X-Files   Return to Index
Log in to check your private messages
Lady Gaga

Post new topic   Reply to topic    THE X-FILES T�rkiye Forum Index :: Müzik Kutusu
View previous topic :: View next topic  
Author Message
margikleinjan
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

PostPosted: Sat Oct 24, 2009 3:35 pm    Post subject: Lady Gaga Reply with quote
X files güruhu bu hatun hakkında ne düşünüyor merak ediyorum.
Ben ilk önceki yaz zenci abili bi başka şarkı sandığım ilk single'ıyla tanışmıştım. Klip falan çılgın atıyodu abla. Hımm dedim bi boka benzemiyo müzikal anlamda ama değişik bişi yapmışlar, olabilir dedim. Sonra rahatsız edici poker face geldi, ama bu şey gibi, hani iğrenç komik şarkılar olur dilinize dolanır, bi süre sonra bu iğrençlikten sapıkça bir zevk almaya başlarsınız. Aynen öyle....

Ama asıl ne zaman saygı duymaya başladım hatuna biliyo musunuz? Perez Hilton'da mı ne görmüştüm (Perez hilton bi internet dedikodu blog'u ama son derece alaycı, seviyom herifin tarzını, zaman zaman baysa da) İşte, Gaga internete kısa filmler koymuş ama gayet Warhol tarzı, ki vikipedi de yazmışlar, Warhol'un fabrika'sı gibi bi ekiple çalışıyormuş. vs vs.
Tamam pop yapıyor tüketilebilir müzik üretiyor, ama iyi pop'a da ihtiyacımız var, değil mi; bkz: blondie, bkz: mj

neyse ses olarak hiç fena değil, kendi müziklerini kendi yapıyor kendi sözlerini kendi yazıyor, en önemlisi kıyafetlerini yanılmıyosam kendi hazırlıyor, yani hergün onun için cadılar bayramı.
popüler herşeye alerjim var ama antialerjenik benim için gaga, radio gaga'dan kaynaklanıyor olsa gerek...
Back to top
View user's profile Send private message
Post new topic   Reply to topic    THE X-FILES T�rkiye Forum Index :: Müzik Kutusu All times are GMT + 3 Hours
Page 1 of 1

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum