X-Files   Return to Index
Log in to check your private messages
Carnivle (***spoiler***)
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next

Post new topic   Reply to topic    THE X-FILES Türkiye Forum Index :: Telemanyaklar
View previous topic :: View next topic  
Author Message
patient x
Sendika yesi
Sendika yesi

PostPosted: Fri Feb 10, 2006 12:56 pm    Post subject: Reply with quote
Ok,saol bekliyorum
aylak
aylak

PostPosted: Sat Feb 11, 2006 5:17 am    Post subject: Reply with quote
Murat seni pek bir sakat konuur gryorum.:=)Yani sen Frank Black hikayesiyle Carnivale hikayesini birletirmekten bahsedersen benim aklm az buuk uar sanyorum :=)patient_x'in de [ben de sizi hemen Altn Kre'lerden hatrladm efenim :=) ] dedii gibi hazr Frank'in de psiik gleri varken,ileride Belyakov ya da Scudder slalerinden biri ksaym sper olurmu :=)Ama sakat olurmu oras doru.:=))Allah bilir bu sefer kim kiminle olurdu,aman aman.:=))E malum atom bombas ve iyilik&ktlk savanda dnyann sonu hikayesinin yannda,Millennium hikayesi de bir sonun hikayesiydi,anam anam demek istiyorum.:=))Bir de rkek ve titrek omuzlu Ben'imin yannda,aslan gibi cengaver Frank Black olsa adamn srt hi yere gelmezdi ama bunlarn zaman nasl birletiricez orasn zemedim bak.:=)yle bir dnya ortaya koysunlar,ben mrm boyunca ekilen her sezonu gzm krpmadan izlerim herhalde.:=)Heleki dediin gibi Millennium'un 2. sezon atmosferiyle Carnivale'n atmosfer birlese, amann amannnn. hi iyi olmad byle ikisini birden dnmek,daha birini elde edemedik.:=((

Bu arada kald 2 blmck,Murat'n da dedii gibi ben 2 hafta sonra aramba gn Carnivale'clar tarafndan bir kfr rekoru krlacan sanyorum HBO'ya.yle bir bitiyor ki,pek tahmin edemezsiniz zaten de,cuk diye kapak olur herkese herhalde.Sonra dn dn dur...

PostPosted: Sat Feb 11, 2006 5:34 pm    Post subject: Reply with quote
Byle tam olarak bitmeyecegini bile bile izlemek o kadar sinir bozucu ki..Rome'a bte ayirmak iin kesmisler diziyi,zaten bastan sogudum Rome'dan Rolling Eyes
Quote:
Ama yle bir ekilde bitecek ki kfr etmeden duramayacaksn.

Gerekten olamaz, ok zgnm Sad
patient x
Sendika yesi
Sendika yesi

PostPosted: Thu Feb 16, 2006 10:52 am    Post subject: Reply with quote
Justin'le Ben'in ayn ortamda olmas bile geriyor insan. Kimbilir karlatklarnda ve birbirlerine dokunduklarnda neler olacak

Dn akamki blm harikayd.Bir kere renkler muhteemdi yenimi farkettim hep bylemiydi bilmiyorum. Karnaval'n kye gelmesi, Justin-Sofie yaknlamas,Karnaval ekibinde balayan atrdama,Irs'n yaptklar.

Blmn sonunda Justin'in syledii ey neydi,maher yerine falan toplanma kopard beni resmen

Bu diziyi bitirenlerin karsnda Justin ksn
Sendika yesi
Sendika yesi

PostPosted: Fri Feb 17, 2006 12:19 pm    Post subject: Reply with quote
Dorumudur bilemem HBO Carnivale'nin devam iin 2007'de bir film yada 4 saatlik mini seri nermi ama yapmclar kabul etmemi. Birde izgiroman hadisesi varm??
Sendika yesi
Sendika yesi

PostPosted: Fri Feb 17, 2006 12:40 pm    Post subject: Reply with quote
HBO'nun bir film ya da miniseri olarak diziye devam etme dncesi malesef sadece dedikodudan ibaret, bir gereklii henz yok. Ama Dan Knauf film yapmak istemediini aklad ki ok hakl 12er blmlk 6 sezon olarak tasarlad dzisinin(toplam 72 saat) sadece 24 saatini anlatm olmas ve geride 48 saatin daha olmas, 4 saatlik de olsa bir filmin yetmeyeceine iaret ediyor. mini dizi olur mu, olursa nasl olur, ratingler yksek tekrar full sezon anlamas yaplr m bilemiyoruz. izgi roman ise olaslklarn iinde en kuvetlisi. Ama konu ne olur dizinin kald yerden devam m eder yoksa Carnivale'den ncesini mi anlatr o da mehul. hep birlikte bekliyoruz ite..
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
margikleinjan
Sendika yesi
Sendika yesi

PostPosted: Mon Feb 20, 2006 5:37 pm    Post subject: Reply with quote
Carnie Con'a Clea Duvall'da geliyormu!
Back to top
View user's profile Send private message
Mr.Bomb
aylak
aylak

PostPosted: Mon Feb 20, 2006 9:02 pm    Post subject: Reply with quote
2 sezondur favori dizim. televizyon karsna gemeye en ok can attm zamanlar, carnivale blmlerinin ve x-files mitoloji blmlerinin ncesi.

"televizyonda izlediiniz dizilerden hangisinin bir veya daha fazla blmn karsanz en ok zlrdnz?" eklindeki bi anket sorusuna, carnivale derim. neyse ki u ana kadar yle biey hi olmad. en fazla, geenlerde bi blmn (bundan 2-3 blm nceydi sanrm) zel bi programmdan dolay evde olmadmdan normal yaymland saatte izleyememitim, ama programm yle ayarlamtm ki gece eve dndmde tekrarn izledim, yetmedi bi de haftasonu tekrarn izledim Smile

baz sevmediim ayrntlar yok deil tabi. baz gereksiz olduunu dndm yan konular var rnein. ama bu, dizideki olaanst ana konuyu, mkemmel kurguyu ve harika oyunculuu kesinlikle glgeleyemiyo.

u ana kadar grdm diziler arasnda (genel anlamda, dizileri kategorize etmeden, izlemekten en ok zevk aldm diziler anlamnda bi sralama yaptmda) x-files la edeer tutabiliceim tek dizi.

dizi hakknda bu kadar ksa bi yaz yazm olmam baya bi garip geliyo bana. nk dizi hakknda aklmda o kadar ok ey var ki sylicek... eki szlkte de tek bi entry hari hi yorumum yok dizi hakknda. hepsini 2 gn sonra dizinin son blmn izledikten sonraya saklyorum. bo bi zamanmda (ss den zamanm kalnca) sper bi yaz demeyi planlyorum. yazabildiim kadar anlaml, derin ve uzun yazcam. bu dizi bunu hakeder
hottie
aylak
aylak

PostPosted: Wed Feb 22, 2006 5:41 pm    Post subject: Reply with quote
Bu akam Finali yaplacak Sad merakla akam olmasn bekliyorum. Spoilerdan ne kadar uzak durmaya alsamda yapamadm biraz fikrim var ne olaca hakknda Wink

That's not the beginning of the end
Back to top
Mr.Bomb
aylak
aylak

PostPosted: Wed Feb 22, 2006 9:58 pm    Post subject: Reply with quote
10dk sonra balyo unutmayalm!

bi yandan ok heycanlym; ama dier yandan dizinin bittii yer, izleyiciyi ok zyomu, nk kafada bi sr soru iaretleri kalyomu.
blackdew

PostPosted: Wed Feb 22, 2006 11:31 pm    Post subject: Reply with quote
Bir dizi bu ekilde nasl bitirilir anlam veremiyorum. HBO nun yaptklarn anlamak mmkn deil. Sezon sonlarnn en parlaklarndan biri olabilecekken, en berbat dizi sonu olmu bence
Mr.Bomb
aylak
aylak

PostPosted: Thu Feb 23, 2006 1:10 am    Post subject: Reply with quote
blackdew;
byle dnmemek lazm, nk biliyoruz ki bu izlediimiz blm aslnda 3. sezona gei blmyd. eer bu adan bakarsak sper dnlm, 3. sezona izleyiciyi tam gaz merak iinde brakarak gei yapmay salayan bi sondu bu.

oook ey soru iareti olarak kald kafamzda. hikayenin devam hakknda kafamzdan senaryolar yazcaz muhtemelen. nk oluturulan fantastik dnya izleyiciyi sper sard.

oyunculuk ve kurgunun kusursuz olduunu sylemekte fayda var. ama bu diziyi bi bayapt yapan esas unsur, iledii hikaye. tabii ki her film ve dizinin konusu ok nemlidir, ama bu dizide hikaye o kadar etkin bi role sahip ki dizinin ilk bakta fazla efektsiz, sade, pis ve "tozlu" grntlerine ramen izleyiciyi batan karp diziye balyo.

bu dizi hakknda bi destan denir ya. anlat anlat bitmez. bi bo zamannda dktrcem yazcam bi uzun yaz
blackdew

PostPosted: Fri Feb 24, 2006 7:56 pm    Post subject: Reply with quote
Tamam haklsn ama ben zaten dizinin son blm kt olmus diye birey demiyorum ki HBO nun diziyi devam ettirmesi gerektigini sylyorum. Dizi bu ekilde braklrsa harcanacak, dizi sonu iin kt bir biti ama sezon sonu olarak harika bir balang diyorum.
nazo82
aylak
aylak

PostPosted: Thu Mar 30, 2006 11:30 am    Post subject: Reply with quote
Grmemiin klibi olmu edasyla buraya da ekliyim.Hayatmda ilk defa byle bir ie kalktm iin ok amatrce oldu mazur grn.:=)Dn hazrlamaya baladm daha gzel oluyor,teknikler rendim sonunda eheh.:=)Bunu da yle saldm ayra edasyla yaptm ama mziklerle sahneler ahenk iindedir,ltfen gz ard etmeyin.:=)

http://www.hemenpaylas.com/download/343162/SaveCarnivale_nazo82.wmv.html
aylak
aylak

PostPosted: Sun Apr 09, 2006 12:48 am    Post subject: Reply with quote
cnbce'nin sevmediim ender dizilerindendi carnival
Back to top
Post new topic   Reply to topic    THE X-FILES Türkiye Forum Index :: Telemanyaklar All times are GMT + 3 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Page 2 of 4

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum