X-Files   Return to Index
Özel Mesajlar
Rolling Stone ve X-Files

Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: The Truth Is Out There
« Önceki konu :: Sonraki konu »  
Yazar Mesaj
Balthazar
Fluke Man

İletiler: 103

İletiTarih: Sal Ekm 03, 2006 8:00 pm    İleti konusu: Rolling Stone ve X-Files Alıntıyla Cevap Gönder
merhabalar, öncelikle ben x-files türkiye ayağına yeni katılan birisiyim ve burada bulunmaktan son derece mutluyum, hepinizin bildiği gibi x-files tüm dünyada beklenmeyen bi ilgi yakaldıktan sonra bircok yayın organı tarafından gündemde tutulmaya devam etti bu organlardan belkide hepimizin muzik tarzının etkileyen bi kuruluşta yer almaktaydı;ROLLıNG STONE

ve kendileri 1995 yıllında yearbook olarak özel bi sayı cıkardılar.bu sayının resmi şu an kullanmakta olduğum avatar olarak karşınızda yada (http://i97.photobucket.com/albums/l208/sergul/RollingStoneX-Files.jpg) bu linke mevcut bunun yanı sıra sanırım 2 tane daha sayı yapıldu onlarda;

1.july96 x-files;

http://makeashorterlink.com/?R276525ED

ve gecenlerde rolling stone türkiye ayağı ile yaptığım e-mail görüşmelerinde kandilerinden en yakın zamanda bu tarz gecmişe damgasını vuran sayıların yeniden türkiye ayağında kullanılacağına dair bir söz aldım ve şimdi bu mutlu haberi bütün x-files hayranlarıyla paylaşmak istiyorum......

MOD NOTU: Arkadaşlar, kullandığınız çok uzun linkler sayfayı uzatarak forumun çerçevelerini kaydırıyor. Bu gibi durumlarda www.makeashorterlink.com adresini tavsiye ederim. Lütfen kullanınız, kullandırınız.
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: The Truth Is Out There Saatler GMT +3 zaman dilimine göredir
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız