X-Files   Return to Index
Özel Mesajlar
9x14 : Improbable
Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki »

Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: All Lies Lead The Truth - Sezon 9
« Önceki konu :: Sonraki konu »  
Yazar Mesaj
patient x
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 1379

İletiTarih: Pts Şub 26, 2007 12:00 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
auroriel yazdı:
Afedersiniz FOX nası üstüne düşeni yapmış? 9. sezon için ittiren hatta DD gittiği halde ittiren FOX değil miydi?? CC bu nedenle devam kararı alıp "bi 10 sene daha gider bu" moduna girmedi mi?

FOX geçen sezonları düşünerek tabiki dizinin devamını istemişti,eğer diziyi eski çizgisinde tutsalardı dizi gerçektende daha devam ederdi. Burda FOX baktıki dizi ve CC saçmalıyor, üstüne düşeni yaparak dur demeyi bilmiştir. 2.Film konusuna zaten soğuk bakmalarının da nedeni bu.
Saha Ajanı
Saha Ajanı

İletiler: 255

İletiTarih: Pts Şub 26, 2007 1:25 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
aky125 yazdı:
sizlerin yazmış olduğunuz yorumları okudukça, sorunun bende olduğunu daha iyi anlıyorum... Bölüm bittiğinde ben bu bölüm sevdim demiştim. Ancak sizlerin olumsuz yorumlarınızı okuyunca, farkettim ki aslında ben sadece kendimi kandırıyorum.. bu tür bölümleri X Files'a yakıştıramadığım için, onları farklı bir gözle izliyorum, böylece bölüm güzel geliyor bana...Ben diziyi en başından itibaren izleme fırsatına erişemedim... Umarım ileride bölümleri indirip izleyeceğim. O zaman sizleri daha iyi anlayacağım... ılk sezonlardaki Scully ile onun son halini kıyaslayıp CC'ye belki de sizden daha fazla küfredeceğim..

Duygularımın tercümanı olmuşsun arkadaşım Smile

Scully'in kapıya ateş ettiği sahne benim çok hoşuma gitti..
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder
44murat44
Çaylak
Çaylak

İletiler: 137

İletiTarih: Pts Şub 26, 2007 2:21 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
10 üzerinden 1 Crying or Very sad scully bu bölümde bana çok güzel ve çekici göründü Laughing

İletiler: 48

İletiTarih: Pts Şub 26, 2007 3:03 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Herkese merhaba Smile , ben aranıza yeni katıldım ama forumu daha önceden takip ediyordum.
Herkesin 9. sezon sebebiyle ne kadar umutsuz olduğunu görünce dayanamadım, yorum yapayım dedim. Tamam 9. sezon gerçektende kötü ama bu kadar üzülmeye gerek yok çünkü olan olmuş.
Ben kendimce bi strateji buldum. Pazar akşamları X Files izledikten sonra oturup bi bölümde eski sezonlardan izliyorum. Dünkü rezalet bölümden sonra oturup 4. sezon finalini izledim. Ne CC'ye sinirim kaldı ne de Fox'a, Tavsiye ederim Very Happy
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder
CGBS
Saha Ajanı
Saha Ajanı

İletiler: 346

İletiTarih: Pts Şub 26, 2007 3:22 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
dünkü alkış sahnesi gerçek miydi rüya mıydı neydi yarebbim>? alkış sahnesinde skinner brad falan niye yoktu? sonra john dnin gökten zembille inip adamı vurması. vurulan adamın bölüm boyunca devam eden surat ifadesi. insana keşke sekizinci sezonla bitirselerdi dedirtiyor. ayrıca bence yedinci sezon izlemekte olduğumuz sezondan daha iyi değildi. bölüm boyunca sadece scullyi biraz daha fazla görmüşüz gibi geldi o hoştu ve dama sahnesi de bence iyiydi. ama genel olarak yerlerde sürünmenin nasıl olduğunu öğretmek için yapılmış sanırım bölüm
2shy
Muhbir
Muhbir

İletiler: 1530

İletiTarih: Pts Şub 26, 2007 5:19 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
auroriel yazdı:

Bu bölüm Mulder'ın *inanan* kimliğine düpedüz hakarettir.
Ve şükürler olsun 9. sezon gözümü açtı, 2. bir film yapılırsa intihar ederim daha iyi.

Evet o sahne.Bir an için Reyes'in hayali sandım ama gerçekmiş.Yani Doggett bile onların arasında,acınacak hale gülmek durumu...
patient x yazdı:
Bir diğer noktada 2.Film için halen forumlar kuran,mailler yazan fanların; yeni filme sıcak bakan CC,DD,GA,FS gibilerin olmasıdır.

Ya ben yine de 2.film çekilmesini hala istiyorum,gerçi çekileceğine dair umudum da pek yok ama neyse.Belki de insanların bu bölümleri biraz da olsa unutmalarını bekliyorlardır. Razz

Bu arada ben 8.sezon değil 7.sezon ile bitmesi gerektiğine inanıyorum,hala.Ki bu sezon ile 7'i asla kıyaslamam.Harika bir sezon değildir ama en azından içinde Sixth Extinction,Amor Fati...ve de harika bir sezon finali vardır;Requiem.

"I'm having trouble coming to terms with the fact that Fox Mulder is a fictional character"
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder E-Posta gönder
patient x
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 1379

İletiTarih: Pts Şub 26, 2007 5:24 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
2shy yazdı:

Ya ben yine de 2.film çekilmesini hala istiyorum,gerçi çekileceğine dair umudum da pek yok ama neyse.Belki de insanların bu bölümleri biraz da olsa unutmalarını bekliyorlardır. :P .

Adamakıllı birşey olacaksa bende istiyorum yeni filmi, ama gidip dandirik bir standalone olacaksa hiç olmasın daha iyi
Müdür Yardımcısı
Müdür Yardımcısı

İletiler: 983

İletiTarih: Pts Şub 26, 2007 6:08 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Evet 8 değil de 7 daha iyi bence.Yani gerçi o zaman da hem shipper durumları içimde kalacaktı (ki bağrıma taş basardım sorun değil) hem de Mulder'ın kaçırılması sorusu cevaplanmıycaktı ama kavuşucaktı o little green manlerine.Tabi Scully'nin hamileliği olayı da var..Hımm..7 de pek uyumlu değil sanki. Confused He gerçi 2. de bir filmle bitirirlerdi güzel bir şekilde, tamamdır.Ya da Murat'ın herhangi bir yerde yazdığı gibi 5. sezon sonunda biterdi böylece sinemaya açılırlardı.Ya da 6'yla..Herneyse geç..

Fox olayına gelince hem batırıp hem kurtaran onlar bence.Hem belki de Mulder'ın gitmesiyle bitebilecek bir diziyi devam ettiriyorsun, hem de bakıyosun dizi bitti kalmadı artık, son verdiriyosun.Kahraman oluyosun diziyi kurtardın diye.

2. film, cidden düzgün bir şey olacaksa olsun bence de, ne mutlu..
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder E-Posta gönder MSNM
2shy
Muhbir
Muhbir

İletiler: 1530

İletiTarih: Pts Şub 26, 2007 6:15 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
364 SaD SaM yazdı:
Evet 8 değil de 7 daha iyi bence.hem de Mulder'ın kaçırılması sorusu cevaplanmıycaktı ama kavuşucaktı o little green manlerine.Tabi Scully'nin hamileliği olayı da var..Hımm..7 de pek uyumlu değil sanki.
Yani o belirsizliğe bile razı olabiliyorum,yalnız Requiem derken ben Scully'nin "I'm pregnant" repliğine kadar...çünkü William olayını da pek sevdiğim söylenemez Confused

"I'm having trouble coming to terms with the fact that Fox Mulder is a fictional character"
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder E-Posta gönder
nefertiti

İletiler: 34

İletiTarih: Pts Şub 26, 2007 6:16 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
her saniyesinde "bu kadar da mı saçmalanır yaa".."yok artık daha neler!!"..."yanlışlıklaa başka kanala basıp da komedi mi izliyorum ben yaa!!"... dediğim bir bölümdü. rezillik desem yeridir. Rolling Eyes Mad ilgimi çeken tek şey numeroloji oldu...çok ilginç bir şey gerçekten... Laughing
emremektup
Çaylak
Çaylak

İletiler: 126

İletiTarih: Çar Şub 28, 2007 1:12 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
dizinin neden 10. sezonu göremediğini şimdi daha iyi anlıyorum.
aslında daha güzel bir bölüm olabilirmiş ama baştan savmışlar.
promeusa
Özel Ajan
Özel Ajan

İletiler: 413

İletiTarih: Çar Şub 28, 2007 10:51 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Arkadaşlardan biri dandirik bir stand alone bölümü olacaksa hiç olmasın daha iyi diye bir laf söylemiş...Bence stand alone bölümü olabilecek kapasitede asla olmayacak nitelikte esprilerle yüklü eğlencelik bir episoddu!Ajan Scully ve Reyes'in daha da ön planda oldukları! bölümde yapılan ıtalyan göndermeleri ve mükemmel ritmlerle ilerleyen egzotik havadaki şarkılar tek kelimeyle tartışma götürmezdi...Nedense Dogget olayı çözmeye ve katili yakalamaya o kadar yaklaşmışken gözünden kaçan bir ayrıntı yüzünden neredeyse teklemeye! başlaması; kendinin film içindeki rolüne taban tabana ters nitelikteydi Rolling Eyes Yine de Burt Lancester'ın harika ustalıklı rol çıkarımıyla ilerleyen bölümde, Reyes'in numeroloji biliminden enstantaneler! sunması ve mitolojik terimlerle bağlantılar kurarak TXF'ın özruhuna sadık kalması takdire şayandı.6 ve 9 sayılarının şeytanı hatırlatmasıyla ve yine ıncil'den esinlenmesiyle başlayan olayların, katili oynayan aktörün o soluk benizli ve boğuntulu konuşmasıyla ilişkilendirilmesi! incelikli ve usta işi(CC) ayrıntılardı..... Smile
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 1458

İletiTarih: Çar Şub 28, 2007 10:59 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Burt Reynolds, Lancaster değil.
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
layaki
Çaylak
Çaylak

İletiler: 79

İletiTarih: Per Mar 01, 2007 11:41 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Eski tüfek Burt Reynolds'ı burada da görmek güzeldi be... Adam hala çekici bence. Vakti zamanında kadınların en beğendiği erkekler arasında gösterilmişti koca Burt! Eski western filmlerinde canlandırdığı kızılderili karakterleri pek çok western çizgi romanına ilham kaynağı olmuştur. Üç sahnede göründüğü eğlenceli sekanslar sanki onu anmak için yapılmış. Dikkat edilirse Burt'ün göründüğü sahnelerde hemen o eğlenceli müzikal havaya geçiliyor, bizim nümerolojik ajanlarımız aşamasında bildik X-Files müzikleri devreye giriyordu. Hakkını yemeyelim baştaki ve sondaki şarkılara eşlik eden "klipler" çok iyiydi. Son klipte Burt'ü de bekledim ama meğer adamın içinde geçiyormuş...

Bölümün X-Files'vari kısımlarına gelince... Hangi X-Files?! Yoktu öyle bir şey. Burt Reynolds show izledik sadece... Haftaya tekrar kavuşuruz umarım

Selamlar
Lami
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
promeusa
Özel Ajan
Özel Ajan

İletiler: 413

İletiTarih: Per Mar 01, 2007 2:48 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Haftaya tekrar kavuşur muyuz? bilemem ama Burt Reynolds'ın oyunculuk yeteneğinin bölüme ayrı ve keyifli bir hava kattığını da yadsıyamayız! Smile
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: All Lies Lead The Truth - Sezon 9 Saatler GMT +3 zaman dilimine göredir
Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki »
4. sayfa (Toplam 5 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız