X-Files   Return to Index
Özel Mesajlar
GA BBC PRIME'da !!

Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Dana Scully / Gillian Anderson
« Önceki konu :: Sonraki konu »  
Yazar Mesaj
auroriel
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 3600

İletiTarih: Cum May 13, 2005 3:53 pm    İleti konusu: GA BBC PRIME'da !! Alıntıyla Cevap Gönder
From: Federal Bureau of Imagination (PELIN77) 11/26/2002 10:55 am
To: ALL

arkadaşlar sıkı durun!!!! Size muhteşem bir bayram süprizi....
:)))))))))))))

6 ARALIK 2002 Cuma akşamı saat 22.00'de BBC PRIME'da ( Kablo ve digiturk'te ,aynı zamanda uydudan da çıkıyor)

PARKINSON'DA GILLIAN ANDERSON varrrrrrrrr....

programın tekrarı pazartesi geceleri 00.30 da...

Bilmeyeneler için ,Michael Parkinson ıngiltere'nin en saygı gören veteran Tv'cilerindendir ve genelede Tom Hanks , Rolling Stones ....vb. gibi isimlerden oluşan konukları ağırlar...

>şimdiden iyi eğlenceler...

Not..Ben bekleyemiyorum :))

From: black_witch 11/26/2002 3:30 pm
To: Federal Bureau of Imagination (PELIN77)

höleleley! hiç olmazsa bundan haberimiz oldu,saolsun pelin unutmuyo bizleri.parkinson ı pek sevmem,her ne kadar saçlarıyla dekoru uyum gösterse de(gerçi uzun zamandır izlemiyorum)o ağdalı ing. aksanıyla bi de keh keh espriler yapar ama olsun. reca etsek bi de david imizi meşhur etse parkinson amca

From: the Unseen, the Eternal... (trustno13) 11/28/2002 11:38 am
To: black_witch

birisi ne olur videoya kaydetsin bu güzelliği. yada tekrarının olacağını söylesin. 6 aralıkta izleyememe ihitmalim yüksek :(( kahretmeyin beni, şu gariban phile'ye iyi bi şeyler söyleyin, umutlarını yeşertin...ühühü gillian yaa gillian...

Murat

From: Behind a gun, I'll make my final stand (rukish) 11/28/2002 5:10 pm
To: the Unseen, the Eternal... (trustno13)

güselim bende umut yok bilgisayarı bağlayığ TV'ye kaydediyim diycem, onu halledene kadar program biter..

tekrarı bi hafta sonraymış ya olm, okumuyon mu pelin yazmış ya işte..
p.tesi 00.30... o gün de izleyemiycem de de kafanı uçuriim senin!!! :PPP

sanırım Gillian kelimesi gözünü alıyo... dikkat ett... iyiye işaret diil.. TV'de izlerken nası olcan düşünmek bile istemiyorum. Benim Discovery channel karşısındaki halimden de beter olursun sen :PPPP

hade byes

p.s.: sorması ayıp hangi bölüm yayınlanmıştı en son şu ismi lazım diil kanalda, millet? 5. sezona bi baki,m diyom da (evet sakin hallerimdeyim şu an)

From: black_witch 11/28/2002 7:13 pm

ya akadaşın biri yırtınmış,delphi kapanıyo,bilgilerinizi kaydetin,delphi ye başvurun gibilerinden,ne iş? bizim kanalı direk etkiliycek bi olay söz konusu galiba,bunun aslı astarı var mıdır?

From: " inan'mak istiyorum " (erdemisik) 11/29/2002 8:32 pm
To: black_witch

Hemen BBC Prıime'nin frekansını aramaya başladım. Ben kaydedebilirim ki kaydederim herhalde çünkü ilk izleyişimde birşey anlayabileceğimi zannetmiyorum.

From: the Unseen, the Eternal... (trustno13) 11/30/2002 6:17 pm
To: Behind a gun, I'll make my final stand (rukish)

şimdi yani 8 aralik gününne denk gelen pazartesinin gecesi olan 00:30'da olucak tekrarı dimi? ona göre kendimi hazırlıyım :)
ya yine de kaydedebilecekler ne olur kaydetsin, kendim istediğimden değil, elinizde paha biçilmez bir program olucak, hava atarsınız falan... :p

Murat
PS: ruki bu pazar gethsemane var...bak daha şimdiden merak etmeye başladın. seni seniii :pp tamam sustum ;)

From: Behind a gun, I'll make my final stand (rukish) 12/1/2002 5:08 pm

hazırla kendini sakın unutiim falan deme.. Yemin ederim geçmiyceğim dalga kalmaz :PPPPPPPP

ps: kim dedi canım merak etmeye başladıımı :PPP.. izlemiycem, dinlemeyi düşünüyom :P

From: the Unseen, the Eternal... (trustno13) 12/7/2002 1:20 am
To: Behind a gun, I'll make my final stand (rukish)

izledimmm izledimmmm!!!! süperdiii!! komiktiii! keyifliydi!!ahh ahh ve gillian çooooooook güzeldiiiiiiiiii!!!

Bu arada ruki kınamadan geçemiycem, eğer pelin mesaj atıp da "parkinson saat 9da" demeseydi CET zaman formatının kurbanı olarak programın bitişini yakalayabilcektim ancak! insan bide turkiye saati ile programın başlayacagı zamanı söyler :)) kimbilir kaç kişi bu yüzden izleyemedi!(oha yannız kin kustum :pp)

tanriçam (bu arada kimse kıskanmıo dimi O'nu sahipleniorum die) hemen herseyden bahsetti parkinson'a; buskaid'den x-files'a, WTNIF'dan sigarayı bırakma mücadelesine ve gelecekle ilgili projelerine kadar. bir romanı senaryolaştırmaya çalışıyormuş ve bu romanın filmini kendisi yöneticekmiş. heycanlıydı baya bu konuda. parkinson abimiz ise xf ile ilgili sorduğu sorularla aslında dizinin GA için bir ayak bağı olduğunu ima etmeye çalıştı. GA ise son sezonları kastederek bu düşünceyi bir nebze doğruladı.
bu arada gözleri çok fena yeşildi yani, böyle bir an sadece o yeşile daldım. o rengin patentini almali, adini da "gillian yeşili" koymali.
pazartesi gecesi saat 23.30'da yeniden izlemek dileğiyle hoşçakalın

---next to gillian perfection is crap.---

Murat
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Dana Scully / Gillian Anderson Saatler GMT +3 zaman dilimine göredir
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız