X-Files   Return to Index
Özel Mesajlar
Orda Burda X-Files'tan Oyuncular
Sayfa: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki »

Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Diğer Karakterler
« Önceki konu :: Sonraki konu »  
Yazar Mesaj
auroriel
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 3600

İletiTarih: Per Haz 02, 2005 5:31 pm    İleti konusu: Orda Burda X-Files'tan Oyuncular Alıntıyla Cevap Gönder
From: "not one easily persuaded" (SSTARBUCKJR) 7/16/2001 2:53 am
To: ALL

Avatar'ın olduğu akşam bikaç şey farkettim
aynı gece yayınlanan "The Game" de Mulder'ın babasını ve Strughold'u oynayan oyuncular vardı. ikisini birden aynı filmde,hatta aynı sahnede görmek baya garipti.

sonra şu Avatar'da Scully'nin yanındaki kızı öldürmeye gelen adam. hani tuvalette Scully bayıltan, Skinner'ın vurduğu. o adam da geçenlerde gittiğim "The Mexican" da bir eşcinseli oynuyordu.

sonra, neti karıştırırken field trip'deki yardımcı oyuncunun the Haunted'daki kadın olduğunu gördüm. hayır CZJ değil. öbürü.

geçenlerde tvde bi film izlemiştim, şimdi hatırlamıyorum adını. Scully'nin babasını oynayan adam vardı. üstelik nerdeyse aynı diyebileceğim kıyafetlerle. hoştu.

şu pendrell'i oynayan adam da, the nightman diye salak bir dizinin bir bölümünde oynuyordu, sihirbaz bir adamın şaklabanı rolünde. kulağında küpeyle ortalıkta aptal aptal gülüp koşuyordu.

aklıma gelenler bunlar. sizin hatırladığınız var mı?

From: Federal Bureau of Imagination (PELIN77) 7/16/2001 2:45 pm
To: "not one easily persuaded" (SSTARBUCKJR)

Scully'nin abisi Bill'i oynayan (bilmeyenler icin..4. sezon sonu ortaya cıkacak) Erin Brokovich'te en bastaki sahnede avukatı oynuyordu...

gcenlerde bir filmde (pardon hatırlamıyorum,am bir TV filmi) William B. Davis (CSM) bir doktoru oynuyordu..

From: What Would Brother Justin Do? (trustno13) 7/16/2001 11:36 pm

Ya ben baya bi filmde XF karakterlerini gördüm:
The Game'de Peter Donat(William Mulder) Michael Douglas'ın avukatını oynuyordu.Yannız o filmde Strughold'U göremedim daha dikkatli izliycem. :)
Dangerous Minds'da Michelle Pfeiffer ile öörencisinin gittiği restaurant'ta Well Manicured Man(ehe bööle söylüyünce komik olcak) onlara garsonluk yapıyodu.Hatta oğlan WMM'nin sürekli bunlara "başka bi isteğiniz varmı" diye sormasına sinirlenip "gitsene be adam baksana konuşuyoruz!" gibisinden bağırmıştı ben baya gülmüştüm :))
Tabiiki ve tabiiki Green Mile'da en gaddar gardiyan kimdi? evet,bildiniz Doug Hutchison,nam-ı diğer Eugene Victor Tooms! Ah o fareyi BAM! diye ezişi yok mu filmde...
Bir de şu an ismini unuttuğum bir filmde Humbug'daki Lanny'yi oynayan adam(hani şu ikizi fiji denizkızı olan :p ) vardı. Kardeşim filmin "Üç Küçük Ninja" olduğunu söylüyo ama umarım değildir!
Birde Show'un durup durup yayınladığı aptal amerikan ordusunun komandolarını konualan filmlerin birinde Alien Bounty Hunter'ı oynayan adam vardı.
Vay be bunlara sadece zap yaparken denk geldiğimi düşünürsek baya hızlı bi zapçıyım diyebiliriz :)))

Murat

From: "not one easily persuaded" (SSTARBUCKJR) 7/17/2001 12:01 am
To: What Would Brother Justin Do? (trustno13)

Alien Bounty Hunter'ı oynayan adam Mortal Combat'ın bilmem hangi bölümünde vardı. ama bu akşam birşeyle karşılaştım. değişik bir şeyle...

kanalları geziyordum (hep böyle başlar zaten) cine 5'te neler varmış dedim, tanıtımları izliyordum. sex and the city başladı. niye kanalı değiştirmedim bilmiyorum. belki de orjinal yayınlanıyordu ve ben de anlayabiliyor muyum diye bakayım dedim herhalde. sanki anlasam bir yerime bişey eklenir. neyse işte izliyorum, bişiler bişiler, geçin oraları... bir barda bir kadın görmüşler onu çekiştiriyorlar. kadın tanıdık geldi. kadın önce bi adamla dansediyordu, sonra bi başka kadın geldi, ikisi bi güzel öpüştüler. (öğğ) sonra yine bişiler bişiler, pat diye bu tanıdık gelen kadın soyunmaya başladı... Allah'ım neden hafızam daha hızlı çalışmadı da kadını nerden tanıdığımı daha önce hatırlamadım. bir sürü öğğden sonra kafama dank etti. bu kadını oynayan kişi bizim X-Files'ta (başka bir şeyden bahseder miyim hiç?) Syzygy mi ne ordaki, sarışınlığı bile kesin olmayan Angela White.
böyle bir rolde görmekten dolayı şaşırmadım nedense...

yine de kötü bir deneyimdi.

From: Federal Bureau of Imagination (PELIN77) 7/17/2001 2:24 pm

Onu dun aksam bende gordum...ilginc....))

Bu arada Alien Bunty Hunter'ı oynayan Brian ...(kahretsin soyadını unuttum) Star trek :Next generation'da dusman gemilerinin kaptanını oynuyordu...tabii o makyaj altında tanımak imkansızdı...

John Neville(WMM) ayrıca Baby's Out ( Bebek firarda'da) da usagı oynuyordu...

Tabii vertical limit'i soylemeye gerek varmı bilmiyorum...cok sevdim o filmi ve Nick Lea harikaydı..

Doug Hutchison Green Mile'da harikaydı..

From: CyBeR_BiTcH~a.k.a ~FiReBiRd (ful_pri) 7/19/2001 5:35 pm
To: Federal Bureau of Imagination (PELIN77)

yaw yazmı$sınızdır belki tüm postları okumadım ama urban legends ta wmm oynuyodu galiba..müdürmüydü neydi umarım yanlı$ hatırlamıyorum malum bendeki hafıza balık hafızası 8 sncik:)

From: Federal Bureau of Imagination (PELIN77) 7/20/2001 1:42 pm
To: CyBeR_BiTcH~a.k.a ~FiReBiRd (ful_pri)

urban legends'ı izleyemedim ama Faculty'de tabii ki Rbert Patrick oynuyordu..(Bu arada bize gore(TR) O xfiles'tan sayılıyor mu sayılmıyor mu?)

Wyatt Earp ve Scarlett(Gone With the Wind'in devamı) 'te Annabeth Gish oynuyordu..

From: What Would Brother Justin Do? (trustno13) 7/23/2001 2:52 pm

Dün akşam Star'da Beverly Hills Cop vardı. Bi sahnede(Eddy Murphy'nin dönme dolabın içinden çocukları kurtardığı sahnenin sonunda) kim vardı biliyomusunuz? 2SHY desem? INCANTO desem? yaaa.... TV nelere kadir daha bakalım kimleri görcez? :)

Murat

From: Federal Bureau of Imagination (PELIN77) 7/23/2001 3:12 pm

evet,ayrıca red-haired man'de su hukumet ajanını oynuyordu gene...Ahh,o adam harikaydı yaa...keske daha cok gorseydik onu Xfiles'ta..

gecen gun'de Ed TV'yi izledim .orada uvey babayı Doktor Kurtzwaill oynuyan Martin Landau oynuyordu...

From: "not one easily persuaded" (SSTARBUCKJR) 7/23/2001 11:47 pm

sadece Virgil Incanto mu murat? o filmde eddie murphy'yi ilk başta sorguya çeken dedektif, bizim Nisei/731 de Mulder'la vagonda kalan adam. ayrıca o filmdeki korumalardan birini de Deep Throat'u vururken ve sonra da Red Museum da görmüştük.

From: incig 8/16/2001 11:13 pm

Ben de bir eklemede bulunayim o zaman. "Avatar"da Skinner'in yataginda ölü bulunan fahiseyi oynayan Amanda Tapping, ünlü TV dizisi "Stargate SG-1"da Yüzbasi Samantha Carter'i oynuyor. Biliyorsunuz (biliyor musunuz?) bu dizi TGRT tarafindan yarisinda yayindan kaldirilmisti.

From: incig 8/16/2001 11:19 pm
To: ALL

Ya, hepiniz de ne kadar dikkatlisiniz cocuklar? Ben de kendimi bir sey saniyordum. Hepinizi dikkatlerinizden ötürü kutluyorum.

FtF'da filmin basindaki Dallas'taki patlama sahnesinde bombanin basinda intihar eden FBI ajanini taniyorsunuz degil mi? 2.sezondan "Aubrey" adli bölümde de rol almisti. Yanilmiyorsam orda bölümün kahramani kadini hamile birakan polisi oynuyordu. Adi Terry O'Quinn. Adamin tipi ve özellikle David Niven biyiklari cok ilginç.

From: "not one easily persuaded" (SSTARBUCKJR) 8/16/2001 11:46 pm
To: incig

eh, biraz dikkatliyizdir.

bugün (ne yazıkki) Valentine adlı filme gittim. film vasattı. VASATTI. gitmeyin yani.
konumuza gelelim. kim vardı kim vardı?

filmin başında bir lisenin sevgililer günü dans partisini gösteriyor. herkesin reddettiği, dışladığı, salak dediği bi çocuk var. çocukta biraz psikopat tipi var. kim dersiniz?

Calusari'deki ikizleri hatırlıyor musunuz? eh burda biraz büyümüş tabi. ama psikopatlık aynen kalmış.

filmde Roswell de oynayan uzaylı kız vardı. tıp öğrencisi rolünde. Allah'ım ya... milleti salak sanıyorlar. kız, önlüksüz, maskesiz otopsi yapmaya kalkıyor, üstelik karından başlıyor. yani başlayamıyor da işte. LAN *****ler, Y kesimi diye bişey var. öyle göbekten dalmazsın. zaten ödlek kız, cesedin yüzüne bakarak yapamadı, örttü kafasını bezle.

AH SCULLY AH.... nereye baksam, eksiksin...

From: Federal Bureau of Imagination (PELIN77) 8/17/2001 5:46 pm
To: incig

terry O'quinn CC'nin favori oyuncularındandır...Millenium'da (CC'nin obur sovu-ydu) karanlık bir karakteri oynadı yıllarca..Ayrıca LGM dan bir onceki CC'nin Harsh Realm dizisinde de oynuyordu..

Bu arad Getsamene ve Biogenesiste Krishqou(ufff adını yazamadım bir turlu)'yu oynayan adam,Clint Eastwood 'un True Crime filminde gardiyani oynuyordu,aynı filmde Scully'nin bebek hemsiresini (Essence)oynayan Francis Fisher de oynuyordu...

Yasama donus adlı filmde de Annabeth Gish oynuyor..

From: incig 8/17/2001 7:14 pm

Francis Fisher Titanic'te Rose'un (K.Winslet) annesini de oynamisti. Aslinda XF bayagi iyi oyuncular kullaniyor bölümlerinde.
Sevdigim aktörlerden biri de "Redrum" adli bölümde oynayan Joe Morton. Artik onun hangi filmlerde oynadigini saymama gerek yok herhalde. Hollywood'daki en iyi karakter oyuncularindan biridir. Benim de Denzel Washington'dan sonraki en sevdigim zenci aktördür kendisi.
Annabeth Gish "Wyatt Earp"de K.Costner'in gencken evlendigi genclik askini oynamiyor muydu? Oydu, degil mi?
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder
trustno1

İletiler: 3

İletiTarih: Sal Mar 21, 2006 3:05 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
spoiler
*
*
*
*
*
*

lost adlı dizide oynayan john locke da x files ın iki bolumunde oynamıştı.
hatta birinde 9.sezondaki supersoldier rolundeydi. hani scullyi butun hayatı boyunca izlemiş onu kandırıp mulderı bulması geri getirmesi için ikna ediyordu.

En son trustno1 tarafından Sal Mar 21, 2006 4:46 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 defa değiştirildi.
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder MSNM
the 8th endless
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 1458

İletiTarih: Sal Mar 21, 2006 4:11 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
aa ne kadar boş kalmış burası Smile kimler kimler yok ki aslında...

Carnivale'ın küçük dev adamı Samson'ı Mcihale J Anderson'ı biz XF'in 2. sezon bölümü Humbug'ta tanımıştık.

şu aralar yeniden barıştığım ve izlemeye başladığım Deadwood'da ise Milagro'nun Padgett'ı ve Amazing Maleeni'nin amazing Maleeni'si başrol oyuncularının arasında.
Daha öyle çok var ki...Six Feet Under'da, Lost'ta, ve tabiki filmlerde...şimdilik aklıma bunlar geldi, zamanla ekleme yaparım
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
2shy
Muhbir
Muhbir

İletiler: 1530

İletiTarih: Cmt Haz 10, 2006 7:25 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Hemen yazayım dedim,bugün King'in romanından uyarlama "O" filmine bakarken hem CSM'i hem de Colony'de Mulder'ın kızkardeşi Samantha'yı gördüm.O kadar şaşırdım ki...Yani biliyorum garip bir şey değil ama ne bileyim işte... Very Happy

"I'm having trouble coming to terms with the fact that Fox Mulder is a fictional character"
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder E-Posta gönder
trustno1

İletiler: 3

İletiTarih: Pts Haz 12, 2006 2:04 am    İleti konusu: az önce yeni bir şey farkettim... Alıntıyla Cevap Gönder
başka diizilerde x files oyuncuları oynaması tabiki normal ama peki bir karakterin x files dizisinde iki farklı rolde oynamasına ne denilir?
eger yanılmıyorsam( ki yanılmadıgımdan neredeyse eminim:)) bizim krycek 1.sezonun 13. bolumunde (gender bender) farklı bir rolde oynuyor. bolumun son ceyreginde olumden kurtulan kurban rolunde. ben mi benzettim yoksa gercekten o mu? eger oysa chris abi ayıp etmemiş mi sizce de???

ps: daha once bu atıldı mı bilmiyorum atıldıysa affola
the 8th endless
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 1458

İletiTarih: Pts Haz 12, 2006 7:57 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
doğrudur. hatta bunu yapan sadece Nick değildir. CSM'nin oğlu Jeffrey Spender olarak tanıdığımız Chris Owens, 3. ve 4 sezonlarda CSM'nin gençliğini canlandırmıştı.
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
2shy
Muhbir
Muhbir

İletiTarih: Pts Haz 12, 2006 10:14 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Bu arada CSM filmde garson rolündeydi.Yani hiç yakışmamış Very Happy Very Happy Very Happy karizma yerlerde Samanthacık da resepsiyonda çalışıyordu üstelik rolü CSM'den daha fazlaydı.
Unutmadan CSM'nin gençliği için Chris Owen'dan iyi bir seçim olamazdı bence

"I'm having trouble coming to terms with the fact that Fox Mulder is a fictional character"
Başa dön
2shy
Muhbir
Muhbir

İletiTarih: Per Haz 29, 2006 2:47 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Dün televizyonda "böcek" diye bir film vardı.Gerçekten de mide bulandırıcı idi.Tam aklımdan XF'nin malum böcekli bölümü geçerken bir de ne göreyim Mulder'ın annesi Shocked Shocked Shocked
Galiba ana sınıfı öğretmeni rolündeydi...

Başa dön
CGBS
Saha Ajanı
Saha Ajanı

İletiler: 346

İletiTarih: Sal Tem 18, 2006 3:26 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
geçen gün d sinemax kanalında gillian andersonun bir filmi vardı izleyen varsa filmin adını yazabilir mi sonunda gilliancığım intihar etti çok üzüldüm.filmdeki adı lily idi
patient x
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 1379

İletiTarih: Sal Tem 18, 2006 3:46 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Filmin adı; House of Mirth

Bende izledim biraz,günde 3 kez veriyor filmi kanal :)

http://www.imdb.com/title/tt0200720/

İletiler: 48

İletiTarih: Sal Tem 18, 2006 4:15 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
izleyeyim diye o kadar kastım hala bir kez yakalayamdım filmi hem de ayda bir tv8 yayınladığı halde. nasıl güzel midir?
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder
x_phile
Saha Ajanı
Saha Ajanı

İletiler: 385

İletiTarih: Pzr Tem 23, 2006 3:20 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
geçenlerde sanırım atvde bi aile filmi vardı köpeklerine çok seven bi aile köpek konuşabiliyorr falan sonra bu köpeğe bir miras kalıyor kötü adamlar peşlerine düşüyor falan birde ne göreyim xf taki maritamızorda anneyi oynuyor çok uysal hanımhanımcık bir rolü var pek yakıştıramadım doğrusuxftaki halinden sonra tuhaf geldi filmin adıda milyoner bailey gibi bişeydi
Saha Ajanı
Saha Ajanı

İletiler: 251

İletiTarih: Pts Tem 24, 2006 12:05 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Elsa yazdı:
izleyeyim diye o kadar kastım hala bir kez yakalayamdım filmi hem de ayda bir tv8 yayınladığı halde. nasıl güzel midir?

Ben x files sevgimi bilen bir arkadaşın arayarak " tv8 de bir film var. kadın senin scully galba" diyerek beni haberdar etmesiyle izleyebilmiştim. Neyseki başında görüp aramıştı. Beğenmiştim, iyiydi film. Gillian ın oyunculuğu da tabi ki çok iyiydi. Duygulandım valla sonunda Smile
amor fati
Özel Ajan
Özel Ajan

İletiler: 443

İletiTarih: Cmt Ağu 26, 2006 12:19 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Geçenlerde comedymax'te "will&grace"i izlerken bi baktım Veronica Cartwright. Biricik "Cassanda Spender"ımız. Jack'in eşcinsel olduğundan haberi olmayan annesi rolündeydi. şaşırdım bir an için. XF'te rolüne cuk diye oturduğunu düşündüğüm için bir an tuhaf oldum, sanki gerçekten Cassandra Spender diye biri varmış da "Will&Grace"e o konuk olmuş gibi Rolling Eyes
Bir ara bi psikologa mı görünsem ne...
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder MSNM
özge
Saha Ajanı
Saha Ajanı

İletiler: 363

İletiTarih: Pzr Eyl 03, 2006 11:56 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
the unnaturel'de babe ruth'u korumak için gönderilen polis memuru lost'un ilk 2 bölümünde oynamıştı, sonra öldü Sad
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Diğer Karakterler Saatler GMT +3 zaman dilimine göredir
Sayfa: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki »
1. sayfa (Toplam 10 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız