X-Files   Return to Index
Log in to check your private messages
Hakan Günday

Post new topic   Reply to topic    THE X-FILES T�rkiye Forum Index :: Kitap Kurtları
View previous topic :: View next topic  
Author Message
margikleinjan
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

PostPosted: Sat Oct 24, 2009 11:15 am    Post subject: Hakan Günday Reply with quote
Kinyas ve Kayra ile duymuş olmanız muhtemel. 23 yaşında oturup yazmış 500 küsür sayfalık kitabı. Kendisi pek hazzetmese de Türk edebiyatının (!) Chuck Palahniuk'u damgasını da yemiş hali hazırda.

Son kitabı Ziyan çıkalı 2 ay olmadı. Savaş filmlerini sevmiyorum. Askerlikle ilgili bir kitabı sevebileceğimi nerden çıkardım. Tabi ki üslubu sayesinde... Nöbet tutarken dünyanın her yerinde askerlik anılarını anlatanlara küfrediyor bu kitap. ziyan edilmiş hayatlara birebir...

Bu arada kinyas hariç yazarın diğer kitaplarını şahsi sıralamamı merak ederseniz...
1. Zargana (Bir aşk hikayesi)
2.Malafa (Kitap içinde ayrı bir dil var, "kuyumcuca"
3. Piç (Aslında bu kadar rahatsız edici olmasa 2. sıraya çıkabilirdi)
4. Azil (İnsan ilişkilerini Kuantum Fiziği kanunlarına göre açıklayabileceğini önermekte)

Kinyas'ın yeri çok ayrı benim için. onu sıralamadan hariç tutuyorum. Yine'de her zaman için zargana'yı tek geçerim.
Back to top
View user's profile Send private message
Post new topic   Reply to topic    THE X-FILES T�rkiye Forum Index :: Kitap Kurtları All times are GMT + 3 Hours
Page 1 of 1

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum