X-Files   Return to Index
Özel Mesajlar
Pirates Of The Caribbean: At the World's End
Sayfa: « Önceki  1, 2, 3

Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Sinefiller
« Önceki konu :: Sonraki konu »  
Yazar Mesaj
inci
Özel Ajan
Özel Ajan

İletiler: 420

İletiTarih: Çar Haz 06, 2007 4:13 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Hay Allah senden razi olsun Murat!!..Smile
Valla, bu sabah film hk.review'lari okurken, end creditsten sonra bir "bonus" sahne daha oldugunu ve bunun 2.filmin kapanis yazilarindan sonraki "bonus" sahneden daha "significant" oldugunu okuyunca meraktan kudurdum tabii. YouTube'da boyle bir sey bulabilir miyim diye dondum dolastim pirates 3 videolari icinde. Bir sey farketmeyince forumumuza bir soru atayim diye girmistim ki, senin postunu gordum.

Alıntı:
Aciklamani okuyunca YouTube videolari icinde oyle bir sahnenin resmini (ufak bir cocuk vardi resimde ve filmden o cocugu hatirlamiyordum) gordum gibi geldi; video basligi "Pirates 3 At World's End Final Scene" idi, aslinda bonus sahneden bahsettigini anlamamistim. Ve dondum tekrar aradim o resmi. Ve o "bonus" sahneyi gordum.
Asagidaki linkte o bahsedilen bonus sahne var. Birisi cep tel.ile cekmis. Smile Allah ondan da razi olsun.
http://www.youtube.com/watch?v=TWMUtIF_vUw
Will'in kurtulduguna sevindim cok. Cunku icim cok rahatsiz ayrilmistim onun yuzunden.

Ama neden sanki boyle onemli bir sahneyi kapanis yazilarindan sonra koyuyorlar ki? Amaclari ne? Yazilari okutmak mi? Kimbilir kac kisi sirf ilk izleyislerinde goremedikleri bu sahneyi gorebilmek icin 2.kez gitti filme? Smile
Peki bu arada 2.filmin kapanis yazilarindan sonraki bonus sahne ne idi? Bunu da ilk kez duyuyorum valla. Bilgisi olan var mi?

EDIT: Kendi soruma kendim cevap buldum, tabii ki YouTube'da. Smile
Sahiden de 2.filmdeki bonus sahne daha az "significant" imis. Smile
jtt0331613
Müdür Yardımcısı
Müdür Yardımcısı

İletiler: 723

İletiTarih: Çar Haz 06, 2007 4:53 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Alıntı:
Ben o sahnenin ne şekilde Will'in kurtulduğu anlamına geldiğini anlayamadım yalnız.Will öldü herşeyden önce.Ölü adam yani.Kalbi de vücudunun dışında.(Zaten ölü adamın nasıl çocuk yapabildiğinden başlatmayın bile Razz )Ve de Tia Dalma ile Davy Jones arasındaki konuşma kesildiğine göre canon sayılamaz herhalde.Yoksa filmde olurdu.
Ayrıca iki filmdir herkes "sonsuza dek","sadece 10 yılda bir" filan diye konuşup duruyorlar.Lanet o kadar dandik olsa "sadece on yılda bir" filan denmezdi bence,"eğer sevgilisi on yıl sadık kalırsa kurtuluyor,Jones'unki kalmadı o ondan kurtulamadı." filan denirdi ama denmedi.
Ben bu sonu bu acı-tatlı haliyle daha çok seviyorum şahsen.

x-phile
Saha Ajanı
Saha Ajanı

İletiler: 348

İletiTarih: Per Haz 07, 2007 5:31 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
final sahnesinin daha net bi videosunu buldum SPOıLER:
http://www.youtube.com/watch?v=b5FI4ZnHhnA&mode=related&search=
özge
Saha Ajanı
Saha Ajanı

İletiler: 363

İletiTarih: Per Haz 07, 2007 11:46 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
nihayet izleyebildim bonus sahneyi saolun...gıcık şeyler şarttı sanki yazıların arkasına dayamak
Çaylak
Çaylak

İletiler: 133

İletiTarih: Cum Haz 15, 2007 2:56 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Güzel seri... şahsi fikrim filmi tek başına Johny DEEP götürüyor. Orlando'da iyi ama pekde filmin görsel efektlerinden sıyrıldığını söylemem. Kaptan Sparrow karakteri herkesin hoşuna gidiyor. Üçkağıtcı ama sevimli, hiçbir şeyi umursamaması ve en çokda bir şeylere isyan edişi benim hoşuma gidiyor. Ulen keşke bende korsan olsam diyeceği geliyor insanın Smile
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
jtt0331613
Müdür Yardımcısı
Müdür Yardımcısı

İletiler: 723

İletiTarih: Cum Haz 15, 2007 3:51 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Johnny Depp götürüyor tabii,Orlando oyunculuk yeteneğini rüyasında görse tanımaz Razz
şaka bir yana bu sefer Jack'i gereğinden az kullanmışlar biraz.
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Sinefiller Saatler GMT +3 zaman dilimine göredir
Sayfa: « Önceki  1, 2, 3
3. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız