X-Files   Return to Index
Özel Mesajlar
Konuları Cevaplar ıçin Takip Etme

Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Forum Kuralları ve Kullanımı -YENİ GELENLER LÜTFEN OKUYUN!-
« Önceki konu :: Sonraki konu »  
Yazar Mesaj
auroriel
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 3600

İletiTarih: Pts Nis 16, 2007 5:31 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Tekrar ve dilimde tüy bitene kadar:

auroriel yazdı:
Arkadaşlar, takip etmek istediğiniz başlıklar olduğunda "Bu konuyu cevaplar için takip et" linkine tıklıyorsunuz, iyi güzel de, bir kısmınız kayıtlı mail hesabınızı hiç kontrol etmiyorsunuz sanırım.

Hesabınıza giden mailler posta kutunuz dolu olunca geri dönüyor. Yani mümkünse, takip etmeyecekseniz, o linke tıklamayın..

Teşekkürler Wink

Admin mail hesabı bu geri dönen mailler yüzünden şişiyor.. Vallahi gene deli gibi mail gelirse direk o mail adreslerini ifşa edicem burda... Sil sil anamız ağlıyor yahu Sad
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder
auroriel
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiTarih: Çar Nis 18, 2007 10:07 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
auroriel yazdı:
Tekrar ve dilimde tüy bitene kadar:

auroriel yazdı:
Arkadaşlar, takip etmek istediğiniz başlıklar olduğunda "Bu konuyu cevaplar için takip et" linkine tıklıyorsunuz, iyi güzel de, bir kısmınız kayıtlı mail hesabınızı hiç kontrol etmiyorsunuz sanırım.

Hesabınıza giden mailler posta kutunuz dolu olunca geri dönüyor. Yani mümkünse, takip etmeyecekseniz, o linke tıklamayın..

Teşekkürler Wink

Admin mail hesabı bu geri dönen mailler yüzünden şişiyor.. Vallahi gene deli gibi mail gelirse direk o mail adreslerini ifşa edicem burda... Sil sil anamız ağlıyor yahu Sad

Arkadaşlar bu sorunun sadece mail hesabı hotmail.com, msn.com uzantılı üyelerde görüldüğünü belirledim.. Mail içeriğini beğenmeyen sayın Microsoft'un başka bir uyuz şeysi, direk geri çeviriyor mailleri..

Hotmail veya msn.com mail hesaplarını kullananların, üyelik mail hesaplarını değiştirmelerini ya da başlıklardaki "Bu konuyu cevaplar için takip et" seçeneğini tıklamamalarını rica ediyorum.
Başa dön
auroriel
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiTarih: Pzr Nis 22, 2007 8:51 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
364 Sad Sam ve aylinkumm nick'li arkadaşların hotmail hesabı olup "konuyu cevaplar için takip etme" opsiyonunu kullandıkları belirlenmiştir.

Mail hesaplarınızı değiştirmenizi ya da takip ettiğiniz başlıklardaki "Bu konuyu takip etmeyi bırak" linkini kullanmanızı rica ederim.
Başa dön
theredandtheblack
Özel Ajan
Özel Ajan

İletiler: 485

İletiTarih: Pzr Nis 22, 2007 9:50 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
öncelikle özür sunayım ben kendi adıma.o adresimde bir sorun var ve açamamaktayım şu an da değiştirmeye çalışıyorum ama bi türlü başaramadım.şifre sorun oldu ama halledip değiştiricem adresimi,
364 SaD SaM
Müdür Yardımcısı
Müdür Yardımcısı

İletiler: 983

İletiTarih: Pts Nis 23, 2007 2:10 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Profilimdeki adresime hiç girmediğim için kapanmış (ya da her ne deniliyorsa işte ona).Gelen maillerin hepsi de silinmiş.Değiştirdim mail adresimi, artık mail gelmiycek heralde di mi?Çok özür dilerim tekrar tekrar Rukiye abla, üstüme bile alınmıyodum valla Confused
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder E-Posta gönder MSNM
auroriel
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiTarih: Pts Nis 23, 2007 3:05 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Sorun değil (demiyim sorun olmasa atmazdım zaten mesaj Razz)

Dikkate aldığınız için teşekkürler arkadaşlar. Wink
Başa dön
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Forum Kuralları ve Kullanımı -YENİ GELENLER LÜTFEN OKUYUN!- Saatler GMT +3 zaman dilimine göredir
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız