X-Files   Return to Index
Özel Mesajlar
Monica Reyes
Sayfa: « Önceki  1, 2, 3  Sonraki »

Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Diğer Karakterler
« Önceki konu :: Sonraki konu »  
Yazar Mesaj
darkness
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 1266

İletiTarih: Pts Ekm 23, 2006 5:54 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
2shy yazdı:

Özür dilerim,elbette herkesin zevki kendine, ama Reyes karakteri ile ilgili olduğunu düşündüğüm için buraya yazmıştım.Başlık açmak aklımdan geçmedi değil ama böyle daha iyi olur diye düşünmüştüm.Bilmiyorum sadece bir soru için başlık açmak gereksiz gibi geldi. Confused (ve de ne tür bir başlık konusu olacağı tabi Very Happy )

X Files'taki diğer shipleri konuşmak isterseniz veya fandom'daki genel eğilimleri onlar için demek istedim. Bir soru için lütfen başlık açmayın zaten...

Live long and prosper
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
Balthazar
Fluke Man

İletiler: 103

İletiTarih: Cum Ekm 27, 2006 5:27 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
role yakışan cok güzel oturmuş.... Very Happy
özge
Saha Ajanı
Saha Ajanı

İletiler: 363

İletiTarih: Cum Ekm 27, 2006 8:48 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
sevmiyorum bu karakteri..hatta
Alıntı:
keşke hiççç olmasaydı..williamın ebesi olsada Very HappyVery HappyVery Happy

Özel Ajan
Özel Ajan

İletiler: 413

İletiTarih: Cmt Ekm 28, 2006 9:48 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Annabeth Gish gibi daha önceden pek fazla sinema deneyimi olmayan; orta karar Latin dizilerinde rol almış bir aktristin bu dizide rol paylaşımında kendisine en uygun olabilecek karaktere büründürüldüğünü belirtebilirim! Very Happy ! Ara ara dizimizde görünerek bundan sonraki bölümlerde daha fazla görüneceğinin? sinyallerini mi veriyor acaba bizlere! Ne dersiniz?
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 327

İletiTarih: Cmt Ekm 28, 2006 10:50 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
promeusa yazdı:
Annabeth Gish gibi daha önceden pek fazla sinema deneyimi olmayan; orta karar Latin dizilerinde rol almış bir aktristin bu dizide rol paylaşımında kendisine en uygun olabilecek karaktere büründürüldüğünü belirtebilirim! Very Happy ! Ara ara dizimizde görünerek bundan sonraki bölümlerde daha fazla görüneceğinin? sinyallerini mi veriyor acaba bizlere! Ne dersiniz?

kimden bahsettiğinin farkında mısın? annabeth'in mi sinema deneyimi yokmuş? çocukluğundan beri işin içinde!!!! gayette başarılı... sadece ingiliz dili ve edebiyatı okurken bir ara verdi, onun dışında bırak latin dizisini, tv dizilerinde bile çok rol almadı. genelde bağımsız filmler yapmıştır 90'ların ortasında... TV'ye geçişi XF ile olmuştur.... yazmadan önce biraz düşünelim ya da imdb'ye falan bakalım....
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder
auroriel
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 3600

İletiTarih: Cmt Ekm 28, 2006 11:21 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
margikleinjan yazdı:
promeusa yazdı:

kimden bahsettiğinin farkında mısın? annabeth'in mi sinema deneyimi yokmuş? çocukluğundan beri işin içinde!!!! gayette başarılı... sadece ingiliz dili ve edebiyatı okurken bir ara verdi, onun dışında bırak latin dizisini, tv dizilerinde bile çok rol almadı. genelde bağımsız filmler yapmıştır 90'ların ortasında... TV'ye geçişi XF ile olmuştur.... yazmadan önce biraz düşünelim ya da imdb'ye falan bakalım....

Annabeth'in latin dizilerinde oynaması ne alaka ben orada kaldım yahu?

Ama harbiden pek fazla sinema deneyimi yok demeniz çok büyük haksızlık kendisine, yok artık! Üşenmedim baktım, 88'de Mystic Pizza filmi var en eski onu hatırlıyorum, dizilerde yeni yeni görünmeye başlamış ama yani neyse..

XF'a Robert Patrick gibi Annabeth Gish'in gelmesi beni acayip şaşırtmıştı zamanında, o zaman bi James Caan dizide oynamıyodu, Martin Sheen'in esamesi okunmuyodu, ne bileyim ünlü sinema oyuncularının bir dizide görünmesi garipti o zamanlar, ya da bana garip geliyodu bilmiyorum artık.. (99 fln civarı işte) Biri Terminatör'den gelme harbiden başarılı bir adam, diğerini de hiç dizide fln görmemişim ama filmlerden biliyorum. Mulder ve Scully olmadan olmaz dediğim için gelmelerini pek hoş karşılamamıştım ama ciddi anlamda kaliteli insanların ekibe geldiğini düşünmüştüm.

Uzun oldu bu, neyse dmeeye çalıştığım, taze kan olmaları açısından pek iddialı oyuncular bunlar, Reyes'ten nefret ettim ama Gish'in oyunculuğuna tek laf edemem. (Diana Fowley- Mimi Rogers) olayı gibi bu konuya da açıklık getirme ihtiyacı hissettim birden Razz)
Başa dön
strange83
Saha Ajanı
Saha Ajanı

İletiler: 247

İletiTarih: Pzr Ekm 29, 2006 6:11 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
x files da en çok sırıtan insan diye aklımda kalacak hep aslında gülen birinin olması da güzel ama alışmamışız ...
Başa dön
jtt0331613
Müdür Yardımcısı
Müdür Yardımcısı

İletiler: 723

İletiTarih: Pzr Ekm 29, 2006 7:21 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Annabeth Gish'in hiç de kısa bir kariyeri olamdığı çok açık
Arrow http://www.imdb.com/name/nm0001272/
Bir çok TV işi var,sinema işi birazcık daha az sanırım
2shy
Muhbir
Muhbir

İletiler: 1530

İletiTarih: Pzr Ekm 29, 2006 9:20 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Hımm,ben Double Jeopardy tvde verildiğinde izlemiştim.Evet dediğin gibi bana tv yapımları daha fazla gibi geldi.Ama bence oyunculuğuna laf atmamak lazım.Karakter olarak benimsemeyebilirsiniz ama bu hem RP'nin hem de Gish'in oyunculuğunu göz ardı etmeyi gerektirmez.

"I'm having trouble coming to terms with the fact that Fox Mulder is a fictional character"
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder E-Posta gönder
margikleinjan
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiTarih: Pzr Ekm 29, 2006 10:33 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
jtt0331613 yazdı:
Annabeth Gish'in hiç de kısa bir kariyeri olamdığı çok açık
Arrow http://www.imdb.com/name/nm0001272/
Bir çok TV işi var,sinema işi birazcık daha az sanırım

annabeth sinemayla başladı... daha önce de dediğim gibi XF tv'ye akışını sağlamıştır... burada da görülebilir, zaten, ama en son Brotherhood'da rol alıyor, dizi HBO yapımı ve acayip iyi eleştiriler almış. tabi sinemaya da yakışıyor, gerçi hiç izleyemedim sinemada annabethi Sad
Başa dön
zuzu
Çaylak
Çaylak

İletiler: 72

İletiTarih: Sal Kas 28, 2006 11:21 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
aradan 10yıl geçse herkesi hatırlarım ama reyes i hatırlamam yaa Laughing
böle fazlasıyla scully hayranı,arada kalmış bi karakter ama hoş bi bayan hakkaten rolü böle kapmıştır belki Wink
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder MSNM
ms.x

İletiler: 48

İletiTarih: Sal Kas 28, 2006 11:49 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
bence gayet güzel bi karakter,olumsuz olrak fazla scully hayranı olarak reyes'i değerlendirceksek bence gayet güzel.kadın x-files hayranı başlı başına"hayallerimdeki yer"diyor daha ne desin Smile mulder biraz daha dizi de kalsaydı kesin ona da hayran hayran bakıp(abartmadan)güzel şeyler söyleyecekti.ben x-files bittiğinde bi reyes savunucusu olmazsam şaşırmayacağım Very Happy amaaa tabiki reyes mükemmel bi karakter değil,napalım onu bu hale sokanlar utansın cc'ye slmlar burdan.ama ilerleyen bölümlerde scully ve dogget ile olcak olan reyes ve bişeyleri üstlencek olan da o,ben x-files'in devamı açısından reyes'i seviyorum ve sert kadın ya gülüş falan fasa fiso tabi(scully kadar olamaz hayatta ama) mulder'a benziyor zaman zaman...iiki gelmiş reyes x-files'e ben memnunum Wink
theredandtheblack
Özel Ajan
Özel Ajan

İletiler: 485

İletiTarih: Çar Kas 29, 2006 12:04 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
geride kalacak bir karakter değil;gereğinden fazla da önce çıkcağını sanmıyorum..en azından açık görüşlülüğü ve sahip olduğu bu "hissetme" özelliği bence 9.sezona ayrı bir tat verebilir bu anlamda.scully'e fazla yakın davrandığını düşünenler varsa da ben scully'e iyi bir dost geldi diyorum...boşluklar reyes sayesinde dolmayabilir ama ayrı bir hava katacak gibi
patient x
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 1379

İletiTarih: Pts Oca 01, 2007 11:09 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Cnbce dergi ocak sayısında Ajan Reyes ile ilgili bir yazı var, ilgilenenlere duyurulur
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiTarih: Sal Oca 02, 2007 10:50 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
açar açmaz annabeth'i görünce sevinçten uçtum Very Happy
bu arada eşiyle onu CC'ın tanıştırdığını bilmiyordum. adam çöpçatan servisi mübarek...
Başa dön
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Diğer Karakterler Saatler GMT +3 zaman dilimine göredir
Sayfa: « Önceki  1, 2, 3  Sonraki »
2. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız