X-Files   Return to Index
Özel Mesajlar
9X08: Trust No.1
Sayfa: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki »

Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: All Lies Lead The Truth - Sezon 9
« Önceki konu :: Sonraki konu »  
Yazar Mesaj
darkness
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 1266

İletiTarih: Cum Eyl 02, 2005 8:24 pm    İleti konusu: 9X08: Trust No 1 Alıntıyla Cevap Gönder

From: F i l i Z (StunGKissinG) 11/17/2001 10:34 am
To: ALL

Haven'ı izleyenler zaten biliyorlardır:

In a scene between Scully and 'The Shadow Man', the shadow man asks Scully for her watch, when she refuses, he tells her she has to give it to him if she ever wants to see Mulder again, so she complies. In the same scene there is the following exchange:
Shadow Man: "...I know your blood type, resting heart rate and your childhood fear of clowns. I know the name of your college boyfriend, your true hair color, your ATM pin number, favorite charity and pet peeves. I know you spend too much time alone, and I know one lonely night you invited Mulder into your bed. (off Scully) I was as surprised as you are."

Bu bölümde Scully Mulder ile buluşmak üzereyken araya birileri giriyor. William (bebbek) ile ilgili bölüm...

Hihi Chris Carter izleyici ekrana bağlamak için Mulder ile Scullynin özel hayatını deşmeye başladı. Bakalım daha neler görcez... Bari 9. sezon son olsa ya ! 6dan sonrasını silebilsek yada...

StunGKiSSinG

--->kEEpEr oF SeXuAl TenSioN
--->NoN kEEpEr of the DaMn bEE in FTF.

MeA CuLpA

From: Federal Bureau of Imagination (PELIN77) 11/17/2001 3:00 pm
To: F i l i Z (StunGKissinG)

Filizcim , her ne kadar istesem de sezon 10 olcağından %90 eminim..Nede olsa RP,AG ve MP 'nin sezon 10 için kontraktları var. Tek istediğim Gillian'ın bu sezon ayrılması..Sonrası beni pek ilgilendirmiyor..SCully ve Mulder gittikten sonra Doggett ve Reyes ne istiyorlarsa onu yapabilirler.

Ve haklısın..Artık CC herşeye dalmaya karar verdi.Oysa bu kadarını ummamıştım yani onlara off screen birşeyler yaptırmasıyla bundan açıkça bahsettirmesi arasında fark var..Neden içimden bir ses 8. bölümün o ana dek 9. sezonun en yüksek reytingine sahip olacağını söylüyor ? Tabii CC yeni süprizlerde hazırlayabilir..Sonuçta spoiler bunlar belki değişir...Smile)

Bu arada bu shadow man'le ilgili, birşeyler var..Frank Spotnitz en son röportajında , 8. bölümde X Files hayranlarının hemen tanıyacakları birinin misafir oyuncu olarak rol alacağını söyledi. kim merak ediyorum ..Smile)

From: incig 11/18/2001 8:49 am
To: Federal Bureau of Imagination (PELIN77)

Acaba o shadow man "all things" adli bölümde olanlari mi kasdetti?
CC'nin off screen olarak onlara birseyler yaptirmasindan hiç hoslanmadim ben. Bu CC'nin canhiras bir seyler yapma çabalarindan birisi bence ratingleri kaybetmemek için.

Benim bu sezon tek istedigim, Scully ile Doggett arasinda duygusal birseyler baslatmamalari. Böyle bir seyler varmis gibi hint'ler verip duruyorlar, bu hiç hosuma gitmiyor. En azindan Doggett tarafinda böyle birseyler varmis gibi sanki. Zaten 8.sezonda Doggett Scully'nin yaninda aptallasip duruyordu, bir seyler vardi demek ki. Scully XF bürosunun kalan tek sorumlusu olarak öyle bir portre çizdi ki Doggett karsisinda, Doggett ister istemez etkilendi tabii. Ama Scully de öyle güzellesti ki, eger varsa da Doggett'a hak vermemek elde degil dogrusu. Ama umarim bu konuyu derinlestirmezler. Eger yaparlarsa fan'leri çok kizdirirlar, bunu da biliyor olsalar gerek.

Ve senin de dedigin gibi GA umarim bu sezon sonu ayrilir.

From: F i l i Z (StunGKissinG) 11/18/2001 11:45 am

Efet aslında Scully ayrıldıktan sonra dizi devam etsin etmesin derdim bile olmaz. Ama insan üzülüyor. Özellikle dün Papers Hearts'ı izledikten sonra "Ulan adam ne güzel bölümler yapmış, çok mu zor bunu tekrarlamak" dedim kendi kendime.

Açıkçası 9. bölümü ben de bekliyorum. Bugün "Nothing Important Happened Today"in 2. bölümü yayınlanacak ama ben birincisinin özetini bile okumadım. O derece ilgisizlik yani. Haven'da "Lord Of The Flies" diye bi bölümün spoilerslarını okudum. Ya çok geyik gerçekten...
"Lord Of The Rings" ile de isim benzerliği yapmışlar. Yakında konusunu da kopyalarlarsa korkmam (Bakınız 7. sezon: First Person Shooter: Matrix, Fight Club: Fight Club! X-Cops: Cops!)

Garip, Ben aslında Scully fan'ı iken, Mulder'sız bi X-Files hiç ilgimi çekmiyor, Scully olmasa bile. Hım... Demek ki gerçekten ayrılmazlarmış. ıyi ki fanfictionlar var !

Shadow Man: CSM ? Sanmam, ama yine de CC'den herşey beklenir. Krycek te olabilir. Hım...
StunGKiSSinG

MeA CuLpA

From: F i l i Z (StunGKissinG) 11/18/2001 11:59 am
To: incig

2 önemli bilgi:

1- Shadow man "you took Mulder into your bed" dediğine göre all things olamaz, çünkü orda Mulder'ın dairesindeydiler, "You let Mulder take you into his bed" derdi. Peh, bence, Vienen miydi bölümün adı, hani Scully doktordan dönüyor, hamile kalamadığını öğrenmiş, Mulder onu evde bekliyor, "Never give up on a miracle" diyor ya, orası da olabilir.

2- Korktuğun şey başına gelecek galiba. Haven'a bir daha bak, 8. bölüm için yeni spoilerslarda,

9x08: Trust No 1

November 17 2001: From an anon source:
Scully: I want to see him so bad.
This has to hurt Doggett. Somewhere deep down.
Doggett: I know. And I want to make sure that's what you get to do, Dana. That's the reason I came to you.
Scully: It's too late for reasons now. (checks her watch) I've got to go.

diyor. Ayrıca yazın okuduğum bi spoilerda, Goggett'ın aklını okuyabilen biri mi ne vardı, "sen onu seviyorsun ama o seni küçümsüyor, seni asla Mulder kadar sevmez" diyordu adam Doggett'a. Çok rahatsız olup sessiz bir "HAYIRRR !" çığlığı atmıştım. Tabi Spoilerslara güvenmemeli.

Bu aralar Reyes lezbiyenmi tartışması var. Scully'e 8. sezonda bir bölümde "Hamilelikten mi bilmem, ama hiç bukadar güzel görünmemiştin" diyor. Ama gereksiz bir tartışma olsa gerek, Reyes'ın Doggett ile geçmişte ilşkisi olduğu biliniyor, hem de yeni AD ile baya açık sahnelerde görüncek, öpüşcekmiş falan. SeX-Files'a hoşgeldiniz !!!

StunGKiSSinG

MeA CuLpA

From: Federal Bureau of Imagination (PELIN77) 11/18/2001 12:42 pm

Bence evet "all Things"ten bahsediyor olabilir. Çünkü sadece bir gece demiyor ama sanki öyle bir anlam da çıkarılabilir. CC kendi kendini bu tuzağa düşürdü. Bize gerçek bir ilişkiyi göstermek istemedi :So he cheated. !! all things'te ima etti ama göstermedi sonra da gerçekten bir ilişkileri olduğunu sezon finali sahnesinde belirtti. ama bunun fanları kızdıracağını biliyordu tabii..Arkamızdan iş çeviriyorlar gibi bir hava yarattı . Smile)))

Doggett ile Scully arasında duygusal birşeyler bence Scully açısından olmaz. Mümkün değil gibi geliyor bana. Hala her an Mulder'ı düşündüğüne göre. Doggett konusunda ise pek emin değilim .9x03 te Doggett'ın Scully'e arkadaşlıktan fazla şeyler hissettiği iyice ortaya çıkıyor .Bence CC dipperları mutlu etmek (oyalamak aslında ) ,Noromoları kaçırmamak ( cidden noromo olan kaldı mı acaba artık) ve shipperların sinirini bozmak için bu fikirle oynayabilir. Yani Scully yalnız olacak ,zor zamanlar geçirecek ,belki kendini terkedilmiş falan hissederse ..CC en fazla bir öpüşme sahnesi yapar (ER'ı hatırlayın ) ama böyle birşey olsa bile Scully'nin hemen pişman olacağından eminim.Tabii bunlar sadece tahmin..hiç böyle birşeyin içine girmeyebilir. Skinner'da bir aralar Scully'e fazlasıyla düşkündü ,bakın şimdi çok iyi dostu.

Smile

From: Federal Bureau of Imagination (PELIN77) 11/18/2001 1:03 pm

Evet üzüyor insanı..Hiç söyleyeceğimi tahmin etmediğim şeyler söylüyorum..Benim için X Files her zaman Mulder & Scully 'di ama artık CC Scully'i Mulder'la göndersinde Ofiste kim çalışırsa çalışsın durumundayım..Gerçi ben Doggett'ı bayağı sevdim..Biraz zaman aldı ama The Gift'ten sonra cidden sevdim o adamı.Reyes^de gerçekten hoşlanılacak biri ve iyi bir kimyaları var ikisinin (tabii M&S eşsiz) AMA olayları nasıl çözeceklerini hiç bilemiyorum.Reyes inanıyor ama çok garip ve karışık fikirleri var Mulder'ın dediği gibi "she keeps shooting until she hits something" ve Doggett 'da Scully gibi bir şüpheci değil ,Scully her olayın bilimsel açıklamasını bulmaya çalıştığı için şüpheciydi -hiçbir zaman kendini olaylara tamamen kapatmadı ama Doggett sadece bunlar aptalca deyip işin içinden çıkıyor.

Bende henüz NIHT 'i okumadım..ne kadar kötü..3. ve 9. bölümleri cidden merak ediyorum.Scully fanıyım ama 8. sezonda Scully'i de özledim çünkü ağırlık Doggett 'taydı. En iyi bölümleri Mulsder ve Scully 'le ilgili olanlardı doğal olarak. The Gift ,Within-Without,Per Manum, TINH-Deadalive ,Three words...

O ikisi muhteşem..aahhhhhhhhhhhhhhh

Çok garip shadow man için bir sürü fikrim vardı ama hiç CSM ya da Krycek'i düşünmemiştim...Smile))) Olabilir ve harika olur Smile)

From: F i l i Z (StunGKissinG) 11/18/2001 4:19 pm

Benim için Amerikadaki X-Files bitti valla. 6. sezona kadar, kasarsam Requiem'e dek alabiliyorum ancak. Sonrası yok. TGRTdeki bölümlerin ve videokasetlerimin tadını çıkarmaya çalışıyorum, tabi bir de fanfictionlar var. ıyiki.

Doggett'ı sevemiyorum, neden bilmem. Mannly man davranışlarımı, tipimi bilmem. Reyes hakkında yorum yapmıycam çünkü çok az gördüm. 8. sezondan çok az bölüm izledim (Pro7dekileri bile izleyemiyom, Scullynin sesini beğenmedim almancada)

Shadow Man bence CSM yada Krycek olmıycak, ayrı bi karakter olcak. Neyse görcez bakalım.
StunGKiSSinG

MeA CuLpA

From: incig 11/18/2001 9:03 pm

Mulder Reyes için "she keeps shooting until she hits something" lafini hangi bölümde ediyordu yahu? Ben çikaramadim.

9.sezon senaryolarini merakla bekliyorum, ama CarriK hala sitesini update etmedi. Bu sezon bu ise devam edip etmeyecegi konusunda biraz endiseliyim dogrusu.

From: Federal Bureau of Imagination (PELIN77) 11/19/2001 3:16 pm

Filizcim , ben 7'de Amor Fati'yi , En Ami'yi ,All Things'i ,Hollywood Ad'yi XCops'ı ve Signs and Wonders'ı bir yana atamıyorum ..8.'i de via negativa ve Badlaa dışında izledim..Pek çok iyi bölümü var..7. sezondan daha iyi genelde..O nedenle sadece şuradan keselim diyemiyorum o bölümler aşkına Smile))

From: Federal Bureau of Imagination (PELIN77) 11/19/2001 3:46 pm

inci bu konuşma Empedocles'ta geçiyor. Reyes Ve Mulder Doggett'ın oğluyla bağlantılı olabilecek birşeyleri araştırırken ..

From: F i l i Z (StunGKissinG) 11/20/2001 7:40 pm

Amor Fati ?Fazla şekerli. all things: güssel ama CC'ın bizi ekrana bağlamak için kurduğu bir tuzak daha: Mind games. En Ami: Tamam o bölüme lafım yok ama 2-3 bölüm bir sezonu kurtaramaz ki. Hollywood AD bence korkunçtu. Tamamiyle reddediyorum o bölümü. Tabi kişiden kişiye değişir.

Ne biliyim, 6 dan sonra bitse hiçbirşey kaybetmezdik. Güzel bitse çok daha iyi olurdu.

Umarım TGRTde son sezonları da seyredebiliriz Smile

StunGKiSSinG

MeA CuLpA

From: 4 8 15 16 23 42 (TRARAGORN) 11/20/2001 7:41 pm

290.13 in reply to 290.9
inci vallahi bende bekliyorum senaryolari ama pek umudum yok sen yine de merak ediyorsan timeline (http://www.themareks.com/xf/) a bak yeterince iyi ozetliyor.CC milleti diziye nasil baglayacagini biliyor....Bununla ne demek istedigimi anlarsın ozellikle ileriki bolumlerin spolier larina bakıyorsan havendan...
The Fellowship will unite in December 21st.

From: CyBeR_BiTcH~a.k.a ~FiReBiRd (ful_pri) 11/20/2001 10:23 pm

ya kesinlikle 6nın sonunda bitmeliydi..biçoğu we benim için x 6.sezondan soora bitti zaten..iice cıwıdılar 6dan soora we $u son 2 sezondur eski x filesı göremiorum..ba$ka bi dizi gibi sanki..

*Everything is okay in the end. If it's not okay,
then it's not the end...
*Most people walk in and out of your life, But only friends leave footprints in your heart...
*We started our group..Our circle of friends..And like that circle...There's no beginning or end.
*Yesterday is history.Tomorrow is mystery.Today is a gift.(That's why it's called the "present")
*Anger is only one letter short of danger.
---If love isn't a game, why are there so many players? ---

From: Federal Bureau of Imagination (PELIN77) 11/21/2001 2:02 pm

Tabii ki sezonu kurtaramıyor zaten..Haklısın ..Ben açıkçası 6 'da daha hayal kırıklığına uğramıştım..Milagro dışında korkutucu bir bölüm yoktu orada...Ama bir kaç bölüm işte 7. sezondan onları gördükten sonra olmasaydı da diyemiyorum...all things'i biliyorsun Gillian yazdı ama CC izin verdi sonuçta yani yine onun teas'i..

Holllywood Ad'i ben de ilk izlediğimde sevmemiştim ama sonunda çok komik bölümler var..ayrıca hollywood'a yaptığı eleştiriler ve bir aktörün nasıl rolü haline geldiğini açıklandığı kısım iyiydi..tabii the unnatural'ın yanına bile yaklaşamaz...

8'i genel olarak çok daha sevdim...Özellikle Mulder ve Scully'le ilgili bölümler çok iyiydi ,diğerleri de fena değildi tabii büyük bir değişim yaşanıyor artık ..Sad(

Belki de 6 da hayal kırıklığı yaşadığım için orada bitmesini istemezdim..8'in sonu bence muhtesem bir final olurdu..End of everyting...no more speculating ve filmlerle devam ederlerdi.

From: F i l i Z (StunGKissinG) 11/21/2001 4:20 pm

6da neden hayalkırıklığı yaşadınki ? Bence çoğu bölüm güzeldi. Dreamlandsler mesela, çok ince düşünülmüş 2 bölümdüler.

8de bitirselerdi de iyi olurdu ama o zaman bebeğin sırrını deşemezlerdi ki. Keşke Scully hiç hamile kalmasaydı ya. Ne biliyim bana 2 sene önce Scully hamile kalcak Mulderdan deseler, hadi canım derdim. ıyice soap Operaya döndü dizi.
StunGKiSSinG

MeA CuLpA

From: incig 11/21/2001 11:34 pm

Bence 7'nin sonunda bitmeliydi. Samantha'yi açikaladilar ya, herşey tamamdi bence. 6'da da bitebilirdi tabii, ama madem devam ettiler bir sezon daha 7'de bitireceklerdi.
Ben Hollywood AD'yi begenmistim açikçasi.

SPOILER UYARISI
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*

Ordaki o "Lazarus' Bowl" öyküsü çok orijinaldi bence. Naçizane benim fikrim. Nerden düsünmüs DD onu ya? En sevdigim sahne, Scully'nin Mulder'a Sister Spooky'nin öyküsünü anlattigi yerdi. Scully'nin yüzündeki ifadeye bittim arkadaslar. Nasil da gurur doluydu. Sanki "böyle hikayeleri hep sen anlatacak degilsin ya" der gibiydi. Bayildim oraya. Bir sevdigim sahne de, Scully'nin sette Tea Leoni'ye yüksek topuklarla nasil ksabildigini göstermesiydi. Mulder ve Gary Shandling önde konusurlarken, Scully arkada kosmuyor mu, her görüsümde kahkahadan kirildim ben.

Gerçekten de "all things"den sonra dizi gittikçe daha da soap operaya dönüstü. Bu tabii ki, DD'nin diziden ayrilacagi tehdidini savurmasindan sonra sekillendi CC'nin kafasinda bence. Ama simdi çok daha kötü oldu. Bebek dogdu, güya Mulder'dan. Nerden biliyoruz? Ne gördük ki? Bu çok dangadank oldu. Ve Mulder çekip gitti. Ne kadar mantikli bir açiklama bulurlarsa bulsunlar, yine de bu gidis dogal olmadı. Hele Mulder gibi bir adam için. Su anda dizi bence gülünecek durumda. Eski sezonlarin hatri için izleniyor sinirli sayida hayran tarafindan. Acikli bir durum...
Insallah sinema filmlerinde durum böyle olmaz. ASlinda su anda bence durum sinema filmi senaryosu açisindan da umutsuz. Çünkü Mulder gitmis durumda. Film için nerden dönmüs gelmis olacak acaba?

2.filmin konusu hakkindaki fikirlerimi baska bir postta belirtmistim. Ama bir kez daha söyleyebilirim. Bence, eger olay XF bürosundan çikacaksa, dogal olarak Doggett ve Reyes de filmde olmak zorundalar. Mulder bürodan girebilir, "selam çocuklar, isler nasil gidiyor diye bir bakmaya geldim" diyebilir. Onlar da ellerindeki olaya kafa patlatmaktan bitkindirler, "iyi ki geldin, biz de seni arayacaktik, söyle bir olay var da..." diyebilirler. Ya da Mulder ve Scully bebekleriyle birlikte gittikleri tatilde bir X-file'a rastlarlar ve durup çözerler.

2.filmin senaryosunun nasil olabilecegini özel bir postta da tartisabiliriz tabii.

From: Federal Bureau of Imagination (PELIN77) 11/22/2001 3:48 pm

Hayatım ben Requiem 'dan bir hafta önce Mulder Scully ve Emily'nin bir resmini görü,p ,hadi canım!!!! asla olmayacak bööle birşey diyen insanım:PPPp CC hepimizi bir güzel benzetti zaten orada...

Bu dizinin soap operaya dönmesi ancak william'ı öne cıkarmakla ve onu kolonizasyonda önemli bir oyuncu yapmakla engellenir ..Zaten CC 'de üzerinde çalışıyor..umarım..yoksa .........aman tanrım....onları panjurlu bir evde sıradan hayatlar yasarken düşünemiyorum..bakalım nasıl açıklayacaklar herşeyi bu yıl..benim hamilelik teorim hala En Ami mesela.Öyle küçük mucize olayına inanmıyorum ben

6. sezonu7n stand aloneları çok iyidi ama komedi öğesi o kadar çoktu ki..ve mitoloji bölümleri tam anlamıyla hayal kırıklığıydsı .o yüzeden biraaz şok olmuştum...aslında 6 ,7 ve 8 'den en iyi bölümleri toplayıp tek bir sezon yapsalardı..Muhtesem olurdu...Smile))))))

Smile)))))

öptüm canım
görüşürüz..

From: F i l i Z (StunGKissinG) 11/22/2001 10:05 pm

Tabiki William öne çıkmalı. Ama CC napıyor ? Xenayı "super soldier" yapıyor, yok neymiş devlet suya bişi karıştırmış ta "super soldier"ı yaratmış.... Blaaa ! Merhaba ! Scully bi bebek doğurmuştu galiba en son, o nooldu pardon ??? Razz
StunGKiSSinG

MeA CuLpA

From: Federal Bureau of Imagination (PELIN77) 11/23/2001 3:05 pm

Aman Tanrım..Filiz aynen benim beynim konuşuyor sanki.Xena'yı eklemek kadar aptalca bir fikir hiç olmamıştı ..bir yandan da zavallı CC'nin süper kadsın asker rolü için neden ilk onu düşündüğünü anlayabiliyorum RazzP

Ama Dün harika bir haber aldım..Haven'ı okudutysanız bilirsiniz. Lucy Lawless 3. çoçuğuna hamileymiş ve bu durumda sözcüsünün yaptığı açıklamaya göre X Files'taki rolünü (biliyorsunuz olabilirdi) devam ettirmeyecekmiş..Smile)))))

ne yalan söyleyeyim çok mutlu oıldum Smile))))

From: scullyscully 11/23/2001 3:54 pm

şahsen ben LL'nin isteği ile diziden ayrılmasını değilde diziye alınmasındaki nedeni anlayabilmiş değilm

From: F i l i Z (StunGKissinG) 11/23/2001 7:57 pm

Evet okudum o haberi. Lucy'e hasta arkadaşım sinir oldu: "2. çocuğundan sonra göbeğini zor yaktı şimdi bi daha mı hamile?!?!" gibisinden bi yorum yaptı. Efet diziye devam etmiycek gibi görünüyodu. Lucy para için katıldı, CC de diziyi ateşlemek ilgi çekmek için onu diziye aldı, bu kadar basit.

şu an "How Did I Sleep With My Partner"ın son bölümünü okuyom: Scully ikinci çocuğa hamile, olayı abarttı millet yani Razz

Ben bu akşam Unruhe'yi izleyemiycem, yarın ehliyet sınavı var, hiçbişi bilmiyom. Neyseki Unruhe bende kasette var. Herkese iyi seyirler, bana da iyi şanslar Smile
StunGKiSSinG

MeA CuLpA

From: Federal Bureau of Imagination (PELIN77) 11/24/2001 4:05 pm
To: scullyscully

Ben de..diyorumya ..zavallı CC süper kadın askeri başkasıyla hayal edememiş olmalı..öff..hala onu X Files'ta nasıl izleyeceğimi düşünüyorum

Live long and prosper
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
darkness
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 1266

İletiTarih: Cmt Eyl 03, 2005 8:24 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

From: incig 1/7/2002 12:24 pm

"Trust No 1" dün ABD'de yayinlandi. HAVEN'da 4 adet klip var. Bence izleyin bir. Özellikle teaser'da Scully bebek ogluna "truth" hakkinda bazi seyler söylüyor. Çok duygusal...
DD bir iyilik yapip da, bir kaç bölümde küçük küçük görünse biraz ya...
Bir de Shadow Man'i Terry O'Quinn oynuyor. Harsh Realm'deki kötü komutan. Adini umuttum. "Fight The Future"da da filmin basinda bombanin basinda oturup ölümünü beklemek gibi anlamsiz bir sey yapan o FBI yetkilisini oynamisti. Bir de 2.sezonda "Aubrey" adli bölümdeydi. Adamin tipi çok ilginç, o incecik David Niven biyiklariyla. CC'nin sevdigi aktörlerden biri galiba, onu her dizisinde oynatiyor. Acaba "Millennium"da da var mi?

From: Patient X **Truth wants to be known** (okatmer) 1/7/2002 12:33 pm

Amerikada izleyenler çok beğenmiş bölümü. Mulder'ın Scully'e attığı mailini başlığı: "Dearest Dana". Scullyide mailin sonunda "forever yours, Dana" yazmış....

"Your Aliens,Agent Mulder,Your Little Green Men Arrived Here Millions Of Years Ago"
Well Manicured Man-FTF-

From: Behind a gun, I'll make my final stand (rukish) 1/7/2002 11:41 pm
To: Patient X **Truth wants to be known** (okatmer)

Huaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!

OFFFFFF bunnarın Mulder yokken olmasına inanamıyorum. Allah'ımmm....
Ah var ya filmde bişi olmasın yolacam saçımı başımı, sonra CC'ınkileri Sad((((((((

Ruki

From: spooky (spooky_tr) 1/8/2002 12:02 am
To: Behind a gun, I'll make my final stand (rukish)

istiyorsanız hemen yazıvereyim buraya mail metinlerini derim ama ruki atar kendini bi yerlerden aşaa diye korkuyorum!! RazzP zaten mail geyiğini fic yazarlarından bile ii yapmışlar "dearest dana" falan diye!!baktılar tvde program olarak gelecekleri yok bari fanfic yazarlığında kendimizi gösterelim dediler!! RazzP

"Don't take life too seriously.No one gets out alive anyway."

From: sidarta1 1/8/2002 4:23 pm

arkadaşlar şu mail meselesini buna çok benzer şekilde bir kaç fic'te okumuştum yakında mulder scully'ye cepten mesaj da atar aşkım filan diye,benim gibi m&s karşıtları sevincininden yerinde duramaz cc babamız sağolsun iki karakteride iyice deşifre etti
ya aslında benim yazmak istediğim şey biraz utanç verici ama bir kaç arkadaş daha x rüyaları gördüğünü yazdığı için bunu yazmak istiyorum etrafımdakilere anlatamıyorum çünkü nasıl dalga geçileceğini biliyorum (tabii sizde bu konu da serbestsiniz ya neyse)4D'nin videolarını filan izleyip epimages'larına baktığımın gecesi gördüm bunu:hastahane odasındayım ve monica'nın dogget'ı traş etmesine yardım ediyorum,rüyamda ingilizce konuşuyoruz galiba çünkü bana doğru bir şyler söylüyor söylediği bazı lafları anlayamıyorum o sırada kalkıp dogget'ın bağlı olduğu makineyi fişten çekiyor sonra gidip ona sarılıyor bende üzülme filan diye onu teselli ediyorum... bunu anlattığıma inanamıyorum ama bu düştüğüm komik durum bizim x fanatikliğimizi sorgulaması bakımından faydalı olabileceiğini düşünüyorum...acaba gerçekten çok mu değer veriyoruz x'e veya DD'ye GA'ya Annabeth'e duyduğumuz hayranlıklar normal mi bu tekrar haftalarında konuşulacak ilginç bir konu olur bence

From: CyBeR_BiTcH~a.k.a ~FiReBiRd (ful_pri) 1/8/2002 10:18 pm
To: sidarta1

ya yok rüyana girmesi falan normal yaaaa..yani rüyana girdi die abarttı olmuosun ama bu forumda xe gereinden fazla değer weren we oyunculara anormal $ekilde hayranlık duyanlar war bu rüyayla ölçülcek bi$i diil yani o konu daa farklı bence:))

*Everything is okay in the end. If it's not okay,
then it's not the end...
*Most people walk in and out of your life, But only friends leave footprints in your heart...
*We started our group..Our circle of friends..And like that circle...There's no beginning or end.
*Yesterday is history.Tomorrow is mystery.Today is a gift.(That's why it's called the "present")
*Anger is only one letter short of danger.
---If love isn't a game, why are there so many players? ---

From: Patient X **Truth wants to be known** (okatmer) 1/9/2002 9:03 am

Tn1 şu ana kadar yayınlanan bölümlerden en düşük reytingini almış ben daha fazla izlenir zannediyodum. Aklıma bişiy takıldı mulder neden mailde *Dana* diye yazdı hep Scully derdi. Bunun nedeni aralarındaki ilişkinin iş ortaklığının dışına taşmasımı?

"Your Aliens,Agent Mulder,Your Little Green Men Arrived Here Millions Of Years Ago"
Well Manicured Man-FTF-

From: Patient X **Truth wants to be known** (okatmer) 1/9/2002 11:42 am

Evet ben o adamı Millenium'da da gördün. CC her diziye koymuş onu Smile

Well Manicured Man-FTF-

From: incig 1/9/2002 2:28 pm

Herhalde nedeni odur. Ama bana asil komik gelen "Dearest" kismi. "Dear" degil de, "Dearest" demis. Smile)
Ama Scully mailde de hala "Mulder" demeye devam ediyor. Zaten o 1.sezondaki "Tooms" adli bölümde o araba sahnesinde bir kez "Fox" demeye cüret etti ve agzinin payini aldi. Sonra da her "Fox" diyeni düzeltmeye adadi kendini. Basta annesini. Bence bundan kolay kolay kurtulamayacak.
Demek ratingler düsük çikmis. Iyi olmus, sevindim valla. CC'nin planlari suya düsüyor böylece. Romantizm tutmayacak. Hem de olmayan bir Mulder ile.

From: Federal Bureau of Imagination (PELIN77) 1/9/2002 4:39 pm

Selam ,

Bir arkadaş foruma gelmemi istedi de kısa bir aradan sonra buradayım aslında bugünlerde sıkılıyorum bunları konuşmaktan ..nedendir bilinmez..

Ben klipleri izlemedim ama duyduklarımdan girişteki Scully'nin Mulder için o benim "perfect other" ve "perfect opposite"im demesi muhteşemmiş..

Mail olayları da çok hoş ama galiba CC nasıl mail yazıldığını pek bilmiyor. Daha çok klasik mektuplara benzemişler.

"Dearest Dana "bana çok tuhaf geldi. Dana değil tabii ki, artık çocuk sahibi olduktan sonra Dana demesi çok normal..Onu da duygusal anlarında söylüyor ama Dearset biraz fazla tuhaf... Çok resmi gibi geliyor bana ..Resmi diil tabii ama yine de tuhaf..Belki de Mulder espri yeteneğini konuşturuyordu...

Reytibglerin düşmesi çok nrmal ..Çünkü önceki bölümde yükselmiş olna reytingler (4d yüzünden ) Lord of the flies yayınlanınca yere cakıldı..Berbat bir bölümmüş....

Son olarak ,Terry O',Quinn CC'nin favori oyuncularından dır ve Millenium'da çok önemli bir rolü var.

bye

From: F i l i Z (StunGKissinG) 1/11/2002 6:07 pm
To: sidarta1

Hehe, ben sana 1-2 sene önceki Mulderlı rüyalarımı anlatsam :PPP
Ama anlatmıycam Smile

Bana tüm bu mail olayı salakça geldi, Mulder undercover'ı böyle riske atmazdı bence. "Forever Yours" böööğğğ ! MSR böyle şekerli şeyleri kaldırmaz ! Greeting Card gibi !!!!
StunGKiSSinG

MeA CuLpA

From: incig 1/12/2002 8:31 pm

Acaba baktılar olmadı, fanfic yazarlarından birini işe aldılar galiba. Bu romantizmi bizden daha iyi kotarırlar demişlerdir. ıyi mi, değil mi, orası da tartışılır ya.

From: meleren 1/15/2002 12:38 am

Allaaaaah bu haber bana bir sezon yeter:)

Live long and prosper
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
patient x
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 1379

İletiTarih: Cmt Oca 06, 2007 9:29 pm    İleti konusu: 9X08: Trust No.1 Alıntıyla Cevap Gönder
Kendi bebeklerinin de William gibi yetenekleri olduğunu iddia eden bir çift Scully?e başvurur ve süper asker programı ile ilgili birtakım bilgilere sahip olduklarını söyler. Ancak tüm bağlantıları kurarak gerçekleri ortaya çıkarabilecek kişinin Mulder olduğuna inandıkları için sadece onunla konuşacaklarını söylerler. Scully onu ne kadar görmek istese de Mulder?ın hayatını tehlikeye atmak istememektedir.
Müdür Yardımcısı
Müdür Yardımcısı

İletiler: 723

İletiTarih: Cmt Oca 06, 2007 10:07 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Hmmm...En azından cümleler Scully'le başlıyor Very Happy
theredandtheblack
Özel Ajan
Özel Ajan

İletiler: 485

İletiTarih: Pzr Oca 07, 2007 12:08 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
bölüm zaten tamamen müthiş Scully görüntülerini barındırıyor bana göre...nihayet "trust no one" geldi diyorum...
zuzu
Çaylak
Çaylak

İletiler: 72

İletiTarih: Pzr Oca 07, 2007 4:17 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
vala aylin trust no one diye tutturmuş gidiodu
sonunda geldi izleyeliiiiiiiiim Very Happy
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder MSNM
promeusa
Özel Ajan
Özel Ajan

İletiler: 413

İletiTarih: Pzr Oca 07, 2007 10:17 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Umarım bu bölümde Mulder'ı izleme şansına tekrar erişebiliriz...Scully'nin ön planda olacağı anlaşılan bölümde heyecan ve macera dolu sahneler bizleri bekleyecek gibi görünüyor! Cool
Müdür Yardımcısı
Müdür Yardımcısı

İletiler: 844

İletiTarih: Pzr Oca 07, 2007 5:28 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Büyük ihtimale annem popstar alaturka nın final bölümünü izleyeceği için izleyemeyeceğim. Crying or Very sad Artık tekrarı ile yetinirim...Allah'tan bitiyor... Very Happy
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder E-Posta gönder
x-phile
Saha Ajanı
Saha Ajanı

İletiler: 348

İletiTarih: Pzr Oca 07, 2007 6:44 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
güzel bi bölüm olucak gibi Laughing 3 saat kaldı ama ben meraktan videolarını buldum izledim yine Embarassed ne iradesiz insanım yaw Razz
Mr.Bomb
Çaylak
Çaylak

İletiler: 60

İletiTarih: Pzr Oca 07, 2007 10:45 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
haydaa bu iki ulusal güvenlik adamından hangisinin iyi niyetli olduğunu anlayamadık. direkt birbirlerine ateş etmeye başladıkları için hangisinin amacı scully veya mulder ı vurmaktı, onu da anlayamadık
biraz fazla soru işareti kaldı.sonraki bölümde ulusal güvenliğin bu ekibiyle ilgili başka şeyler öğrenicek miyiz acaba
The_Truth

İletiler: 15

İletiTarih: Pzr Oca 07, 2007 10:46 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
bence çok önemli bir bölüm
Milagro

İletiler: 1

İletiTarih: Pzr Oca 07, 2007 10:50 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Merhaba, aranıza yeni katıldım,sonlara doğru oldu ama olsun Smile

Bu bölüm gerçekten çok güzel,ama 9*07 'ye ne oldu?

Geçen hafta gösterilmedi di mi? Ben mi kaçırdım yoksa Sad
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder
Maybe there is hope
Saha Ajanı
Saha Ajanı

İletiler: 373

İletiTarih: Pzr Oca 07, 2007 11:01 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
eee bu bölümden ne öğrendik:
mulder korkağın tekidir habire kaçar,
scully ise ölmüş ve parçalanmış super soldier dan bile kaçabilecek kadar korkaktır.güzelliği cabasıdır.
aaa
doggett ise "scully scully hadi şu işe bir bulaş bulaş" diye yırtınıyor kadın tehlikeye girince de y"ya keşke yapmasaydım ben salağım sende nie dinledin" triplerine girio be...
mulder ve scully nin mailleri ise shipperlık damarlarımı kabarrtı.
ama yine de Allahım nerde eski günler demek istiyorum
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder
zuzu
Çaylak
Çaylak

İletiler: 72

İletiTarih: Pzr Oca 07, 2007 11:05 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
yahu benim ilk dikkatimi çeken şeydi scully nin bileğinde dövmesi varmış bea Shocked vay dedim o da senin benim gibi insan ama önce scully Very Happy
ya cidden izlerken bile ben kafayı yedim ben olsam ne yapardım die ama zannımca doggett ve reyes dururken tanımadığım adama güvenmezdim yine izlerkn gerim gerim gerildim
güsel bölümdü ama ben dövmede kaldım yanlış gördüysem söyleyin bea olmadı fotosunu fln bulursanız haberim olsun Very Happy
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder MSNM
aky125
Müdür Yardımcısı
Müdür Yardımcısı

İletiler: 844

İletiTarih: Pzr Oca 07, 2007 11:06 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Her şeye rağmen izledim...yakında annemle kavga edecez zaten neyse...
Yanıtını aradığım cevapları bulmak için,sizlerin yorumlarınızı bekliyorum...
Acaba Mulder ile Scully'nin adreslerine e- mail atan var mı aranızda?ben Scully'ninkini msnde denedim ama bir şey olmadı Very Happy
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder E-Posta gönder
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: All Lies Lead The Truth - Sezon 9 Saatler GMT +3 zaman dilimine göredir
Sayfa: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki »
1. sayfa (Toplam 7 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız