X-Files   Return to Index
Özel Mesajlar
The Pacific
Sayfa: « Önceki  1, 2

Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Telemanyaklar
« Önceki konu :: Sonraki konu »  
Yazar Mesaj
Tigh
Çaylak
Çaylak

İletiler: 179

İletiTarih: Cmt Haz 26, 2010 12:49 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Şu salak polemik konusuda haklısın sanırım, çok da takmamak gerek. Lakin şu da var, Türkiye'de bunları çok fazla sallamıyoruz ama yurt dışında malesef sallanıyor. Örneğin bunlardan biri 3 gün önce başıma geldi, adam Ermeni katliamından falan bahsediyordu. Herneyse, olayın olmuşuna olmamışına, doğrusuna yanlışına girmiyorum. Demek istediğim, en azından bilinmesi gereken temellerin de noksan olduğu ve bu yüzden de bakışın günden güne değiştiği. Yoksa, ne olursa olsun bir tane gerçek var.

Neyse, 5'i de izledim, elemanın arkadaşı da geldi Mobile, Alabama'dan, ama daha önce yine BOB da gördüğümüz gibi fazlasıyla Replacement ayakları çekildi Guadalcanal görenler tarafından. Biraz daha iyiydi sanki bu bölüm, ama ne yalan söyliyim dizi bölümlerinin naşındaki gibi gerçek görüntülerle bir pasifik belgeseli mi izleseydim daha mutlu olurdum henüz karar verebilmiş değilim. Tamam BOB ile karşılaştırmamak lazım biryerde ama oradaki oyunculuk ve çekim o kadar üst düzeydeki, burada çok gölgede kalıyor. Bariz şekilde hem de.
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Telemanyaklar Saatler GMT +3 zaman dilimine göredir
Sayfa: « Önceki  1, 2
2. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız