X-Files   Return to Index
Özel Mesajlar
Final'i Beğendiniz mi?

Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: All Lies Lead The Truth - Sezon 9
« Önceki konu :: Sonraki konu »  
Yazar Mesaj
patient x
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 1379

İletiTarih: Sal Nis 24, 2007 5:20 am    İleti konusu: Final'i Beğendiniz mi? Alıntıyla Cevap Gönder
Final'i Beğendiniz mi?
Çaylak
Çaylak

İletiler: 126

İletiTarih: Pts May 21, 2007 8:17 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
9. sezonu hepimiz izledik, değil mi?
daha beteri de olabilirdi.
iyi sayılır. gerçi ilk 6 sezonu (hatta 7) düşününce, final çok sönük kalıyor ama 8 ve 9. sezonları da göz önüne alırsak iyi diyebiliriz.
Androit

İletiler: 8

İletiTarih: Sal Eyl 04, 2007 3:41 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
bence güzeldi 9. sezon ilk başlarda dogget ve monica nın gelmesi üzdü çünkü mulder ve scully daga az gösteriliyordum ama senaryo geliştikce o oyuncular da ortama heyecan kattılar
isatay
Müdür Yardımcısı
Müdür Yardımcısı

İletiler: 834

İletiTarih: Çar Eyl 05, 2007 3:48 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Kesinlikle hayır.mahkemem fikri aslında iyiydi, ta başından tüm komployu uzun uzun anlatabilirlerdi biraz yaptılar da aslında.ama sonunu iyi getirmediler. Hele finalin finalinden nefret ettim.
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder
Androit

İletiler: 8

İletiTarih: Çar Eyl 05, 2007 10:33 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
evet haklısın finali ben de pek beğenmedim yani filmi bitirmek için ellerinden geleni yapmışlar bölüme her karakteri soktular heyecan olsun diye ama pek beceremediler yani bölümün sonununa kadar mulder gerçeği arıyordu bulamıyordu ama nedense filmin sonunda öğrendi gerçek ölülerle telepatiymiş bu çok saçma finale kadr uzaylı gerçeği vardı finalde bir anda ölü gerçeği oldu ama 9.sezonda monicanın ve doggetın gelmesiyle bence daha çok heyecan geldi onların yeri ayrı mulder ve scully ana karakter ama onlarında yeri ayrı mesela hastahanede o maket evin içinde yaşananlar falan veya korkularını gerçekleştirebilen çocuk bölümü süperdi yarasa adam bölümü, dogget ın meksikada hafızasını kaybettiği ve sayamadığım bir çok bölüm çok güzeldi bence, özelliklede benim gözlerimi sulandıran neredeyse ağlatan yalnız silahşörlerin ölümü bölümü güzeldi ama ölmeleride son bölümde komiik bir sahneye neden oldu mulder hapisten kaçarken boş arazide tuvaletini yaparken yalnız silahşörlerin gelmesi, mulderın korkarak üstünü düzeltmesi ve muldera "küçük mulduerla işini bitir konusalım" dediği sahne beni çok güldürdü... Smile
2shy
Muhbir
Muhbir

İletiler: 1530

İletiTarih: Per Eyl 06, 2007 1:35 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
isatay yazdı:
Kesinlikle hayır.mahkemem fikri aslında iyiydi, ta başından tüm komployu uzun uzun anlatabilirlerdi biraz yaptılar da aslında.ama sonunu iyi getirmediler.

Katılıyorum,sonu gelemediği için zaten ilk kısım koca bir "previously on The X Files" gibi duruyor.Finali son iki sezona göre kıyaslayınca beterin beteri vardır deyip razı olursunuz belki ama sezon 1'den 9'a kadar bütün mitoloji bölümlerini arka arkaya izleyince finalde daha çok kusur buluyorum...

"I'm having trouble coming to terms with the fact that Fox Mulder is a fictional character"
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder E-Posta gönder
berrin cetinsoyu

İletiler: 9

İletiTarih: Per Eyl 06, 2007 3:32 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
finali bende çok beğenmedim x fıles ekibine çok daha gösterişli bir final yakışırdı aslında dizinin bitmesini hiç istemiyodum belki de ondandır beğenmemem
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder MSNM
the_rocket

İletiler: 15

İletiTarih: Sal Tem 08, 2008 12:26 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Final ne kadar güzel olursa olsun zaten beğenmeyecektim.son bölümü izlediğim gübü hatırlıyorum son bölüm bittiği için neredeyse ağlayacak gibi olmuştum.
ayrıca final daha çok sezon sonu geçiş bölümleri gibiydi.yani çok rahat en az bir sezon daha çekilebilirdi.
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder
özge
Saha Ajanı
Saha Ajanı

İletiler: 363

İletiTarih: Pts Ağu 11, 2008 10:26 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Hayır, beğenmedim.
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: All Lies Lead The Truth - Sezon 9 Saatler GMT +3 zaman dilimine göredir
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız