X-Files   Return to Index
Özel Mesajlar
önerebileceğiniz efsane olmuş tv diziler

Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Telemanyaklar
« Önceki konu :: Sonraki konu »  
Yazar Mesaj
derebeyi17_44
Saha Ajanı
Saha Ajanı

İletiler: 253

İletiTarih: Cmt Arl 26, 2009 9:33 pm    İleti konusu: önerebileceğiniz efsane olmuş tv diziler Alıntıyla Cevap Gönder
evet yazın the x files'i izlemiştim 9 sezon boyunca.Daha önce de tek tük izliyordum. Yıllar geçmesine rağmen bırakamamışım ve yazın tamamiyle izlemişim. Şimdi de değerli arkadaşlarımdan önerebileceğiz diğer dizileri bekliyorum. Yalnız şu anda yayınlanmayan efsane diziler olsun. Ve de X Files gibi Bilim-Kurgu, paranormal olaylar ağırlıklı olsun Sizin tavsiyelerinize göre hareket edeceğim.Teşekkürler.
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder
the 8th endless
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 1458

İletiTarih: Pts Oca 04, 2010 8:49 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
artık yayınlanmadığına göre Battlestar Galactica derim. Paranormal değil ama Bilim-Kurgu. üstelik sadece bilim-kurgu da değil. bambaşka bir şey Smile
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
Spooky Dream

İletiler: 32

İletiTarih: Pzr Oca 17, 2010 2:03 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Bugün sır dünyası diye bir türk filmi var olduğunu öğrendim. 1998lerde 5 bölüm star tv yayınlanmış sonra kaldırılmış. x filesdan esinlenilmiş ama benim hoşuma gitti.

buradan bilgi alabilirsin: http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=s%C4%B1r+dosyas%C4%B1
buradan izleyebilirsin : http://www.facebook.com/group.php?gid=8686725154&ref=mf
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Telemanyaklar Saatler GMT +3 zaman dilimine göredir
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız