X-Files   Return to Index
Özel Mesajlar
The X Files Kitapları
Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki »

Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: The Truth Is Out There
« Önceki konu :: Sonraki konu »  
Yazar Mesaj
aky125
Müdür Yardımcısı
Müdür Yardımcısı

İletiler: 844

İletiTarih: Cmt Kas 24, 2007 12:37 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
ışte ben de Cepa D&Rda buldum aldım. Depoda var mı dedim yok dediler. gittigidiyor tarzı sitelerde antikor falan da var ama kredi kartım olmadığı için, artı o sitelere güvenemediğim için almıyoruym. kızılayda ikinci elcilerde vardır belki. Araştıracağım...
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder E-Posta gönder
kitsunegari
Saha Ajanı
Saha Ajanı

İletiler: 289

İletiTarih: Cmt Kas 24, 2007 4:55 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Karanfil'de 2. el büyük ihtimalle vardır..Bir kere Ankamall D&R'a sormuştum da yok demişlerdi.. Ben de bakayım yav Karanfil'e.. Smile
Müdür Yardımcısı
Müdür Yardımcısı

İletiTarih: Cmt Kas 24, 2007 7:02 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
DYFM yazdı:
Karanfil'de 2. el büyük ihtimalle vardır..Bir kere Ankamall D&R'a sormuştum da yok demişlerdi.. Ben de bakayım yav Karanfil'e.. Smile

Bulursan hepsini alma, bize de bırak Very Happy
Başa dön
kitsunegari
Saha Ajanı
Saha Ajanı

İletiTarih: Cmt Kas 24, 2007 10:01 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
aky125 yazdı:
DYFM yazdı:

nihuahah..hepsini alıcaamm.. Razz Yaşasın kötülüükk... Smile
Müdür Yardımcısı
Müdür Yardımcısı

İletiTarih: Pzr Kas 25, 2007 4:11 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
DYFM yazdı:
aky125 yazdı:
DYFM yazdı:

nihuahah..hepsini alıcaamm.. Razz Yaşasın kötülüükk... Smile

Sad Sad X-Phile X-Phile'e bunu yapar mı? Sad Sad
Başa dön
kitsunegari
Saha Ajanı
Saha Ajanı

İletiTarih: Pts Kas 26, 2007 12:12 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Hatta bulursam adama tembihleyim soran olursa yok de diye. Very Happy
şaka bi' yana hayırlısıyla bi' gidebilirsem bakacağım da..Necatibey'den oraya gidecek adam lazım,ya da daha doğrusu adam var da zaman lazım.... Rolling Eyes Hep bu OKS!(Yine oraya bağladım olayı.. Razz )
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 1458

İletiTarih: Pts Kas 26, 2007 10:59 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
birlik ve beraberliğe her zamankinden muhtaç olduğumuz bu günlerde x-phile x-phile'ye her koşulde arka çıkmalı ve destek olmalıdır Razz Very Happy hatırlarım izmirdeyken d&r'lara birkaç ayda bir gelen the x-files dergilerini alabilmek için spooky ile ortaklaşa çalışırdık. birimiz gider bi dergiyi alır, diğerini dergilerin en arkasına saklar ve cepten "dergiler gelmiş stop. seninkini en arkaya sakladım playboy'ların arkasında eheheh" gibi msjlar atardık. güzeldi o günler. izmirde sokağa şapkasız, takım elbisesiz çıkılmazdı...
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
margikleinjan
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 327

İletiTarih: Per Kas 29, 2007 1:51 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
http://www.dr.com.tr/FO/ProductDetailForBook.aspx?work_no=0000000061108
d&r internetten daha hesaplı oluyor. empati ve kasabamız varmış.
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder
44murat44
Çaylak
Çaylak

İletiler: 137

İletiTarih: Cum Kas 30, 2007 11:39 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
herkese teşekkür ederim kitap bilgileri için Smile malatyada kitapçılarda bulamam ancak internetten sipariş verebilirm artık.bende kanlı rüzgar ve antikor var netten almıştım.goblinleri kaybettim nette gören olursa heber verirsiniz artık Smile
Saha Ajanı
Saha Ajanı

İletiTarih: Pts Nis 07, 2008 7:17 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Ankamall D&R'da Kasabamız 1 tane mevcut şu an, ilgilenen olursa Smile Her gittiğimde ordaki kıza artıyorum kız beni görünce gülümsüyor böyle,hangi duygular içinde gülümsüyor bilmiyorum ama... Razz Bir de Cepa D&R'da Empati varmış.Daha önce de öyle demişti ama yoktu..bilemiyorum gidip bakmak lazım Smile
Çaylak
Çaylak

İletiler: 61

İletiTarih: Cmt May 03, 2008 12:26 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
The Complete X-Files: Behind the Series, the Myths, and the Movies

Gillan Anderson'ın resmi sitesindeki bir habere göre yeni çıkacak X-Files kitabının adı bu. Habere göre kitabın içeriği diziyle ilgili daha önce yayınlanmamış bilgiler,popüler bölümlerin sahne sahne analizleri, ilk ve ikinci filmle ilgili özel bilgiler. Aynı zamanda aşşağıdaki gibi vaatleri de var bu kitabın,metinden aynen çevirdim,hata varsa affola.

Alıntı:

Mulder'ın kaçırılmasının arkasındaki gerçeği,Scully'nin gizli hedefi (görevi) ,esrarengiz "Kanser Adam"ın tasarımları ve mitoloji bölümlerinin bütün gerçeğini keşfedin. Aynı zamanda reklamlar, uzaylı/canavar çizelgeleri, uzaylı/canavar kartları, film posterleri ,gizli bir dosya, Mulder ve Scully kitapçığı ve dahası.

http://www.amazon.com/exec/obidos/ASIN/1933784725/gaws-20

Çıkış tarihi ise '21 Ekim' Bir hayli var yani daha Smile
patient x
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 1379

İletiTarih: Cmt May 03, 2008 9:34 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
CC'nin tüm bunları açıklayacağını sanmıyorum adamın mizacında açıklama değil saptırma var sürekli. 21 Ekim'de sipariş veririm o ayrı Smile
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 1379

İletiTarih: Cmt May 03, 2008 10:14 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kült televizyon dizisi X Files’ın iki kahramanı Mulder ve Scully’nin İstanbul’da geçen serüveni!

(9 Nisan 2008) Aslında kitaplar öncelikle "Beyazperde Kitap" bölümünün konusu. Fakat, Notos Kitap'tan çıkan Ömer Ayhan imzalı Öldüren Şehir romanı dikkatimizi çekti ve "Haber" bölümüne taşımaya karar verdik. Çünkü bu kitapta, The X Files'ın kült kahramanları Fox Mulder ve Dana Scully İstanbul'da geçen bir serüvene konu oluyorlar. Gerisini kitabın arka kapak yazısından öğrenelim...

"Öldüren Şehir bir kent romanı. Uydu kentler, sayıları hızla artan gökdelenler ve onlarla bütünleşerek yaşayan ayrıksı roman kahramanları... Bir metropolü, yüksek blokların görüntü kirliliği yarattığı klişesini ters yüz ederek görebilen bakış açısı...

Kökü dinsel anlatılara uzanan karanlık bir öğretinin günümüz İstanbul’undaki yansımalarını arayan Öldüren Şehir, önünden geçip gittiğimiz bazı ‘özel’ binaların, kentin karanlık yüzünün sırlarını aralamaya çalışıyor. Romanın mekânları arasında geçen gerçek binalar, okuduklarımızı gerçek ile kurgu arasına sıkıştırıp okuru kışkırtıyor.

Ömer Ayhan görselliğin pek çok boyutunu romanın gereçleri olarak kullanıyor. Kült televizyon dizisi Ex-Files’ın iki kahramanı Mulder ve Scully’nin İstanbul’da geçen akıl almaz serüveni; ne idüğü belirsiz bir anlatıcının gelecekten seslenerek kaleme aldığı alaycı kehanet yazısı; 1980’li yılların boğucu ortamında evlere kapanarak büyüyen ama toplumla henüz uzlaşamamış bir kuşağın video kasetler ve kitaplar aracılığıyla düşselliğe açılan marazi yaşamları; Osmanbey’in karanlık pasajları; otobanlar, bu ‘çağdaş İstanbul’ romanının öteki izlekleri."

İletiler: 15

İletiTarih: Cmt May 03, 2008 11:01 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Türkçe olarak yayınlanmış tüm kitaplar mevcut bende biri hariç. Kanlı Rüzgar. İlginçdir askerliği yaparken 5 ay boyunca oldukça yakınımda unutulmuş bir çekmece içinde duruyormuşta şafak doğan güneş dediğim akşam tesadüfen buldum kitabı. Ancak sahibi olan hanımefendi ben sabah uçağa bindikten sonra geliceği için iş yerine kitabı alamadım. O kadar süre orada bi yerdeydi ama farkedemedim işte. Yazık bana. Kadıköyde nezih kitapı evi yada alkım kitap evinde birçok ingilizce yada türkçe kitap bulunabiliyor bu arada. Bilgilerinize...
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder E-Posta gönder MSNM
auroriel
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 3600

İletiTarih: Cmt May 03, 2008 12:55 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Mulder ve Scully?İstanbul? Nası yaaa?? Garip geldi vallahi Smile

O değil Ekim'de ben de o kitabı kesin sipariş ederim Very Happy
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: The Truth Is Out There Saatler GMT +3 zaman dilimine göredir
Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki »
3. sayfa (Toplam 5 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız