X-Files   Return to Index
Özel Mesajlar
MÜJDE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: The X Files Haberleri
« Önceki konu :: Sonraki konu »  
Yazar Mesaj
auroriel
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 3600

İletiTarih: Çar Nis 20, 2005 4:57 pm    İleti konusu: MÜJDE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Alıntıyla Cevap Gönder
From: "not one easily persuaded" (SSTARBUCKJR) 6/5/2001 9:04 pm
To: ALL

YAşASINNNNNNNNNNNNN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
YYYYAAAAAAAAAAşşşşşşAAAAAAAASSSSSSSSSSIIIIIIIIIIIIIIIIIIIINNNNNNNNNN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
en kısa şekilde nasıl anlatabilirim bilmiyorum. öncelikle asıl haberlerin oğuzhanda olduğunu, net aboneliğinin güzelliği nedeniyle bunu kendisinin yazamadığını söyleyeyim. haber şu:
(özet of kors)
oğuzhan tgrt *yüklü* bi mail atar,ama tgrt web sitesindeki bütün e-posta adreslerine.
vee cevap gelir
su serap hanımdan ve sait beyden yanlış hatırlamıyorsam.
tgrt ekim ayında yeni sezona geçeceğini, ve bu sefer iki sezonu (yani hesaplarıma göre 4 ve 5'i) arka arkaya vereceğini yazmaktadır.
ha, bi de davet etmektedirler. tel no ıvır zıvır ektedir.
ve bir de şu kemal denen çocuktan bahsederler, "ona da söylemiş olduğumuz gibi" bi laf geçer mailde.
fazlası için oğuzhanı bekleyebilir, veya hemen tepinmeye başlayabilirsiniz. ya da ne biliyim, ne istiyorsanız onu yapın. ben işime geri döneyim.

YAAAAAAAAAşşşşAAAAAAASSSSSIIIIIIIIIINNNNNNNNN!!!!!!!!!!!! HHHHEEEEEEEEEYYYYYYYY!!!!!!!!!!!!!!!!!!
YAAAAAAAAAAAşşşşşşşAAAAAAAAAAAAASSSSSSSSSSIIIIIIIIIIIIIIINNNNNNN!!!!
etc.

From: Patient X **Truth wants to be known** (okatmer) 6/5/2001 10:05 pm
To: ALL

Müjdeli haberi vermek bana nasip olmadı neyse. ezginin dediği gibi tam foruma girip sizle bu haberi paylşamak isterken net şifrem bitti. bende ezgiden rica ettim.neyse ben size daha ayrıntılı bilgi veriyim. aslında ayrıntının anlamı yok ekimde gerçeğin peşindeki takibimiz başlıyor. çok sinirli olduğum bi an aklıma tgrtye mail atmak geldi. o sinirle belki birazda abartılı bir mail attım. ama tüm tgrt personeline muhasebeden teknik ekibe kadar.neyse hem sait ekenden hemde serap hanımda cevap geldi. serap hanımı tanıyoruz kemal arkadaşımızı(!) tgrtye çağıran kişi. serap hanım dizinin 4.sezon bölümlerinin ekimde başlayacağını 5.sezonuda hemen arkasından yayınlayacaklarını söyledi. aynı şeyler ER içinde geçerliymiş. ve bunları söylerken "Kemal kardeşimize de söylediğim gibi, " gibi bir sözde gönderdiği mailin içinde mevcuttu.nerden kardeşi oluyosa. neyse konuyu saptırmıyım. mailin en sonundada xfilesle ilgili fikirlerimizi paylaşmak istediğini söyleyip bizleri tgrtye davet etti. tel numarası falan verdi.daha öncede sait eken bizi çağırmıştı ama gitmek nasip olmadı. ama bu sefer ben gitmekte baya kararlıyım. xfiles-tr ekibi olarak tgryte güzel bir ziyaret bence güzel olur. nasılsa okullarda tatile giriyor. neyse bunları daha sonra görüşürüz. şimdilik bendeki haberler bunlar inşallah tgrt sözünü yerine getirirse ekimden sonra 4+5'i seyretmek nasip olur

From: CyBeR_BiTcH~a.k.a ~FiReBiRd (ful_pri) 6/5/2001 10:28 pm
To: Patient X **Truth wants to be known** (okatmer)

wala bu sefer bende warım!!yalnız bir an ewel kararla$tıralım günü we saatini!!ona göre babamı ayarlıycam çünkü iste gelmek için:)))

From: the Unseen, the Eternal... (trustno13) 6/6/2001 12:14 am

Walla ben kesin gelmek istiyorum! Sadece " Beni hatırladınız mı? Hani XF hakkında bilgi isteyince bana her cuma saat 23'de efendim demiştiniz" demek için bile gelirim!!
Adamlar heralde ilk defa dooru düzgün bi karar verdiler...Umarım bu sözlerinin arkasında dururlar...
Yalnız maalesef yinede size kötü bi haberim olacak. Dün akşam hesapladım,eğer XF her hafta aralıksız devam ederse tekrarlar 10 Ağustos'ta bitmiş olacak. E bu da ekim'e kadar tam 1 ay (4 hafta,28 gün vs..) XF'siz geçicek demek! ühü... Ben 3 senedir her hafta yeni yada eski farketmez XF izlemeye alıştım. Noolcak şimdi?

Murat

From: Commala Come Come (rukish) DelphiPlusMember Icon 6/6/2001 1:46 am

Ya yaaaaa...MÜJDE YAAAAA...

Tamam herşey çok güsel de neden ben işe girince herşey birden bire bööle güzelleşiyo.. Ben niye gelemiyom BENNNN!!

Organize olcaksınız daha ama ben şimdiden sööliim, alt yazılı olma ihtimali varmıymış dizinin Allah aşkına sorunn.. Sorduysanız bi daha sorun.. Bi de yalvarabiliyosanız yalvarın :)))..

şu Kemal!'le ilgili olayın iç yüzünü de bi annayıverin olmaz mı?

Aman hemen de moda girdim..Neyse bi plan yapın da soona konuşurus..

Harbiden be...Mucizeler gerçekleşebiliyomuş..

Son olarak...
HHHHHHHHHHHEEEEEEEEEEYYYYYYYYYYYYOOOOOO...
XXXXXXXX'EEEEEEEE DDDDEEEEVVVVVAAAAAAMMMM
:)))))))
Rookie

From: i want you love me David Duchovny (deadly120) 6/6/2001 11:31 am

Bu iyi olur ben ıstanbuldayım yani görüşürsek neden olmasın da haziranda degil bizde temmuzda okullar bitiyo ama önemli değil nolcak okul asmışız çok mu X'e can feda...
bye...
Betül

From: McaDMB 6/6/2001 1:51 pm

Harika bir haber. Uygun olusa ben de gelmek isterim. :)

From: Federal Bureau of Imagination (PELIN77) 6/6/2001 2:32 pm

hey,beni de kabul ederseniz bende gelmek isterim..Onlara dizinin ıngitere'de ve tüm dünya da nasıl ilgi gördüğü ve nedenleriyle ilgili fikrimi(!) söylemek isterim...yayın saati ,reklamlar..vs...

Aslında tek sormak istediğim onlara izledikleri reklam ve tanıtım projeleriyle nasıl olupta Xena'nın bu ülkede X-Files'tan fazla tanınıp ilgi gördüğüdür...

Harika birşey başarmışsın..bakalım ne olacak..sonunda sezonları arka arkaya yayınlayacak olmaları harika

From: beaver_fu 6/6/2001 7:28 pm

Harbi Oğuzhan son zamanda duyduğum en iyi haber TGRT'ye giderseniz benim de haberim olsun bende gelmek isterim mümkünse,hem benim için hiçbir sorun da olmuo TGRT'ye hemen hemen 15-20dk. uzaklıktayım :)

From: i want you love me David Duchovny (deadly120) 6/6/2001 8:11 pm
To: beaver_fu

Hangi semttesin yani ben de çok yakınım TGRT ye.Yoksa aynı yerde mi oturıyoruz.bye
Betül

From: CyBeR_BiTcH~a.k.a ~FiReBiRd (ful_pri) 6/6/2001 9:35 pm
To: Commala Come Come (rukish)

ya $öle bi$ide war herkes yaz geldi tatile gitcek bir an ewel ayarlasak artık $u i$i ha?bence önümüzdeki 1-2 hafta içinde ayarlasak iyi olur bu arada tgrt hangi semtte?

From: beaver_fu 6/7/2001 1:41 pm
To: i want you love me David Duchovny (deadly120)

Ben Küçükçekmece-Cennet Mah. sen hangi semttesin bakarsın aynı yerde oturuyoruzdur :P Neden olmasın? Bye

From: i want you love me David Duchovny (deadly120) 6/7/2001 7:22 pm
To: beaver_fu

Ben Bakırköydeyim.Yanlış binayı TGRT sanmışım.Yinede görüşürüz,hep birlikte gideriz, X'e aşık olduğumu haykırırım herkese.
bye...
Betül

From: beaver_fu 6/7/2001 9:58 pm
To: i want you love me David Duchovny (deadly120)

Önemli değil görüşürük peki sen hangi binayı TGRT sandın ayrıca TGRT'nin binası sana bayağı bi uzak kalıo :P

From: ratboy___ 6/7/2001 11:57 pm

Gerçekten süperrr bir haber!
Walla Oğuzhan sana sonsuz teşekkür ederim(z). Sen olmasaydın nasıl bu kadar kişi bir arada olurduk bilemiycem!
Buluşma konusunda Bir tarih ayarlanıp tüm X'ciler bir araya geliriz ve çok hoş zaman geçiririz!
Belki haber bile yaparlar...
:))
Herneyse,zaman herşeyi gösterecek.
Buluşmak üzere.
Hoşcakalın, X'le kalın!

From: CyBeR_BiTcH~a.k.a ~FiReBiRd (ful_pri) 6/8/2001 4:19 pm
To: ratboy___

ya arkiler bi dakka..$imdi yazcaklarım biçoğunuzun ho$una gitmicek belki ama yazmak zorunda hissettim kendimi..2 yıl önce kadar x-filestr sitesini oğuzhan we nazlı yürütüyodu sadece ikisi wardı.$u an nazlı foruma pek uğramıyo ama o sitede onunda emeği war.sonra ben katıldım aralarına 3 ki$i olmu$tukki seda we ezgide geldi.sonra gün geçtikçe çoğaldık i$te..bugün tgrt bizi dawet etti.görüyorumki daha foruma yeni girenler hatta 1-2 defa gördüklerim bile atladı bu i$e.burda kesinlikle yenisin eskisin kawramı yaratmak istemiyorum hepimizin ortak bir yanı war we kawga ettiim insanlar bile benim için değerli ayrıca benden çok daha phile olan insanlarda war burda..bunlara diyceim bi$i yok ama tgrt i$inde kusura bakmayın ama toplanıp sürü gibi gitmeye hiç hakkımız yok.onların dawetine çok atlamı$ gibi olcaz we eğer bütün fanlar bulu$mak istiyosa bu halledilir tgrt nin buna aracı olması gerekmez..aslında demek istediim tgrt'ye sadece bikaç ki$i gitsin;onlarda eskilerden olsa sewinirim..oğuz,ezgi,seda,ben,beri mesela..bide murat tabiki onun siteye kazandırdıklarını gözardı etmem imkansız..dierleri belki bizden dahada fan ama bu durumda böle ayrım yapmam gerekti..sonuç olarak daha dün 1 bugün 2 eskilerin bi ayrıcalığı olmalı..bi dahaki seferede sonradan gelenler gider..tüm fanlarıda tatil geldi bi şehir ortak bulunur o zaman bulu$ulur..biliyorum bazılarınız çok tepki göstercek ama bu benim dü$üncem we *bence* en mantıklısıda bu...

From: agharta_1 6/11/2001 10:56 pm

Ben diyorumki temmuz ayı içinde (eğer herkes için de uygunsa okuullar finaller falan bakımında) bi gün gidelim. ıstanbulda olanlar için bi sorun olmayacaktır fakat ıst. dışı olanlar da işlerinin ayarlamaya çalışsınlar:)

From: ratboy___ 6/13/2001 9:03 pm
To: CyBeR_BiTcH~a.k.a ~FiReBiRd (ful_pri)

Bu konuda haklısın aslında...
Hiç konuşmadığımın kişi bende X'ciyim dediği zaman hmmmm demek zorunda kalırım...
Zaten konuşmalarda buluşma adına plan bile yapıldı (tgrt dışında) illaki tgrt'de olacak değil ya!

Sınava kadar yokum millet!
Kendinize iyi bakın!
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: The X Files Haberleri Saatler GMT +3 zaman dilimine göredir
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız