X-Files   Return to Index
Özel Mesajlar
2x06: Ascension
Sayfa: 1, 2, 3  Sonraki »

Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Deny Everything - Sezon 2
« Önceki konu :: Sonraki konu »  
Yazar Mesaj
darkness
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 1266

İletiTarih: Per Nis 14, 2005 9:51 pm    İleti konusu: 2x06: Ascension Alıntıyla Cevap Gönder
From: My Misery is a Mystery (margi13) 5/18/2004 12:50 am
To: ALL

Ne bölüm ama!!! Sırf "Red right hand" sekansı için bile izlenir. Duane Barry'nin zaten hastasıydım, bir de garip gelecek belki ama dublajı harikaydı ilk izlediğim seferinin. Hele polisi vurmadan önceki olmazzzzzz deyişi.... Of of!!!

From: Commala Come Come (rukish) 5/18/2004 9:10 am
To: My Misery is a Mystery (margi13)

ühü.... 00:30'a kadar dayanamadım ben. ühü Sad((((

şimdi kaçırdıklaırmı hatırlatsın, saçımı başımı yoliim diye akşama kadar Red Right Hand'i dinlicem

böhüüü.... Sad((

Live long and prosper
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
2shy
Muhbir
Muhbir

İletiler: 1530

İletiTarih: Per Eyl 07, 2006 7:51 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Yani bu bölümü izle sonra otur bi güzel ağla valla ya da sonunu bile bekleme...

"I'm having trouble coming to terms with the fact that Fox Mulder is a fictional character"
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder E-Posta gönder
netevin
Çaylak
Çaylak

İletiler: 133

İletiTarih: Pzr Arl 03, 2006 6:16 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Çok güzel bir devam bölümüydü. Sculynin akıbeti belli değil. Krycekin gerçek yüzü belli oldu ve sonunda x-files tekrar açıldı...
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
theredandtheblack
Özel Ajan
Özel Ajan

İletiler: 485

İletiTarih: Pts Arl 11, 2006 9:35 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
ya duane barry ye yaptığım yorumdan sonra bu bölümün kat kat daha harika olduğunu görünce bi de ne yazcağımı şaşırdım...Scullynin kayboluşu,ya da kaçırılışı işte beni nerdeyse ağlatcaktı....bilmiyorum..gel Scully nerdesin..diyip durdum içimden sürekli izlerken..Mulderın başlardaki sakinliğine şaşırıp hatta kızıp duruyordumki onun da artık patlama sınırına geldiğini görmek açıkçası bi anlamda rahatlattı beni...of ya valla buna yazmak zor olcak.en iyisi susup Scullynin dönmesini beklemek..
margikleinjan
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 327

İletiTarih: Pts Arl 11, 2006 9:47 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
of of aylin yaraya tuz bastın *ağlayan smiley* red right hand buradaydı değil mi???
mulder'ın uykusuzluğu... duane barry'e olan garip alakam ve scully'e ağlamam aklıma geliyor bir tek... bi de krycek'in gözüne kadar giren saçlarını tek kafa hareketiyle arkaya atışı Laughing

tabi stand alone olsa daha çok şey yazardım ama kalemim bitti işte Wink
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder
364 SaD SaM
Müdür Yardımcısı
Müdür Yardımcısı

İletiler: 983

İletiTarih: Cum Şub 09, 2007 5:29 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Duane Barry..ardından Ascension..ağlıycam, odur sonum yani..Allah'ım olamaz ya böyle bi şey cidden olamaz..na yazacağımı şaşırdım.kesinlikle süper iki bölümdü! CSM ve saz arkadaşlarının tırt politikası, Krycek'in her şeyi birbirine katıp defolup gitmesi.(ki severim kendisini,niye bilmem)..Mr. X'in "Deny Everthing"i, Mulder, Scully'nin annesi..her şey ya..hele Skinner'ın "şu andan itibaren Gizli Dosyaları açıyorum.en çok korktukları şey bu" demesi var ya, Allaaaahh! onun yerine ben vurdum masaya yumruğumu."pardon" dedim ablama sonra da..ya nasıl izlediğimi bir ben bilirim.Duane'i her şeye rağmen sevesi geliyor insanın.cidden adama sinir oldum ama üzüldüm de.hele "umarım teslerde canını çok yakmazlar" dedi ya..ah scully..Allah'ım yarabbim sağlıklı değilim sanırım şu an, çığlık atasım var.gözümün diğer yarısı da kanlanmadan önce gidip uyumam lazım..4 bölüm peşpeşe..açılmasın okullar..mutluyum ben..
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder E-Posta gönder MSNM
2shy
Muhbir
Muhbir

İletiler: 1530

İletiTarih: Cum Şub 09, 2007 4:42 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
SadSam'in yorumunu okuyunca yazmadan duramadım.
Crying or Very sad Peki ya Ascension finali? Bu üçlemeyi ne zaman izlesem aynı etkiyi yapıyor bende ya.şimdi oturup tekrar izlesem...zaten Mulder'ı da çok özledim.

"I'm having trouble coming to terms with the fact that Fox Mulder is a fictional character"
Başa dön
the 8th endless
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 1458

İletiTarih: Cmt Haz 09, 2007 8:14 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Bu pazar izleyeceğimiz, listenin 9. sırasında yer alan bölüm. Yanlış tercihlerden ilki. Kötü olduğu için değil, aksine gerçekten muhteşemdir ama 2 bölümlük hikayenin 2.sidir. Fırsatı olan Duane Barry'yi mutlaka izlesin bundan önce. Olmayan da, imkansızlaşan 2. mitoloji buluşmasını beklemeye devam etsin ühü.. Sad Rolling Eyes
Başa dön
patient x
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 1379

İletiTarih: Cmt Haz 09, 2007 8:17 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
the 8th endless yazdı:
Fırsatı olan Duane Barry'yi mutlaka izlesin bundan önce. :( :roll:

Evet DB önce mutlaka izlenmeli, bulamayanlar için DB bölüm özeti;

02x05 :: Duanne Barry

Mulder Richmond, Virginia'daki bir rehin alma olayı için yardımları istendiğinde kendisini bir kere daha Ajan Krycek ile ortak olmuş olarak bulur. Akıl hastanesinden kaçan biri bir seyahat acentesinde doktorunu ve üç çalışanı rehin olarak tutmaktadır. Eski bir FBI ajanı olan ve birçok kez kaçırıldığını iddia eden Duane Barry, hikayesini kanıtlamak için doktorunu bir sonraki kaçırma yerine götüreceğini söylemektedir. Yalnız bu yerin neresi olduğunu hatırlayamamaktadır. Görevin başındaki ajan pazarlık için UFO'yla kaçırmalar konusunda uzmanlığı olan Mulder'ın gitmesini istemektedir. Ancak pazarlıklar devam ederken ofiste elektrikler kesilir ve bunun bir kaçırma olayı olmasından korkan Duane Barry yanlışlıkla rehinelerden birini yaralar. Mulder tıbbi yardım görevlisi kılığına girerek içeri girer ve Duane Barry ile konuşmaya çalışır. Rehine takımının uyarılarına rağmen Mulder'ın Duane Barry'nin fantezilerine kanması uzun sürmez. Duane Barry ise daha önce iddialarına inanan kimseyi bulamadığından Mulder'a açılmaya başlar. Bu arada Scully bazı araştırmalar yapmaktadır ve Duane Barry'nin 1982'de başından vurulduktan sonra onun patalojik bir yalancı olmasına neden olan bir yaralanma olayı yaşadığını keşfettikten sonra Mulder'ın güvenliği için endişelenmeye başlar. Mulder güvenli bir şekilde doktor dışındaki diğer üç rehinenin serbest bırakılmasını sağlar. Duane Barry kendisi yerine almaları için doktoru kaçırılma yerine götürmek istemektedir. Ancak Duane Barry polisler tarafından vurulur ve hastaneye kaldırılır. Ancak daha sonra buradan kaçar ve Scully'yi kaçırır.
Müdür Yardımcısı
Müdür Yardımcısı

İletiler: 983

İletiTarih: Cmt Haz 09, 2007 10:15 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Gerçekleşecek gerçekleşecek..ınanıyorum ben.. Smile
Yarın akşama evde olamayacağımız için izleyemeyeceğim bu bölümü.Evde olsaydık da ablama izletmiycektim.Ya 1. sezonu tamamen izleidkten sonra ya da Mitoloji Buluşması'nda izlesin diye.Ve katılıyorum, kesinlikle Duane Barry'yi önce izleyin.Yoksa izlemeyin bile Ascension'ı daha iyi.Adı üstünde, üçleme.Duane Barry ve One Breath'siz Ascension olur mu hiç?Yine de izleyeceklere iyi seyirler dilerim şimdiden...
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder E-Posta gönder MSNM
aky125
Müdür Yardımcısı
Müdür Yardımcısı

İletiler: 844

İletiTarih: Cmt Haz 09, 2007 11:21 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Bölümden önce verilen özet ile idare edeceğim artık Sad tabi verirlerse Rolling Eyes

Alıntı:
Mulder Richmond, Virginia'daki bir rehin alma olayı için yardımları istendiğinde kendisini bir kere daha Ajan Krycek ile ortak olmuş olarak bulur.

Krycek ile Mulder daha önce hangi bölümde ortak olmuşlardı? Ühü ühü bilmiyorum ben nasıl X-Phile'im Crying or Very sad
Başa dön
darkness
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 1266

İletiTarih: Pzr Haz 10, 2007 1:05 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Sleepless'tan itibaren Mulder'ın yeni ortağı Krycek'tir.

Live long and prosper
Başa dön
kitsunegari
Saha Ajanı
Saha Ajanı

İletiler: 289

İletiTarih: Pzr Haz 10, 2007 2:31 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Alıntı:

Adı üstünde, üçleme.Duane Barry ve One Breath'siz Ascension olur mu hiç?

Ya demeyin böyle ya Sad ızlesek de anlayamayız mı şimdi?E o zaman ben konuya değil sadece Mulder'a yoğunlaşayım Razz
Müdür Yardımcısı
Müdür Yardımcısı

İletiler: 844

İletiTarih: Pzr Haz 10, 2007 6:53 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Youtube'da X Files'ın çoğu bölümünün özet görüntüleri var ama Duanne Barry yok.Benzer şekilde özet görüntülerini bulabileceğim bir site var mı acaba?
Başa dön
patient x
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 1379

İletiTarih: Pzr Haz 10, 2007 7:04 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
http://www.youtube.com/watch?v=H_0hYGCKwpQ

Ben bi bunu bulabildim. Çoğu multimedya sitesi kapandığı için bölümden clipler bulmak zor
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Deny Everything - Sezon 2 Saatler GMT +3 zaman dilimine göredir
Sayfa: 1, 2, 3  Sonraki »
1. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız