X-Files   Return to Index
Özel Mesajlar
Orda Burda X-Files'tan Oyuncular
Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki »

Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Diğer Karakterler
« Önceki konu :: Sonraki konu »  
Yazar Mesaj
auroriel
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 3600

İletiTarih: Sal Tem 01, 2008 11:57 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
isatay yazdı:
şimdi aklıma geldi. pek sevdiğim Skin-man yahut Walter Skinner rolünde oynayan Mitch Pileggi Cold Case'in bir önceki bölümünde oğlunu taciz ettiği ve öldürdüğü gerekçesiyle suçsuz olduğu halde hapse giren, yıllar sonra kaçarak oğlunun asıl katilini bulmaya çalışan bir adamı oynuyordu. ve hakikaten çok başarılıydı.

Sonlarına yetişebildim vallahi iyi oynuyordu. Canlandırdığı karakterin başına gelenler iç acıtıcı yahu.. Evliliği bile bitiyo zavallının suçsuz olduğu halde Sad
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder
2shy
Muhbir
Muhbir

İletiler: 1530

İletiTarih: Çar Tem 02, 2008 3:26 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Görüntüsünü görmeden sesinden tanıdım bende ama çok az gözüküyordu Sad

"I'm having trouble coming to terms with the fact that Fox Mulder is a fictional character"
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder E-Posta gönder
şeboist
Saha Ajanı
Saha Ajanı

İletiler: 255

İletiTarih: Çar Tem 02, 2008 6:04 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Ona rağmen çok iyi oynadı bence. Zaten Cold Case'i çok severim, Skinner'ı da görünce ayrı bir yer edindi desem yeridir. Laughing
Başa dön
beatlefan
Muhbir
Muhbir

İletiler: 1144

İletiTarih: Per Tem 03, 2008 10:47 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Ya sormayın ben de Cold Case'in çok hastası değilim ama cnbc-e açıktı ve ben" bu ses bu seeees" şeklinde koşturdum bi an ekran başına, sonra da tekrarını da izledim. Baya güzel bölümdü, konu olarak harikaydı ve Skinner'ımız da nefis bir oyunculuk çıkarmış her zamanki gibi. Ama makyajdan mıdır nedir tipi çok farklı geldi, veyahut yaşlandığı için mi öyle geldi bilmiyorum Sad

Forwardly On LOST
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
şeboist
Saha Ajanı
Saha Ajanı

İletiler: 255

İletiTarih: Pzr Ağu 17, 2008 10:24 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Bende Skinner'ı "Flash of Genius"un fragmanında gördüğüme yemin edebilirim. İMDB'de görünmüyor ama anladığım kadarıyla kötü adam oluyor kendileri. Very Happy

En son şeboist tarafından Cmt Eyl 13, 2008 7:10 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 defa değiştirildi.
Başa dön
2shy
Muhbir
Muhbir

İletiTarih: Cmt Eyl 13, 2008 6:11 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Mitch Pileggi Supernatural'ın 4.sezonunda konuk oyuncu olacakmış!Umarım bölümü Kim Manners yönetir yine birkaç XF göndermesi olur.Gerçekten çok sevindim...
Bu arada Sam ve Dean'in dedesi--Mary'nin babası--rolünde gözükecekmiş(John Winchester'ın gençliğiyle ilgili bölümde oynayacağını göz önünde bulunduralım tabe:p)

"I'm having trouble coming to terms with the fact that Fox Mulder is a fictional character"
Başa dön
margikleinjan
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 327

İletiTarih: Çar Ekm 08, 2008 4:27 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Yenilerden Passengers diye bi filmde William B. Davis oynuyormuş. Imdbden fetiş oyuncum clea duvall'ın filmografisini tararken rasgeldim. başrolünde doğumgünüdaşım anne hathaway de oynuyor.
Başa dön
2shy
Muhbir
Muhbir

İletiTarih: Çar Ekm 29, 2008 9:53 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Supernatural'ın 3. sezon 15.bölümünde Mulder'ın muhbiri Bay X vardı. Görünce o kadar şaşırdım ki!(nedense Very Happy )

Başa dön
2shy
Muhbir
Muhbir

İletiTarih: Cmt Oca 17, 2009 11:37 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Passengers filminde;

CSM,
Alıntı:
yolculardan birinin daha doğrusu esas çocuğun dedesi rolünde gözüküyor.Filmin sonunda öğreniyoruz kim olduğunu ama,o zamana kadar uçak düşürüldü de,bu da komplo kuranlar arasında mı diye düşünmeden edemiyor insan,hiç repliği olmamasına rağmen...

Başa dön
364 SaD SaM
Müdür Yardımcısı
Müdür Yardımcısı

İletiler: 983

İletiTarih: Sal Oca 27, 2009 9:42 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Pek saçma salak bi ayrıntı olucak ama; I Want To Believe'deki "let the boy go in peace" amcamız, Love Actually'deki şu Christmas gösterisini sunan amca ile aynı.

Not: Bu mesajın "orda burda X-Files'tan oyuncular" değil de, "X-Files'ta ordan burdan oyuncular" gibi bi başlığa daha iyi gideceğinin farkındayım, evet, zira Love Actually 2003 yapımı..
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder E-Posta gönder MSNM
2shy
Muhbir
Muhbir

İletiTarih: Cum Nis 10, 2009 6:33 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Karıştırıyor da olabilirim ama bugün tnt'de Kuzey Işıkları diye bir dizi vardı,kasabanın yerlilerinden birisini canlandıran oyuncuyu Monday bölümünde banka soygunu yapmak isteyen adama benzettim. Razz

Başa dön
auroriel
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 3600

İletiTarih: Pzr Nis 12, 2009 7:32 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Ah evet caaanım dizim yayımlanmaya başladı. İlk gençliğimin aklımda kalan dizilerindendir, çok severim. Ama izleyemiyorum saati çok kötü Sad

Hatırlayamadım ama yönetmenlik yapmaya çalışan çocuktan bahsediyosun galiba.. Çok şirindir o . İzlemeye devam et derim. Smile
Başa dön
2shy
Muhbir
Muhbir

İletiTarih: Pts Nis 13, 2009 2:12 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
auroriel yazdı:
Ah evet caaanım dizim yayımlanmaya başladı. İlk gençliğimin aklımda kalan dizilerindendir, çok severim. Ama izleyemiyorum saati çok kötü Sad
Hatırlayamadım ama yönetmenlik yapmaya çalışan çocuktan bahsediyosun galiba.. Çok şirindir o . İzlemeye devam et derim. Smile

Evet galiba oydu...Yaşlı bir adam doktorla kıza bir miras bırakıyordu falan bölümde.O da belgesel çekenlerle yönetmenlik denemesi yapıyordu kendince.Radyoda program yapan eleman favorim şimdilik Very Happy
ama evet yayın saati çok kötü gerçekten, tesadüfen denk gelirse izleyebiliyorum Sad

Başa dön
2shy
Muhbir
Muhbir

İletiTarih: Cmt Oca 30, 2010 4:17 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Without a Trace'in geçen bölümünde Nicholas Lea nam-ı diğer Krycek vardı.Onun olduğunu bilsem bölümün hepsini izlerdim,sonlarından anladığım kadarıyla yine kötüydü Razz

Başa dön
kitsunegari
Saha Ajanı
Saha Ajanı

İletiler: 289

İletiTarih: Çar Şub 10, 2010 10:45 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Az önce seyrettim Lost'un yeni iki bölümünü, izledim izledim en son sahnede "aaa" diye bir bağırdım, ablam dedi ne oluyor, tam o sırada başka bir şeyler oldu filan dizide söylemeyim onu burda şimdi spoiler kutusuz..
Neyse sadede geleyim; o tapınaktaki uzun saçlı, sakallı bıyıklı, yuvarlak gözlüklü amca Milagro'daki nam-ı değer Phillip Padgett..Fark eden olmuştur mutlaka.Mutlu oldum akşam akşam. Razz
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Diğer Karakterler Saatler GMT +3 zaman dilimine göredir
Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki »
9. sayfa (Toplam 10 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız