X-Files   Return to Index
Özel Mesajlar
9x02: Nothing Important Happened Today 2
Sayfa: 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki »

Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: All Lies Lead The Truth - Sezon 9
« Önceki konu :: Sonraki konu »  
Yazar Mesaj
darkness
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 1266

İletiTarih: Cmt Arl 02, 2006 12:18 pm    İleti konusu: 9x02: Nothing Important Happened Today 2 Alıntıyla Cevap Gönder
Olaylar kaldığı yerden devam eder...

Live long and prosper
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
jtt0331613
Müdür Yardımcısı
Müdür Yardımcısı

İletiler: 723

İletiTarih: Cmt Arl 02, 2006 7:47 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Adı pek orijinalmiş Exclamation
auroriel
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 3600

İletiTarih: Pzr Arl 03, 2006 4:41 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Bu bölüm de beklediğimizi vermezse metin olun arkadaşlar, bölüm jeneriğindeki XF karakterlerinin anagramlarını bularak eğlenebiliriz hiç olmazsa Razz ışin şakasını geçin, yani şu dizinin fanlara yaptığı şu kıyak bile benim gözümde 9. sezonu affettirebilir nitelikte... (Geçmiş sezonların süper bölümlerini saymayalım bu sefer bari Smile Neyse işte bu listeyi şuraya koyayım da gözümden kaçan varsa birileri söyler hiç olmazsa diye düşündüm şahsen. Hangi karakterler var merak ettim ama iki tane haricinde çıkaramadım gerisini Razz

Bilmedikleriniz bölümüne önceki hafta yazdığımdan DEFORM LUX = FOX MULDER zaten bulunmuş sayılabilir. Geri kalanına göz atıp ta bişiler bulan olursa buyursun yazsın..
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder
promeusa
Özel Ajan
Özel Ajan

İletiler: 413

İletiTarih: Pzr Arl 03, 2006 9:54 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Bu akşam devam niteliğinde yayınlanacak yeni bölümde gelişecek olayların gerilim ve heyecana sebep! olabileceğini şimdiden tahmin edebiliyorum...Mulder olmadan yavan hale gelse de; Dogget ve Reyes'in olağandışı! karakter yorumlarıyla iyi bir hale geldikleri belli oldu...Gözlerinizi kırpmadan izleyeceğinize emin olabilirsiniz arkadaşlar Wink
Muhbir
Muhbir

İletiler: 1144

İletiTarih: Pzr Arl 03, 2006 12:13 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Ya neden bilmiyorum ama bölüm afişi çok saçma ve komik geldi. Çıplak bir kadının vücudundan çıkan Scully ve Doggett kafası. Hoş şeyler tabii de bana biraz saçma gelmiş olabilir, bölümü de heyecan ve sabırsızlıkla bekliyorum zaten, nooooooooooooolur önyargım kırılsın bu sefer. Geçen haftaki gibi delirmek istemem.
Lucy Lawless bu bölümde de "yürüyen kadın" ve "çıplak kadın" kombinasyonunu mu oynayacak diye sabırsızlıkla, merakla ve dehşetle bekliyorum. Hayırlısı... Rolling Eyes Wink
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
şeboist
Saha Ajanı
Saha Ajanı

İletiler: 255

İletiTarih: Pzr Arl 03, 2006 2:03 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Umarım bu bölümde Mulder'ın neden ve nereye gittiği mantıklı bi şekilde açıklanır yoksa deliricem..
Başa dön
Eleyana

İletiler: 2

İletiTarih: Pzr Arl 03, 2006 2:38 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Merakla bekliyorum, geçen haftaki bölümden pek birşey anlamamıştım.ınşallah, bunda herşey açıklığa kavuşur.
Başa dön
x_phile
Saha Ajanı
Saha Ajanı

İletiler: 385

İletiTarih: Pzr Arl 03, 2006 2:52 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
bende geçen bölümde bir şey anlayan var mıdır?Orası çelişkili ama bölüm reklamından anladığım kadarıyla olaylar artık çözümlenecek.ızleyip görücek bu bölümden birşey anlayıp, anlmayacağımızı.
Muhbir
Muhbir

İletiler: 1530

İletiTarih: Pzr Arl 03, 2006 3:39 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Sanırım ;Call Sunday=Dana Scully
Rankle Winters=Walter Skinner uff,gerisini çıkaramıyorum halbrad diye bişey var ama acaba o geçen bölümde yeni gelen karakter mi? Rolling Eyes

"I'm having trouble coming to terms with the fact that Fox Mulder is a fictional character"
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder E-Posta gönder
zuzu
Çaylak
Çaylak

İletiler: 72

İletiTarih: Pzr Arl 03, 2006 3:54 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
umarım bu bölümde geçen bölüm tv ye baktığım gibi bön bön bakmam Shocked
hade bakalım son 7saat 7dk neler olcak acabaaaaa Wink
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder MSNM
aky125
Müdür Yardımcısı
Müdür Yardımcısı

İletiler: 844

İletiTarih: Pzr Arl 03, 2006 4:07 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Umarım bugün önemli bir şeyler olur...
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder E-Posta gönder
xsinekkkx
Saha Ajanı
Saha Ajanı

İletiler: 357

İletiTarih: Pzr Arl 03, 2006 4:56 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
ekşınnn...
ayrıca dearth poet=deep throat
Saha Ajanı
Saha Ajanı

İletiler: 385

İletiTarih: Pzr Arl 03, 2006 11:06 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Ne bölümdü izlerken öldüm öldüm dirildim açıkçası ilk bölümden birşey anlamadığım için bu bölümün bu kadar güzel olacağını sanmıyordum.şu an heyecandan aklıma hiçbir şey gelmedi ama bu bölüm hakkında yazacağım çok şey var.Özelikle gemi havaya uçmadan önce scullynin adımı bulmam gerek bebeğimin adını derken çok kötü oldum. Confused
Müdür Yardımcısı
Müdür Yardımcısı

İletiler: 723

İletiTarih: Pzr Arl 03, 2006 11:07 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Geçen haftakinden çok da farklı değildi,konuyu da anladım,ama kimin masum kimin suçlu,kimin programdan kimin asi olduğunu çözemedim. şimdi.Shannon program hakkında bilgi sızdıran ve bunu engellemeye çalışan iki adamı öldürdü.Sonra Knowle Rohrer diğer adamı öldürmeye gitti.Doggett peşinden gitti,Rohrer onu öldürecekti ama Shannon kurtardı. Neden?O kadın eğer masumsa,neden diğer iki adamı(programı içten çökertmeye çalışan)öldürdü?Suçluysa,neden Doggett'ı kurtardı?Bir de sonra onu kim öldürdü(yani öldürmedi de,o an için etkisizleştirdi?)Rohrer'sa (çok karanlıktı göremedim)neden tekrar Doggett'a saldırmadı.O sahne kafamı karıştırdı.
Kersh siyah bölgeden çıkıp gri tarafa mı kaymaya başladı yoksa?Nasıl yani?O da muhbir gibi bir şey mi?Koplocularla çalışıp onları durdurmaya çalışanlara bilgi mi sızdırıyormuş?Doggett neden "Scully'miş ikna eden,ama tanrım!"gibi bir tepki verdi ki?Mulder'ın hayatı tehlikedeyse(neden ki?)tabii ikna edecek Scully gitsin diye,bunda şaşıracak bir şey yok ki?
Ne çok soru sordum Very Happy Bir tane daha ama bu konudan bağımsız Laughing Lucy Lawless'ın bir aksanı olması gerekmez mi?Gayet Amerikalı gibi konuşuyordu da.
zuzu
Çaylak
Çaylak

İletiler: 72

İletiTarih: Pzr Arl 03, 2006 11:09 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
geçen haftadan sora bu bölüm adam gibi izlettirdi kendisini Wink

amaa gelin görün ki bu scully beni çıldırtacak,böle çaresiz evde oturmalar önceden inandığı şeylere şimdi hemde inansa bi çok şeyi anlayabileeği bi zamanda inanmamalar kafayı yedirtecek bana Mad
yani doggett orda kendini parçalıyo bişeler bulmak için hanım lütfedipde beğenmiyo !!

skinnerda böle enteresan bi kişilik anlamıyorum bazen ne yapmaya çalıştığını
ooooff oofff
ama ii bölümdü bi çok şeyi gösterdiler en azından(niye en azından diyosam daha ne gösterecekler dimi!)

bide aklıma bişe takıldı.billy miles ta insanların kafasını eliyle kesiyodu ve sırtındada öle garip çıkıntılar vardı.ama biz biliyoruz ki uzaylılar kaçırdı bu vatandaşı bi çeşit virüste onu bu hale getirdi iii hoş ama shannon fln devletin yürüttüğü bi programın ürünü değil mi? aynı özellikleri taşıyolar vala toparlayamadım bu kısmı kafamda bu iki şeyi birleştirdiyseniz bide bana söleyin
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder MSNM
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: All Lies Lead The Truth - Sezon 9 Saatler GMT +3 zaman dilimine göredir
Sayfa: 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki »
1. sayfa (Toplam 6 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız