X-Files   Return to Index
Özel Mesajlar
Forum ile ılgili şikayetler, Öneriler
Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki »

Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Forum Kuralları ve Kullanımı -YENİ GELENLER LÜTFEN OKUYUN!-
« Önceki konu :: Sonraki konu »  

chat sayfasının açılmasını isteyenler
İyi olur
75%
 75%  [ 6 ]
İyi olur
25%
 25%  [ 2 ]
Gereksiz
0%
 0%  [ 0 ]
Gereksiz
0%
 0%  [ 0 ]
Toplam Oylar : 8

Yazar Mesaj
364 SaD SaM
Müdür Yardımcısı
Müdür Yardımcısı

İletiler: 983

İletiTarih: Pts Ekm 16, 2006 10:26 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
di mii...never give up on the possibility yanii Laughing Razz
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder E-Posta gönder MSNM
2shy
Muhbir
Muhbir

İletiler: 1530

İletiTarih: Pts Ekm 16, 2006 10:30 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Gerçekten harika olurdu ama bana biraz imkansız geliyor Rolling Eyes

"I'm having trouble coming to terms with the fact that Fox Mulder is a fictional character"
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder E-Posta gönder
364 SaD SaM
Müdür Yardımcısı
Müdür Yardımcısı

İletiler: 983

İletiTarih: Pts Ekm 16, 2006 10:32 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Alıntı:
Gerçekten harika olurdu ama bana biraz imkansız geliyor

"never give up on the possibility"yi "never give up on a miracle" diye de değiştirebiliriz sorun değil Razz
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder E-Posta gönder MSNM
netevin
Çaylak
Çaylak

İletiler: 133

İletiTarih: Sal Kas 21, 2006 3:49 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Sadece mesaj panosunda "Yeni mesajlar,Kendi mesajlarınız,Cevapsız mesajlar" bu ibareler var. Herhangi bir konuyu yada özel mesaja bakarkende üstteki butonlar gibi bunlarda sabitlenebiliyormu yada daha değişik bir yolu varda ben göremiyormuyum ?
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
auroriel
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 3600

İletiTarih: Sal Kas 21, 2006 6:44 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
netevin yazdı:
Sadece mesaj panosunda "Yeni mesajlar,Kendi mesajlarınız,Cevapsız mesajlar" bu ibareler var. Herhangi bir konuyu yada özel mesaja bakarkende üstteki butonlar gibi bunlarda sabitlenebiliyormu yada daha değişik bir yolu varda ben göremiyormuyum ?

Sabitleme olarak ne kastettiğini anlayamadım sanırım. Herhangi bir mesaja bakarken bu ibareler görünmüyor, böyle bir ayar yok yani.
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder
netevin
Çaylak
Çaylak

İletiTarih: Sal Kas 21, 2006 8:46 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Alışyoruz yavaş yavaş sağlık olsun..
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
Bloody_Wolverine
Özel Ajan
Özel Ajan

İletiler: 444

İletiTarih: Cmt Mar 24, 2007 3:27 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
ya acayip acayip kişiler kaydoluyor sanki siteye. Az önce müzik bölümündeki şebnem Ferah başlığına baktım da...tuu yazıklar olsun dedim....Virüs falan mı diye de düşündüm sonra....Cevap bulamadım...Bu site bunu haketmiyor...Bir dur demeli böyle ahlaksız şeylere. Ben rahatsız oldum kendi adıma.
aky125
Müdür Yardımcısı
Müdür Yardımcısı

İletiler: 844

İletiTarih: Cmt Mar 24, 2007 5:09 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Bloody_Wolverine yazdı:
ya acayip acayip kişiler kaydoluyor sanki siteye. Az önce müzik bölümündeki şebnem Ferah başlığına baktım da...tuu yazıklar olsun dedim....Virüs falan mı diye de düşündüm sonra....Cevap bulamadım...Bu site bunu haketmiyor...Bir dur demeli böyle ahlaksız şeylere. Ben rahatsız oldum kendi adıma.

Son zamanlarda başladı bu sapık içerikli mesaj yollama modası...Ben de çok rahatsız oluyorum...buna bir çözüm getirilemez mi?...
Başa dön
2shy
Muhbir
Muhbir

İletiler: 1530

İletiTarih: Cmt Mar 24, 2007 5:38 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Açıkcası hemen belli oluyor da o tür mesajlar,ben foruma bir zarar verecekler diye korkuyorum.Hack durumu falan Sad

"I'm having trouble coming to terms with the fact that Fox Mulder is a fictional character"
Başa dön
auroriel
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiTarih: Cmt Mar 24, 2007 7:43 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Arkadaşlar rahatsızlığınızın farkındayız, her gün elimizden geldiğince bu fake account'ları temizlemeye çalışıyoruz, ancak gün geçtikçe daha da beter şekillerde karşımıza çıkıyorlar.

En kısa zamanda forum veritabanında gerekli güncellemeleri yapmak için çabalıyoruz. Maalesef yöneticiler açısından da iş-güç yoğunluğu tavan yapmış durumda olduğundan yeteri kadar zamanımızı veremedik, ancak dediğimiz gibi, elimizden geldiğince forumu fazla etkilemeden bu tip durumların hiç olmazsa geçici olarak önüne geçmeye çalışıyoruz.

Biraz daha sabır göstermenizi rica ediyorum. ılgilendiğimizi bilin, hack durumuna karşı yedeklerimiz de var.. Sadece bazı güncellemeler gerekli, halledeceğiz Wink

Görüşmek üzere. ..
Başa dön
promeusa
Özel Ajan
Özel Ajan

İletiler: 413

İletiTarih: Cmt Mar 24, 2007 5:05 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Hacklenme durumunda yedeklemenin olması en azından bizleri memnun etmesi gereken bir hal arkadaşlar...Forumun yöneticilerine bu konularda güveniyoruz! Cool

İletiler: 3

İletiTarih: Pzr Nis 29, 2007 12:43 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
ben bir istekde bulunacağım bu sitenin yöneticilerine nasıl ulaşacağız?
Pano yöneticisi görünen 3 kişiye mesaj attım yine sonuç yok
Bir e-mail adresi verin de bari oraya yazalım bari benim üyelikle ilgili bir sorunum var ve bunu aylardır çözemiyorum
Umarım en azından yöneticiler buna cevap verirler Neutral
Başa dön
netevin
Çaylak
Çaylak

İletiTarih: Pzr Nis 29, 2007 2:47 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
http://www.thexfiles-tr.net/forum/privmsg.php?mode=post&u=3

buraya gönder Wink
Başa dön
auroriel
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiTarih: Pzr Nis 29, 2007 9:12 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
PM'ine cevap attım. Bana mail gelmedi yoksa fazla bekletmeden cevap veriyorum. Mod'ların geneli sıkça giriyor foruma ama hafta sonu olunca geç dönebiliyoruz, malum, bizim de hayatımız var Wink
Başa dön
emremektup
Çaylak
Çaylak

İletiler: 126

İletiTarih: Sal May 29, 2007 4:34 am    İleti konusu: Bir Öneri Alıntıyla Cevap Gönder
Arkadaşlar.
Malum. Maalesef x files bitti. 2002'de bitti aslında ama türkiyede geçen ay bitti. hal böyle olunca birçoğumuz diğer dizilerle de yakından ilgilenmeye başlamışız gördüğüm kadarıyla. x files sezonlarının olduğu bölüme pek mesaj yollanmıyor artık gördüğüm kadarıyla. fakat heroes ve lost dizilerine mesaj bombardımanı var (heroes'un abd yayını başlığında 42. sayfaya gelinmiş).
uzun lafın kısası forum yöneticilerinden isteğim şu:
temel olarak x files'tan çok da uzak olmayan bu iki dizi için (lost'u izlemedim fakat o da heroes'a benziyormuş diye duydum) site içerisinde ayrı bir forum açılsın. veya forum içerisinde bu iki dizi için daha fazla ayrıntı içeren yeni bir bölüm oluşturulsun. her sezon için ayrı bir başlık gibi...
eğer heroes ve lost'un forumda aşırı büyümeye sebep olabileceğini düşünüyorsanız, içlerinden birini elemek de mümkün. mesela forum üyeleri arasında bir oylama yapılabilir ve en çok oyu alan dizi için önerilerim uygulanabilir.
tabii bu önerilerimin gerçekleşmesi için üyelerin de desteği lazım. forum yöneticilerinin dikkatini bu şekilşde çekebiliriz.
hiçbir dizi x files'ın yerini tutamaz belki ama en azından yapı bakımından çok fazla fark olmayan bir dizi foruma canlılık katabilir. hem bu sayede 40-50 sayfa süren forum başlıkları da azalır. daha uygun bir içerik oluşabilir.
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Forum Kuralları ve Kullanımı -YENİ GELENLER LÜTFEN OKUYUN!- Saatler GMT +3 zaman dilimine göredir
Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki »
3. sayfa (Toplam 4 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız