X-Files   Return to Index
Log in to check your private messages
1X79 : Pilot
Goto page 1, 2  Next

Post new topic   Reply to topic    THE X-FILES T�rkiye Forum Index :: Trust No One - Sezon 1
View previous topic :: View next topic  
Author Message
auroriel
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

PostPosted: Wed Apr 13, 2005 2:37 pm    Post subject: 1X79 : Pilot Reply with quote
Gönderen: the Unseen, the Eternal... (trustno13) 4/5/2004 11:27 am

her şeyi başlatan, en nostaljik en hey gidi günler, en x-files bölüm.
tarifi yok, izlemeyen eksik sayılır.

Gönderen: TheMartyr 4/5/2004 11:40 am

Niye 79?Anlamadım...(Cidden anlamadım.Varsa bir hinliği onu da bilmiyorum.Ama öğrenmek istiyorum :))

Gönderen: the Unseen, the Eternal... (trustno13) 4/5/2004 11:42 am

pilot bölümü olduğu için sıra numarası farklı. pilot'a o.k verilince ilk bölüm 1x01 olur diye biliyorum ben. ha neden mesela 87 değil de 79 onu bilemem :)

Gönderen: Patient X **Truth wants to be known** (okatmer) 4/5/2004 5:54 pm

Pilot diyince aklıma gelen bi-iki özlü söz var onları yazıyım :)

A phenomen is born

Every saga has a beginning

Birde başta yazan ama ezbere bilmediğim "burada anlatılan olaylar gerçektir" sözü

Oğuzhan

Gönderen: the Unseen, the Eternal... (trustno13) 4/5/2004 5:59 pm

M: nobody's here but the FBI's most unwanted.
...
S: actually i'm looking forward to working with you.

nostaljk gözyaşı damlamı akıtıyorum klvyenin üstüne. nerdeeeeeen nereye...

Murat

Gönderen: Federal Bureau of Imagination (PELIN77) 4/5/2004 6:05 pm

" Oh is that right? and I was under the impression that you were sent to spy on me" Mulder

Gönderen: Patient X **Truth wants to be known** (okatmer) 4/5/2004 6:16 pm

Hakkaten bölüm neden 1x79 nette dolandım ama bulamadım

Oğuzhan

Gönderen: Patient X **Truth wants to be known** (okatmer) 4/5/2004 6:17 pm

Mulder: "Do you believe in the existence of extraterrestrials?"

Scully: "Logically I would have to say no. Given the distances need to travel from the of reaches of space the energy requirements would exceed a spacecraft's capabilities —"

Oğuzhan

Gönderen: Patient X **Truth wants to be known** (okatmer) 4/5/2004 6:24 pm

Ben bu 79 konusunda bi atma yapıcam hazır olun:

10/13/56 Bu Chris Carter'ın doğum günü. Bu üç sayıyı topladığımızda 79 yapıyor. Bu da dizini doğumu olan bölüm. Nasıl bir bağlantı yaptım ama :pppp

Oğuzhan

Gönderen: Federal Bureau of Imagination (PELIN77) 4/5/2004 6:49 pm

Chris Carter 1961 doğumlu. Mulder'la aynı doğumgününe sahip. O nedenle Mulder'ın doğumgünü ilk 2 sezonda 1960 iken , anasazi'de aniden 1961 olur.

Gönderen: Those turns were gift for me... (Durden38) 4/5/2004 9:56 pm

Bu bölümü izledikten sonra aldığım hazzı bir daha hiç bir diziden alamayacağım büyük ihtimal...Birçok kez izledim ama bu gece yine aynı zevkle kesin izleyeceğim...

Gönderen: the Unseen, the Eternal... (trustno13) 4/6/2004 1:27 am

hastasıyım... The X-Files budur işte arkadaşlar. damardan %100 saf katıksız x-files aldım, özüme döndüm, x-files sevgimi tazeledim.

mulder'ın tutkusu, scully'nin bilime inancı daha ilk bölümden nasıl da hissediliyor. Mulder'ın kızkardeşine olanları anlatırken ki heyecanı ve umutsuzluğu, scully'nin mezarlıkta onun çılgın teorilerini dinlerken ki alaycı kahkahası, hepsi, hepsi, çok uzak değil 6. sezonda mumla aradığımız x-files öğeleri..
dizinini ruhu varmış o zamanlar, ve o günleri tekrar yaşamak eşsiz bir deneyim, kaçırılmaz bir fırsat.

cnbce'nin altyazılara dikkat etmesi lazım ama. "nobody's here but the fbi's most unwanted" cümlesini("fbi'ın en istenmeyen adamı dışında burda kimse yok" şeklinde çevrilebilir) "buraya kimse giremez özellikle de fbi" olarak çevirmek hangi akla hizmettir anlayabilmiş değilim, tgrt'nin cnbce'nin içinde adamları var derim en mulder tavrımla.
bi de 89 sınıfını ısrarla, ekranda kocaman "89" çıkmasına rağmen "69 sınıfı" olarak çevirmişler ona da yuh dedim.

mükemmel ya, başka lafa gerek yok.

Murat

Gönderen: spooky (spooky_tr) 4/6/2004 2:25 am

şuralarda bi yerlerde cnbc-e nin çeviride yaptığı yaratıcılıklarla ilgili bişeyler yazmıştım..nerdeki o şimdi??hmmm..sakal bırakma çalışmalarına başlayayım ben ufaktan..

Gönderen: "not one easily persuaded" (SSTARBUCKJR) 4/6/2004 7:02 am

uzun zamandır yaşamadığım bir huzur içindeyim ben de. bağımlısı olduğum, kaç zamandır mahrum kaldığım ilacımı yeniden almış gibiyim. böyle bir etkiyi yapan nadir iyi şeylerden biri TXF.

ben de birkaç noktaya parmak basayım. "exposure" güneş çarpması anlamına gelmiyor bildiğim kadarıyla. ve bildiğimden de eminim. tam tersine soğuğa maruz kalma anlamı var. yani çocuklar bir temmuz gecesi üşüyerek ölmüşler, espri burda.

6.sezonun çok hoş, bir o kadar da iç gıcıklayan bir bölümünde sevdiğim insan Scully'nin dediği bir şeyi yazayım, tam şu anki durumumu ifade ediyor.

I'm all the tingle.

S.

Gönderen: Commala Come Come (rukish) 4/6/2004 9:15 am

Bi dakka ya benim çevirilerimde CC'ın doğum günü 1956 die geçiyo? Hangisi yanlış şimdi?

Gönderen: Commala Come Come (rukish) 4/6/2004 9:58 am

Ah ah ARGHHHHHH!!!.. Ne bölüm ama yaaa...

Bölüm konusu süper, balıklama giriyosun herşeyin içine, Mulder'ın esprili konuşmaları fln "Ah ulan sen var ya sen, yerim seni!" nidalarıla ekrana gömülmenize neden oluyo. Scully'nin olayların içinden *mantıklı* bi çözümle çıkmaya çalışması ama bunu yaparken ortadaki gerçekleri göz ardı etmemesi, çok güsel ayrıntılar, çok güsel bi başlangıç, iki ayrı fikrin çarpışması, aman Allah'ım süper yaaa!!!

Neler neler varmış diyosun izlerken :))) Böle aradan yıllar geçtikten sonra (yıllar geçmedi aslında sezon 1 vcd'lerinde bakmıştım bölüme :P) izlemenin ayrı bi güzelliği var.

Ama şunu itiraf etmeliyim dizi boyunca "Bunlar neden bağırıyo böle be" diyip durdum. Eheh.. DD ve GA'nın oyunculukları, olaya daha ısınamamış olduklarını gösterdi bana bu sefer, orijinal sesiyle izleyince anlıyosunuz, dublaj Ali Abi ve Oya Abla gibi iki *uzman*ın elinden çıkmış olduu için pek farketmemişim diyorum ben ama biraz abartı var oyunculuklarda, onu gözlemledim bu sefer.. Hele DD bazı yerlerde öle sırıtmış ki şaşırdım.Özellikle sonlarda ormanda, Scully Mulder'a "Ne oldu?" Diye sorduğunda "Mükemmel" mi ne diyo, ordaki o bakış nedir öle ya, yada otel odasında birden yatağın sütüne hoplıycakmış gibi hareket edip "Dinle Scully! Bunlar gerçek!" demesi hoşuma gitmedi benim, dhaa doorusu inandırıcı gelmedi. Yoksa dediğim gibi dizi boyunca "Ay şirin şeyy, ay yerim seniiii, ay ne kadar gençmişin sen öleeee, ay saçlara bak" gibi aptal gözlemlerde bulundum yane. eheheheh.. GA zaten daha yetenekli, buna lafım yok ama o da abartılı oynamış.. Tabi bunlar gözlem, sadece tekrar izleyince başka şeylere takılıyosun, yoksa bölümün genelindeki hava fln harika :)

Ve tabe Mulder'ın Scully'nin vücudundaki izleri kontrol ettiği sahne var, benim shipperlığımı başlatan sahne...:D.. Ahh ahhh :DDD Bu yüzden bölümün benim için ayrı bi önemi var :P

Bi de bu konudan bahsettiğimizi hatırlıyorum ben, sondan bi önceki, sorgu odası sahnesi, Scully tam çıkarken gözlem odasından, Mulder içerden, göremediği halde tam onun olduğu yere bakıyo.. Acayip bi sahne orası, garip bi yer, ne düşüneceğimi şaşırıyorum orda, acaba Scully'nin aklından geçenler ne orda? Hep böle "Nası bi belaya bulaşıyorum ben acaba?" diye kendi kendine soruyomuş gibi geliyo. :).. Açıkçası öle heyecanlandıran, sevimli bi sahne değil benim açımdan orası, garip bir etkisi, gizemi var. Ama müthiş bi sahne yani :)))

Ahh ahhhh, ne zamandır Xf hakkında böle yazasım gelmiodu.. Nası özlemişim, nası nası! Gerçi sabaah kalkana kadar anam ağladı ama izlemekten başka alternatif yok işte.. Ahh ahhh Deep Throat var şimdi. Süperrr yaaa :D

Gönderen: the Unseen, the Eternal... (trustno13) 4/6/2004 10:32 am

ulen daha dizinin ilk bölümü bile değil, sen tut pilot bölümündeki o iz arama sahnesini "shipperlığımı başlatan sahne" diye ilan et, bu mesajı yazan kişi dumura sürüklensin, tarihte yolculuk yapsın: sene 1993 daha shipper diye bir kelime bırak the x-files'ı; ingiliz literatürüne bile geçmemiş, bi daha iyice dumur ol.

allah akıl fikir versin diyorum. ne diyim.

Murat

Gönderen: Commala Come Come (rukish) 4/6/2004 1:12 pm

ehahah. güselim adını ben koydum onun ne diyooon :PPPP

e anlayın işte, ne var o zamanlar yoksa da shipper'ın anlamı belli şimdi dimi? ha "bunnar aşık olcak, sezdim ben, umarım ben" tarzında bişi diyoken o zamanlar, şimdi kestirp atabiliyosun işte shipper die.. ay üf neyini açıklıyosam ...

o kadar yazdık gene shipper lafı battı, hey Allah'ım yaa !!

hade hade

Gönderen: incig 4/6/2004 3:46 pm

Aah, aah...Eski günleri yadetmek ne güzel oldu ya.
Evet, biraz acemilikleri varmış hem oyunculuk, hem de görnüş bakımından. Ama DD'nin sesi çok seksi ya. Öyle düşünmüyor musunuz? ılk tanışma sahnelerini çok severim ben. Hele Mulder'ın ona bakmak için dialardan başını Scully'ye çevirdiği yer...Orayı çok severim.
O "mosquito bites" sahnesi çok zorlama gibi gelmeye başlamıştı bana daha sonra. Yani onlar nasıl sivrisinek ısırığı olabilirler? Öyle ısırık olur mu? Sen kaşımadan ısırık o derece şişer mi? Zorlama değil de ne?
Sevgili Scully'yi herhalde ilk ve son kez omuz çantasıyla gördük değil mi?

Gönderen: TheMartyr 4/6/2004 7:18 pm

Ya o değil de koskaca(hehe) forumda bölümün niye 1x79(?!?) olduğunu bilen bir kişi bile yok mu ya?Ayıp,çok ayıp :Pp

Gönderen: [GüLbErK] (_VooDoo_) 4/6/2004 8:31 pm

ey gidi :)) çok iyi oldu bu nostalji olayı, her ne kadar vcd'den izlemiş olsam bile gene izleyecem :) bıkmam .
mulder ve scully son bölümlere göre bayağı gençler ama ne yalan söyleyeyim, david şimdi daha yakışıklı, gillian da daha güzel. bunlar yaşlandıkça güzelleşen cinsten herhalde :))

Gönderen: Federal Bureau of Imagination (PELIN77) 4/6/2004 9:11 pm

Murat aynen katılıyorum güzelim. Ne o daha ilk bölümden shipperlık ya. Hadi ICE olsa tamam diyeceğim ciddi bir kimya ve seksilik söz konusu (yine de shipperlığa yetmez). Hadi ben daha önce shipperdım ama ben 4., 5. sezona kadar shipper olmamıştım. Dur bakalım ya :P:P:P:P

Bu ne güzel ne muhteşem bir bölümdür. Tüm X Files'ı başlatan bölüm.

Scully, daha çaylak sayılır. Daha önce okuldaki görevinden ayrılıp,sahaya inmemişti. Sahaya inişinde Mulder gibi bir ajanla ortak yapılmaktan hoşlanmadığı her halinden belli oluyor. Sonuçta Dana Scully, ciddiyeti, bilimi ve kurallara bağlılığı ile akademide ve amirlerinin gözünde yükselmiş bir kadın. Mulder'ın iş arkadaşları arasında bir alay konusu olduğu ve çatlak olarak bakıldığı gerçeği daha ilk sahnelerde, Scully'nin yüzündeki hoşnutsuzlukla ortaya çıkıyor.

Mulder ise, kendisine belli ki daha öncede gönderilmeye çalışılmış *casus*lardan sıkılmış ama aldırmaz bir halde. Yolculukları ve dava sırasında konuşmalarından,vücut dilinden ve ses tonundan da anlaşılabileceği üzere Scully'i korkutup ya da bıktırıp kaçırmak gibi bir amacı var. Fox Mulder henüz kiminle karşı karşıya olduğunu bilmiyor.

Olaylar klasik bir X Files davası olarak gelişiyor. Garip kayboluşlar, inanılmaz ölümler, varlığından emin olunamayan güçler ve inkarları delilleri yoketmeye kadar uzanmış yerel görevliler.

Bölümün en can alıcı sahneleri,

- Sigara içen Adam'ın arka fonu oluşturduğu Scully'nin Blevins'le görüşme sahnesi

- Mükemmel tanışma sahnesi

- Mezarlıkta yuvarlanan tabut

- Otopsi sırasında Mulder'ın heyecanı ve Scully'nin gerginliği

- Otel odasında Mulder'ın Scully'e itirafları (ki ben daha sonraki sezonları izlediğimde garip bulmuşumdur. Mulder kadar kapalı bir insanın yeni tanıdığı birine hayatındaki en büyük yarayı anlatması acayiptir bana göre.)

- Mulder'ın asfalta X çizmesi

- Yağmur altında deliler gibi gülmeleri

- Implant

- Sigara içen adamın, pentagon'un derinliklerindeki binlerce raftan birine implantı saklaması

Klasik X FILES. Komplonun özü. Ortaklığın özü.

Bu küçük kasaba ve bu muhteşem bölüm, arşivlerde tozlanmayacak. Her ayrıntısı ve güçlü karakterleri X Files dünyasında unutlmayacak yerlere sahip olacaklar.

Wow, review yazmayalı çok uzun oldu. Paslanmışım.

Gönderen: Patient X **Truth wants to be known** (okatmer) 4/7/2004 8:29 pm

Birde benim dikkatimi çeken Scully'nin yüz ifadesi arada gülüyordu. O mezarlıktaki gülme sahnesi ne alaka. Ayrıca büroya atanırken elder'la görüşmesinde gülmemek için kendini zor tutuyor gibiydi :)

Oğuzhan

Gönderen: incig 4/7/2004 9:44 pm

Ben "Spooky Mulder" derken, sanki gülmemeye çalışıyor gibi geldi. Bu çeviri debir alem yani. TGRT'deki çeviride "Spooky Mulder"ı "Tuhaf Mulder" diye çevirmişlerdi. Daha yerli yerine oturan bir çeviri olmuştu.

Gönderen: Federal Bureau of Imagination (PELIN77) 4/8/2004 1:42 am

Evet Scully gülüyor Oğuz. Çok değişik geliyor değil mi ?

Çünkü henüz "saf"lar. Henüz bu işin onlardan alacaklarını ödememişler. Henüz hâla adalete ve gerçek devlet organlarına güvenleri var. Hala birşeyleri kanıtlarlarsa bunun kabul edileceğini düşündükleri için masumlar...Ama öğrenecekler. Özellikle de Scully.

Gönderen: My Misery is a Mystery (margi13) 4/12/2004 12:11 am

david duchovny'nin doğum günü 7 ağustos, Gillian Anderson'un ise 9 Ağustos. Pilot bölümü olduğu ve dizi haline gelip gelemeyeceği kesin olmadığından yaratıcı olalım, birazda eğlenelim demişler.

Gönderen: TheMartyr 4/12/2004 12:54 am

Hımmm güzel bir yaklaşım.Senin teorin mi yoksa cidden böyle mi?

Gönderen: My Misery is a Mystery (margi13) 4/12/2004 1:07 am

OS'de sordum, 1X79 isimli bir phile cevapladı. doğru olması muhtemel çünkü demirbaşlarından o arkadaş forumun..

Gönderen: TheMartyr 4/12/2004 9:11 am

Ok çok sağolasın.Cidden baya merak etmiştim :)
Back to top
View user's profile Send private message
agharta
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

PostPosted: Sun Apr 17, 2005 9:50 pm    Post subject: mulder nereye bakıyor? Reply with quote
Gönderen: My Misery is a Mystery (margi13) 5/31/2002 4:04 pm

merhaba herkese
bu gün arkadaşım nevinle pilot'ı izledik.tabiki bayıldık:)))
neyse yorumlar sonraya....ilginç birşey yakaladık.billy miles'ı
sorguladıkları sahnede,bir hata yakaladık sanırım(tabi hata olmayabilirde...)
şimdi sorgulamanın olduğu oda aynalı camla kaplı(yani içeriden dışarısı görünmüyor)...büyük ihtimalle ses geçirmiyor.
(dışarıdan içeriye)tam 43.29'dan başlayarak,sorgulama odasının dışındakiler (csm,scully vs.)
çıkarlarken mulder şaşırtıcı bir biçimde scully'e bakıyor.çıkabilecekleri tahmin etmiş olabilir.ama direk
scully'e bakıyor.hatta bakışlarını dahi kaydırıyor.bu da scully'nin bir an için duraklamasına neden oluyor.
bilindik bir nitpick olup olmadığından emin değiliz.belki bir açıklaması bile vardır.
nigar:)

Gönderen: incig 5/31/2002 11:11 pm

bak şimdi...ben nerden "pilot" bulup da bakacağım. meraktan ölürüm ben şimdi.
acaba aragorn bir iyilik yapar da, o sahnenin klibini yayınlar mı?
"never again"de yaptığı gibi?

peki, sen ne demek istiyorsun? scully'ye neden bakmış olabilir?

Gönderen: My Misery is a Mystery (margi13) 6/1/2002 5:46 pm

scully bilindiği gibi mulder'ın işlerini 'debunk' etmek için gönderilmişti.ama karşılaştığı şeyler (pilot'ta) sonucunda kafası karışmış olmalı sanıyorum biraz.bir shipper olarak pilot'ın ilişkilerinde bir yapı taşı olduğunu düşünüyorum.güven meselesi....
mulder scully'i görememesine rağmen (arada aynalı cam olduğu için) ona bakıyor ve onun duraklamasına neden oluyor.bu garip sadece romantizme dayalı değil ufff çok harika her bölüm gibi ve yirmi kere yorumlanması gerekiyor....

Gönderen: incig 6/1/2002 6:02 pm

Bu dediğin sahne, "pilot"un tam olarak neresinde yer alıyor? Yani konunun neresinde demek istiyorum.

Gönderen: My Misery is a Mystery (margi13) 6/1/2002 6:22 pm

billy miles'ın sorgusu sona erdikten sonra ve scully blevins'e raporunu sunmadan önce...

Gönderen: Commala Come Come (rukish) 6/2/2002 3:24 pm

AAAAAA!!!

Nigar evet yaa. Pelin'le sizin mesajınızı konuşurken aklıma geldi o sahne. Ben de DIV X'lere şööle bi bakabildim daha. Ama PILOT'un sonundakş o sahneye şans eseri denk gelmiştim ve bikaç kere izledim. Evet gerçekten manyak bi yer orası yaaa. Kesinlikle DD'nin hatası gibi durmuyo orası canım, bence CC onu oraya özellikle koymuş. HEheeee. şu aralarındaki uyumun, o eşsiz ilişkinin habercisi olması için konuldu oraya heralde. CC iyi düşünmüş valla :)

Gönderen: incig 6/2/2002 7:10 pm

yani ne demek istiyorsunuz? DD hatası değilse, MS'in birbirlerini hissewttiklerinin mi göstergesi oluyor demek istiyorsunuz? Valla meraktan kuduracağım. Bende Pilot yok.

Gönderen: "not one easily persuaded" (SSTARBUCKJR) 6/3/2002 5:31 am

MSnin birbiri için hissettiklerinden çok, 'gözüm üstünde, yaptıklarından haberdarım' gibi bir anlam da çıkarılabilir. tabii bundan ziyade 'aramızda ne olursa olsun, beraberiz' anlamı da çıkabilir ki, ben bunu tercih ederim.
O sahneyi hatırlıyorum, creepy denilebilecek tarzda. Pilot'un genelindeki MS etkileşimini düşünürsek, CC sadece komplolar boyutu ile değil, MS boyutuyla da seyriciyi çekmeyi başardı. O sahne de buna bir örnek oluyor.
Ah ya, tekrar izlemek için neler vermezdim...
(aramızdan bazılarında sezon 1 DVDleri olduğunu duymuştum ;-) )

S.

Gönderen: My Misery is a Mystery (margi13) 6/8/2002 3:28 pm

evet hat değil kesinlikle kanaat getirdim buna...DD'nin göz hareketi anlaşılabiliyor kolaylıkla.CC'ye şaşmamak taktir etmemek mümkün değil...

Gönderen: " inan'mak istiyorum " (erdemisik) 8/25/2003 2:51 pm

Sorgu odasında aynalı camın arkasında SCULLY ve diğer adamların olduğunu biliyor olmalı. Ve Scully'e daha önce de söylediği birşeyi tekrar etmiş ve diğerlerine de "bu olayları bilimsel olalak inceleyemezsiniz" demek isteyerek bakmış olmalı. Scully'e ne mi söylemişti?? "Ben deli değilim Scully"
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
keany
Çaylak
Çaylak

PostPosted: Sun Mar 26, 2006 5:52 pm    Post subject: Reply with quote
mulder gözlüklüydü değil mi?
Back to top
gizli dosyalar

PostPosted: Fri Jun 23, 2006 7:26 pm    Post subject: Reply with quote
ben o bölümleri izlemedim ama fotolardan gördüğüme göre mulder gözlükle o zamandan bu zamana baya değişmiz mulderla scullymiz..ama mulder orda da çok tatlı.. Wink
patient x
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

PostPosted: Sun Sep 10, 2006 6:45 pm    Post subject: Reply with quote
Ben unutmuşum yazmayı

1 Eylül 2006'da X-Files 13. yaşını kutladı
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
aky125
Müdür Yardımcısı
Müdür Yardımcısı

PostPosted: Thu Nov 02, 2006 5:40 pm    Post subject: Reply with quote
CNBC-e derginin verdiği çizgi romandan okumuştum bu bölümü...Meğer ben ne çok şey kaçırmışım Crying or Very sad ...ınşallah CNBC-e XF'ı en baştan bir daha verir...
patient x wrote:
Ben unutmuşum yazmayı

1 Eylül 2006'da X-Files 13. yaşını kutladı

Doğum günün kutlu olsun TXF...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
promeusa
Özel Ajan
Özel Ajan

PostPosted: Sun Nov 05, 2006 6:55 pm    Post subject: Reply with quote
TXF'ın doğum günü kutlu olsun...Bu bölümü ayrı bir yere koyduğumu belirtmeliyim...Scully ve Mulder'ın birbirlerine yavaş yavaş alışmaya başladıkları bir bölüm olması ve esrarengiz olaylara yer vermeye başlaması ayrı bir özelliktir... Razz

PostPosted: Mon Jul 16, 2007 11:38 pm    Post subject: Reply with quote
arkadaşlar x files bölüm videolarını nerden indirebilirim acaba? Sad
Back to top
auroriel
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

PostPosted: Tue Jul 17, 2007 12:24 am    Post subject: Reply with quote
den_se wrote:
arkadaşlar x files bölüm videolarını nerden indirebilirim acaba? Sad

bu başlığı bir kontrol et istersen. bazı download linkleri verilmişti.
Back to top
hakancen
Çaylak
Çaylak

PostPosted: Tue Apr 15, 2008 5:35 pm    Post subject: Reply with quote
gece 01.30 da fx tvde pilot bölümü izledim.söyleyecek şey bulamıyorum muhteşemdi.
Back to top
elisa day
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

PostPosted: Tue May 19, 2009 2:45 am    Post subject: Reply with quote
Baştan izlemeye başladım... Çok özlemişim Mulder ve Scully'i...Smile

http://ruyasam.blogspot.com/
Back to top
kitsunegari
Saha Ajanı
Saha Ajanı

PostPosted: Tue May 19, 2009 6:19 pm    Post subject: Reply with quote
elisa day wrote:
Baştan izlemeye başladım... Çok özlemişim Mulder ve Scully'i...Smile

ne güzel ya.. ne zaman nasip olacak bana da şööyle oturup adam gibi izlemek merak ediyorum..
Saha Ajanı
Saha Ajanı

PostPosted: Sun May 24, 2009 11:08 pm    Post subject: Reply with quote
ben 3. sezonun ortalarındayım scullyi sigara içerken gördüm bi bölümde. her zaman özlüyorum onları bea
derebeyi17_44
Saha Ajanı
Saha Ajanı

PostPosted: Sun Jun 28, 2009 8:04 pm    Post subject: Reply with quote
1 eylül'e çok vardı 2009 için.X Files'in 16. yılında başlayacaktım.Bugüne nasip gelmiş.Efendim gerçekten çok güzel bir bölümdü.kayıp 9 dakikanın 9.03'te başlaması ve peggy'in 9.03'te ölmesi bölümün en ilginç notuydu.Scully-Mulder mezarlıkta geçen diyalogda koptum, komadaki billy mills'in kaçırdığına inanmayan scully'in gülümsemesi ardından mulder'in gülmesi..Hey gidi günler bea..Çok özlemişiz sizi.Durmak yok X Files'a devam..
Back to top
laliberte

PostPosted: Thu Sep 02, 2010 1:59 am    Post subject: Reply with quote
Merhaba arkadaşlar. Ben foruma biraz önce üye oldum... The X-Files dizisine de yine biraz önce başladım. Haliyle ilk izlediğim bölüm buydu ve oldukça da beğendim. Sanırım ben bu dizinin ardından 9 sezon + 2 film boyunca giderim gibime geliyor. Zaten oldum olası gizemli konuları sevmişimdir. Dizi tam benlik...

Önümde 199 bölüm ve 2 tane de film duruyor. Anlayacağınız bayağı meşgulümSmile Kimbilir kaçınız şu an benim yerimde olmak isterdi acaba... Diziye daha yeni başlamış ve önünde uçsuz bucaksız bölümler... Kendimi şanslı hissediyorum:)
Back to top
Post new topic   Reply to topic    THE X-FILES T�rkiye Forum Index :: Trust No One - Sezon 1 All times are GMT + 3 Hours
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum