.ya inecek yapacakmış da bakmış fazla abartı olucak, vazgeçmiş.. Razz

Ascension kesinlikle çok güzel bir bölümdür.Eski FBI ajanı Duane Barry -ki onun FBI ajanı olduğunu Duane Barry bölümünden biliyoruz-, Mulder'ın acayip bir yakışıklılığı -bu bölümde sebebini anlayamadığım bir tatlılık seziyorum adamda- , Scully'nin arabanın bagajındaki hali, Krycek'in hayvanlıkları, Mr. X'in "deny everything" i vs..Hepsi süper bence.Dün bölümü 2. kere izledim ve ilk heyecanımı yaşadım resmen.Bir de öncesinde Duane Barry olacaktı ki...
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder E-Posta gönder MSNM
aky125
Müdür Yardımcısı
Müdür Yardımcısı

İletiler: 844

İletiTarih: Sal Haz 12, 2007 4:26 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Aslında ilk olarak Humbug'ı değil de duanne Barry'yi verebilirlerdi... Rolling Eyes
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder E-Posta gönder
42
Çaylak
Çaylak

İletiler: 51

İletiTarih: Sal Haz 12, 2007 6:39 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Ne zamandır yazıcam bir türlü kısmet olmadı. Ascension, Duanne Barry bu bölümler kadar X-Files ruhunu yansıtan en güzel bölümlerdir. Özellikle de 2. sezon. Diziyi bu sezonda izlemeye başladığımdan bu bölümler bana nedense ayrı bir güzel bi o kadar da nostaljik gelir ki çözemedim daha neden böyle. Artık çekimlerinden midir, Mulder-Scully'nin karakter olarak en istikrarlı olduğu bölümler olduğundan mıdır bilmem ama harikadır tadından yenmez.Bir kez daha izleyince daha ii anlaşılıyor.
derebeyi17_44
Saha Ajanı
Saha Ajanı

İletiler: 253

İletiTarih: Cmt Tem 04, 2009 6:49 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
imdb tarafından en iyi 9.bölüm seçilmiş.Daha fazla anlatmaya gerek yok sanırım.
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder
DarkSpooky
Çaylak
Çaylak

İletiler: 139

İletiTarih: Cmt Ağu 29, 2009 11:30 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
aky125 yazdı:
Aslında ilk olarak Humbug'ı değil de duanne Barry'yi verebilirlerdi... Rolling Eyes

İlk olarak dediğin imdb sıralamasıysa en iğrenç bölümü seçmişler.X Files'a yakışmayan bir bölümdü:S
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Deny Everything - Sezon 2 Saatler GMT +3 zaman dilimine göredir
Sayfa: « Önceki  1, 2, 3
3. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız