X-Files   Return to Index
Özel Mesajlar
Dünya Dışı Yaşam...
Sayfa: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki »

Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Genel Tartışmalar
« Önceki konu :: Sonraki konu »  
Yazar Mesaj
auroriel
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 3600

İletiTarih: Per Haz 02, 2005 5:39 pm    İleti konusu: Dünya Dışı Yaşam... Alıntıyla Cevap Gönder
From: skydivertr 2/8/2002 7:56 pm
To: ALL

SANIRIM BU KONU UZUN SURE INSANLARIN KAFASINI KURCALAMAYA DEVAM EDECEK.IKI KARSIT GRUP BIR DE BENIM GIBI ARADA KALANLAR.VAR MI YOKSA TAMAMEN BI ALDATMACA MI?SUAN BU ÇÖZÜMSÜZ Bı DENKLEM GıBı.BıR TARAFTAN AÇIKLAMALAR ,KAÇIRILMA OLAYLARI;BIR TARAFTAN DA YALANLAMALAR.ıSPATLAR VE BILIM.VE DE GARIP OLAN TARIH.ESKı UYGARLIKLARIN INCELENMESIYLE KUşKU,BILIMIN TARIHIYLE şÜPHE.VE INSANLAR HAYALPERESTLIK Bı TARAFTA ALDANMA DIGER BI TARAFTA.DOGMALAR VE HAYALLER...

From: "not one easily persuaded" (SSTARBUCKJR) 2/9/2002 7:03 am
To: skydivertr

dünya dışı yaşamdan ne kastettiğini de bağlı biraz. eğer dışarda 'zeki' yaşam formları var mı yok mu sorusunu sorarsan başka, uzayda başka yaşam formu var mı sorusunu sorarsan başka cevaplara ulaşırsın. sen de kabul edersin ki tek hücreli bir yaşam formunun bulunma olasılığı, bizim gibi yüksek yapılı ve zeki yaşam formları bulunma olasılığından daha yüksek. Mars'ta ve sanırım Jupiter'in uydularından birinde su bulundu. tabi bu bizim bildiğimiz anlamda şırıl şırıl akan su değil, H20 molekülü. yine de C temelli organizmaların bulunması için gerekli koşullardan biri. Olasılık düşük yine de görüyorsun.

Dünya tarihinde burayı ziyaret etmiş, ve belki de kültürleri etkilemiş uzaylılar var mı diye sorarsan, yine kesin bir cevap veremeyeceğim. Nedense bizden farklı organizmalar fikrine çok yatkınız, belki de onlar teknoloji, kültür, tarihte çok daha ileri, çok daha köklü insanlar. Yani bir yerde bizden önce yaşamaya başlamış insanlar. Mağara çizimleri, çizimler falan bunu tam yansıtmıyor olabilir, ama o resimleri yapanlar Michelangelo değildi, ve çok sıradan olan inek, boğa, geyik resimlerinin de gerçeklerine ne kadar benzediğini düşünmek lazım. ama evet, bariz astronot çizimleri var. bu da teorimi destekliyor bir yerde.

S.

From: xlamagro 2/17/2002 3:36 pm
To: skydivertr

harbiden böyle bir seye inandiginiza inanamıyorum.

From: ratboy___ 2/17/2002 9:43 pm
To: xlamagro

Tam olarak inanmak değil,inanan arkadaşlar'da var ama ıNANMAK ıSTEYENLER'de var!..
Umarım anlamışsındır...

From: Behind a gun, I'll make my final stand (rukish) 2/18/2002 1:30 am

EHEHEHUEEE...

Güselim afedersin ama nerenle okudun forumu, başka tarafında gözlerin var galiba ve beyninle bağlantıları yok. Yazıkk... Onca şey yazdım ama "inanmak istiyorum" anlamında birçok cümle sarfetmiştim, normalde burda yazılar silik çıkmaz, neden göremedin acaba...??? Hem inansam ne olcak, seni ırgalayn bişi mi var.. Bilmediğin belli diil ama insanlığın bi şartı da inançlara saygı duymaktan geçer.. Yoksa sen de başka bi galaksiden mi geldin, tek hücreli falan mısın?

Kusura bakma ben bu konuyla ilgilenen biri olarak istediğim kadar teori üretebilirim, saçmalık ta olsa yazabilirim. Sen de demek ki bu kadar üretebiliyosun, bu kadar yazabiliyosun, geçmiş olsun ne diyim...

Valla şu cümleleri yazdım ama karşımdaki anlar mı? Hıç sanmıyorum. Buraya ne için geldiğin belli, bi daha yazmaya tenezzül bile etmem, sonra kendini ÖNEMLı FALAN SANARSIN. Allah korusun!!!

Etrafındaki insanlara sabır dilerim, bi daha akıl yağarken şemsiye açma! (Yani, senin için çok geç artık!!)

Ruki

From: xlamagro 2/19/2002 2:07 pm
To: Behind a gun, I'll make my final stand (rukish)

sadece bana mantıksız geliyor.uzaylılar ve dünyanın dışından yaratıkların"beni de yaratık sayıyorlar ama sanırım ben bunun dısındayım"gelmiş olması mantıksız.bana sadece kanıt gösterin.skydiver nickli arkadaş sanırım havacılıkla ilgileniyor.ben de bir ara öyleydim.ama onun şunu farketmesini isterdim.teknoloji devamlı degişim gösteriyor.ve havacılık o kadar geliştiki bu gördügümüz araçlar amerika ya da rus casus uçaklarından başka birşey degil. geri kalanlarsa insan hayal gücünün atmosferdeki olaylara ufo tanımı vermesinden başka birşey degil.....

From: haberci_X 2/19/2002 3:19 pm

selam millet
sanırım yeniden bir var mı / yok mu tartışması başlamış. neden bazılarınız illede somut kanıt ister anlamıyorum. bana şimdi bilimsel gerçeklerden bahsetmeyin lütfen. belki de hiçbirinizin olmadığı kadar bunun içindeyim zaten.

bilim çevrelerinde pek çok konu sonradan ispatlanmıştır. bunun nedeni yeterli bir teknolojiye sahip olmamak da olabilir veya çok basit bir şeyin görülememesi de. ama sonradan mutlaka ispatlanır.

hepiniz biliyorsunuz ki henüz kimse uzaylı diye isimlendirdiğimiz kişilerle fotoğraf falan çektirmiş değil. ama (bilmiyorum ne kadar inanırsınız)dünyamızda bizimle birlikte şu an var olan melek veya cinlerin de fotosu çekilmiş değil. bu yüzden şimdi sen istersen uzaylılara da inanma.

bazı olgular sadece bilimsel gerçekçi yaklaşımlarla açıklanamaz. inanç ve sağduyu meselesidir.
unutayın ki bizim anladığımız pozitif gerçekliğin öteisnde başka gerçeklik boyutları da var ve bunları istediğiniz kadar inkar edin bilimsel kanıtı olmadığı için. bu size sunacaklarını redetmek dışında hiç bir şeyi değiştirmez.

hadi kalın sağlıcakla...

From: xlamagro 2/19/2002 10:20 pm
To: Behind a gun, I'll make my final stand (rukish)

slm sanirim bir semsiye de bana lazim.yasamim boyunca merak ettim.bana garip gelen herseyi arastirdim.`sanirim biraz fazla acik sozluyum ve biraz da bagnaz.`metafizik,ufo'lar uso'lar olumden sonra yasam,telekınezı,vb...xbilinmeyen ,bilinmeyen ,fenomen ve bı o kadar da kıtap belgesel...ama gordugum sadece bunların beynımde yansımasıydı.bir cok ama bir cok teori var ama kanit yok.
nedense bir gun bunları bıraktım ve jeostratejıyle ilgilenmeye basladim.KGB,MOSSAD,CIA,MI6 ve bircok gizli servisin hava kuvvetlerinin ellerindeki ileri teklonojiyle yaptıklarını bilsen sasirirdin.sesten 5.5 kat hizli giden bir casus ucagını(sr-67"ki bu sadece dişariya tanıtılan")goren bır kisi bunu ufo sanir.cunku daha once boyle manevra yapan bı arac gormemıstır.
ve ınsanlar para kazanmak icin oyle oyunlar oynuyor ki digerleri
buna inanmadan edemiyor.ness golu canavarı o bolgeyı zengın ettı.ve bır suru tatil sirketinin ugrak yeri haline getirdi.ama nedense oyara getirilen amerikan donanma denizaltisi hic bir sonuc bulamadı.
bir suru teorı ve bir suru aksı kanıt var.
bu siteyi sevdim cunku site cok canlı bir site.cogu gercekten inaniyor.bırkac sene oncesine ait hatiralari canlandirdi.ben hala inanmak istiyorum ama sanırım asırı realist oldum.yeniden inanmak isterim.gerçekten inanmak.
butun bunları okuyacagını dusunmuyorum.ama okumussan anla ki eger asırı kacmıssam ozur dilerim....

From: haberci_X 2/21/2002 1:00 am

yazdıklarının hepsini okudum
işte böyle konuşun, yani birbirimizden başka kiminle bunları konuşabiliriz ki? dışarda kime anlatsan suratına manyakça bakar
ama burada o tür şeyler olmaz. fazla gerçekçi olduğunu söylemişsin. harşeyin aşırısı tabii ki zararlı. bunu tam olarak ayarlayamayabiliriz ama o zaman da başkalarını dinlemeyi bilmek faydalı olabilir. zaten bize de bu öğretilmedi mi

demek anıların canlandı bence onları kaybetmemen gerekli.
"en tehlikeli insan her zaman umudu olan insandır" (kung-fu dizisinden duymuştum)

aramıza yeni katıldığını yeni öğrendiğim için tekrar hoşgeldin diyorum.

From: xlamagro 2/21/2002 1:44 am
To: haberci_X

slm.
/asiri hayal kurmanin da insani psikologik bulanimlara suruklediginin kanitlandigini unutmamak gerekir/
bunu sakin yanlis yorumlama sadece saka olarak kabul et.
evet ankaradaki bulusmada ben yoktum/bulusmayi gec ogrendim.mesajlardan ne kadar eglenceli gecdigi anlasiliyor.artik bi sonrakilere....

From: haberci_X 2/21/2002 1:51 am

sanırım bunu itiraf etmeliyim ki hayal gücüm buradaki pek çok insan gibi kuvvetli ama artık beni bunalıma sürüklediğini hiç sanmıyorum
(şaka olarak kabul ediyorum tabii)

senin e mail adresin de yok sanırım bizim listede veya icq'un
neyse

forumun konusunu saptırmayayım
devam edelim...

From: magic155 2/28/2002 4:56 pm

selam millet,
haberci x seni teprik ediyorum dediğin gibi biz bunları beraber konuşup tartışmıcazda kiminle tartışcaz ben size bişey önermek istiyorum netbulda gizem,ufo..diye bi bölüm var orda yazanları bi okuyun derim çok ilginç bizim ufo dediğimiz şeylere bişeyler(cümleye bak)ekleyip bişeyler!yazmışlar dur bi adresi tam alayım bekleyin:http://www.tuvpo.com/byrd/byrd.html bi okuyun derim
görüşmek üzre

From: xlamagro 3/3/2002 12:26 am

boyle daha iyi.

From: haberci_X 3/3/2002 2:33 pm
To: xlamagro (15 of 17)

selam arkadaşım ve x files milleti
ben de nihayet güzelce nete girebildim
verdiğin sitedeki yazıyı henüz tam okumadım ama resimlere baktım
aslında bu tür şeylere yerinde inceleme yapmadan kesinlikle bir şey diyemezsin zaten ben de kendi gördüğümün büyük ihtimelle gizli bir falan olduğunu da biliyorum
resimlerdeki o leke her türlü şey olabilir belli bir tona göre çekilmiş orası derin bir yer de olabilir veya biraz farklı toprak (veya buzul) yapısında falan filan
işte böyle daha çok konuşuruz ama yüzyüze buluşma daha iyi değil mi
bir dahaki buluşmada görüşmek üzere

From: xlamagro 3/3/2002 5:55 pm

ben site önermedim.oneren baska arkadastı....

From: haberci_X 3/8/2002 11:33 pm

yanlışlık olmuş ya
ben magic155 e demiştim onu burada da geen listede adını bulamadım
neyse görüşürüz sonra millet
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder
keany
Çaylak
Çaylak

İletiler: 166

İletiTarih: Pzr Nis 09, 2006 1:00 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
dünya dışı yaşama inanıyorum
Başa dön
x_phile
Saha Ajanı
Saha Ajanı

İletiler: 385

İletiTarih: Pzr Nis 09, 2006 4:44 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
inanıyorum ya da inanmak istiyorum diyelim çünkü evren sınırsız yani bizden başka canlılarda olmalı diye düşünüyorum ama bunu öğrenicek kadar uzun yaşamıcam galiba Crying or Very sad
Başa dön
txfmatrx
Saha Ajanı
Saha Ajanı

İletiler: 251

İletiTarih: Pzr Nis 09, 2006 5:43 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Ben de öyle düşünüyorum. Yani evren çok büyük. Dünya içinde sadece küçücük bir gezegen kalıyor. Bence kim bilir belki çok uzak, başka samanyollarında falan yaşamın olması çok muhtemel
shy_1998
Saha Ajanı
Saha Ajanı

İletiler: 380

İletiTarih: Pzr Nis 09, 2006 9:40 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
dünya dışı yaşama ''i want to belive''
safak_xfs
Çaylak
Çaylak

İletiler: 144

İletiTarih: Pts Nis 10, 2006 6:49 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
ben kesinlikle inanıyorum ve ne zmn bilmem ama bir gün muhakkak böyle olduğu ortaya çıkacak keşke ozmnı görsemde ''oh işte gördünüzmüü bana inanmıyodunuz ama böyle birşey var''diyebilseem..Aslında birçok şey kendini gösteriyo ama insanların çoğu görmezden geliyor.Neden olabilir sizcee Question
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder MSNM
Ms.SpOoKy
Çaylak
Çaylak

İletiler: 174

İletiTarih: Sal Nis 11, 2006 12:54 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
dunya dısı yasam vardır..kuru kuruya yaratılmadı ya bu evren...

En son Ms.SpOoKy tarafından Çar Ağu 23, 2006 8:18 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 defa değiştirildi.
Başa dön
44murat44
Çaylak
Çaylak

İletiler: 137

İletiTarih: Sal Nis 11, 2006 4:40 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
ben mantıktan giderek diyorumki uzay sonsuz ise bence oyle bu kadar geniş alanda bir canlı türünün olma ihtimalı yüksektir.
Özel Ajan
Özel Ajan

İletiler: 413

İletiTarih: Per Nis 27, 2006 8:03 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Dünya dışı yaşam olgusuna ben sonuna kadar inanıyorum.Dünyamız dışında gezegenlerin sayısına göre böyle bir varsayım olması gerektiğine inanıyorum.Uzaylıların bizizm gezegenimizi tarih boyunca belirli aralıklarla devamlı olarak ziyaret ettiklerine olan inancım üst seviyededir! Smile Buna inanmayan var mı Acaba??? Wink
~. .~

İletiler: 215

İletiTarih: Çar May 10, 2006 2:58 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
(bkz:piramitleri uzaylilar yapti)

£ørd Rèãpér

Başa dön
Ms.SpOoKy
Çaylak
Çaylak

İletiTarih: Sal May 30, 2006 3:12 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
allahım YUH ARTIK diyorum yani şu olaya bi bakın;

California'da IBRRC'ye(international bird rescue research center) getirilen kanadı kırık ördeğin röntgeni çekilio ve doktorlar şok oluyo çünkü ördeğin midesinde gördükleri şey bi uzaylıyı andırıyo..yüz hatlarının bilinen uzaylı tipine cok benzediini,görünen yüzün simetrisinin mukemmel olduunu falan sölüyolar.ördekcik röntgen cekildikten soora ölmüş.Hollywood tarzına gore,içindeki uzaylı yuzunden diil,yarasından dolayı öldüğünü belirtmişler.dün e-bay'de bu röntgen filmi satışa cıkmış...

http://www.ibrrc.org/alien_duck.html
auroriel
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 3600

İletiTarih: Sal May 30, 2006 3:41 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Alıntı:
A necropsy was done by UC Davis veterinarians and showed the stomach had some grain in it, but no alien.

Diye bir açıklama var orda ama Ebay'deki sazanlıklar dur durak dinlemez tabe:

Alıntı:
Current bid: US $4,650.00

Photoshop'la bi tane ben de yapıp satıcam valla yaa..
Başa dön
the 8th endless
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 1458

İletiTarih: Sal May 30, 2006 4:06 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
hayır benim anlamadığım koskoca uzaylı bu ya, aşmış medeniyetlerden sonsuz teknolijik imkanlar sayesinde dünyamıza geliyor ve sonra da bir ördek tarafından yenebiliyor...ahahaha bizden üstün varlıklar bunlarsa ben asıl ördeklerin uzaylı olduğuna inanmayı tercih ederim! (yanlış olmasın, uzaylıların varlığına inanıyorum)

ehehehe ördek ya ehehehe Laughing Laughing
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
darkness
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 1266

İletiTarih: Sal May 30, 2006 6:57 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Bir arada üzerinde Lost'un numaraları olan bir dilim kızarmış ekmek vardı EBay'de.. Bilemiyorum Amerikalılar mı salak bunlara para veriyorlar yoksa biz mi salağız bir tane de biz çıkarmıyoruz.

Live long and prosper
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
Ms.SpOoKy
Çaylak
Çaylak

İletiTarih: Çar May 31, 2006 12:53 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
http://www.vatanim.com.tr/root.vatan?exec=haberdetay&tarih=30.05.2006&Newsid=78850&Categoryid=7

bu da Vatan gastesinden bi haber..gercekten cok ilginc..bi ara bi film vardı hangi kanalda izledim hatırlayamıcam da adı "Andromeda Strain"di.. o filmi hatırlattı bna bu haber..uzaydan gelen DNAsı bile olmayan acaip hızlı mutasyon gecirebilen bi canlı(!)yı konu alıodu film ve insan nesli feci tehlikedeydi..
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Genel Tartışmalar Saatler GMT +3 zaman dilimine göredir
Sayfa: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki »
1. sayfa (Toplam 8 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız