X-Files   Return to Index
Özel Mesajlar
The X Files Çizgi Romanları
Sayfa: 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki »

Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: The Truth Is Out There
« Önceki konu :: Sonraki konu »  
Yazar Mesaj
auroriel
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 3600

İletiTarih: Cum May 13, 2005 3:30 pm    İleti konusu: The X Files Comics Alıntıyla Cevap Gönder
From: 4 8 15 16 23 42 (TRARAGORN) 12/5/2002 4:01 pm
To: ALL

arkadaslar bu buraya attıgım 200. postum herkese hayırlı ugurlu olsun :) -nasıl olacaksa- bir bayram gunune denk geldi ...
tabii ozellikle official x-files forumunda 10.000 leri goren onlarca kisiyi dusunuce az ama hic yoktan iyidir.bu arada aranızda da bayagi post sayısıyla bayagıyla ashmis kisiler var :)

simdi gelelim X-Files comic olayına bilmiyorum biliyor musunuz IRC'de ozellikle dalnet'te herseyi bulabilirsiniz.resim mp3 film dizi (x-files :) ) anime ... kitap ...
iste bu sonuncularını arastırırken bir elemanda comic bolumunde x-files basligina rastladım.hemen girdim.ve en kucuk boyutlu olanını cektim (malum net yavas) bunlar fanficlerden yazılıyor herhalde.gusel cizmisler ajanlarımızı.aranızda kesin bunu daha once duymus olan hatta okuyanlar vardır.olsun ben yine de soyleyeyim dedim.

irc.dal.net
bookz KANALI
!knock knock TRIGGER

ayrıca her turlu kitapta mevcut burada.ilgilenenlere duyurulur.

From: My Misery is a Mystery (margi13) 12/7/2002 11:54 pm
To: 4 8 15 16 23 42 (TRARAGORN)

tebrikler.nice 200lere diyeyim.
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder
patient x
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 1379

İletiTarih: Cum Şub 10, 2006 10:27 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
X-Files'ın yeni bir çizgi romanı çıkmış. Çizgi roman takipçilerine duyurulur

http://www.amazon.co.uk/exec/obidos/ASIN/1933160039/qid=1139555958/sr=8-1/ref=sr_8_xs_ap_i1_xgl/203-9348241-0935119

Diğerleri için;

http://www.amazon.co.uk/exec/obidos/search-handle-form/203-9348241-0935119
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 327

İletiTarih: Cum Şub 10, 2006 12:47 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
bende emule'da pdf formatında bir x files çizgi romanımsı bulmuştum ama bulmasaydım daha iyi olacakmış dedim sonra...
Başa dön
shy_1998
Saha Ajanı
Saha Ajanı

İletiler: 380

İletiTarih: Sal Şub 21, 2006 10:54 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Türkiyede yok değil mi çizgiroman X-Files'ın ben bulamadım şu ana kada çünkü Shocked r
emovic

İletiler: 3

İletiTarih: Pzr Haz 25, 2006 7:05 pm    İleti konusu: XF Çizgi romanları hakkında Alıntıyla Cevap Gönder
Merhabalar,
Aynı zamanda foruma yazacağım ilk mesaj olacağı için çok heyecanlıyım!! Very Happy Fazla uzatmadan sizlerden bir isteğim olacaktı. Biliyorsunuz CNBCE dergilerinde X-Files çizgi romanı var. Bunları internetten seri halinde nerden bulabiliriz? Yada imkanı olanlar varsa o dergiyi scan edebilirler mi?
Yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler..

Not: Bu arada bu konu için yanlış yerdeyse sayın site yöneticilerine şimdiden özür dilerim.
Başa dön
poe

İletiler: 2

İletiTarih: Cum Mar 02, 2007 2:49 pm    İleti konusu: The X Files Çizgi Romanları Alıntıyla Cevap Gönder
cnbc-e dergi x-files çizgi romanı hediye ediyormuş, bu konuda bilgisi olan var mı hangi maceradan uyarlanmış, kaç sayı, cnbce dergi buffy e yaptığı gibi aradan sayılar mı yayınlıyor?
Başa dön
theredandtheblack
Özel Ajan
Özel Ajan

İletiler: 485

İletiTarih: Cum Mar 02, 2007 2:56 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
geçen yıl 8.sezona başlamadan hemen önce vermişti çizgi roman şeklinde çok hoş bir dergi.bölüm de "pilot" tu..bir daha verecek mi bilmiyorum,sanmam ama.
poe

İletiler: 2

İletiTarih: Cum Mar 02, 2007 3:18 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
cnbc-e dergi mart 2007 sayısında veriyormuş yani bu ay reklamda gördüm...
Başa dön
auroriel
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiTarih: Cum Mar 02, 2007 3:51 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Başlığı buraya taşıdım.

Çizgi romanların bir listesi burada var:

http://www.geocities.com/Area51/8337/xfcomix.html

1996'da çıkmış (XF çizgi romanları 95'te yayınlanmaya başlamış ama) The X-Files #0 sayısı CNBC-e dergi tarafından 8. sezon arefesinde verildi. Onun dışında başka bir çr verilmedi.

şimdi yeni bir sayı vermelerinin sebebini pek anlayamadım açıkçası ama veriliyorsa iyi. (ıçimden bir ses XF'ın tekrarları için nabız yokluyorlar diyor ama CNBC-e'ye güvenemem bu konuda. Ha Buffy çizgi romanları artık bittiği için XF'a başladılarsa bayram ederim o ayrı Wink)

Bu çizgi romanı bir defa verdikleri için nasıl devam edecekler bilmiyorum. Ama eğer sırasına göre gideceklerse The X-Files #1 sayısını vermeleri lazım ki kapağı aşağıdaki gibi onun:

http://www.magma.ca/~sylvainw/x-files/images/comic_covers/serial_01.jpg

Başka bişi yayınlarlarsa da ilk verdiğim linkten kontrol edip bakmak gerekir.
Başa dön
364 SaD SaM
Müdür Yardımcısı
Müdür Yardımcısı

İletiler: 983

İletiTarih: Cum Mar 02, 2007 5:13 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Mesajları okuyunca hemen CNBC-e'nin sitesine baktım.Hakikaten de veriyorlarmış X-Files çizgi romanı.

Buyrun sayfanın alt kısmında var.

http://www.cnbce.com/default2.asp

Hemen almaya gidiyorum.Gider ayak böyle bir kıyak beklemezdim açıkçası.Aferin.. Smile
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder E-Posta gönder MSNM
x_phile
Saha Ajanı
Saha Ajanı

İletiler: 385

İletiTarih: Cum Mar 02, 2007 7:33 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Çok sevindim sağol son zamanlarda duyduğum en iyi haber.Hemen gidip almalıyım. Very Happy
Özel Ajan
Özel Ajan

İletiTarih: Cum Mar 02, 2007 8:15 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
ayın 2si olduğunu yeni farketcek kadar keyifsiz bigünün ardından duyduüum tek iyi haberdir herhalde...almam lazım hemen..
364 SaD SaM
Müdür Yardımcısı
Müdür Yardımcısı

İletiler: 983

İletiTarih: Cum Mar 02, 2007 9:30 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Gittim aldım.Çizgi romanın adı Tek Kişilik Oyun.Çizimi Charles Adlard ve Miran Kim yapmışlar.Mulder'a Mulder, Scully'ye Scully demeye bin şahit ister diye düşünüyorum şahsen.ılk Temas'a göre çok çok kötü cidden.John Van Fleet çizmiş zaten ılk Temas'ı..Neyse..Henüz okumadım.Yatmadan önce okumayı planlıyorum..
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder E-Posta gönder MSNM
theredandtheblack
Özel Ajan
Özel Ajan

İletiTarih: Cum Mar 02, 2007 9:50 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
364 SaD SaM yazdı:
Gittim aldım.Çizgi romanın adı Tek Kişilik Oyun.Çizimi Charles Adlard ve Miran Kim yapmışlar.Mulder'a Mulder, Scully'ye Scully demeye bin şahit ister diye düşünüyorum şahsen.ılk Temas'a göre çok çok kötü cidden.John Van Fleet çizmiş zaten ılk Temas'ı..Neyse..Henüz okumadım.Yatmadan önce okumayı planlıyorum..

buraya gelmemiş yaw...üzüldüm..okuycaktım gece... Crying or Very sad
auroriel
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiTarih: Cmt Mar 03, 2007 12:39 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
364 SaD SaM yazdı:

Eh, tahmin ettğim gibi "ooo piti piti " demişler, kafadan bi tane sayı seçip yayınlamışlar. 13. sayıyı ...Yani belli bi sıra izlemiyorlar. ılk Temas Haziran 97 çıkışlıymış , Tek Kişilik Oyun (One Player Only olmalı, okuyunca kesin emin olucam) o da şubat 96 çıkışlı.
Başa dön
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: The Truth Is Out There Saatler GMT +3 zaman dilimine göredir
Sayfa: 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki »
1. sayfa (Toplam 5 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız