X-Files   Return to Index
Log in to check your private messages
Terminator : The Sarah Connor Chronicles (***Spoiler***)
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Post new topic   Reply to topic    THE X-FILES Türkiye Forum Index :: Telemanyaklar
View previous topic :: View next topic  
Author Message
isatay
Mdr Yardmcs
Mdr Yardmcs

PostPosted: Tue Oct 14, 2008 2:43 pm    Post subject: Reply with quote
hepten gzden karmamlar diziyi demek ki FOX yneticileri. mit edebiliriz. Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
auroriel
Sendika yesi
Sendika yesi

PostPosted: Sun Oct 19, 2008 7:21 pm    Post subject: Reply with quote
mitler boa kmyor veee FOX beklenmedik bir hareketle full. 2 sezona onay veriyor.. Eh hade gemi olsun desem de FOX bu, 3. sezonda bi b.kluk yapar kesin.

http://www.syfyportal.com/news425477.html
Back to top
isatay
Mdr Yardmcs
Mdr Yardmcs

PostPosted: Sun Oct 19, 2008 7:42 pm    Post subject: Reply with quote
Ruki sen beni sevindirdin Allah da seni sevindirir inallah!!!! mesajn grr grmez bir sevin. naras attm ekran banda!!!! Oh be! dorusunu sylemek gerekirse hi midim yoktu. en azndan bu sezonu kurtardkya gerisi Allah kerim. Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top
auroriel
Sendika yesi
Sendika yesi

PostPosted: Mon Oct 20, 2008 10:18 am    Post subject: Reply with quote
Her blmde beni benden almaya devam ediyor bu dizi. Ben de ayn derecede sevindim vallahi Sancar Smile.. Bekleyemiycem ykledim valla ilk sezonu Wink
Back to top
beatlefan
Muhbir
Muhbir

PostPosted: Wed Oct 29, 2008 1:37 am    Post subject: Reply with quote
En son 2. sezon 4. blm izledim de yine kt bir blmd, hatta normalin 3-5 misli daha kt bir blmd. u dizi 2x3 ile beni artt diye bouna bi umutlanmtm. Bu arada Shirley Manson nasl oyuncu olunmaz konusunda ders veriyor harika! oyunculuuyla. Baka biri bulunamam m sahi...

Forwardly On LOST
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
isatay
Mdr Yardmcs
Mdr Yardmcs

PostPosted: Wed Oct 29, 2008 3:13 am    Post subject: Reply with quote
yapma Oya yav. hayran kaldm Shirley ablaya halbuki. Summer Glau kadar iyi oynad bu blmde duygusuz robotu. hakikaten korkutucuydu. blm evet ar ilerleyen biraz skan bir blmd ama mesela Cameron'un dii terminatr katlamasMr. Green elenceli deil miydi, hele asansrdeki ocuk Mr. Green ayrca skynet'in espri kabiliyeti kazanmas gibi gzel ayrntlar gryoruz. zannederim bu dizi hereyden ok yapay zeka-insan ve kimlikle ilgili. ok ilgin eyler grecekmiiz gibi duruyor bu konuda ilerde, zellikle de Cameron ekseninde. ayrca dz yapmclarnn balarnn zerinde FOX'un ipat baltas sallanrken yine de aksiyonu pompalayp ucuz seyirci ekme numaralarna gitmemeleri, kafalarndaki hikayeyi, ne kadar ar ilerlerse ilerlesin anlatmaktaki kararllklarna da apka karmak lazm.
Back to top
beatlefan
Muhbir
Muhbir

PostPosted: Wed Oct 29, 2008 3:20 am    Post subject: Reply with quote
Sen ilerki blmden bahsetmi olmalsn isatay, ben henz 4. blm izledim, son blm izlemedim, Allison from bilmemne idi blmn ad, hani Cameron'la ilgili olan. Shirley manson kt bir oyuncu, hadi diziye laf syletmiyorsunuz bari bunu kabul edin yahu Smile

Forwardly On LOST
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
isatay
Mdr Yardmcs
Mdr Yardmcs

PostPosted: Wed Oct 29, 2008 6:57 am    Post subject: Reply with quote
oops! kusura bakma Oya Embarassed Embarassed Mr. Green

Shirley Manson ilerde parlayacak diyim o zaman. Ama Allison From Palmsdale de nefisti imdi hakkn yemeyelim; Summer Glau ok salam oynad ve hem de ok ilgin yeni yk ipular kefettik. Very Happy
Back to top
elisa day
Sendika yesi
Sendika yesi

PostPosted: Mon Nov 10, 2008 1:19 am    Post subject: Reply with quote
1. sezon finalindeki doum gn sahnesiyle beni yreimden vurdu...Smile pyorum...Smile

http://ruyasam.blogspot.com/
Back to top
auroriel
Sendika yesi
Sendika yesi

PostPosted: Mon Nov 10, 2008 2:33 pm    Post subject: Reply with quote
ok gsel bir sezon finaliymi bu yaaa.. Tue'cim aynen katlyorum. Thomas Dekker'n John Connor) oyunculuu da harikayd o sahnede Smile

Akas FBI ajan ile bir araya gelirler artk dedim ama gene olmad. O deil bizim bu T888 miydi John 'n peindeki terminator. pardon Cromartie Smile Ajan Ellison'u neden brakt ya? Orda ben hakkaten bi kllandm, dedim acaba bu Ellison gelecekte Skynet'in yararna biiler yapcak ta Cromartie bunu biliyo da m brakt acaba adam? Tamam en basitinden adam kendisine tehdit oluturmuyo diye yoluna gitsin demitir ama yok yok ben kllandm Sad

ok gzeldi, ekiyim dedim 2. sezonu ama gerek kalmad, CNBC-e hemen yeni sezona balyomu bu Pazar Very Happy
Back to top
elisa day
Sendika yesi
Sendika yesi

PostPosted: Mon Nov 10, 2008 5:00 pm    Post subject: Reply with quote
Bence de var bi bit yenii o iin iinde... O kadar adam gzn krpmadan harcayan cengaver robot burakr m bir kytrk ajan? Kesin bi i var..

http://ruyasam.blogspot.com/
Back to top
isatay
Mdr Yardmcs
Mdr Yardmcs

PostPosted: Mon Nov 10, 2008 5:33 pm    Post subject: Reply with quote
Cromartie olsun, Cameron olsun, 2.sezondagreceimiz Cva kadn olsun ben bu dizinin terminatrlerine baylyorum. ok tuhaf, ok orjinal, ok rktc ve ok ok elenceli tipler hepsi de. zellikle de insanlarla iletiim kurduklar zamanortaya kan o bakalklar ve o kendi has yabanc zihinleri harika. yazarlarn hakkn vermek lazm, helal olsun hepsine. oyuncular da nasl oynuyorlarsa o tipleri.. zellikle de Summer Glau. yle tekinsizduruyor ki Arnie olsa yerinde o kadar rktc olmazd heralde.
Back to top
isatay
Mdr Yardmcs
Mdr Yardmcs

PostPosted: Thu Nov 13, 2008 6:57 pm    Post subject: Reply with quote
Mr.Ferguson s ll Today

Quote:
te meksika usulu delllo diye ben buna derim!!! Very Happy ne sahneydi o kilisedeki mziiyle, atmosferiyle! zevkten be ke izledim vallahi.nerdeyse zldm Cromartie iin! Ajan Ellison hakkaten de Cromartie'yi John Connor'a gtrd sonunda. ama hi bekledii manada olmad zavall teneke adamcazn.ka blmdr ar gidiyordu dizi canland birden. Rashamon tarz anlatm da ayrca lezzet katm blme. Cameron ve John ilikisinin ok ilgin kvrmlarna da ahit olduk bu blmde. bu robot Fritz Lang'n Metropolis'indeki Maria/Futura'y hatrlatmaya balad bana gitde. Twisted Evil

artk Cromartie ldne gre (tabi tekrar bir yolunu bulup kendini onarmazsa) Shirley ba kt karakter olarak arln daha fazlakoyacaktr diziye diye umuyorum. gzel gerilimli blmler geliyor
Very Happy
Back to top
auroriel
Sendika yesi
Sendika yesi

PostPosted: Sun Dec 21, 2008 11:49 pm    Post subject: Reply with quote
Ya dizi o kadar gzel gidiyor ki... Methiyeler dzesim var Razz

2x05 : Goodbye to All That, ok snk balad. Derek Reese sayesinde ahland vallahi.

Derek: "He died, John. He died for you. We all die for you."

Blmn sonundaki bu sahneye bayldm. John'n gzlerinin dolmas falan, harikayd yaa... Gelecekten grntler eliinde o kadar gzel ilenmi ki blm, bataki snkl toparlad sonunda... ama yarsndan sonra Bedell ile ilgili kt biilerin geleceini anlamtm. Ama ok gzel ilediler vallaihi yaa..

Sarah'nn bir sreliine *normal* annelii tatmas da enteresand. Ufaklk olan Marty ile "teekkr etme" mevzusu zerine konumalar ok gzeldi. Sarah'ya anne ynnden bakmay seviyorum. Derek'e "olumun bana bii gelirse t-888'den nce seni ben harcarm" eklindeki klar gardn alm Sarah'y gsterirken, bir yandan da kendisine uzun zamandr hi teekkr edilmemesinin verdii burukluu gryoruz. Ki Sarah Connor ile ilgili benim gzmdeki en deerli sahne, kesin bunu tekrar ediyorumdur ama T-2'de, Miles Dyson'u ldrmeye gidip te adam ldremeyip bir keye sinip alak bir halde oluna sardl "ldremedim, yapamadm" dedii sahnedir. ok gldr, ta gibi kadndr vesselam, ama duygusal yann bu ekilde grnce gzmde kat kat byyor bu karakter.

John'n bu sezondaki duruu beni hem sinir eden, hem de ona kar sempati duymam salayan bir duru. Bir blm nce Sarah pataklamyosa ben pataklym u veleti modundaydm. Bu blm itibariyle, zellikle Bedell'in gelecekte onun iin ldn rendii zamanki haliyle, kendisine gene sylemek istemezdim ama acdm. Zavall sonuta gelecekten haberi olmasa hi olmazsa Kyamet Gn'ne kadar normal yalayan bir insan olacakt. Ama olmuyor. Olamyor. Bedell'in kamak istediini renmesi John'n da yarasna tuz basyor. "ben hi bunlar istemiyorum, hayatm verin bana" modundayken hem uyuz oluyorum, hem sempati duyuyorum kendisine, ama daha ok uyuz oluyorum nk daha iki blm nce Charlie'nin karsnn lmnde dorudan olmasa da dolayl yollardan pay sahibi oldu. zerine yapan kimlik nedeniyle bocalamasna hak veriyorum ama salaklk yapnca sinirlerim tepeme kyor. Velakin o kimlie adapte olma srecinde, ne kadar ar bir ykn altna girmekte olduunu farkettii zamanlarda ble alp koynuma sarmalayasm geliyo ok fena..

Neyse, blm deerlendirmesinden ziyade sezon genellemesi gibi bii yaptm galiba. Ama ok gzel gidiyor yahu. Hele nceki blmde Cameron ile ilgili eyler neydi yle?! Yani *hasta la vista baby* diyen Arnold iin gzlerim dolduydu sadece.. Ahanda burda da Cameron Alison olduu zamanlar hatrlad bi de alad ya, dayanamadm valalhi yaaa..

Akas sylemem lazm, bu dizib alarken Terminatr severim, salaka konusu olsa da havada karada izlerim derdim. Ama konu seiminde, gidiatta yle baarllar ki, hakkaten sevilmemesi mmkn olmayan bii kyor ortaya. Hastasym..

Bir de Derek Reese seni seviyorm adamm! Very Happy

EDIT: Bir de Oz Bycs hikayesi ile son sahnelerin harmanlanmasn ayr bi sevmi bulunmaktaym. Tekrar izleyince aklma geldi hemen yazaym dedim Very Happy
Back to top
isatay
Mdr Yardmcs
Mdr Yardmcs

PostPosted: Mon Dec 22, 2008 6:34 am    Post subject: Reply with quote
Rukiye "gc zerafetle tayabilmek" diye bir mefhum vardr ya Sarah Connor bu dizide ite tam da bunun karl... hayranym kendisinin Mr. Green

buarada sezon arasna kadarki tm blmleri izlemi biri olarak bu dizi devam etmezse atlarm ortadan ikiye demek istiyorum. yle acayip yerlere gidiyor yle almlar yaratyor k ileriki sezonlar (eer ekilirse) bambaka olacak, bir LOST, bir BSG kalibresinde sarsc olacak gibi duruyor. buzdann grnen yz bu ilk sezonlar yani. Shocked Shocked
Back to top
Post new topic   Reply to topic    THE X-FILES Türkiye Forum Index :: Telemanyaklar All times are GMT + 3 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Page 5 of 7

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum