X-Files   Return to Index
Özel Mesajlar
79th Annual Academy Awards
Sayfa: 1, 2  Sonraki »

Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Sinefiller
« Önceki konu :: Sonraki konu »  
Yazar Mesaj
auroriel
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 3600

İletiTarih: Sal Oca 23, 2007 6:01 pm    İleti konusu: 79th Annual Academy Awards Alıntıyla Cevap Gönder
Geldi çattı Oscar'lar..

En ıyi Film

* Babel
* The Departed
* Letters from Iwo Jima
* Little Miss Sunshine
* The Queen

En ıyi Yönetmen

* Alejandro González Iñárritu Babel
* Martin Scorsese The Departed
* Clint Eastwood Letters from Iwo Jima
* Stephen Frears The Queen
* Paul Greengrass United 93

En ıyi Erkek Oyuncu

* Leonardo DiCaprio - Blood Diamond
* Ryan Gosling - Half Nelson
* Peter O'Toole - Venus
* Will Smith - The Pursuit of Happyness
* Forest Whitaker - The Last King of Scotland

En ıyi Kadın Oyuncu

* Penelope Cruz - Volver
* Judi Dench - Notes on a Scandal
* Helen Mirren - The Queen
* Meryl Streep - The Devil Wears Prada
* Kate Winslet - Little Children

En ıyi Yardımcı Erkek Oyuncu

* Alan Arkin - Little Miss Sunshine
* Jackie Earle Haley - Little Children
* Djimon Hounsou - Blood Diamond
* Eddie Murphy - Dreamgirls
* Mark Wahlberg - The Departed

En ıyi Yardımcı Kadın Oyuncu

* Adriana Barraza - Babel
* Cate Blanchett - Notes on a Scandal
* Abigail Breslin - Little Miss Children
* Jennifer Hudson - Dreamgirls
* Rinko Kikuchi - Babel

En ıyi Yabancı Film

* After the Wedding, Danimarka
* Days of Glory, Cezayir
* The Lives of Others, Almanya
* Pan's Labyrinth, Meksika
* Water, Kanada

En ıyi Animasyon Filmi

* Cars
* Happy Feet
* Monster House

Geri kalanını koyalayabileceğim bi site bulamadım ve yazmaya da üşendim şimdi. Ekleyen olursa süper olur Wink

şu an, benim için tek sürpriz, Erkek Oyuncu dalında Ryan Gosling'in aday gösterilmesi oldu. HALF NELSON filminden haberim bile yoktu ama Gosling ile Edward Norton'u bir tutmaya başlayacağım yakında, çok benzetiyorum yeteneklerini vallahi. Smile bu filmi de izlenecekler listeme ekliyorum. Forest Whitaker ödülü alacak büyük ihtimalle ama bu Gosling'in canlandırdığı karakter de az buz değil.. Forest'a haksızlık olacak ama (Ki Gillian da rol aldığı için filminde, ekstradan seviniyorum aday olmasına aslında) milleti katletmiş bir diktatör mü yoksa hayal kırıklıklarını uyuşturucu ve alkolle bastırmaya çalışan ve yine de insan hakları konusunda öğrencilerini etkilemeyi başaran bir öğretmen mi derseniz, içimden öğretmen geçiyor ne diyeyim ki şimdi Smile
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder
strange83
Saha Ajanı
Saha Ajanı

İletiler: 247

İletiTarih: Sal Oca 23, 2007 8:56 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
ryan gosling i takip ederdim half nelson mıı nasıl gözümden kaçtı yaa?!bu filmi araştırmaya gireceğim hemen... helen mirren altın küre de yürüdü gitti kate e bıraksa bari yaa...en iyi filmlerden malesef henüz hiçbirini izlemedim ama en çok Little Miss Sunshine ilgimi çekmişti en çok onu merak ediyorum...
Başa dön
2shy
Muhbir
Muhbir

İletiler: 1530

İletiTarih: Çar Oca 24, 2007 8:36 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Evet,sinema dergisinde de Ryan Gosling'in sürpriz aday olabileceğinden bahsediyordu.
Aşağı yukarı kimin alacağı belli gibi duruyor ama akademi bu,belli olmaz...Departed filmini görmeme rağmen gönlüm Scorsese'nin almasından yana.
Forest Whitaker'ı nereden hatırlıyorum diye düşünüyordum Twilight Zone'danmış Rolling Eyes

"I'm having trouble coming to terms with the fact that Fox Mulder is a fictional character"
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder E-Posta gönder
promeusa
Özel Ajan
Özel Ajan

İletiler: 413

İletiTarih: Per Oca 25, 2007 10:38 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Forest Whitekar'ın Twilihght Zone'daki oyunculuğunu beğenen biri olarak her zaman bu ödül kazanmasını tercih edebilirim...Kate Winslet'in ise bayan kategorisinde kazanması dileğimdir! Wink
Müdür Yardımcısı
Müdür Yardımcısı

İletiler: 834

İletiTarih: Per Oca 25, 2007 12:53 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
En ıyi Film
Alacağını tahmin ettiğim -Babel
Almasını istediğim-The Departed
Almasından korktuğum-Letters from Iwo Jima

En ıyi Yönetmen
Alacağını tahmin ettiğim -Alejandro González Iñárritu
Almasını istediğim-Martin Scorsese (adam sinema tarihine geçti bir tane oskarı yok)
Almasından korktuğum-Clint Eastwood ( e artık yeter bir sene almasın)

En ıyi Erkek Oyuncu
Alacağını tahmin ettiğim -Forest Whitaker
Almasını istediğim-Peter O'Toole (adam sinema efsanesi ama bir tane oskarı yok)
Almasından korktuğum- Leonardo DiCaprio(Peter O'Toole varken ayıp olur)

En ıyi Kadın Oyuncu
Alacağını tahmin ettiğim -Helen Mirren - The Queen
Almasından korktuğum-Meryl Streep - The Devil Wears Prada(ödüle doymadı hatun, bu kaçıncı oskar?)

En ıyi Yardımcı Erkek Oyuncu
Alacağını tahmin ettiğim -Eddie Murphy - Dreamgirls(çünkü hollywood geri dönüşlere bayılır)
Almasını istediğim-Mark Wahlberg - The Departed

En ıyi Yabancı Film
Almasını istediğim-Pan's Labyrinth, Meksika
Başa dön
jtt0331613
Müdür Yardımcısı
Müdür Yardımcısı

İletiler: 723

İletiTarih: Cum Oca 26, 2007 11:49 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Alıntı:

Almasından korktuğum-Meryl Streep - The Devil Wears Prada(ödüle doymadı hatun, bu kaçıncı oskar?)

Hak ediyor ama hep Laughing

Bu arada Eddie Murphy alsın da isterim ilginç ama.Filmi görmedim ama hep o adamda büyük potansiyel olduğunu düşündüm.
inci
Özel Ajan
Özel Ajan

İletiler: 420

İletiTarih: Pts Şub 26, 2007 7:42 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Su anda OSCAR'lari izliyorum. "DreamGirls" su ana kadar tek odul aldi: Jennifer Hudson Supporting Actress odulunu. Eski 2004 yili "American Idol" finalistiymis megerse kiz yav. Bilmiyordum. 2005 American Idol secilen carrie Underwood ise Country dalinda Grammy aldi bu yil. Baksaniza su Amerikan Pop starlarina! Neler yapiyorlar...

Ve bu yilki host Ellen Degeneres sayesinde cok komik bir show izliyoruz. Billy Crystal'den beri bu kadar gulmemistim. Smile Al Gore'un dokumanteri de odulu aldi: "An Inconvenient Truth". Al Gore yarin baskanliga adayligini koysa kazanacak gibi populer bu gece..Smile
the 8th endless
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 1458

İletiTarih: Pts Şub 26, 2007 8:32 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
An Inconvenient Truth Dünya'nın sonunun hızla geldiğini anlatan bir belgeselle ödülü kazanırken, sevgili akademi bu durumu tescilledi adeta:

Martin Scorsese 50 küsur yıl sonra nihayet en iyi yönetmen oscar'ını kazandı!

Youtube'dan izlenesi tarihi bir an olduğu kesin. En iyi film de The Departed seçildi bu arada.

En iyi kadın oyuncu Helen Mirren, En iyi erkek oyuncu Forest Whitaker, en iyi animasyon Happy Feet seçilmiş.
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
darkness
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 1266

İletiTarih: Pts Şub 26, 2007 10:45 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Gecenin en iyi hatta tüm Oscar törenlerinin en güzel anlarından biri Martin Scorsese?nin ödül aldığı andı. En iyi yönetmen ödlünü vermek için sahneye gelen Francis Ford Coppola, George Lucas ve Steven Spielberg?ü görünce ödülün kime gideceğini anlamamak mümkün değil. Bu sinema tarihini değiştirmiş ve sanata damgasını vurmuş 3 büyük yönetmenin kendi kuşaklarından olan 4. büyük yönetmene, çok uzun yıllardır hak ettiği ödülü vermelerinden daha anlamlı ne olabilir. Akademinin bir tür gönül alması. Scorsese?nin çok samimi sevinci, tüm oyuncularına tek tek teşekkür etmesi, Jack Nicholson olmasa bu filmin olmayacağını söylemesi (fikir Jack'ten çıkmış) bu arada sahne girişinde en iyi film ödülünü vermek için bekleyen yenice dazlak Nicholson'ın güneş gözlüklerinin altında dolan gözlerinin ışığın yansımasıyla görünmesi ve Scorsese'nin “Zarfı bir daha kontrol edebilir misiniz?” demesi de ayrı bir güzellikti.

Tabii kişisel olarak beni ayrıca şaşırttı bu ödül anı; sahneye giren Lucas?ı görünce ağzımdan çıkan “Aaaa George!” nidası da görülmeye değerdi. Hollywood?un ışıltısından pek haz etmeyen ve bu tür törenlere pek katılmayan George Lucas?ın bu gece sahnede olması da hoş bir jest Scorsese için. Hele Coppola ve Spielberg?ün ödül kazanmanın mutluluğu ve güzelliği hakkındaki konuşmalarına, aralarında yer alan George Lucas?ın bir ona bir buna bakıp, yüzünde masum bir ifadeyle kaşlarını indirerek “ben hiç kazanmadım” demesine Spielberg?ün “O zaman burada ne işin var?” diyerek Akademi/Lucas ilişkisine dokundurması da ayrıca komikti.

Forrest Whitaker oldukça dokunaklı bir konuşma yaptı, yüzünden o anda çok etkilenmiş olduğunu anlayabilirdiniz, sonunda yıllardır olmayacak bir hayal gibi duran bir basamağa tırmanmış olmanın hırsı ve gururu vardı yüzünde.

ızlemeyenlerin bu anlar için izlemelerini salık veririm.

ışte kazananlar.

En iyi Film

The Departed

En iyi yönetmen

Martin Scorsese, The Departed

En iyi aktör
Forest Whitaker, The Last King of Scotland

En iyi aktris
Helen Mirren, The Queen

En iyi yardımcı aktris

Jennifer Hudson, Dreamgirls

En iyi yardımcı aktör
Alan Arkin, Little Miss Sunshine

Yabancı dilde en iyi film
Das Leben der Anderen (aka The Lives of Others), Germany

En iyi animasyon filmi

Happy Feet

En iyi uyarlama senaryo

The Departed

En iyi orijinal senaryo

Little Miss Sunshine

En iyi müzik
Babel

En iyi orijinal şarkıI Need to Wake Up - An Inconvenient Truth (performed by Melissa Etheridge)

En iyi Belgesel Film
An Inconvenient Truth

En iyi kısa belgesel
The Blood of Yingzhou District

En iyi görsel efekt

Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest

En iyi sinematografi

Pan's Labyrinth

En iyi sanat yönetimi

Pan's Labyrinth

En iyi kısa animasyon

The Danish Poet

En iyi kısa aksiyon

West Bank Story

En iyi kostüm dizaynı
Marie Antoinette

En iyi makyaj
Pan's Labyrinth

En iyi ses
Dreamgirls

En iyi ses kurgusu
Letters from Iwo Jima

En iyi kurgu
The Departed

Jean Hersholt Ödülü

Sherry Lansing

Onur ödülü

Ennio Morricone

Live long and prosper
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
2shy
Muhbir
Muhbir

İletiler: 1530

İletiTarih: Pts Şub 26, 2007 5:00 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Sonunda yaa.Scorsese alamayacak diye korkuyordum valla.Bugün ders olmasa ödül törenini canlı izlemek isterdim ama tekrarı olur galiba.
Genelde en iyi yardımcı erkek oyuncu dalında Eddie Murphy favori gösteriliyordu,şaşırdım doğrusu bir de animasyon orada da favori Cars filmiydi.
Ama Scorsese'nin ödül aldığı anı görmek için tekrarı beklemicem Razz youtube'a verilmiştir sanırım şimdiye kadar.

Edit:GA törene katıldı mı?

"I'm having trouble coming to terms with the fact that Fox Mulder is a fictional character"
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder E-Posta gönder
inci
Özel Ajan
Özel Ajan

İletiler: 420

İletiTarih: Pts Şub 26, 2007 7:52 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Valla arkadaslar, sanirim yillardir izledigimiz en guzel Oscar torenlerinden biriydi. Bazi anlari ben de not edeyim:

-Ellen harikaydi, degisik bir hava getirdi torene. En basta yaptigi acilis monologu cok komikti. Torene partneri Portia deRossi (Ally McBeal'de oynamisti hani) ve annesini getirmisti. Umarim gelecek yil da Ellen sunucu olur. Smile Saclari da cok hos gorunuyordu yani. Smile
Ozellikle seyirci kismina inip, bazi adaylarla atismasi cok hostu: Mesela Martin Scorsese'nin eline yazdigini iddia ettigi bir senaryoyu tutusturmasi...gulmekten oldurdu beni. Daha sonra Clint Eastwood ile kendi fot.mak.ile resim cektirmek istemesi ve resmi Clint'in karisinin yaninda oturan Spielberg'un cekmesi icin israrci olmasi...Clint'in "bana verecegin senaryon yok mu?" diye sormasi...
Ellen'in son "hilarious moment'i" ise, elinde elektrik supurgesi ile en onde oturan adaylarin onlerini supurmeye kalkmasi ve herkesin ayaklarini yerden kaldirtmasi idi. "Bunun da hostlugun bir parcasi oldugunu bilmiyordum" diyordu bir yandan da...

Ellen bu isi becerdi bence. Her gun ABC'de sabah programlarindan kendisiyle bir asinaligimiz var zaten. Bu geceyi de kendi programlari gibi sunmaya calisti ve kimsenin dusunmeyecegi kadar da basardi bence. Baskalari ne dusundu bilmiyorum ama...

-Will Smith'in oglu da sunuculuk yapti. Supp.Actress adayi kucuk kiz ile. Ama biraz heyecaliydi galiba. Olayi kizcagiz toparladi. Ne kadar da babasina benziyor ufaklik. Will Smith'in kucuk bir kopyasi gibi...Smile

-Leo ile Al Gore ozel bir sunum yaptilar cevre konusuda. Leo Gore'un bu gece ozel bir demecte bulunup bulunmayacagi konusunda epeyce bir israrci oldu. Sanirim mizansenin bir parcasi idi. Gore tam "madem israr ediyorsun, yapayim bari" tarzi cebinden bir kagit parcasi cikardi ve "bu gece resmen acikliyorum ki..." diye lafa baslamisti ki, tam o sirada "sure bitti" muzigi baslamasin mi? Tabii Leo da, Gore da kahkaya boguldular.Smile Hostu dogrusu. Smile

-Anne Hathaway ile Emily Blunt'in Kostum odulunu sunuslari da komikti. Meryl Streep'e ortak filmlerindeki patronlari muamelesi yaptilar cok tatli bir sekilde ve Streep de onlara karsilik verdi bu oyunlarinda. Hostu. Ve Hathaway'in odul zarfini Emily Blunt'a uzatarak, "sen soyle. Everything sounds better in a british accent" demesi de komikti. Smile
Bu arada kostum adaylarinin sunumlari cok hosuma gitti bu yil. Fimlerin kostum orneklerini giyinmis mankenlerin sahnede yer almalari degisik bir fikirdi. Simdiye kadar hep kostum adaylari aciklanirken, kostumlerin kagit ustundeki cizimleri gosterilirdi.

-Odul sunumlari arasina giren o golge oyunlari hosunuza gitti mi sizin de? Perde arkasina konan isigin onunde filmleri temsil eden goruntuler yarattilar. Penguencikler, Happy Feet'i temsil etti mesela, "The Devil Wears Prada" afisindeki kirmizi yuksek topuklu ayakkabiyi golgelendirmleri de bu filmi temsil etti. Cok hostu yaraticilik dogrusu. Smile Sonra en basta bir de Oscar heykelcigi yarattilar golgeyle. Sanirim bu golge oyunu fikri burdaki bir araba reklamindan cikti. Galiba Volkswagen reklamiydi. O reklamda ayni sekilde bir araba olusturuyorlar perde arkasinda isigin onunde ve daha sonra isiklar acilinca bir VW araba ortaya cikiyor ayni golge sekline sahip. Eminim atni yaratici ekibin calsimasi bu. Bir yerlerde yazarlar bu konuda sanirim.

-Babel ve Dreamgirls hayal kirikligi yaratti beklentilerin aksine az odul almalari bence. Ayni sekilde "Pan's Labyrinth" filminin de 3 odul almasi oyle. Beklemiyordum. Bu filmi goreniniz var mi? Bir cesit "Alice Harikalar Diyarinda" gibi bir seye benzettim fragmanlardan.

-Wil Ferrell, Jack Black ve John Reilly'nin Broadway tarzi sarkilari da guzeldi. Adaylara ve filmlere takildilar sarkilariyla.

-Forest Whitaker'in alacagi belliydi. Ama yine de cok heyecanlandi adam. Alan Arkin (Yardimci Aktor odulu) ve onun ayni sekilde ceplerinden cikardiklari kagidi okumalari vakitten kazandirdi. Ne soyleyecegini bilmez bir sekilde tesekkurleri agizlari gevelemelerinden daha iyiydi bence. Basklari da oyle yapmali bence. Smile Ala Arkin simdiye kadar gordugum en heyecansiz adaydi sanirim. Sahnede odulu aldiginda heyecanlandiysa bile hic belli etmedi. Almayi ummuyordu, ama "kazaen alirsam da heyecandan konusamam" diye kagida yazmisti soyleyeceklerini diye dusundum ben. Smile

Bu arada GA torende yoktu. Forest teskkur ettigi rol arkadaslari arasinda onun adini saymadi. Sanirim karsilikli sahneleri yok filmde, ha?

-Geceye damgasini vuran tabii ki, Scorsese oldu. Bu yilki odul toreni onun icin yapilmis gibiydi. Herkes (onun disinda) sanirim yonetmen odulunun ona gidecegini biliyordu. Bu acikti artik. Odulu vermek uzere, 3 ahbap cavus gibi Spielberg &Co'nun gelmesi vs...
Sonra en iyi film odulunu sunan Diane Keaton'in adaylari acikladiktan sonra bir hint vermek ister gibi zarfi acmakta olan Jack Nicholson'in arkasindan 32 dislerini gostererek onun omuzlarini tutmasi, odulun "The Departed"a gittiginin en buyuk gostergesiydi. Smile

-Scorsese zavallim nasil da sevindi cocuklar gibi. Zarfi tekrar kontrol edebilir misiniz?" diye sormasi da odule hala inanamadigini gosteriyordu.

-Ennio Morricone'nin de bunca yildir tek Oscar bile almamis olmasina inanaiyorum. Hele o "The Mission" filminin kan donduran muzigi icin...Ona da bir borc odenmis oldu bu yilki odullerde ve ozel bir Oscar verildi ona.

-Al Gore'un belgeselinin tema sarkisi "I Need to Wake Up"in besteci ve yorumcusu sarkici bayan (adini cikaramiyorum simdi) gay imis ve odul konusmasinda "karisina" da tesekkur etmesi beni sok etti biraz. Cunku ilk kez bir gay kadinin "karisindan" bahsettigini duydum TV'de. Smile
Ellen ve Portia gibi yani. Smile

Aktrislerin tuvaletleri de harikaydi dogrusu. En hosuma gidenlerden biri, Kirsten Dunst'in gece lbisesi oldu. Cok zarif gorunuyordu.

Baska baska...aklima baska bir sey gelmiyor su anda. Sonra tekrar yazarim...
auroriel
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 3600

İletiTarih: Sal Şub 27, 2007 11:35 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Ödül töreninin ilk saatine uyuya kaldım sanırım. Scorsese'nin ödül alışını göremediğime çok üzüldüm. Her ödül beklendiği gibi sahiplerini buldu, bir tek Yardımcı Erkek Oyuncu ödülü şaşırttı beni. Açıkçası Dreamgirls'i izlemeden sevmemeyi başardığımdan az ödül alması hiç sorun olmadı benim için Smile American Idol yarışmasından elenen bir hatun (Popstar gibi değil miydi o? Oyunculuk değil şarkıcılık ile ilgiliydi yani) gitti Oscar aldı. Ödül töreninin bence en garip anı oydu. Golden Globes'u da bu hatun kazanmıştı dimi? Hayır içinde vardır, iyi oyunculuk yapmıştır ama daha yolun başındaki birine böyle bir ödül verilmesi benim garibime gitti, sizi bilmem.

En büyük hayal kırıklığım Pan's Labyrinth'in En ıyi Müzik ödülünü kazanamaması oldu, kaç gündür her yerde OST'sini dinliyorum, ödül töreninin başında oyuncularla ilgili video görüntülerinin sonunda *sanırım* bestenin sahibi bu müziği ıslıkla çaldı, hatta o video gösterisi o müzikle kapandı, ben de bir ümit, alacağını düşündüm, ama olmamış.

Ellen bence olmuş, biraz tutuk gibi geldi aslında ama bence sunucu olarak iyi kotardı işi Wink

Ne zamandır ödül törenlerinin kırmızı halı kısmı daha çekici geliyor bana, eheh. Bayan oyuncuların giydiklerine bakıp kendi kendime not veriyorum. Bu sene çok şık bayanlar vardı. Birinciliği Rachel Weisz'e verdim Smile ınanılmaz güzellikteydi valla, bravo. Nicole Kidman her sene model gibi geliyo zaten, o direk listeye giriyor. Ama önceki sene bence daha hoştu. Cate Blanchett, Jennifer Lopez, Reese Witherspoon güzel giyinen diğerleriydi. Daha da vardı ama şimdi aklıma gelmedi .

Neyse , tekrarını da kaçırdım, bir daha tekrar olursa yakalamaya çalışıcam ama olmıycak sanırım. Video fln bulurus inşallah biyerlerden, Scorsese'nin ödül alışını ve ınci'nin bahsettiği Meryl Streep mevzusunu izlemem lazım Smile
Başa dön
the 8th endless
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 1458

İletiTarih: Sal Şub 27, 2007 12:08 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
http://www.youtube.com/watch?v=428AXwC_a4w En ıyi Yönetmen Ödülü'nün verildiği an.

http://www.youtube.com/watch?v=YSqd---rDr8 En ıyi Erkek Oyuncu Ödülü'nün verildiği an. Forest Whitaker'dan harika bir konuşma.

http://www.youtube.com/watch?v=0bR2yt5sziU&mode=related&search= Ellen Degeneres'in açılış monoloğu.

Helen Mirren'ı aradım ama bulamadım Sad
Başa dön
darkness
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 1266

İletiTarih: Sal Şub 27, 2007 12:39 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Basın odasındaki tüm teşekkür konuşmaları.

http://www.oscar.com/video/

Live long and prosper
Başa dön
CGBS
Saha Ajanı
Saha Ajanı

İletiler: 346

İletiTarih: Sal Şub 27, 2007 4:52 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
leyla umarın hellen mirrenla yaptığı röportaj vardı dün habertürk kanalında. asalet abidesi olarak nitelendirebiliriz mirrenı sanırım
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Sinefiller Saatler GMT +3 zaman dilimine göredir
Sayfa: 1, 2  Sonraki »
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız