X-Files   Return to Index
Özel Mesajlar
Stargate Universe
Sayfa: 1, 2  Sonraki »

Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Telemanyaklar
« Önceki konu :: Sonraki konu »  
Yazar Mesaj
auroriel
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 3600

İletiTarih: Pzr Ekm 04, 2009 4:23 pm    İleti konusu: Stargate Universe Alıntıyla Cevap Gönder
Evet, yıllar sonra Stargate franchise'ına dönmeme sebep olacak bir dizi olarak Stargate Universe'e hemen bir başlık açayım dedim. Normalde izlemeden etmeden böyle bir şey yapmam ama daha fragmanından BSG havasında bişiler olacağını sezinlediğimden, şimdiden yaptım, hadi hayırlısı Smile

Cuma günü Amerika'da ilk iki bölümü yayınlandı. BSG'den esinlenilmiş yanları olduğu izleyenlerin görüşleri ile de kesinleşti.. Tabii bazı negatifliklerden de bahsediliyor ama ben umutluyum..

Öyle çok büyük umutlarla beklememeye çalışıyorum ama umarım hiç olmazsa SG-1 ve Atlantis'teki gibi *stüdyoda çekildiğini bağıran* bir havası yoktur.

İzleyenlerin görüşlerini bekleriz. Spoiler'lara dikkat diyeyim son olarak Wink
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder
2shy
Muhbir
Muhbir

İletiler: 1530

İletiTarih: Pts Ekm 05, 2009 12:10 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Alıntı:
Öncelikle kesinlikle diğer 2 diziden oldukça farklı (SG-1 hakkında Atlantis kadar bilgim yok ama her iki dizi arasında çekim--yani set vs-- yönünden fazla fark olduğunu düşünmüyorum açıkçası)
Diğer iki diziden artı yönü,zaten yapımcıların baştan bu yana söyleyip durdukları üzere karakterlere daha fazla odaklanacak gibi gözükmeleri.Bana göre Atlantis'in en büyük problemi buydu.Karakterleri sevmeme rağmen yazarların onlar hakkında pek fazla birşey vermemelerini hep can sıkıcı buldum.
Tabi Universe de BSG-vari işlenmiş karakterlerle tanıştırmıyor ilk bölümde.Ancak daha ilk bölümü olduğu için konuşmak erken.Benim ilgimi çeken iki karakter var,Doktor Rush ve Eli.Özellikle Eli biraz klişe bir karakter olarak ortaya çıksa da fena değil.Lou Diamond Philip ve Ming Na fazla gözükmüyorlar.Ama dediğim gibi Rush'ı her kim canlandırıyorsa çok iyi (aksanından mıdır nedir bu kadar ilgimi çekmesi Razz )
Set söylendiği gibi karanlık,diğerlerinin aksine pırıl pırıl bir ortam yok ve Destiny gemisinin tasarımı da yapımcılarının tabiriyle pek "havalı".Görsel efektleri tartışacak kadar sci-fi ehli olduğumu düşünmüyorum ama onlar da çok iyiydi bence.Ne yalan söyleyim bazı sahnelerde Bear McCreary'nin müziğini duymak istedim.
Rush'ın dünyayla iletişime geçtiği sahnede olup biteni anlamadım doğrusu,aynı şekilde saldıranların kim olduğunu da...Türkçe altyazısıyla bir daha izlemeyi düşünüyorum.
Hayran kitlesi prömiyer öncesi ikiye bölünmüş durumdaydı.Aslında ikiden fazla gruba...Sg-1'in her zaman en iyi olduğunu ve Universe'in Stargate ile uzaktan yakından ilgisi olmadığını söyleyen grup,Atlantis SGU yüzünden iptal edildi diye sızlanan grup-ki ben de buraya dahilim Razz ve rahat olun gıcır gıcır Stargate dizimiz var keyfini çıkarın diyen grup.Dizinin ilk bölümünden sonraki yorumlar da aşağı yukarı aynı şekilde bölünmüş durumda.
Scott karakterinin malum sahnesine kafayı takanlar var."Ne alemi var bunun Stargate'de" diyerek ama B.Wright ve Cooper zaten farklı olacaklarını söylemişlerdi,beni fazla şaşırtmadı.
Kendi adıma ilk bölümü beğendim.Muhteşemdi diyecek kadar iyi berbattı diyecek kadar kötü değildi.Birazdan önyargıyla izlemeye başladığımı hesaba katarsak...Ama BSG gibi olabilmesi için epey çaba göstermeleri gerekir.
Muhtemelen gidişatı sarpa sarmadıkça izlemeye devam ederim.

"I'm having trouble coming to terms with the fact that Fox Mulder is a fictional character"
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder E-Posta gönder
inci
Özel Ajan
Özel Ajan

İletiler: 420

İletiTarih: Sal Ekm 06, 2009 4:54 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Evet, nurtopu gibi yeni bir Stargate'imiz oldu!!!! Smile Ilk defa gecen hafta fragmanini gormustum ve heyecanla bekliyordum. Su anda ilk 15 dakikayi izlemis bulunuyorum. Heyecanlanip bir iki cumle yazayim dedim. Siz ne dusunursunuz bilomem, ama bana yillar yillar onceki "Space 1999" adli diziyi hatirlatti. Aranizda hatirlayanlar olabilir: Hani Dunya"nin yorungesinden kopan Ay ve uzerinde olan Ay Ussu Alpha uzayin derinliklerinde surukleniyor ve cesitli maceralar yasiyorlardi. Bu Stargate Universe de ayni o konseptte ilerleyecek gibi, degil mi?
Tabii ben BSG'yi izlememis oldugum icin onunla kiyaslama yapmak durumundayim. Ama belki de aska gelir butun BSG serisini de tamamlarim. Smile
Ne dersiniz? Acaba BSG'ye de baslasam mi? Smile Biraz gec sorukmus bir soru mu acaba? Smile
auroriel
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiTarih: Sal Ekm 06, 2009 10:39 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
inci yazdı:
Tabii ben BSG'yi izlememis oldugum icin onunla kiyaslama yapmak durumundayim. Ama belki de aska gelir butun BSG serisini de tamamlarim. Smile
Ne dersiniz? Acaba BSG'ye de baslasam mi? Smile Biraz gec sorukmus bir soru mu acaba? Smile

Kızarım! Razz Geç bile kalmışın yani.

BSG'ye benzeyebileceğini düşünmüyorum SGU'nun ama etkilendiği söylentileri bile bir göz atmama yetiyor. Boş olmasın, tek istediğim bu Wink
Başa dön
Anoren

İletiler: 27

İletiTarih: Çar Ekm 07, 2009 1:36 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Alıntı:

Ben de dizinin ilk bölümünü izledim. Başlangıç olarak biraz karanlık ve yavaş başladı diyebiliriz. Hatta -başlangıç bölümü olarak- çok tutmadım desem yeri. Diğer SG dizilerine çok benzemeyecek orası kesin. Ama iyi veya kötü konuşmak için de erken. Dizi kesinlikle BSG'ya benziyor bu arada. Sanırım yapımcılar BSG'nin başarısından etkilenmiş. Gerçi gezegenlere Stargate'ler vasıtasıyla inilmesiyle Stargate ile olan bağı da kurmuşlar gibi.
Bu arada ilk bölümde SG-1 karakterleri (O'Neill, Sam ve Daniel Jackson) bölümde görünüyorlar ama figuran olarak diyebiliriz. Hikayeyle bağlantılı önemli bir rol oynamıyorlar (RDA baya kilo almış bu arada Shocked )
Karakterler ve konuyla ilgili daha ayrıntılı post hazırlarım gibi daha sonra, ama şimdilik 2 soru vardı sanırım onları cevaplayayım. Rush'ın Dünyayla nasıl görüştüğünü anlamamış bir arkadaş, kullandığı alet SG-1'da daha önce kullanılan aletlerden birisi. Kullanıldığı zaman başka birisiyle ne kadar uzakta olursa olsun zihinler değişebiliyor. Aletin bir eşi de Dünya'da Dr. Bill Lee'de vardı muhtemelen, Bill Lee ve Rush'ın zihinleri yer değiştirdi onun aracılığı ile Rush Stargate Command ile iletişim kurdu. Üsse saldıranlar ise Lucian Alliance idi yine SG-1'a gitmek gerekirse, kaçakçılar tarafından kurulmuş, zamanında Tau'ri (Dünya) ve Jaffa'lar ile savaşmış bir ittifaktır kendileri-.
Başa dön
inci
Özel Ajan
Özel Ajan

İletiTarih: Çar Ekm 07, 2009 4:18 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Ya benim de anlamadigim bir sey var:
Alıntı:
Jack O'Neill SG-1: Continuum'da olmemis miydi? Yanlis mi hatirliyorum? Baskasi miydi olen? Tam da izlemedim onu ama...

auroriel
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiTarih: Çar Ekm 07, 2009 2:28 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Hımmm... Heyecanla takip ettim pilot bölümünü aslında, ama sonu itibariyle böyle biraz endişeye kapladım nedense, *öbürlerine benzemez inşallah* diye. Yanlış anlamayın SG-1 ile alıp veremediğim yoktur genelde, Atlantis'e bir türlü ısınamadım ama..Evet SGU kesinlikle havası açısından, iç mekan görüntüleri açısından diğerlerinden farklı durmuş.. Ama gene de endişe etmeden edemedim, ne bileyim inşallah sadece benim kuruntumdur..

Beklediğim kadar vardı dizi aslında, evet beğendim yaaa, karanlık havasını beğendim, olayların gidişatınıi yaratılan hikayeyi beğendim... Karakterlerin oturdukça daha iyi olacaklarına da inanıyorum ..

BSG'den esinlenme farklı, kopyalama tamamen farklı bişi yanlız.. Bikaç yerde o havayı aldım, sevmedim. Beğenmediğim yönler daha az olduğu için hemen onlara değineceğim.

Alıntı:
1. Ben kesinlikle her mevzunun kameraya kaydedilmeye çalışılmasından, böyle arşiv olsun falan mantığıyla ekrana bakılıp ahkam kesilmesinden sıkıldım. Yapmasınlar! Yapılacaksa da göz önünde bulunmasınlar!

2. Acık daha kassalar Dr. Rush tamamen bir Gaius Baltar olacakmış. Çok yaklaşmışlar ama.. Bu beni rahatsız etti, ilerleyen bölümlerde umarım karakteri tam oturturlar, yani bilmiyorum adamda tutarsızlık seziyorum, sanaki karakteri farklı, tavırları karakterinden de farklı..

3. Diyaloglar pek hoşuma gitmedi ve sonra farkettim ki hala daha BSG'nin ağır etkisindeyim ben Smile Bu diyaloglar, senaryo hafif geldi bana.. Kesinlikler ileriki bölümlere ihtiyacım var, Stargate SGU'yu şu an kendi yapısı içinde değerlendiremiyorum bence. Yani kafamda oturmadı daha dizi.. BSG ile karşılaştırmak istemiyorum, bir SG spinoff'u olarak görmek ve öyle değerlendirmek istiyorum. Buna zaman var anladığım kadarıyla.

Negatif yanlar böyle, zamanla düzelir diye umuyorum.

Anoren bu arada bilgilendirici bir mesaj olmuş, benim sorularımın bazılarını cevaplamışınn teşekkür ederim. Ben SG-1 ve Atlantis takipçilerine boşlukları doldurmaları açısından bikaç soru daha sormak istiyorum:

Alıntı:
1. Ben bu Stargate'in sembollerinin olayını tamamen unutmuşum galiba. 9. sembol en son bulunan sembol dediler ama yıldzı geçidi çalışmadı diye "dünya değil başka bir şey seçildi" diye bir mevzu oldu. Ben orada koptum. Dünya terimi Dünya'nın sembolü olmalı değil mi? 9. sembol ne peki? Stargate'i açmak için ne yaptılar tam olarak anlamadım benn yaa Sad

2. Bir de bayaa bi süre başka bi gezegende olduklarının farkına varamadım, varınca da hangi gezegen olduğunu felan anlamadım, biraz arap saçına döndü bu kısımlar, gezegen hakkında bişi denilmiş te ben kaçırmış olabilir miyim?
Başa dön
2shy
Muhbir
Muhbir

İletiTarih: Çar Ekm 07, 2009 3:54 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Anoren yazdı:
Alıntı:

Rush'ın Dünyayla nasıl görüştüğünü anlamamış bir arkadaş, kullandığı alet SG-1'da daha önce kullanılan aletlerden birisi. Kullanıldığı zaman başka birisiyle ne kadar uzakta olursa olsun zihinler değişebiliyor. Aletin bir eşi de Dünya'da Dr. Bill Lee'de vardı muhtemelen, Bill Lee ve Rush'ın zihinleri yer değiştirdi onun aracılığı ile Rush Stargate Command ile iletişim kurdu. Üsse saldıranlar ise Lucian Alliance idi yine SG-1'a gitmek gerekirse, kaçakçılar tarafından kurulmuş, zamanında Tau'ri (Dünya) ve Jaffa'lar ile savaşmış bir ittifaktır kendileri-.

Alıntı:
Teşekkürler.İlki az çok düşündüğüm gibiymiş ama saldıranlar konusunda en ufak bir fikrim yoktu Smile

"I'm having trouble coming to terms with the fact that Fox Mulder is a fictional character"
Başa dön
Anoren

İletiTarih: Çar Ekm 07, 2009 8:10 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
auroriel yazdı:
Hımmm... Heyecanla takip ettim pilot bölümünü aslında, ama sonu itibariyle böyle biraz endişeye kapladım nedense, *öbürlerine benzemez inşallah* diye. Yanlış anlamayın SG-1 ile alıp veremediğim yoktur genelde, Atlantis'e bir türlü ısınamadım ama..Evet SGU kesinlikle havası açısından, iç mekan görüntüleri açısından diğerlerinden farklı durmuş.. Ama gene de endişe etmeden edemedim, ne bileyim inşallah sadece benim kuruntumdur..

Beklediğim kadar vardı dizi aslında, evet beğendim yaaa, karanlık havasını beğendim, olayların gidişatınıi yaratılan hikayeyi beğendim... Karakterlerin oturdukça daha iyi olacaklarına da inanıyorum ..

BSG'den esinlenme farklı, kopyalama tamamen farklı bişi yanlız.. Bikaç yerde o havayı aldım, sevmedim. Beğenmediğim yönler daha az olduğu için hemen onlara değineceğim.

Alıntı:
1. Ben kesinlikle her mevzunun kameraya kaydedilmeye çalışılmasından, böyle arşiv olsun falan mantığıyla ekrana bakılıp ahkam kesilmesinden sıkıldım. Yapmasınlar! Yapılacaksa da göz önünde bulunmasınlar!

2. Acık daha kassalar Dr. Rush tamamen bir Gaius Baltar olacakmış. Çok yaklaşmışlar ama.. Bu beni rahatsız etti, ilerleyen bölümlerde umarım karakteri tam oturturlar, yani bilmiyorum adamda tutarsızlık seziyorum, sanaki karakteri farklı, tavırları karakterinden de farklı..

3. Diyaloglar pek hoşuma gitmedi ve sonra farkettim ki hala daha BSG'nin ağır etkisindeyim ben Smile Bu diyaloglar, senaryo hafif geldi bana.. Kesinlikler ileriki bölümlere ihtiyacım var, Stargate SGU'yu şu an kendi yapısı içinde değerlendiremiyorum bence. Yani kafamda oturmadı daha dizi.. BSG ile karşılaştırmak istemiyorum, bir SG spinoff'u olarak görmek ve öyle değerlendirmek istiyorum. Buna zaman var anladığım kadarıyla.

Negatif yanlar böyle, zamanla düzelir diye umuyorum.

Anoren bu arada bilgilendirici bir mesaj olmuş, benim sorularımın bazılarını cevaplamışınn teşekkür ederim. Ben SG-1 ve Atlantis takipçilerine boşlukları doldurmaları açısından bikaç soru daha sormak istiyorum:

Alıntı:
1. Ben bu Stargate'in sembollerinin olayını tamamen unutmuşum galiba. 9. sembol en son bulunan sembol dediler ama yıldzı geçidi çalışmadı diye "dünya değil başka bir şey seçildi" diye bir mevzu oldu. Ben orada koptum. Dünya terimi Dünya'nın sembolü olmalı değil mi? 9. sembol ne peki? Stargate'i açmak için ne yaptılar tam olarak anlamadım benn yaa Sad

2. Bir de bayaa bi süre başka bi gezegende olduklarının farkına varamadım, varınca da hangi gezegen olduğunu felan anlamadım, biraz arap saçına döndü bu kısımlar, gezegen hakkında bişi denilmiş te ben kaçırmış olabilir miyim?

Tabi, bildiğim kadarıyla cevaplayayım hemen:
Alıntı:
1-Normalde Stargate'de 7 sembol vardır malum. Gezegenlere geçit açabilmek için sembolleri belli sıra ile seçmek, çevirmek gerekli (Dial dedikleri olay). Yani telefonda numara çevirmek gibi işte.. Dünyanın da kendine has 7 sembollü bir kodu var. Belli bir sıra ile girilince dışarıdaki bir Stargate ile Dünya'daki Stargate arasında Solucan Deliği (Worm Hole) kuruluyor. Şimdi SG-1'da bildiğimiz olay buydu SG'de 7 sembol var. Buna Stargate Atlantis'de 8. sembolü eklediler. Bu ek sembol ile farklı galaksilere de geçit açılabildiğini öğrendik. Yani diğer galaksilere gitmek için 8 sembollü bir adres girmemiz gerekiyordu. Bu da çok fazla enerji gerektiriyordu ve Ancient'ların yaptığı ZPM (Zero Point Module) denilen çok güçlü bir enerji üreteci ile anca bir geçit kurulabiliyordu. Bu diziyle birlikte buna bir de 9. sembol eklendi.. Bu sembol şimdilik öğrenebildiğimiz kadarıyla özel, ve Destiny isimli gemiye ulaşabilmek için 9 sembollü kod lazım. Bu şekilde başka gemi veya başka 9 sembollü kod ile gidilecek yer var mı meçhul. Ayrıca geçit açabilmek için çok, çok enerji gerekiyor çünkü aradaki uzaklık muazzam.
Şimdi dizide bahsi geçen duruma gelince, saldırıdan kaçmak için direk olarak Dünyanın 7 sembollü kodunu girip Dünya'ya kaçmak istediler ama Rush sağolsun, 9. sembolle nereye gidileceğini bulmak için başka şansı olmadığına karar verdi ve doğru adresi çevirerek Destiny isimli gemiye geçit açtı.
2-Gezegen meselesine gelince, bu gezegen SG-1 ve Atlantis'te hiç bahsi geçmeyen bir gezegen öncelikle. Varlığını ilk kez burada görüyoruz. Olayı ise 9. Sembolü çevirebilmek için gerekli muazzam enerji ihtiyacını karşılayan bir kaynağa sahip olması idi. Ama işte Lucian Alliance saldırısı sağolsun, sahip olduğu enerji ile kendisini mahvetti, Destiny gemisine gidenlere de o gezegeni çevirip Samanyolu Galaksisine dönme şansını bırakmadı şimdilik.
Başa dön
Anoren

İletiTarih: Çar Ekm 07, 2009 8:22 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
inci yazdı:
Ya benim de anlamadigim bir sey var:
Alıntı:
Jack O'Neill SG-1: Continuum'da olmemis miydi? Yanlis mi hatirliyorum? Baskasi miydi olen? Tam da izlemedim onu ama...

Alıntı:
Doğru Jack O'Neill ölüyordu ama geçmişe giderek olayları düzelttiler ve normale getirdiler.. Dolayısıyla O'Neill şu anda sağ. Olan ise Cameron Mitchell'a oldu. Onları kurtarmak için kendini feda etti. Ama tabi bu arada kendi gençliğini de kurtarmış oldu. Aslında burası biraz Paradoks gibi. Bir Mitchell geçmişte kaldı, gelecekteki Mitchell'ın ise hiç bir şeyden haberi yok.
Başa dön
inci
Özel Ajan
Özel Ajan

İletiTarih: Çar Ekm 07, 2009 8:37 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Cameron Mitchell ile ilgili...ve baska seylerle...
Alıntı:
Smile Ben o Cameron Mitchell'i hic sevememistim, ne yalan soyleyeyim. Keske bu SGU'da Daniel Jackson da olsaydi. Smile Ben en cok onu seviyordum. Burdaki Dr.Rush bana da hic guven vermiyor. Her an degisecekmis gibi duruyor adam. Bu SGU'nun Daniel'i Eli olacaksa, hic olmasin daha iyi. Bence hikayenin zayif yani bu. Siradan bir geek SGU'da ne yapabilir ki? Bence Eli yerine tam ne yaptigini bilen veya fikir yurutebilen Daniel gibi bir uzman gerekliydi bu diziye ve gordugum kadariyla boyle biri yok su anda. her seyi sans eseri kesfediyor durumdalar ve bu da beni biraz rahatsiz ediyor.

auroriel
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiTarih: Per Ekm 08, 2009 11:12 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Anoren çok sağol bilgi için, doğru anlamış mıyım?

Alıntı:
7 sembol kullanılarak farklı gezegenlerdeki Stargate'lere ulaşılabiliyor; 8 sembol farklı galaksilere kadar gidiyor. Atlantis'e sanırım o şekilde ulaşıldı, izlemediğimden bilmiyorum ama düşüncem o yönde.

Bu 9 sembol olayı da daha uçuk bişi oluyor yani, galaksiler arasından da uzak mesafeler var ortada..

Neyse, bakalım ne çıkacak ileriki bölümlerde. Destiny gemisinin asıl amacı biraz daha farklı hissiyatındayım.

İyi iyi, bilerek takip etmek en güzeli, sağolasın Smile
Başa dön
Tigh
Çaylak
Çaylak

İletiler: 179

İletiTarih: Cum Ekm 16, 2009 10:06 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Alıntı:
BSG'msi bir Stargate nasıl olur ahan da böyle olur Very Happy

Ama kötü mü olmuş, hayır. Oldukça kendini izlettiren bir hikayeye büründürmüşler hem de iyi olmuş bence. Lakin benzerlikler çok, survival durumundan Gaius Baltar'a benzeyen Dr. Rush'a (tabi hareketleri daha dengeli ve en azından uçkur düşüklüğünü şimdilik göremedik Razz), yaylı çalgılarla ani vuruş bezeli müzikler ve tabi can damarı gibi görünen gemi plot'u vs. vs.

Tabi ki birebirlik tartışılmaz, söz konusu da değil, Stargate'in 12 senelik bir geleneği ve geçmişi var. Ama o geçmişten oldukça sert özelliklerle ayrılan bir dizi olmuş bu. Örneğin, eski Stargate dizileri oldukça steri ortamlarda geçerdi, halbuki bu dizi için bu söz konusu değil, çok daha farklı atmosferler, karanlık mekanlar (ortamın ışığının az olması değil, sıkıntılı olması daha çok) ve kamera çekim tekniklerinin değişmesi. Hem SG-1'de hem de Atlantis'de çok benzer kamera yerleşim düzenleri vardı; olayı gör, kamerayı sabitle, hikayeyi izle. Bu versiyon ise biraz daha RDM tarzı, olay neyse içine gir, kamera hareketin içinde olsun. Şahsen benim de sevdiğim bu.

Dizi şu haliyle bayağı bir potansiyel barındırıyor, hem Stargate geleneğinin genişliğinden hem de yeni bir bakış açısının getirdiği potansiyel diziyi sürükleyebilir... Ayrıca BSG'nin gününde yayınlanıyor o da güzel, uğuru onu da yakalasın inşallah Very Happy

Çaylak
Çaylak

İletiler: 179

İletiTarih: Pzr Kas 22, 2009 3:21 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Yahu bu dizinin nereye gittiğini ben anlayamıyorum, anlayan varsa bir zahmet anlatsın. Beklenti içine girmeli miyim girmemeli miyim onun bile farkında değilim. Şuursuzlaştırdı bu dizi beni çok :S
Muhbir
Muhbir

İletiTarih: Çar Kas 25, 2009 8:21 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Benim tek beğendim bölümü Time oldu şimdiye kadar,onun dışındakilerin çoğu sıkıcıydı Neutral

Başa dön
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Telemanyaklar Saatler GMT +3 zaman dilimine göredir
Sayfa: 1, 2  Sonraki »
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız