X-Files   Return to Index
Özel Mesajlar
Dollhouse
Sayfa: 1, 2, 3  Sonraki »

Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Telemanyaklar
« Önceki konu :: Sonraki konu »  
Yazar Mesaj
desertfo6
Saha Ajanı
Saha Ajanı

İletiler: 336

İletiTarih: Cmt Eyl 05, 2009 10:07 am    İleti konusu: Dollhouse Alıntıyla Cevap Gönder
Az önce Dollhouse'un birinci sezonunu tamamen bitirdim. ( FOX kanalı denyolarının yayınlamadığı inanılmaz muhteşem sezon finali 13. bölüm Epitaph One da dahil ) ve diyebileceğim tek şey sayın seyirciler WOW ! Joss Whedon ustam gene konuşturmuş yaratıcılığını kalitesini....Şöyle diyebilirim ki konsept olarak J.J. Abrams'ın cool görünüşlü ama sonunda fos çıkan casus dizisi "Alias" konseptini , 2005 yılında Michael Bay'in yönettiği "The Island" filminin ortamını , Arnold Schwartzanagger'in "Total Recall" filminin konusunu , tema olarak "Battlestar Galactica"'nın karanlık ama insanı düşünmeye iten atmosferini ve son olarak sezon finali Epitaph One bölümünde biraz "Day of Dead" filmi biraz da Joss Whedon'ın FOX kanalı tarafından erkenden iptal edilen "Firefly" dizisinden birşeyler bulabileceğiniz inanılmaz bir yapım olmuş Dollhouse....

Konu olarak genel anlamda yeraltında faaliyet gösteren bir teşkilat diyebiliriz Dollhouse için...Ellerinin altında kişilik , karakter ve hafızaları tamamen silinmiş çocuktan farksiz Dolls ( Bebekler ) var. Bu bebekler para karşılığı Dollhouse'a çalışmak için beş yıllık bir anlaşma imzalamışlar. Dollhouse zengin insanlardan oluşan müşterilerine onların "ihtiyaçlarını karşılamak" için gene para karşılığı bu bebeklere imprint teknolojisiyle devamlı yeni kişilik hafıza ve bilinç yükleyerek onları görevlere gönderiyorlar. Görevleri bitince de bebekler geri gönüyor , yüklenen hafıza kişilik siliniyor ve bebekler eski çoçuksu hallerine geri dönüveriyorlar...

Oyunculara gelince : Başrol oyuncusu Elizha Durskhu ( Buffy The Vampire Slayer'ın Faith'i ) Yahu o nasıl rol yapmaktır öyle ? "Echo" olarak her bölümde kendisine yüklenen değişik bir kişilik ve karakteri canlandırma filan inanılmaz ...Bir bölüm ajan , bir bölüm hayat kadını bir başka bölüm katil bir bölüm ideal sevgili bir diğer bölümde pilot bir bölümde rehine pazarlıkçısı...vs Kendisine dikkat etsin geleceği parlak bu kızın.

Dollhouse yöneticisi Adale DeWitt rolündeki Olivia Williams bir Arvin Sloane havasına bürünmüş sormayın gitsin...Kendinden emin yaptıklarını devamlı haklı çıkarmaya çalışan Dollhouse yöneticisi olarak insanın tüylerini diken diken ediyor...veee Dollhouse'u bulup varlığını kanıtlamaya çalışan FBI ajanı Paul Ballard rolünde Battlestar Galactica dizisinde Helo olarak aşına olduğumuz Tahmoh Penikett...Açıkçası Tahmoh'u böyle Muldervari bir rolde görmek bir tuhaftı. Zaten dizisinin ilk bölümlerinde epey tutuk ve düz bir karakter izlenimi veriyor ama sonra gelişmeye başlıyor...Potansiyeli büyük. Onu takiben Amy Acker ! Angel dizisinin Fred'i ! Burada Dollhouse'un teknik sorumlularından Dr. Claire Saunders rolünde...inanılmaz ! Victor rolündeki Enver Gjokaj tıpkı Eliza Durskhu gibi hatta daha da başarılı diyebilirim..Eldiven değiştirir gibi karakater değiştiriyor rahatça...

Veeeeyeni sezonda misafir oyuncular...Battlestar Galactica dizisinden Lee Adama olarak tanıdığımız Jamie Bamber ve Albay Tigh olarak bildiğimiz Michael Hogan birer bölüm konuk oyuncu olarak katılacaklarmış..Dahası Angel dizisinde Wesley olarak bildiğimiz Alexis Deniloff ile bir sezon için anlaşma imzalanmış. Firefly ve Terminator The Sarah Connor Chronicles'dan bildiğimiz Summer Glau da ikinci sezon kadroya katılıyor....

Gerçekten eğer FOX şimdi Dollhouse'u da iptal ederse bitmiştir benim için...Yav lütfen raytinge filan bakmasınlar...Whedon bu diziyi karakterleri ve olayların nasıl gelişeceğini beş sezonda nasıl gelişeceklerini açıkça planlamış....( Epitaph One bunun en açık örneği ) Bu son bölümle bir BABYLON 5'te veya daha tanıdık gelecekler için LOST dizisinde görülebilecek bir hikaye dönüşümü yapmış ki sormayın gitsin...

Son olarak Epitaph One da Iris/Caroline'ın dediği gibi : "No...kids playing matches and they burned the house down"
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder MSNM
inci
Özel Ajan
Özel Ajan

İletiler: 420

İletiTarih: Pzr Eyl 27, 2009 8:06 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Ya simdi ben de ilk pilot bolumu iindirdim ve izliyorum ve neden bu dizi hakkiinda daha once hic konusulmamis ve ben daha yeni duyuyorum anlamadim valla. Gayet guzel bir plot kurmuslar ve desert arkadasimin da dedigi gibi plot Alias'tan daha mantikli kurulmus. Sanirim ben de 1.sezonu tamamlayacagim. Smile
Ama anlamadigim FOX 1.sezon finalini madem yayinlamadi, neden 2.sezon baladi bu hafta?
auroriel
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 3600

İletiTarih: Pts Eyl 28, 2009 11:33 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
İlk sezonu dün itibariyle bitirdim ve geç kaldığıma acıdım. Yayınlanmayan 13. bölüm Epitaph One ise tamamen beni benden aldı, itiraf ediyorum... Şuna inanıyorum, Epitaph One dizi eğer iptal edilirse diye yapılmış bir final bölümü olmalı. O zaman yayınlanmaması mantıklı olmuş diyebilirim rahatlıkla.. Bölüm, aynı zamanda, iptal edilmiş sürüyle dizinin aslında nerelere gelebileceğinin bir ispatı gibi durmuş. Yani izlerken iptal edilen sürüyle diziyi düşünmeden edemedim, *ulan bunun gibi hakkaten kaliteli sürüyle fikir çöpe gitmiştir kesin* dedim.

Umarım Whedon aynı zamanda inceden inceye bir ayar da vermek istemiştir Epitaph One bölümüyle. Bir film tadındaydı vallahi, film yapılsa tutmaması işten bile değil. Ama Gattaca gibi bişi olurdu, çok sükse yapmazdı ama yıllar sonra "sağlam film" diye anılır, beklenenden fazla hayranı olurdu.

Fikir özgün, en azından izlediğim sürüyle yapıt ile karşılaştırırsam, farklı bir yerde durmayı başarmış..

çok güzel, çok beğendim, hatta Whedon'a gıcık kaptığım halde beğendim. o derece yani Smile
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder
isatay
Müdür Yardımcısı
Müdür Yardımcısı

İletiler: 834

İletiTarih: Pts Eyl 28, 2009 12:57 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Angel ve Buffy bittikten sonra "tövbe bir daha Whedon'un yaptığı hiçbirşeyi izlemeyeceğim" demiştim. Sonra Firefly dizisini izleyince bu sözümü "bu adam Açıköğretim programı çekse izlerim" olarak değiştirdim, o kadar iyiydi ve bambaşkaydı ki! (hala izlemeyen varsa bulup izlesin bu muhteşem diziyi ve filmini) Dollhpouse çıkınca izlemye kararlıydım ama arka arkaya iptal edilen yeni dizilerin yarattığı hayalkırıklığı, bir de sürekli dizinin Alias ile kıyaslanması (çoook büyük hayalkırıklığıydı Alias) gelecekteki sallantıdaki bu ve diğer yeni dizilerden uzak durmama neden oldu: Şimdi izleyen, takip eden dostlara soruyorum: kesin mi bu dizinin devam edeceği? Evet derseniz sözününze güvenip başlayacağım (zira Summer Glau da gelecekiş, Amy Acker varmış v.s.) ama ikinci sezonun ortasında filan küt diye iptal ederlerse bir Sarah Connor faciasına daha dayanamaz bu zavallı izleyici arkadaşınız, bilesiniz Sad
Başa dön
auroriel
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiTarih: Pts Eyl 28, 2009 1:55 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
şimdi öncelikle 13 bölüm olarak çekiliyo sezonlar.. şimdililk... bu bir. riski azaltan bir etmen..

ikincisi.. valla şöyle söyleyeyim sana. 13. bölümü de izlersen sanmıyorum ki iptal olsa fazla hayıflanasın, ama benden spoiler koparamazsın Sancar'cım, izlemen gerek..

üçüncüsü.. whedon sanırım BSG'nin açtığı yoldan ilerliyor. dizinin derinliği çok iyi, çoğu yerde yavan espriler var belki ama bunlar bile tadı tuzu, eğlendiriyor, Whedon'un espri anlayışı hep gülümsetmiştir beni bi kere.. Kendisine Angel Buffy zamanından beri kılım kabul ediyorum, ama yapı itibariyle bu daha olgun bir çalışma bence..

dördüncüsü... izlemelisin! Very Happy ilk bölümler burun kıvırabilirsin ama sonradan o kadar çok açılıma giriyor ki, merakını arttırıyor, izletiyor kendini. 13. bölüm tamamen ayrı bir vaka çünkü bu bölüm ile Whedon'un kendisine nası bi evren yarattığını anlıyorsun! özümsüyorsun diziyi.. çok güzel, ah ah oyunculuklar güzel, anlatım güzel, diyaloglar güzel, derinliği var, anlamı var.. falan filan..

biraz temkinli bir yaklaşım olacak şimdi diyeceklerim.. whedon'un fox ile arası iyi değil bence.. fox'un sağı solu hiç belli olmaz, bunu da gördün.. bulaşıp bulaşmamak senin elinde, yukarıdakilerle birlikte bunu da değerlendirerek bir sonuca var bence Smile
Başa dön
inci
Özel Ajan
Özel Ajan

İletiTarih: Pts Eyl 28, 2009 10:27 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Valla ben kapildim gidiyorum dizinin ruzgarina. Yayinlanmayan pilottan sonra yayinlanmayan Epitaph One'i da izledim, stand-alone olarak izlenebilecegini okuyunca. Izleyebilen izlesin diyorum. Gecen hafta 2.sezon basladi ve 1.sezonu tamamlarsam izlemeye devam edicem sanirsam. Sardi beni kisacasi. Bana eski bilim kurgu dizilerini hatirlatan bir sey var bu dizide ne bilmiyorum ama...Logan's Run'i dusunuyorum siklikla nedense.
Bu arada izleyenlere hizlica bir soru: Alpha'nin kimligi ortaya cikiyor mu ve kim oldugunu goruyor muyuz?
auroriel
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiTarih: Sal Eyl 29, 2009 12:28 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Keşke sezon sonunda izleseydin 13. bölümü İnci, etkisi daha iyi olurdu ya.. Smile

Alpha ile ilgili soruna cevap : "ooo yeeee" Very HappyD
Başa dön
inci
Özel Ajan
Özel Ajan

İletiTarih: Çar Eyl 30, 2009 6:33 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Rukishcim, aslinda 13.bolumu en son izlemeyi dusunuyordum, ama baktim ki o digerlerinden kat kat hizla iniyor ve digerleri cok yavaslar; izlemeden bekleyemedim valla! Ama pilotta kullanilan tanitici bazi sahne kirintilarinin ilk bolumlerin bazilarinda olaya yedirilmis olduklarini gormek ilgincti dogrusu! Smile

Alpha ile ilgili soruma verdigin cevap beni meraka kaptirdi ne anlama geliyor diye emin ol! Kim ki Alpha? Tanidigimiz biri mic ikiyor yoksa yav? Ay galiba yarin maratona devam edicem ben! 6.bolumu izledim az once ...ve bastan beri en hosuma giden bolum oldu ya!
Bu arada Tahmoh (ne bicim bir ad bu ya?) Penikett denen Agent Ballard'i sahsi sevmeye basladim ya! Benim icin 2.Mulder olmak uzere! Smile

Hadi gorusuruz...Smile
isatay
Müdür Yardımcısı
Müdür Yardımcısı

İletiTarih: Çar Eyl 30, 2009 6:09 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Dün sizin verdiğiniz gazla oturdum ilk dört bölümü izledim. güzel başladı doğrusu, "oha bu ne muhteşem birşey" demedim doğrusu ama izlettiriyor. Eliza Dushku favori oyuncularımdan değildir ama zannettiğimden çok daha başarılı bir aktrismiş. Yine de başrol karakterinin "karakteri" olmaması dikkat dağıtıcı bir durum, insan ister istemez yan karakterlere yöneliyor. Amy Acker'ı tekrar görebilmek güzeldi. Her zamanki gibi muhteşem oynuyor ama niye o rol için seçmişler merak ettim. Rahatlıkla başrolü oynardı. Altından bir çapanoğlu çıkmayacaksa şu anki rolü için fazla iyi geldi bana. Favori karaktrerim şu an için bilgisayarcı eleman. Diğer herkes fazlasıyl donuk çünkü dizide. FBI ajanını ve araştırmasını doğrusu hikaye içinde gereksiz buluyorum, umarım ilerde güzel bağlarlar. Neyse 5.bölüm yükleniyor ben bunları yazarken. En geç öbür güne bitirmeyi planlıyorum diziyi. hepsini izledikten sonra daha ayrıntılı tartışırız Wink
Başa dön
auroriel
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiTarih: Çar Eyl 30, 2009 11:04 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Eheheh.. 6. bölüm bence fikrini daha da değiştirecek... Ama 13. bölüm seni de koparmazsa başka bişi bilmiyorum. 13'e yaklaşırken herşey daha da gaza bağlıyor.

13. bölümü sen nası değerlendireceksin bakalım, merak ediyorum, benim gibi düşünmeyebilirsin belki.. Smile

Hadi bakalı bekliyoruz yorumlarını...

Ha bu arada Amy Acker farklı bir hava katacak diziye diyebilirim, onun karakterinin de bir amacı var, karakteri üzerinden verilen bir mesaj var bence.. Neyse izleyince anlarsın..

FBI ajanımı konusunda pek bişi diyemiycem, ben de gereksiz buldum o konuyu diyebilirim başlarda (ha Tahmoh Penikett iletiyor kendini o ayrı Razz) ama dur hele bir öteki bölümleri izle ..

Dizi çok katmanlı diyebilirim, soğan gibi kabuklar açılıp öze indikçe güzelleşiyor. Yani *eh işte* diyordum başında, sonradan geldiği yer beni fazlasıyla tatmin etti, içini boş bırakmamaları en güzeli..
Başa dön
inci
Özel Ajan
Özel Ajan

İletiTarih: Per Ekm 01, 2009 12:16 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Rukish, sogan gibi benzetmene katiliyorum. 7.bolumu izledim simdi ve bir kabuk daha kalkti. Smile
12.bolumu bitirmeyi merakla bekliyorum valla. 9-12,bolumu online olarak hulu'dan izleyebilriim. 8.i de indirmistim zaten, boylece indirme olayim bitti cok sukur.

Echo'yu oynayan kiz her bolumde iyi karakter degistiriyor diye dusunuyorum ben ama Echo haline gecince yuzune gelen o hafif mutlu ifade biraz abarti gibi kaliyor. Ben Victor'u da sevmeye basladim, umarim ona bisi olmaz. Topher karakteri neden her geek'in oldugu gibi saklaban oluyorlar? Onu bir cozebilsem! Smile

Bir de DeWitt'in Echo'ya ilgisi ve Dominic'in dusmanligi neden? Onu cozmedim ben daha. Umarim 12.bolum sonuna kadar bunlar da cikar. Oh, by the way, Amy Acker'in oynadigi Dr.un derin bir hikayesi var bunu anladik ve onu da merakla bekliyorum. Bir fikrim var ama daha emin degilim ondan. Smile
inci
Özel Ajan
Özel Ajan

İletiTarih: Per Ekm 01, 2009 9:52 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Evet, Dollhouse maratonum bittiii!! Doc konusunda hakli ciktim. Kizin ic burkan bir hikayesi oldu simdi. Paul ile Echo konusunda da hakli ciktim ve...
Alıntı:
...Paul Echo'nun handler'i oldu.

Artik takip edebilirim yarinki 2.sezon 2.bolumu. Smile Olaylar ilginclesti gercekten. Simdi biraz da Boyd'un gecmisine ve onun Paul ile iliskisine baksalar. Bir kiskanclik veya bir cekisme, fikir ayriliklari olacak mi aralarinda diye merak ediyorum dogrusu.
isatay
Müdür Yardımcısı
Müdür Yardımcısı

İletiTarih: Cum Ekm 02, 2009 3:28 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
İlk sezonu bitirdim. Şimdi 2.sezonun ilk bölümünü yüklüyorum. İlk sezon gayet iyiydi, zevkle izledim ama açıkcası gözümde şimşekler çakmadı. İnsan BSG bitirince, Carnivale, Lost, TSCC izleyince tüm bölümlerde değilse de bazı bölümlerde beyinin havaya uçmasını, zevkten beş köşe olmayı, şaşkınlıktan dağılmayı bekliyor. Bu kalibreyi göremeyince izlediği dizi biraz yavan geliyor ama objektif olarak bakarsak gayet başarılıydı.Bence en büyük sorunu başrol karakteri ile seyircinin empati kuramaması, sürekli değişen bir karakterle nasıl kurulabilir ki zaten. yan karakterlerin çok kuvvetli olması gerekir böyle bir durumda ama maalesef bunu göremiyoruz. Biraz ilgimi çeken Doktor ve İngiliz yönetici karakteri oldu sadece, o da ağırsiklet oyuncularının küçük rolleri mükemmelen doldurmalarından kaynaklanıyor. Özellikle Amy Acker baştan sona muhteşem, keşke ona oynayacak daha çok malzeme verseler, daha çok alan tanısalardı.

Baştan itibaren FBI ajanını sevemedim, onun ihtirasla Dollhouse'ı arayışındaki motivasyona ikna olamadım doğrusu. Whedon'un mükemmel mizah anlayışını da dizi içinde göremiyoruz maalesef. Hikaye çok ilginç, birçok imkan sunuyor ama sanki yazarlar sürekli kendilerini köşeye sıkıştırıyorlarmış, hikayeyi çıkmaza sokuyorlarmış gibi geldi bana. Ayrıca izlemeyi zorlaştıran ahlaki karmaşaları da var dizinin. Karakterleri moral olarak doğru dürüst konumlandıramıyor dizi. Ayrıca bir gizem ve altöykü yaratmakta da çok başarılı olamadı. FBI ajanına gizli mesajları gönderen köstebekten hiçbirşey çıkmadı. Alpha'da sükut-u hayale uğrattı beni doğrusu.

Final bölümü kendi içinde kapalı güzel bir öyküydü. aslında burda bitirseler pekala olurmuş. Ama devam edince bu bölümü yok mu sayacaklar merakediyorum çünkü yine yazarlar kendilerini birşekilde köşeye sıkıştırmış oldular bu bölümle.

Bundan sonra nasıl devam ettirecek olurlarsa olsunlar bildiğim birşey varki çokçok iyi yazarlar lazım bu diziye. Adam gibi bir altyapı ve ana karakterler oluşturup bunun üzerine gelecek vaadeden tutarlı bir öykü inşa etmeliler. Yoksa Heroes veya Alias gibi birşey yapmak vaadiyle bir iki sezon seyircisini oyalayan sonra da ordan oraya yalpalayan dizilerden biri olup çıkacak.

Neyse şu 2x1i izleyeyim de yarında kısmetse Fringe'e başlayacağım Wink
Başa dön
auroriel
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiTarih: Cum Ekm 02, 2009 10:37 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
isatay yazdı:
Hikaye çok ilginç, birçok imkan sunuyor ama sanki yazarlar sürekli kendilerini köşeye sıkıştırıyorlarmış, hikayeyi çıkmaza sokuyorlarmış gibi geldi bana. Ayrıca izlemeyi zorlaştıran ahlaki karmaşaları da var dizinin. Karakterleri moral olarak doğru dürüst konumlandıramıyor dizi. Ayrıca bir gizem ve altöykü yaratmakta da çok başarılı olamadı. FBI ajanına gizli mesajları gönderen köstebekten hiçbirşey çıkmadı. Alpha'da sükut-u hayale uğrattı beni doğrusu.

Ben gizemi değil o belirttiğin ahlaki karmaşaları izlemeyi daha çok seviyorum vallahi.

Yazarların köşeye sıkışmaları gibi bir durum algılamadım ben, dediğim gibi katman katman açılıyormuş gibi bir havası var, dizi başında neydi, sonunda ne oldu diye düşünürsek bence güzel ilerledi. Ve tabii ki bazı yerlerde kesin tökezlemeler olmuştur ama benim düşüncem,, yazarların ne yaptıklarını bildikleri yönünde.. Yani o da neden? 13. bölüm yüzünden? Bence bu son bölüm dizinin amacını anlatması bakımından çok yerinde bir bölüm olmuş. O nedenle kimsenin senaryoyu bir yerde duvara toslatacağını düşünmüyorum. Ama olabilir de.. Buna emin olunamıyor tabii Smile

Amy Acker'ın hikayesi ilginç bir şekilde seyrediyor.. Bence daha da güzelleşebilir, ama tersi de olabilir, 2 sezon ilk bölümü itibariyle Echo üzerinden anlatılacak konulara ağırlık verileceği gibi bir his oluştu bende.. Jamie Bamber'ın aksanına hasta oldum bir de Very Happy
Başa dön
isatay
Müdür Yardımcısı
Müdür Yardımcısı

İletiTarih: Cum Ekm 02, 2009 1:28 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Hadi hadi Ruki, karakter gelişimi, katmanlı öykü filan bahane Apollo şahane, değil mi? Wink Mr. Green

Şaka bir yana, karakterlerin trajik ve çapraşık olmasıyla, moral konumlandırılmasının dengesiz olması farklı şeyler. Yani burda Gaius Baltar'ın gidip gelmelerini izlemiyoruz, çünkü ordaki ahlaki ikilem bilinçliydi; burda ise yazarların kendisi tam karar vermemiş sanki. Bir yandan önemli ahlaki tezler öne sürüyorlar, diğer yandan ana karakterlerle öyküyüdevamettirmeleri lazım ancak bu ana karakterler ortadaki ahlaksızlığın suç ortakları; bir şekilde onları mazur göstermeye çalışıyorlar ki seyircide empati oluşsun dizi üzerlerinden yürüyebilsin. Echo'nun yancısı zenci karakter örneğin ahlaklı bir adam olarak çiziliyor ama yapılanlara göz yummaya ve hatta katılmaya devam ediyor. Bunun sebepleri de adam gibi ortaya konamıyor.

Aynısı öykünün katmanlılığı için sözkonusu. taa baştan karar verilmiş bir gidişatın yavaş yavaş ortaya çıkmasını gördüğümüzü sanmıyorum, daha çok ilerledikçe buluyorlamış, bu yüzden de biraz yalpalıyormuş gibi geldi bana. Öykü kendini sürekli duvara sürüyor, imkansız durumlar yaratıyor sonra onlardan mantıklı bir şekilde çıkamıyor ve çok büyük dönüşler yapmak zorunda kalıyor.

Neyse 2.sezon itibariyle eğer Echo'yu manalı bir başkarakter olarak tesis edebilir ve onun üzerinden bir öykü kurabilirlerse tüm ilk sezonu uzun bir pilot bölüm olarak göreceğim. Bu arada amy Acker'ın 2.bölüm başındaki karakter gelişimi çok güzel ama ona hikaye içinde doğru dürüst bir işlev kazandırsalar daha çok sevineceğim, harcıyorlar ellerindeki cevheri. zaten hala ana kadroda olmamasına, konuk oyuncu olarak görünmesine gıcık oluyorum. Neutral
Başa dön
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Telemanyaklar Saatler GMT +3 zaman dilimine göredir
Sayfa: 1, 2, 3  Sonraki »
1. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız