X-Files   Return to Index
Özel Mesajlar
Lady Gaga

Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Müzik Kutusu
« Önceki konu :: Sonraki konu »  
Yazar Mesaj
margikleinjan
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 327

İletiTarih: Cmt Ekm 24, 2009 3:35 pm    İleti konusu: Lady Gaga Alıntıyla Cevap Gönder
X files güruhu bu hatun hakkında ne düşünüyor merak ediyorum.
Ben ilk önceki yaz zenci abili bi başka şarkı sandığım ilk single'ıyla tanışmıştım. Klip falan çılgın atıyodu abla. Hımm dedim bi boka benzemiyo müzikal anlamda ama değişik bişi yapmışlar, olabilir dedim. Sonra rahatsız edici poker face geldi, ama bu şey gibi, hani iğrenç komik şarkılar olur dilinize dolanır, bi süre sonra bu iğrençlikten sapıkça bir zevk almaya başlarsınız. Aynen öyle....

Ama asıl ne zaman saygı duymaya başladım hatuna biliyo musunuz? Perez Hilton'da mı ne görmüştüm (Perez hilton bi internet dedikodu blog'u ama son derece alaycı, seviyom herifin tarzını, zaman zaman baysa da) İşte, Gaga internete kısa filmler koymuş ama gayet Warhol tarzı, ki vikipedi de yazmışlar, Warhol'un fabrika'sı gibi bi ekiple çalışıyormuş. vs vs.
Tamam pop yapıyor tüketilebilir müzik üretiyor, ama iyi pop'a da ihtiyacımız var, değil mi; bkz: blondie, bkz: mj

neyse ses olarak hiç fena değil, kendi müziklerini kendi yapıyor kendi sözlerini kendi yazıyor, en önemlisi kıyafetlerini yanılmıyosam kendi hazırlıyor, yani hergün onun için cadılar bayramı.
popüler herşeye alerjim var ama antialerjenik benim için gaga, radio gaga'dan kaynaklanıyor olsa gerek...
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Müzik Kutusu Saatler GMT +3 zaman dilimine göredir
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız