X-Files   Return to Index
Log in to check your private messages
Heroes : 3. Sezon
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Post new topic   Reply to topic    THE X-FILES Türkiye Forum Index :: Telemanyaklar
View previous topic :: View next topic  
Author Message
inci
zel Ajan
zel Ajan

PostPosted: Mon Oct 13, 2008 5:58 pm    Post subject: Reply with quote
Ben de indirmeye son verdim ve TV'de unutmaz yakalarsam izliyorum artik kasmadan. Smile
Dusununce artik bu super kahramanlar isi sikmaya basldi beni. X-Men'den beri ne bu ya? Evrim gecirmis mutantlar, vs...Sahiden de sikildim ben bu superler isinden. Simdi de SciFi'de bir "Sanctuary" dizisi basladi. Stargate Sg-1'in Samantha Carter'i Amanda Tapping oynuyor, hem de Ingiliz aksaniyla!! Ve mutantlari, paranormal gucluleri, veya gulyabanileri topluyor "Sanctuary" dedigi bir sato yavrusunda insani nedenlerle (!) Ay, artik oggghh diyecem valla!
patient x
Sendika yesi
Sendika yesi

PostPosted: Mon Oct 13, 2008 8:34 pm    Post subject: Reply with quote
4.blm izledikten sonra bende izlemeyi braktm. Yine 2.sezon gibi ne anlatacan bilemeyen,sradan bir hale dnd dizi.
Sendika yesi
Sendika yesi

PostPosted: Tue Oct 14, 2008 11:10 am    Post subject: Reply with quote
inci wrote:
Simdi de SciFi'de bir "Sanctuary" dizisi basladi. Stargate Sg-1'in Samantha Carter'i Amanda Tapping oynuyor, hem de Ingiliz aksaniyla!! Ve mutantlari, paranormal gucluleri, veya gulyabanileri topluyor "Sanctuary" dedigi bir sato yavrusunda insani nedenlerle (!) Ay, artik oggghh diyecem valla!

Devam ediceimi pek sanmyorum ama ykledim, bakcam bu diziye.. Ne olur ne olmaz. Heroes'u yklemeye devam ediyorum, siz braktm dedike ben de izlemeyi geciktiriyorum valla Razz
Back to top
View user's profile Send private message
inci
zel Ajan
zel Ajan

PostPosted: Tue Oct 14, 2008 5:40 pm    Post subject: Reply with quote
Rukish, dedigin gibi iptal edilebilir bu dizi. Daha orijinal bir senaryo bulabilirlerdi, ama sanirim artik fikirler tukendi bilim kurgu dunyasinda. Artik hep yaratiklar ve mutantlar...Sikti yav.

SciFi kanalinda bu Sanctuary ve BSG online streaming olarak da izlenebiliyor. Biliyor muydunuz? Sanctuary'nin son bolumunu bu sekilde izledim.
HotspotShield programini yuklerseniz, bu tip TV kanallarinin sitelerinde dizi bolumlerini online da izleyebilirsiniz gibime geliyor. Bir arkadasim, NBC'de Heroes'u bu sekilde takip ediyor Ist'da.
isatay
Mdr Yardmcs
Mdr Yardmcs

PostPosted: Tue Oct 14, 2008 6:07 pm    Post subject: Reply with quote
program yklemeye ihtiya olmadan online izlemenin yollar da mevcut lakin forum kurallarn ihlal olabileceinden ayrntya girmiyorum Twisted Evil merak eden zel mesaj atabilir Wink
Back to top
inci
zel Ajan
zel Ajan

PostPosted: Tue Oct 14, 2008 7:42 pm    Post subject: Reply with quote
Forum kurallarinda yasak mi, bilmiyordum. Ama baska arkadaslarin bu programdan soz ettiklerini duymustum. O yuzden rahatlikla yazdim. Yoksa burda degil miydi? YouTube'u da o program sayesinde Ist'da rahatlikla acabilmistik kardesimle.
Kurallara aykiriysa, admin'lerden rica edeyim de silsinler.
Ha, YouTube su anda da yasak mi Turkiye'de?
auroriel
Sendika yesi
Sendika yesi

PostPosted: Tue Oct 14, 2008 10:42 pm    Post subject: Reply with quote
Fazla ayrntya girilip link verilmedii srece bir yaptrm gerekmiyor bu tip mesajlarda nci.. Wink

Youtube u an yasak deil ama her an bekliyorum tekrar yasaklanmasn ben Razz
Back to top
beatlefan
Muhbir
Muhbir

PostPosted: Tue Oct 14, 2008 10:43 pm    Post subject: Reply with quote
Ben hala youtube'a giremiyorum ktunnel vtunnel vs kullanyorum, nasl yasa kaldrmaksa bu artk girilmedikten sonra...

Forwardly On LOST
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
isatay
Mdr Yardmcs
Mdr Yardmcs

PostPosted: Tue Oct 14, 2008 11:50 pm    Post subject: Reply with quote
inci wrote:
Forum kurallarinda yasak mi, bilmiyordum. Ama baska arkadaslarin bu programdan soz ettiklerini duymustum. O yuzden rahatlikla yazdim. Yoksa burda degil miydi? YouTube'u da o program sayesinde Ist'da rahatlikla acabilmistik kardesimle.
Kurallara aykiriysa, admin'lerden rica edeyim de silsinler.
Ha, YouTube su anda da yasak mi Turkiye'de?

yok senin sylediin deil de benim vereceim bilgi,iaret edeceim yol yasak snfna girebilir diye dndm ki doruymu online izlemek iin bir istenin linkini verecektim nki Wink

not: az nce denedim youtube'un adresini girince hala yasak yazs kyor.
Back to top
the 8th endless
Sendika yesi
Sendika yesi

PostPosted: Thu Oct 16, 2008 8:10 pm    Post subject: Reply with quote
belki 4400' erken braktmdan, (ki zaten onu da X-Men/X-Files krmas bir dizi diye eletirmiyor muyduk?), belki de izgi roman/sper kahraman konseptine zaafm olmasndan, belki de dizi listemdeki en tr erez dizileri bile byk bir ciddiyetle izlemeye balam olmamdan, tr erez kontenjanndan deerlendirdiimde benim hala houma gidiyor Heroes. tamam sezonlar aras balantda s yaam olabilir ama mesela yle dnmeye alalm: Batman evreninde Kara valyemizin bana hayvani bir ktlk gelse (misal Bane vakas diyorum anlayn sevgili Batfans) bir sonraki "yeni macera"da bu vakann izlerini grmeyebiliriz. tamamen bambaka bir hikaye ve bana o kt hadiseler gelmemi bir Batman'in macerasn okuyabiliriz. ha ama ne olur, atyorum 3 sonraki yeni macera, o ktln sonularndan doan yeni bir hikaye olabilir. Ayn mantktan hareket edersek, Heroes'un 4. sezonu u anda hibir fonksiyonu kalmayan "save the cheerleader save the world" hikayesine dn yapabilir, ya da ilk 3 sezonla hibir alakas olmayan yeni bir macera yaratabilir.

Hani bunlar Heroes'u hakl karp, hala daha en am dizilerden bir tanesi diye savunmak iin yazmadm- nk yle deil artk oras kesin-sadece eer hala izlemeye niyeti olan varsa, farkl bir bak as sunmaya altm.

4. blm itibariyle yaplan hayvani gndermeden tr Mohinder'a bir ift lafm var: Kafka seninle gurur duyuyor!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
inci
zel Ajan
zel Ajan

PostPosted: Tue Oct 21, 2008 5:44 pm    Post subject: Reply with quote
Ya, dun aksamki bolumde naptilar oyle yav? Baktiniz mi? Agzim 2 karis acik kaldi yav! Spoiler yok, spoiler yok! Smile
patient x
Sendika yesi
Sendika yesi

PostPosted: Wed Oct 22, 2008 9:10 am    Post subject: Reply with quote
Kanc blm inci? 6 m?
Sendika yesi
Sendika yesi

PostPosted: Fri Oct 24, 2008 10:03 pm    Post subject: Reply with quote
inci wrote:
Ya, dun aksamki bolumde naptilar oyle yav? Baktiniz mi? Agzim 2 karis acik kaldi yav! Spoiler yok, spoiler yok! :)

Valla gzel blmd 6.blm. Eski gnlerdeki Heroes gibidiydi. Yapmclar bu sezon tm kartlarn oynayacaklar gibi grnyor bakalm ileride ellerinde birey kalacakm
Muhbir
Muhbir

PostPosted: Wed Oct 29, 2008 1:35 am    Post subject: Reply with quote
Bugn yahoo tv'de heroes hakknda bir yaz vard, "jumped the shark" diye tabir ettikleri dizilerin iersinde Heroes'u da gstermiler.
Metin uydu:
Quote:
"Heroes" was an instant hit back in the Fall of 2006, captivating fanboys as well as the general public with its ‘”Save the Cheerleader, Save the World” catchphrase that had everyone buzzing. But then something went terribly wrong, and Season 2 pretty much tanked from the start. The storylines were fractured, the heroes we cared about weren’t together onscreen enough, and we got a whole bunch of new characters we didn’t care about. The introduction of the terrible twosome (twins Maya and Alejandro) and their endless journey to get to the United States was when “Heroes” jumped the shark -- and even with Alejandro gone, we still have Maya around to remind us of a great show gone bad.

ahsen 3. sezonu katiyen izlemiyorum ama unu merak ediyorum, hakikaten o kadar m kt?

Forwardly On LOST
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
isatay
Mdr Yardmcs
Mdr Yardmcs

PostPosted: Wed Oct 29, 2008 3:19 am    Post subject: Reply with quote
kpekbalklarna atladklar kesin ve 3.sezon al da bunu dzeltemedi. en ufak bir umut bile gremeince ondan sonraki blmleri izlemeye bile tenezzl etmedim. neden batt ile ilgili ok ey var ama zaten yazmtm daha nce:

isatay wrote:
izledim. tek kelimeyle vakit kaybyd. unu syleyeyim Heroes Lost, BSG, Dexter v.s. gibi mevcut dizilerle asla ayn ligde, ayn kalibrede deil. yleymi gibi yapyor ama senaryo olarak bu dizilerin seviyesinin ok ok ok altnda. zaten batan beri x-men gibi izgiromanlardan hikaye araklad ok akt. X-Menin ve dier izgiromanlarn 1960larda 70lerde iledii ve muhteem hikayeler yaratt konular okaz deitirerek uygulamasn biz .r. okurlar gnderme v.s. dierekho grdk ilk bata ama bunlarn zerine hi birey koyamad, BSGnnyapt gibi bunlara yaratc yeni almlar getiremedi. ve gitgide daha da ksr bir konsept haline geldi. bunu amak iin ncekli hikaye dnglerini yok sayarak srekli yeni karakterler yeni hikayelerle seyircinin dikkatini datmaya alt. ama onlarn da iini dolduramad ve bir noktada da tamamlamay boverdi. u an iin de 4400n kt bir kopyas olmaktan teye gidemiyor. iki blmlk sezon bandan anladm sadece bu.

Quote:
metainsanlarn dnasndan retilecek ve normal insanlara sper gler verecek serum fikri nerden gelmi acaba? peki Tanry grdn iddia eden lmden dnen adam ve onunla konuan hayalet? senaristler fazla m 4400 ve BSg seyretmi? .r.lardan hikaye almak yetmemi olacak imdi ide dier dizilerden hikaye almaya balad Heroes.

bir kzdm ey de hikaye anlatmnda zerre kadar tutarllk gtmeye uramamas. hakikaten seyirciyi salak zannediyor olmallar.
nerde R.D.M.nin dehas nerde J.J.Abrahams'n kl krk yaran ince dokunmu hikaye rgleri nerde heroes'un pata gide giden samalklar.
benim iin bitmitir bu dizi. hi kendimi yormayacam indirmeye filan alarak. cnbc-ede verirlerse daha da iyi birey yoksa o saatte bakarm ancak o kadar. yazk. birinci snf senaryolarn yazld, dizi konseptinin nerdeyse baat dramatik sanat formu haline geldii gnmzde hala byle ucuz numaralara yer olmas ok yazk. Evil or Very Mad Evil or Very Mad

daha da anlatlr ama yorulduumuza demez akas. keke bu samalk yerine 4400 devam ediyor olsayd diyeceim sadece Neutral
Back to top
Post new topic   Reply to topic    THE X-FILES Türkiye Forum Index :: Telemanyaklar All times are GMT + 3 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Page 4 of 6

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum