X-Files   Return to Index
Özel Mesajlar
9x12: Scary Monsters
Sayfa: 1, 2, 3, 4  Sonraki »

Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: All Lies Lead The Truth - Sezon 9
« Önceki konu :: Sonraki konu »  
Yazar Mesaj
the 8th endless
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 1458

İletiTarih: Cum Mar 02, 2007 11:44 am    İleti konusu: 9x12: Scary Monsters Alıntıyla Cevap Gönder
Bu bölümde Ajan Leyla Harrison var. Doggett ve Reyes'e "arkadaşlar geçen gün bi çocuk gördüm, görseniz öyle şirin ki; ama tutturmuş yatağımın altındaki canavarlar annemi öldürdü diye. Hayır inanıcam inanmasına da otopsi raporunda kadın kendini bıçaklayarak öldürmüş yazıyor. bak sen şu işe. ne dersiniz bi el atsanız Mulder ve Scully hatrına he?" diyor.

Normal koşullarda özellikle Doggett'ın ağzı dışında başka bir uzvuyla gülmesi gereken bu teori, bu haftaki 1 saatimizin ana konusu oluyor.

The X-Files'ın 2 bölümden oluşan büyük finalinin 1. kısmında diş perisinin, 2. kısmında ise noel babanın gerçek olup olmadığının araştırılacağı gelen haberler arasında.

The 8th Endless "daha mal bir bölüm ismi bulamaz mıydınız" büyük ödülü de tam 9 yıl sonunda bu bölüme gidiyor ayrıca.

Tabi önyargı tüm kötülüklerin anasıdır.
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
theredandtheblack
Özel Ajan
Özel Ajan

İletiler: 485

İletiTarih: Cum Mar 02, 2007 12:22 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
bu bölüm gelirse izlemiycem aslaa diyerekten 9.sezonun belki de en iğrendiğim ,saçma sapan bölümüdür benim için.neyseki haftasonu da evde olamayacağımdan, demek üzülmeme de gerek yokmuş..artık iyi seyirler mi desem bilemiyeceğim Confused
the 8th endless
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 1458

İletiTarih: Cum Mar 02, 2007 12:26 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Saat 8'de başlayacağını hatırlatalım. Bakın bu güzel bi haber, çünkü hemen ardından Heroes ile olası hayal kırıklığınızı ekran karşısında halay çekerek giderebilirsiniz "hey yavrum işte dizi bu!" diyerekten.
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
darkness
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 1266

İletiTarih: Cum Mar 02, 2007 1:59 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
the 8th endless yazdı:
Saat 8'de başlayacağını hatırlatalım. Bakın bu güzel bi haber, çünkü hemen ardından Heroes ile olası hayal kırıklığınızı ekran karşısında halay çekerek giderebilirsiniz "hey yavrum işte dizi bu!" diyerekten.

Hey yavrum hey!

Pazar günü 9'dan itiberen uçuşa geçmesini bekliyorum insanların Wink

Live long and prosper
Başa dön
desertfo6
Saha Ajanı
Saha Ajanı

İletiler: 336

İletiTarih: Cum Mar 02, 2007 4:44 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Aslında geçen hafta izlediğiniz ( ben o talihsizliği önceden yaşamıştım )
"Improbable" felaketi ve önümüzdeki hafta izleyeceğimiz "Jump the Shark" rezilliğine kıyasla "Scary Monsters" hiç de fena değildir. Ha tamam pek bir numarası özelliği yoktur doğru ama en azından kendini bir derece ciddiye alır.

Ben açıkçası "Release" bölümü ile sezon finali "Truth"u bekliyorum sadece.
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder MSNM
txfmatrx
Saha Ajanı
Saha Ajanı

İletiler: 251

İletiTarih: Cum Mar 02, 2007 7:25 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Jump The Shark ı hatırlamıyorum (Muhtemelen bu iyi birşey:p) ama Scary Monsters ı en az Improbable kadar kötü bulduğumu hatırlıyorum. Ki bu berbat ötesi demek. Gülmüştüm de bazı yerlerinde zaten komedi bölümü gibi. Ama yine de bu hafta en azından çok methini duyduğum Heroes la tanışacağım için mutluyum. Not: Bölümü izlememiş arkadaşlara izlemeden önce kötü yorum okuyunca üzülmemelerini tavsiye ediyorum. Önyargılı bakarsanız çok daha kötü gelebilir. Ayrıca sonuçta bunlar öznel yorumlar. Birçok kişi farklı düşünebilir.
x_phile
Saha Ajanı
Saha Ajanı

İletiler: 385

İletiTarih: Cum Mar 02, 2007 8:47 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
txfmatrx yazdı:
Önyargılı bakarsanız çok daha kötü gelebilir. Ayrıca sonuçta bunlar öznel yorumlar. Birçok kişi farklı düşünebilir.

Orasıda doğru ama konuyu duyunca insanda ister istemez bir ön yargı oluşuyor.Umarım söylenelerin aksine bu bölüm beni şaşırtır. Confused
Özel Ajan
Özel Ajan

İletiler: 413

İletiTarih: Cmt Mar 03, 2007 12:32 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Yarın akşam Sat 20.00'de izleyeceğimiz Scary Monsters isimli bölümün Sezon Finaline yaklaşırken en niteliksiz ve berbat bölümlerden birisiolduğunu belirtiyorsunuz arkadaşlar...Yine de ben bu episodu ilk kez seyredecek olmamdan dolayı kıvanç duymalı mıyım? Ne dersiniz? Cool
Saha Ajanı
Saha Ajanı

İletiler: 357

İletiTarih: Cmt Mar 03, 2007 8:10 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
benim divxlerde sıralar böyle bir değişikti çok şükür,öyle improbable scary monsters arka arkaya olsaydı pek bir soğukkanlılık gösterceğime inanmıyorum şahsen.Yani neye saycağınızı şaşırabilirsiniz izledikten sonra.Hadi bakalım.
Saha Ajanı
Saha Ajanı

İletiler: 255

İletiTarih: Cmt Mar 03, 2007 9:24 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Her hafta izlemek için akla karayı seçiyordum, bu hafta uğraşmama gerek kalmıycak sanırsam. Bu arada yeri değil ama finale kaç bölüm kaldı? bölümler sırasıyla gitmediği için hesaplayamadım da Very Happy
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder
auroriel
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 3600

İletiTarih: Cmt Mar 03, 2007 11:22 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
şeboist yazdı:
Bu arada yeri değil ama finale kaç bölüm kaldı? bölümler sırasıyla gitmediği için hesaplayamadım da Very Happy

Bu bölümle birlikte 5 bölüm kaldı finale.. Demin saydım Smile
Başa dön
dincho

İletiler: 3

İletiTarih: Pzr Mar 04, 2007 4:18 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Arkadaşlar nice kötü bölümler de geçirdik bu da geçer izlemeden biraz hevesimi kırdı yorumlarınız ama şimdiye dek yayınlanan bir bölümünü bile kaçırmamış biri olaraktan sizin X files'ın bu bölümünü bu kadar kötülemeniz bana biraz rahatsız edici geldi ister istemez şaka gibi ama bunca yıl ne zaman geçti de artık final zamanı dendi (5 bolum kaldı sanırrım) biraz üzüntü duyuyorum (david diziden ayrıldığı kadar en az) bu yüzde hüzünlüyüm kusura bakmayın X files ın yerini hiç bir dizi dolduramayacak en azından benim AÇIMDAN::: SAYGILAR

Electronics&Communication Engineering(S.E.)

Dincer YILDIZ
Başa dön
_ArdEliA_

İletiler: 48

İletiTarih: Pzr Mar 04, 2007 3:34 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
ınanamıyorum, sevgili dizim 5 hafta sonra bitiyor, ama ben günler geçmesin de X Files bitmesin diye dua edeceğime gün sayıyorum final gelsin diye. Ne diyim, beni bu hale düşürenler utansın. Üstelik söylediklerinize bakınca kalan bölümler umutsuz vaka gibi görünüyor göze. Artık Mulder şu kalan beş bölümden birinde döner diye de umutlanmıyorum. Hoş dönse bile ne yapcak o da meçhul... Sad
Başa dön
şeboist
Saha Ajanı
Saha Ajanı

İletiler: 255

İletiTarih: Pzr Mar 04, 2007 5:10 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Bişey daha sorucam Scully'i bu bölümde görebilecek miyiz? Laughing
Başa dön
2shy
Muhbir
Muhbir

İletiler: 1530

İletiTarih: Pzr Mar 04, 2007 7:15 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
9.sezonun nasıl bir sezon olduğunu görmeden önce adı bile saçma gelmişti.Geçen haftadan birazcık da olsa iyi olmasını umut ediyorum ama...zor sanırım Sad

"I'm having trouble coming to terms with the fact that Fox Mulder is a fictional character"
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder E-Posta gönder
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: All Lies Lead The Truth - Sezon 9 Saatler GMT +3 zaman dilimine göredir
Sayfa: 1, 2, 3, 4  Sonraki »
1. sayfa (Toplam 4 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız