X-Files   Return to Index
Log in to check your private messages
1X79 : Pilot
Goto page 1, 2  Next

Post new topic   Reply to topic    THE X-FILES Türkiye Forum Index :: Trust No One - Sezon 1
View previous topic :: View next topic  
Author Message
auroriel
Sendika yesi
Sendika yesi

PostPosted: Wed Apr 13, 2005 2:37 pm    Post subject: 1X79 : Pilot Reply with quote
Gnderen: the Unseen, the Eternal... (trustno13) 4/5/2004 11:27 am

her eyi balatan, en nostaljik en hey gidi gnler, en x-files blm.
tarifi yok, izlemeyen eksik saylr.

Gnderen: TheMartyr 4/5/2004 11:40 am

Niye 79?Anlamadm...(Cidden anlamadm.Varsa bir hinlii onu da bilmiyorum.Ama renmek istiyorum :))

Gnderen: the Unseen, the Eternal... (trustno13) 4/5/2004 11:42 am

pilot blm olduu iin sra numaras farkl. pilot'a o.k verilince ilk blm 1x01 olur diye biliyorum ben. ha neden mesela 87 deil de 79 onu bilemem :)

Gnderen: Patient X **Truth wants to be known** (okatmer) 4/5/2004 5:54 pm

Pilot diyince aklma gelen bi-iki zl sz var onlar yazym :)

A phenomen is born

Every saga has a beginning

Birde bata yazan ama ezbere bilmediim "burada anlatlan olaylar gerektir" sz

Ouzhan

Gnderen: the Unseen, the Eternal... (trustno13) 4/5/2004 5:59 pm

M: nobody's here but the FBI's most unwanted.
...
S: actually i'm looking forward to working with you.

nostaljk gzya damlam aktyorum klvyenin stne. nerdeeeeeen nereye...

Murat

Gnderen: Federal Bureau of Imagination (PELIN77) 4/5/2004 6:05 pm

" Oh is that right? and I was under the impression that you were sent to spy on me" Mulder

Gnderen: Patient X **Truth wants to be known** (okatmer) 4/5/2004 6:16 pm

Hakkaten blm neden 1x79 nette dolandm ama bulamadm

Ouzhan

Gnderen: Patient X **Truth wants to be known** (okatmer) 4/5/2004 6:17 pm

Mulder: "Do you believe in the existence of extraterrestrials?"

Scully: "Logically I would have to say no. Given the distances need to travel from the of reaches of space the energy requirements would exceed a spacecraft's capabilities —"

Ouzhan

Gnderen: Patient X **Truth wants to be known** (okatmer) 4/5/2004 6:24 pm

Ben bu 79 konusunda bi atma yapcam hazr olun:

10/13/56 Bu Chris Carter'n doum gn. Bu sayy topladmzda 79 yapyor. Bu da dizini doumu olan blm. Nasl bir balant yaptm ama :pppp

Ouzhan

Gnderen: Federal Bureau of Imagination (PELIN77) 4/5/2004 6:49 pm

Chris Carter 1961 doumlu. Mulder'la ayn doumgnne sahip. O nedenle Mulder'n doumgn ilk 2 sezonda 1960 iken , anasazi'de aniden 1961 olur.

Gnderen: Those turns were gift for me... (Durden38) 4/5/2004 9:56 pm

Bu blm izledikten sonra aldm hazz bir daha hi bir diziden alamayacam byk ihtimal...Birok kez izledim ama bu gece yine ayn zevkle kesin izleyeceim...

Gnderen: the Unseen, the Eternal... (trustno13) 4/6/2004 1:27 am

hastasym... The X-Files budur ite arkadalar. damardan %100 saf katksz x-files aldm, zme dndm, x-files sevgimi tazeledim.

mulder'n tutkusu, scully'nin bilime inanc daha ilk blmden nasl da hissediliyor. Mulder'n kzkardeine olanlar anlatrken ki heyecan ve umutsuzluu, scully'nin mezarlkta onun lgn teorilerini dinlerken ki alayc kahkahas, hepsi, hepsi, ok uzak deil 6. sezonda mumla aradmz x-files eleri..
dizinini ruhu varm o zamanlar, ve o gnleri tekrar yaamak esiz bir deneyim, karlmaz bir frsat.

cnbce'nin altyazlara dikkat etmesi lazm ama. "nobody's here but the fbi's most unwanted" cmlesini("fbi'n en istenmeyen adam dnda burda kimse yok" eklinde evrilebilir) "buraya kimse giremez zellikle de fbi" olarak evirmek hangi akla hizmettir anlayabilmi deilim, tgrt'nin cnbce'nin iinde adamlar var derim en mulder tavrmla.
bi de 89 snfn srarla, ekranda kocaman "89" kmasna ramen "69 snf" olarak evirmiler ona da yuh dedim.

mkemmel ya, baka lafa gerek yok.

Murat

Gnderen: spooky (spooky_tr) 4/6/2004 2:25 am

uralarda bi yerlerde cnbc-e nin eviride yapt yaratclklarla ilgili bieyler yazmtm..nerdeki o imdi??hmmm..sakal brakma almalarna balayaym ben ufaktan..

Gnderen: "not one easily persuaded" (SSTARBUCKJR) 4/6/2004 7:02 am

uzun zamandr yaamadm bir huzur iindeyim ben de. bamls olduum, ka zamandr mahrum kaldm ilacm yeniden alm gibiyim. byle bir etkiyi yapan nadir iyi eylerden biri TXF.

ben de birka noktaya parmak basaym. "exposure" gne arpmas anlamna gelmiyor bildiim kadaryla. ve bildiimden de eminim. tam tersine soua maruz kalma anlam var. yani ocuklar bir temmuz gecesi yerek lmler, espri burda.

6.sezonun ok ho, bir o kadar da i gcklayan bir blmnde sevdiim insan Scully'nin dedii bir eyi yazaym, tam u anki durumumu ifade ediyor.

I'm all the tingle.

S.

Gnderen: Commala Come Come (rukish) 4/6/2004 9:15 am

Bi dakka ya benim evirilerimde CC'n doum gn 1956 die geiyo? Hangisi yanl imdi?

Gnderen: Commala Come Come (rukish) 4/6/2004 9:58 am

Ah ah ARGHHHHHH!!!.. Ne blm ama yaaa...

Blm konusu sper, balklama giriyosun hereyin iine, Mulder'n esprili konumalar fln "Ah ulan sen var ya sen, yerim seni!" nidalarla ekrana gmlmenize neden oluyo. Scully'nin olaylarn iinden *mantkl* bi zmle kmaya almas ama bunu yaparken ortadaki gerekleri gz ard etmemesi, ok gsel ayrntlar, ok gsel bi balang, iki ayr fikrin arpmas, aman Allah'm sper yaaa!!!

Neler neler varm diyosun izlerken :))) Ble aradan yllar getikten sonra (yllar gemedi aslnda sezon 1 vcd'lerinde bakmtm blme :P) izlemenin ayr bi gzellii var.

Ama unu itiraf etmeliyim dizi boyunca "Bunlar neden baryo ble be" diyip durdum. Eheh.. DD ve GA'nn oyunculuklar, olaya daha snamam olduklarn gsterdi bana bu sefer, orijinal sesiyle izleyince anlyosunuz, dublaj Ali Abi ve Oya Abla gibi iki *uzman*n elinden km olduu iin pek farketmemiim diyorum ben ama biraz abart var oyunculuklarda, onu gzlemledim bu sefer.. Hele DD baz yerlerde le srtm ki ardm.zellikle sonlarda ormanda, Scully Mulder'a "Ne oldu?" Diye sorduunda "Mkemmel" mi ne diyo, ordaki o bak nedir le ya, yada otel odasnda birden yatan stne hoplycakm gibi hareket edip "Dinle Scully! Bunlar gerek!" demesi houma gitmedi benim, dhaa doorusu inandrc gelmedi. Yoksa dediim gibi dizi boyunca "Ay irin eyy, ay yerim seniiii, ay ne kadar genmiin sen leeee, ay salara bak" gibi aptal gzlemlerde bulundum yane. eheheheh.. GA zaten daha yetenekli, buna lafm yok ama o da abartl oynam.. Tabi bunlar gzlem, sadece tekrar izleyince baka eylere taklyosun, yoksa blmn genelindeki hava fln harika :)

Ve tabe Mulder'n Scully'nin vcudundaki izleri kontrol ettii sahne var, benim shipperlm balatan sahne...:D.. Ahh ahhh :DDD Bu yzden blmn benim iin ayr bi nemi var :P

Bi de bu konudan bahsettiimizi hatrlyorum ben, sondan bi nceki, sorgu odas sahnesi, Scully tam karken gzlem odasndan, Mulder ierden, gremedii halde tam onun olduu yere bakyo.. Acayip bi sahne oras, garip bi yer, ne dneceimi aryorum orda, acaba Scully'nin aklndan geenler ne orda? Hep ble "Nas bi belaya bulayorum ben acaba?" diye kendi kendine soruyomu gibi geliyo. :).. Akas le heyecanlandran, sevimli bi sahne deil benim amdan oras, garip bir etkisi, gizemi var. Ama mthi bi sahne yani :)))

Ahh ahhhh, ne zamandr Xf hakknda ble yazasm gelmiodu.. Nas zlemiim, nas nas! Geri sabaah kalkana kadar anam alad ama izlemekten baka alternatif yok ite.. Ahh ahhh Deep Throat var imdi. Sperrr yaaa :D

Gnderen: the Unseen, the Eternal... (trustno13) 4/6/2004 10:32 am

ulen daha dizinin ilk blm bile deil, sen tut pilot blmndeki o iz arama sahnesini "shipperlm balatan sahne" diye ilan et, bu mesaj yazan kii dumura srklensin, tarihte yolculuk yapsn: sene 1993 daha shipper diye bir kelime brak the x-files'; ingiliz literatrne bile gememi, bi daha iyice dumur ol.

allah akl fikir versin diyorum. ne diyim.

Murat

Gnderen: Commala Come Come (rukish) 4/6/2004 1:12 pm

ehahah. gselim adn ben koydum onun ne diyooon :PPPP

e anlayn ite, ne var o zamanlar yoksa da shipper'n anlam belli imdi dimi? ha "bunnar ak olcak, sezdim ben, umarm ben" tarznda bii diyoken o zamanlar, imdi kestirp atabiliyosun ite shipper die.. ay f neyini aklyosam ...

o kadar yazdk gene shipper laf batt, hey Allah'm yaa !!

hade hade

Gnderen: incig 4/6/2004 3:46 pm

Aah, aah...Eski gnleri yadetmek ne gzel oldu ya.
Evet, biraz acemilikleri varm hem oyunculuk, hem de grn bakmndan. Ama DD'nin sesi ok seksi ya. yle dnmyor musunuz? lk tanma sahnelerini ok severim ben. Hele Mulder'n ona bakmak iin dialardan ban Scully'ye evirdii yer...Oray ok severim.
O "mosquito bites" sahnesi ok zorlama gibi gelmeye balamt bana daha sonra. Yani onlar nasl sivrisinek sr olabilirler? yle srk olur mu? Sen kamadan srk o derece ier mi? Zorlama deil de ne?
Sevgili Scully'yi herhalde ilk ve son kez omuz antasyla grdk deil mi?

Gnderen: TheMartyr 4/6/2004 7:18 pm

Ya o deil de koskaca(hehe) forumda blmn niye 1x79(?!?) olduunu bilen bir kii bile yok mu ya?Ayp,ok ayp :Pp

Gnderen: [GLbErK] (_VooDoo_) 4/6/2004 8:31 pm

ey gidi :)) ok iyi oldu bu nostalji olay, her ne kadar vcd'den izlemi olsam bile gene izleyecem :) bkmam .
mulder ve scully son blmlere gre baya genler ama ne yalan syleyeyim, david imdi daha yakkl, gillian da daha gzel. bunlar yalandka gzelleen cinsten herhalde :))

Gnderen: Federal Bureau of Imagination (PELIN77) 4/6/2004 9:11 pm

Murat aynen katlyorum gzelim. Ne o daha ilk blmden shipperlk ya. Hadi ICE olsa tamam diyeceim ciddi bir kimya ve seksilik sz konusu (yine de shipperla yetmez). Hadi ben daha nce shipperdm ama ben 4., 5. sezona kadar shipper olmamtm. Dur bakalm ya :P:P:P:P

Bu ne gzel ne muhteem bir blmdr. Tm X Files' balatan blm.

Scully, daha aylak saylr. Daha nce okuldaki grevinden ayrlp,sahaya inmemiti. Sahaya iniinde Mulder gibi bir ajanla ortak yaplmaktan holanmad her halinden belli oluyor. Sonuta Dana Scully, ciddiyeti, bilimi ve kurallara ball ile akademide ve amirlerinin gznde ykselmi bir kadn. Mulder'n i arkadalar arasnda bir alay konusu olduu ve atlak olarak bakld gerei daha ilk sahnelerde, Scully'nin yzndeki honutsuzlukla ortaya kyor.

Mulder ise, kendisine belli ki daha ncede gnderilmeye allm *casus*lardan sklm ama aldrmaz bir halde. Yolculuklar ve dava srasnda konumalarndan,vcut dilinden ve ses tonundan da anlalabilecei zere Scully'i korkutup ya da bktrp karmak gibi bir amac var. Fox Mulder henz kiminle kar karya olduunu bilmiyor.

Olaylar klasik bir X Files davas olarak geliiyor. Garip kaybolular, inanlmaz lmler, varlndan emin olunamayan gler ve inkarlar delilleri yoketmeye kadar uzanm yerel grevliler.

Blmn en can alc sahneleri,

- Sigara ien Adam'n arka fonu oluturduu Scully'nin Blevins'le grme sahnesi

- Mkemmel tanma sahnesi

- Mezarlkta yuvarlanan tabut

- Otopsi srasnda Mulder'n heyecan ve Scully'nin gerginlii

- Otel odasnda Mulder'n Scully'e itiraflar (ki ben daha sonraki sezonlar izlediimde garip bulmuumdur. Mulder kadar kapal bir insann yeni tand birine hayatndaki en byk yaray anlatmas acayiptir bana gre.)

- Mulder'n asfalta X izmesi

- Yamur altnda deliler gibi glmeleri

- Implant

- Sigara ien adamn, pentagon'un derinliklerindeki binlerce raftan birine implant saklamas

Klasik X FILES. Komplonun z. Ortakln z.

Bu kk kasaba ve bu muhteem blm, arivlerde tozlanmayacak. Her ayrnts ve gl karakterleri X Files dnyasnda unutlmayacak yerlere sahip olacaklar.

Wow, review yazmayal ok uzun oldu. Paslanmm.

Gnderen: Patient X **Truth wants to be known** (okatmer) 4/7/2004 8:29 pm

Birde benim dikkatimi eken Scully'nin yz ifadesi arada glyordu. O mezarlktaki glme sahnesi ne alaka. Ayrca broya atanrken elder'la grmesinde glmemek iin kendini zor tutuyor gibiydi :)

Ouzhan

Gnderen: incig 4/7/2004 9:44 pm

Ben "Spooky Mulder" derken, sanki glmemeye alyor gibi geldi. Bu eviri debir alem yani. TGRT'deki eviride "Spooky Mulder" "Tuhaf Mulder" diye evirmilerdi. Daha yerli yerine oturan bir eviri olmutu.

Gnderen: Federal Bureau of Imagination (PELIN77) 4/8/2004 1:42 am

Evet Scully glyor Ouz. ok deiik geliyor deil mi ?

nk henz "saf"lar. Henz bu iin onlardan alacaklarn dememiler. Henz hla adalete ve gerek devlet organlarna gvenleri var. Hala bireyleri kantlarlarsa bunun kabul edileceini dndkleri iin masumlar...Ama renecekler. zellikle de Scully.

Gnderen: My Misery is a Mystery (margi13) 4/12/2004 12:11 am

david duchovny'nin doum gn 7 austos, Gillian Anderson'un ise 9 Austos. Pilot blm olduu ve dizi haline gelip gelemeyecei kesin olmadndan yaratc olalm, birazda elenelim demiler.

Gnderen: TheMartyr 4/12/2004 12:54 am

Hmmm gzel bir yaklam.Senin teorin mi yoksa cidden byle mi?

Gnderen: My Misery is a Mystery (margi13) 4/12/2004 1:07 am

OS'de sordum, 1X79 isimli bir phile cevaplad. doru olmas muhtemel nk demirbalarndan o arkada forumun..

Gnderen: TheMartyr 4/12/2004 9:11 am

Ok ok saolasn.Cidden baya merak etmitim :)
Back to top
View user's profile Send private message
agharta
Sendika yesi
Sendika yesi

PostPosted: Sun Apr 17, 2005 9:50 pm    Post subject: mulder nereye bakyor? Reply with quote
Gnderen: My Misery is a Mystery (margi13) 5/31/2002 4:04 pm

merhaba herkese
bu gn arkadam nevinle pilot' izledik.tabiki bayldk:)))
neyse yorumlar sonraya....ilgin birey yakaladk.billy miles'
sorguladklar sahnede,bir hata yakaladk sanrm(tabi hata olmayabilirde...)
imdi sorgulamann olduu oda aynal camla kapl(yani ieriden dars grnmyor)...byk ihtimalle ses geirmiyor.
(dardan ieriye)tam 43.29'dan balayarak,sorgulama odasnn dndakiler (csm,scully vs.)
karlarken mulder artc bir biimde scully'e bakyor.kabilecekleri tahmin etmi olabilir.ama direk
scully'e bakyor.hatta baklarn dahi kaydryor.bu da scully'nin bir an iin duraklamasna neden oluyor.
bilindik bir nitpick olup olmadndan emin deiliz.belki bir aklamas bile vardr.
nigar:)

Gnderen: incig 5/31/2002 11:11 pm

bak imdi...ben nerden "pilot" bulup da bakacam. meraktan lrm ben imdi.
acaba aragorn bir iyilik yapar da, o sahnenin klibini yaynlar m?
"never again"de yapt gibi?

peki, sen ne demek istiyorsun? scully'ye neden bakm olabilir?

Gnderen: My Misery is a Mystery (margi13) 6/1/2002 5:46 pm

scully bilindii gibi mulder'n ilerini 'debunk' etmek iin gnderilmiti.ama karlat eyler (pilot'ta) sonucunda kafas karm olmal sanyorum biraz.bir shipper olarak pilot'n ilikilerinde bir yap ta olduunu dnyorum.gven meselesi....
mulder scully'i grememesine ramen (arada aynal cam olduu iin) ona bakyor ve onun duraklamasna neden oluyor.bu garip sadece romantizme dayal deil ufff ok harika her blm gibi ve yirmi kere yorumlanmas gerekiyor....

Gnderen: incig 6/1/2002 6:02 pm

Bu dediin sahne, "pilot"un tam olarak neresinde yer alyor? Yani konunun neresinde demek istiyorum.

Gnderen: My Misery is a Mystery (margi13) 6/1/2002 6:22 pm

billy miles'n sorgusu sona erdikten sonra ve scully blevins'e raporunu sunmadan nce...

Gnderen: Commala Come Come (rukish) 6/2/2002 3:24 pm

AAAAAA!!!

Nigar evet yaa. Pelin'le sizin mesajnz konuurken aklma geldi o sahne. Ben de DIV X'lere le bi bakabildim daha. Ama PILOT'un sonundak o sahneye ans eseri denk gelmitim ve bika kere izledim. Evet gerekten manyak bi yer oras yaaa. Kesinlikle DD'nin hatas gibi durmuyo oras canm, bence CC onu oraya zellikle koymu. HEheeee. u aralarndaki uyumun, o esiz ilikinin habercisi olmas iin konuldu oraya heralde. CC iyi dnm valla :)

Gnderen: incig 6/2/2002 7:10 pm

yani ne demek istiyorsunuz? DD hatas deilse, MS'in birbirlerini hissewttiklerinin mi gstergesi oluyor demek istiyorsunuz? Valla meraktan kuduracam. Bende Pilot yok.

Gnderen: "not one easily persuaded" (SSTARBUCKJR) 6/3/2002 5:31 am

MSnin birbiri iin hissettiklerinden ok, 'gzm stnde, yaptklarndan haberdarm' gibi bir anlam da karlabilir. tabii bundan ziyade 'aramzda ne olursa olsun, beraberiz' anlam da kabilir ki, ben bunu tercih ederim.
O sahneyi hatrlyorum, creepy denilebilecek tarzda. Pilot'un genelindeki MS etkileimini dnrsek, CC sadece komplolar boyutu ile deil, MS boyutuyla da seyriciyi ekmeyi baard. O sahne de buna bir rnek oluyor.
Ah ya, tekrar izlemek iin neler vermezdim...
(aramzdan bazlarnda sezon 1 DVDleri olduunu duymutum ;-) )

S.

Gnderen: My Misery is a Mystery (margi13) 6/8/2002 3:28 pm

evet hat deil kesinlikle kanaat getirdim buna...DD'nin gz hareketi anlalabiliyor kolaylkla.CC'ye amamak taktir etmemek mmkn deil...

Gnderen: " inan'mak istiyorum " (erdemisik) 8/25/2003 2:51 pm

Sorgu odasnda aynal camn arkasnda SCULLY ve dier adamlarn olduunu biliyor olmal. Ve Scully'e daha nce de syledii bireyi tekrar etmi ve dierlerine de "bu olaylar bilimsel olalak inceleyemezsiniz" demek isteyerek bakm olmal. Scully'e ne mi sylemiti?? "Ben deli deilim Scully"
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
keany
aylak
aylak

PostPosted: Sun Mar 26, 2006 5:52 pm    Post subject: Reply with quote
mulder gzlklyd deil mi?
Back to top
gizli dosyalar

PostPosted: Fri Jun 23, 2006 7:26 pm    Post subject: Reply with quote
ben o blmleri izlemedim ama fotolardan grdme gre mulder gzlkle o zamandan bu zamana baya deimiz mulderla scullymiz..ama mulder orda da ok tatl.. Wink
patient x
Sendika yesi
Sendika yesi

PostPosted: Sun Sep 10, 2006 6:45 pm    Post subject: Reply with quote
Ben unutmuum yazmay

1 Eyll 2006'da X-Files 13. yan kutlad
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
aky125
Mdr Yardmcs
Mdr Yardmcs

PostPosted: Thu Nov 02, 2006 5:40 pm    Post subject: Reply with quote
CNBC-e derginin verdii izgi romandan okumutum bu blm...Meer ben ne ok ey karmm Crying or Very sad ...nallah CNBC-e XF' en batan bir daha verir...
patient x wrote:
Ben unutmuum yazmay

1 Eyll 2006'da X-Files 13. yan kutlad

Doum gnn kutlu olsun TXF...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
promeusa
zel Ajan
zel Ajan

PostPosted: Sun Nov 05, 2006 6:55 pm    Post subject: Reply with quote
TXF'n doum gn kutlu olsun...Bu blm ayr bir yere koyduumu belirtmeliyim...Scully ve Mulder'n birbirlerine yava yava almaya baladklar bir blm olmas ve esrarengiz olaylara yer vermeye balamas ayr bir zelliktir... Razz

PostPosted: Mon Jul 16, 2007 11:38 pm    Post subject: Reply with quote
arkadalar x files blm videolarn nerden indirebilirim acaba? Sad
Back to top
auroriel
Sendika yesi
Sendika yesi

PostPosted: Tue Jul 17, 2007 12:24 am    Post subject: Reply with quote
den_se wrote:
arkadalar x files blm videolarn nerden indirebilirim acaba? Sad

bu bal bir kontrol et istersen. baz download linkleri verilmiti.
Back to top
hakancen
aylak
aylak

PostPosted: Tue Apr 15, 2008 5:35 pm    Post subject: Reply with quote
gece 01.30 da fx tvde pilot blm izledim.syleyecek ey bulamyorum muhteemdi.
Back to top
elisa day
Sendika yesi
Sendika yesi

PostPosted: Tue May 19, 2009 2:45 am    Post subject: Reply with quote
Batan izlemeye baladm... ok zlemiim Mulder ve Scully'i...Smile

http://ruyasam.blogspot.com/
Back to top
kitsunegari
Saha Ajan
Saha Ajan

PostPosted: Tue May 19, 2009 6:19 pm    Post subject: Reply with quote
elisa day wrote:
Batan izlemeye baladm... ok zlemiim Mulder ve Scully'i...Smile

ne gzel ya.. ne zaman nasip olacak bana da yle oturup adam gibi izlemek merak ediyorum..
Saha Ajan
Saha Ajan

PostPosted: Sun May 24, 2009 11:08 pm    Post subject: Reply with quote
ben 3. sezonun ortalarndaym scullyi sigara ierken grdm bi blmde. her zaman zlyorum onlar bea
derebeyi17_44
Saha Ajan
Saha Ajan

PostPosted: Sun Jun 28, 2009 8:04 pm    Post subject: Reply with quote
1 eyll'e ok vard 2009 iin.X Files'in 16. ylnda balayacaktm.Bugne nasip gelmi.Efendim gerekten ok gzel bir blmd.kayp 9 dakikann 9.03'te balamas ve peggy'in 9.03'te lmesi blmn en ilgin notuydu.Scully-Mulder mezarlkta geen diyalogda koptum, komadaki billy mills'in kardna inanmayan scully'in glmsemesi ardndan mulder'in glmesi..Hey gidi gnler bea..ok zlemiiz sizi.Durmak yok X Files'a devam..
Back to top
laliberte

PostPosted: Thu Sep 02, 2010 1:59 am    Post subject: Reply with quote
Merhaba arkadalar. Ben foruma biraz nce ye oldum... The X-Files dizisine de yine biraz nce baladm. Haliyle ilk izlediim blm buydu ve olduka da beendim. Sanrm ben bu dizinin ardndan 9 sezon + 2 film boyunca giderim gibime geliyor. Zaten oldum olas gizemli konular sevmiimdir. Dizi tam benlik...

nmde 199 blm ve 2 tane de film duruyor. Anlayacanz baya megulmSmile Kimbilir kanz u an benim yerimde olmak isterdi acaba... Diziye daha yeni balam ve nnde usuz bucaksz blmler... Kendimi ansl hissediyorum:)
Back to top
Post new topic   Reply to topic    THE X-FILES Türkiye Forum Index :: Trust No One - Sezon 1 All times are GMT + 3 Hours
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum