X-Files   Return to Index
Özel Mesajlar
Forum ile ılgili şikayetler, Öneriler
Sayfa: 1, 2, 3, 4  Sonraki »

Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Forum Kuralları ve Kullanımı -YENİ GELENLER LÜTFEN OKUYUN!-
« Önceki konu :: Sonraki konu »  

chat sayfasının açılmasını isteyenler
İyi olur
75%
 75%  [ 6 ]
İyi olur
25%
 25%  [ 2 ]
Gereksiz
0%
 0%  [ 0 ]
Gereksiz
0%
 0%  [ 0 ]
Toplam Oylar : 8

Yazar Mesaj
darkness
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 1266

İletiTarih: Pzr Ağu 13, 2006 4:30 pm    İleti konusu: Forum ile ılgili şikayetler, Öneriler Alıntıyla Cevap Gönder
agent yazdı:
alooo ne oluyoruz ne bu tepki yani herkes özgürdür istediği yorumu yapar bu nee kabalıktır yanii
doğru haklısınız düşünce özgürlüğü yok bu memlekette ne bu yaaa
benim fikrimdir saygı bekliyorum çünkü ben sizin fikirlerinize saygı gösteriyorum.ne o sözz paşam mış ben paşa falan değilim eleştirirken seeçtiğimiz kelimekere lütfen dikkat edelimm koskoca insanlarızzz
Exclamation Exclamation Exclamation

Bundan önce yazdığınız cümleler bütününü bir X FILES hayranının X FILES FORUMUNA yazabileceği birşey olarak kabul etmiyorum. SADECE MULDER hayranı isen , cevabım budur. Yok efendim değilim diyorsan da yine yazdıysan cevabım yine budur. Karşıdan gelen yorum seni bu kadar alındırıyorsa belki neyi nerede yazdığına bakman gerekir.

Live long and prosper
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
elisa day
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 1239

İletiTarih: Pzr Ağu 13, 2006 8:20 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
agent yazdı:
alooo ne oluyoruz ne bu tepki yani herkes özgürdür istediği yorumu yapar bu nee kabalıktır yanii
doğru haklısınız düşünce özgürlüğü yok bu memlekette ne bu yaaa
benim fikrimdir saygı bekliyorum çünkü ben sizin fikirlerinize saygı gösteriyorum.ne o sözz paşam mış ben paşa falan değilim eleştirirken seeçtiğimiz kelimekere lütfen dikkat edelimm koskoca insanlarızzz
Exclamation Exclamation Exclamation

Sevgili agent, elbette istediğini düşünmekte ve söylmekte özgürsün...Ama diziyi izleyen diğer insanların da fikirlerine saygı göstererek bunu belirtmelisin..Ancak o zaman insanlar senin söylediklerine saygıyla cevap verirler...

Bu diziyi bir çok insan izliyor, bu da bi çok farklı fikir demektir...Kimi için X Files Mulder'dır kimi için Scully kimi içinse her ikisi birden...Sen ise böyle bir ortama gelip X Files Mulder'dır diyip Scully ya da diğer karakterleri yok sayarsan diğer karakterleri sevenlerin karşılık verme hakkı doğar..Ama sen bunu düzgün bir dille ifade edersen aldığın karşılıkta düzgün olur...

http://ruyasam.blogspot.com/
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder
agent

İletiler: 29

İletiTarih: Pzr Ağu 13, 2006 10:35 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
pardon arkadaşlar ama beni, nası bi üslub ile eleştirmişlerse bende onlara öyle karşılık verdim.diğer arkadaşlardan bu gereksiz tartışma için özür diliyorum tabiki gillian nın oyunculuğunu yada canlandırdığı karakterini eleştiremem çünkü o konu zaten beni aşar ama bu yazdığım birkaç kelimenin eleştirilmesi eleştirilsin ama bazı küçük düşürücü ithamların bana söylenmesine çok üzüldüm.ki ben muldersız bölümleri bile pazar günü gece saat 1 de oturup izlemiş bi x files cı olarak bu kadar ağır eleştiriyi hak ettiğimi sanmıyorum.bana yazılanları okuduğumda çok üzülerek biraz kırgın iken ağzımdan çıkmıştır diğer form üyelerinden ayrıca özür diliyorum ve bana o mesajı yazan arkadaştanda beni beni çok ağır eleştirdiği için üzüldüğümüde ifade etmek istiyorum saygı ve sevgilerimle...
Başa dön
agent

İletiTarih: Pzr Ağu 13, 2006 10:41 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
kusura bakmayın yine ben ama birkaç kelime daha söylemek istedim .youmlarınızı okuyunca sizin beni yalnış anladığınızı daha doğrusu kendimi yalnış anlattığımı anladım .ben aslında mulderlı bölümlerin bana diğer bölümlerden daha fazla haz duyarak izlediğimi söylmek istedimtabiki diğer bölümleride çok güzel ama bana göre eski bölümlerin çok güzel olduğu falan filn iştee anlayın yahuuu
Başa dön
agent

İletiTarih: Pzr Ağu 13, 2006 10:46 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
bana destek mi olundu yoksa yine mi eleştiri aldım yeter ya valla bi daha yorum yaparsam iki olsun özellikle bu konu hakkında
Başa dön
hakan987
Çaylak
Çaylak

İletiler: 109

İletiTarih: Pzr Ağu 13, 2006 10:51 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
bak kardeş, anlaşılan seni baya bi kırmışlar, sana destek olana birine bile böyle yaklaştığına göre.. neyse..
aslında buradaki herkes bunun farkında, sen hiç kendini yorma..
darkness
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 1266

İletiTarih: Pzr Ağu 13, 2006 11:07 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Arkadaşlar bu konu ile ilgili daha fazla şikayetiniz veya "desteğiniz" varsa onları PM ile halledin lütfen, yeni yayınlanan bölümü tartışmaya dönelim.

Live long and prosper
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
hakan987
Çaylak
Çaylak

İletiTarih: Pzr Ağu 13, 2006 11:08 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
agent kardeş,
sana bi tavsiyem var. forumu önce bi kaç hafta oku, takip et. ondan sonra aktif yazmaya başla. çok faydasını göreceksin. (tecrübeli birinden tavsiye..)
the 8th endless
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 1450

İletiTarih: Pzr Ağu 13, 2006 11:19 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
hakan987 yazdı:
agent yazdı:
x files sı x files yapan fox mulder dır Confused Confused Confused Confused Confused

bu gerçeği inkar etmeyelim lütfen..
ve düşüncelere saygı duyalım..

Hangi gerçeği? bu neden ve nasıl bir gerçektir? Benim gerçeğim olmadığı kesin.

agent arkadaşımın yazdığı bir düşüncedir, ama bunu kesin ve nihai bir kararmış gibi ifade ettiği zaman düşünceden çok, bir emire dönüşür. bu düşüncesini geliştirmeden, neden böyle düşündüğünü anlatmadan "bu budur ve böyledir işte, bu kadar" diye kestirip atmasına ben saygı duyamam, kimse kusura bakmasın. Bu yüzden Ruki'yle(auroriel) bile özellikle eski forumda çok kavga etmişliğim vardır. diziyi milyonlarca insan izliyorsa milyonlarca farklı bakış açısı olacak demektir, ve bu bakış açılarına saygı göstermek gerekir. Örneğin şahsen çok uyuz olduğum "çok güzeldi.", "çok kötü bi bölümdü." gibi bölüm sonu yorumlarının(kim alınacaksa alınsın bu arada, şu saatten sonra zerre umrumda değil) kime nasıl bir faydası dokunuyorsa, agent'ın yazdığı "mulder=xf'tir" yorumunun da o kadar faydası dokunuyordur. Bu tür yazılar, forumların var olma amacı olan tartışma platformunu ne yazık ki yaratmıyor.(ha yarattığı tartışma da böyle bişey oluyo işte) "Bölüm güzeldi, çünkü..." veya "bölümü beğenmedim çünkü...." şeklinde fikrinizi anlatmaya çalıştığınız takdirde bir yerlere varılabilir, en azından bir fikir alışverişi başlayabilir.
Ben bunu açıkçası herkesten bekliyorum, çünkü bu forumu kurarken, diğer tüm arkadaşlar gibi doyurucu, kaliteli ve seviyeli bir forum hayal ediyordum- ama tabi ki tutup da neden mulder=x-files'dır tadında 8 sayfalık bir kompozisyon yazın demiyorum. Burda derdini bir iki paragrafla anlatabilen de var, sayfalarca yazıyla anlatabilen de.

Agent da ben de yanlış kelimeler kullanarak olayın bu kadar büyümesine neden olduk. o derdini anlatmış ve özrünü dilemiş. umarım ben de derdimi anlatabilmişimdir.
Başa dön
364 SaD SaM
Müdür Yardımcısı
Müdür Yardımcısı

İletiler: 983

İletiTarih: Pzr Ağu 13, 2006 11:27 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
gayet güzel anlattın derdini.sanırım şu çok güzeldi konusunda benim de alınmam gerekiyor ama tabi ki alınmayacağım.(gerekiyor derken hani ben öyle yazdıktan sonra böyle bir mesaj geldi ya,onu demek istedim...)sonuçta dediğin gibi bir yararı olmuyor.bir zararı da olmuyor ama.he boşu boşuna klavyenin tuşlarını eskitiyorum o ayrı.hger neyse işte bölümü beğendiğimi belirteyim tekrar Laughing konusu güzeldi ve dana tam da anlaması gerektiği yerden anladı durumu.

önemli not(!):umarım laf ediyormuşum gibi bir şey yazmamışımdır the 8th endless.amacım konuyu kızıştırmak değil çünkü.
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder E-Posta gönder MSNM
hakan987
Çaylak
Çaylak

İletiTarih: Pts Ağu 14, 2006 11:52 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
the 8th endless yazdı:
hakan987 yazdı:
agent yazdı:
x files sı x files yapan fox mulder dır Confused Confused Confused Confused Confused

bu gerçeği inkar etmeyelim lütfen..
ve düşüncelere saygı duyalım..

Hangi gerçeği? bu neden ve nasıl bir gerçektir? Benim gerçeğim olmadığı kesin.

agent arkadaşımın yazdığı bir düşüncedir, ama bunu kesin ve nihai bir kararmış gibi ifade ettiği zaman düşünceden çok, bir emire dönüşür. bu düşüncesini geliştirmeden, neden böyle düşündüğünü anlatmadan "bu budur ve böyledir işte, bu kadar" diye kestirip atmasına ben saygı duyamam, kimse kusura bakmasın. Bu yüzden Ruki'yle(auroriel) bile özellikle eski forumda çok kavga etmişliğim vardır. diziyi milyonlarca insan izliyorsa milyonlarca farklı bakış açısı olacak demektir, ve bu bakış açılarına saygı göstermek gerekir. Örneğin şahsen çok uyuz olduğum "çok güzeldi.", "çok kötü bi bölümdü." gibi bölüm sonu yorumlarının(kim alınacaksa alınsın bu arada, şu saatten sonra zerre umrumda değil) kime nasıl bir faydası dokunuyorsa, agent'ın yazdığı "mulder=xf'tir" yorumunun da o kadar faydası dokunuyordur. Bu tür yazılar, forumların var olma amacı olan tartışma platformunu ne yazık ki yaratmıyor.(ha yarattığı tartışma da böyle bişey oluyo işte) "Bölüm güzeldi, çünkü..." veya "bölümü beğenmedim çünkü...." şeklinde fikrinizi anlatmaya çalıştığınız takdirde bir yerlere varılabilir, en azından bir fikir alışverişi başlayabilir.
Ben bunu açıkçası herkesten bekliyorum, çünkü bu forumu kurarken, diğer tüm arkadaşlar gibi doyurucu, kaliteli ve seviyeli bir forum hayal ediyordum- ama tabi ki tutup da neden mulder=x-files'dır tadında 8 sayfalık bir kompozisyon yazın demiyorum. Burda derdini bir iki paragrafla anlatabilen de var, sayfalarca yazıyla anlatabilen de.

Agent da ben de yanlış kelimeler kullanarak olayın bu kadar büyümesine neden olduk. o derdini anlatmış ve özrünü dilemiş. umarım ben de derdimi anlatabilmişimdir.

tamam kardeş, tamam. sen haklısın. biz bişey söylemeyelim. düşüncemizi ifade etmeyelim. bundan sonra kim ne derse ona katılalım.. yada sen dersen ona ok diyelim..

burada alaycı bi şekilde tartışma yaratan sensin, düşüncelere saygı duymayan da sensin. adam bize bişeyi zorla kabul ettirmeye çalışmıyordu ki. sadece düşüncelerini söylemişti.
bak adam korkudan bidaha yazmadı.. adama sırf düşüncesinden dolayı zorla özür dilettiniz yaw..
bence sorun nerede biliyormusun; bu forumu bikaç kişinin sahiplenmesinde. ben hiçbirinizin düşmanı değilim, yanlış anlamayın sadece eleştiriyorum. ama bi kişi sizinkinden farklı bi düşünce söylerse bu kadar fazla tepki vermeyin lütfen. diyeceksin ki adam "bu budur, şu şudur" demiş kestirip atmış. olabilir, kendi doğrularını söylemiş yani. illa cümlenin başına "bence" mi koyması lazım??

topic'in gidişatını bozduğum için tüm forum okuyucularından tek tek özür dilerim..
auroriel
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 3600

İletiTarih: Pts Ağu 14, 2006 1:00 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
hakan987 yazdı:

tamam kardeş, tamam. sen haklısın. biz bişey söylemeyelim. düşüncemizi ifade etmeyelim. bundan sonra kim ne derse ona katılalım.. yada sen dersen ona ok diyelim..

Murat kendi mesajında "bir şey söylemeyin" demediği halde, derdinin bu olmadığını açık açık ifade ettiği halde, "biz bir şey söylemeyelim" sonucuna gelmiş olmanız ilginçtir.. Düşüncenizi ifade etmeniz değil, edememeniz yüzünden bu tip mesajlar görülmektedir. Ki yukarıdaki paragrafa sadece ifade edememeniz de değil, ifade edileni anlamamanız gerçeğini de çok güzel ortaya sermişsiniz belirtmek isterim..

hakan987 yazdı:
bence sorun nerede biliyormusun; bu forumu bikaç kişinin sahiplenmesinde. ben hiçbirinizin düşmanı değilim, yanlış anlamayın sadece eleştiriyorum.

Bu forumu birkaç kişi sahiplenmiyor, geçmişten bugüne bu forumun nereden nereye geldiğini gören ve daha fazla bozulmasının bu foruma yakışmadığını düşünen birkaç kişi, daha da kötü bir hale gelmemesi için çabalıyor ve farkında olmadığınız gerçeği açık açık dile getiriyorum burada:

O birkaç kişi o kadar sık hüsrana uğruyor ki, tepkilerinin bu kadar hafif olmasına cidden şaşırıyorum..

Bu forumun sahiplenilmiş olduğunu düşünüyorsanız, yukarıda ifade ettiğim şey "sahiplenme" anlamına geliyorsa, o zaman haklısınız, öyle düşünün.. Senelerimizi verdiğimiz bir şeyi neden sahiplenmeyelim? Peki yeni gelen insanlardan ne istediğimizi sanıyorsunuz? Defolup gitmelerini mi?

Hayır! Onların da bu forumu sahiplenmelerini istiyoruz. Bu paylaşım platformunu hakettiği gibi kullanmalarını istiyoruz..

Kısacası, bizim birkaç laftan oluşan mesajlara karnımız tok arkadaşlar.. Böyle sığ mesajların ortalarda gezinmesi, bizim için , eskilerden gelen herkes için bu foruma yapılan bir haksızlıktır.. Sadece eski insanlara da değil, yeni ve XF konuşacak ortamı, insanı olmayan herkese haksızlıktır. Bu forum, bir avuç insanın birbirini bulmaktan mutlu olarak deliler gibi XF tartıştığı bir alan iken, böyle anlamsız, eksik, üzerinde düşünülmemiş mesajların atılmasını haketmiyor.. O insanlar adına utanıyorum ben..

Ve benim gibi düşünen ama bunların düşüncede kalmasına izin vermeyen arkadaşlarıma da tek laf söylemek içimden gelmiyor. Dediğim gibi, o kadar zamandır kendilerini tutuyorlar ki..

hakan987 yazdı:
illa cümlenin başına "bence" mi koyması lazım??

Bu tek kelimenin bile bir forum ortamındaki gücünü anlayamıyorsunuz belli , ama evet, insanların *kendilerini ifade etmek için* kullanacakları en önemli kelime *bence*'dir. Burada size Türkçe dersi vermek istemiyorum, ama Türkçe'mizin uygun şekilde kullanılmasının aslında ne kadar elzem bişi olduğunu biraz da olsa anlatabilsem kendimi mutlu sayacağım.. Çünkü aslında her şey bundan kaynaklanıyor bence, dilimizi kullanmaya muktedir değiliz, kısaltılmış kelimelerden fln bahsetmiyorum, bu dili *kendimizi ifade edebilmek için*doğru şekilde kullanmadığımızdan bahsediyorum..

Tepki verilmemesini isteyen herkese tekrar belirtirim, her koyun kendi bacağından asılır, herkes kendi mesajından sorumludur, alacağınız tepki vereceğiniz etkiden kaynaklanır.. Bu forum bir tartışma, fikir paylaşma platformu olarak hepsi *kendine ait düşüncesi olan* insanlardan oluşmaktadır. Bu düşünceleri doğru şekilde ifade etmek sizin elinizdedir, ancak o zaman doğru şekilde alınmış tepkilerle karşılaşırsınız..

Buradaki herşeyi size yapılmış bir haksızlık olarak düşünmeden önce, lütfen bu forumu dünden bugüne getiren insanların neden böyle yapmış olabileceklerini düşünmeye çalışın..

Ancak o zaman bizim gibi sahiplenebilirsiniz bu forumu.. Ve derdimizin küçücük bir komün olmak olmadığını anlarsınız umarım..

NOT: Bu başlıkta öneri ve şikayetler ele alınacak evet, ama gelip te "bu mod böle yaptı, mod'lar şöyle böyle" tarzında mesaj atarsanız uyarılmaksızın silinir.. Kuralları tekrar etmek gerekirse bu konular PM üzerinden halledilecektir.

En son auroriel tarafından Per Ağu 17, 2006 11:33 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 defa değiştirildi.
Başa dön
hakan987
Çaylak
Çaylak

İletiTarih: Pts Ağu 14, 2006 3:28 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
tamam sorun yok..
size ve emeğinize saygı duyuyorum. bu yüzden daha fazla uzatmaya gerek yok. yönetici kardeş çok ağır konuşmuş. ona cevap vermicem. vermediğim onun haklı olduğu anlamına gelmez ama eğer verirsem beni forumdan atmak zorunda kalır. bende bu forumdan atılmak istemiyorum..
başta söylediğim gibi emeğinize saygı duyuyo olmasaydım bunları yazıyo olmazdım. bu tip ortamların kurulması için çok fedakarlık yapılması gerektiğini biliyorum.

bundan sonra beni mimlermisiniz mimlemezmisiniz bilmem ama herzaman burada olacağım..

yarım yamalak türkçemle ancak bu kadar yazabildim, kusura bakmayın..
özge
Saha Ajanı
Saha Ajanı

İletiler: 363

İletiTarih: Pzr Ağu 27, 2006 10:49 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Alıntı:
"Bir özürle başlayayım yazıma,çünkü bu mesaja cevap verecek başka post yok sanırım ya da en iyisi konuyla alakalı bir post açmak.. her Mulder'sız bölümde güzelim bölümlerin yorumları yerine bu ''yersiz'' eleştirileri okumasak dünya ne güzel olurdu,değil mi?

Üstteki gibi bir mesajı yazmak nasıl bir cesarettir?Yoksa cehalet mi demeliydim?The X Files'ı izliyoruz değil mi?Yani konu yanlışlığı yaşamış gibi hissettim de mesajı okuduktan sonra.Ben kendime bencil derdim sürekli Scully'den bahsediyorum diye..Bencillik buymuş demek ki!7 senedir ne izliyordun pardon Mulder ile beraber?Eminim sadece Scully'nin olduğu sahnelerde kanalı değiştiriyorsundur.Çok daha iyi...''Skinner mkinner..'' gerçekten mükemmel bir tasvir olmuş.Karakterleri olmayan karakterler...tabi her biri için bilmem kaç tane bölüm yazılmış neden acaba?Immm,,Scully Mulder'ın dairesine gitsin diye Milagro yazılmıştır eminim ya da Mulder biraz Scully'den kurtulsun diye Tithonus vardır.

Bu kadar emek verilmiş bir diziyi izlerken daha fazla emek verilmesinden yanayım.Hem izlenmesi konusunda hem de izlerken düşünmek konusunda..Tabi karakteriniz el verirse..."

kesinlikle katılıyorum, hala da söylenenlerin şaşkınlığını atabilmiş değilim scully favori karakterim olduğu için hep ondan bahsedip mulder'a arasıra haksızlık yaptığımı düşünürdüm bende. sevdiğin bir karakter olur,onun hakkında düşüncelerini söylersin, düşüncelerine saygı duyulması beklersin. hoşlanmadığın bir karakter olur, onun hakkında da düşüncelerini söylersin ama doğru düzgün söylersen saygı beklemeye hakkın olur, haketmediği yerin dibine sokarak değil. hakketmediği diyorum çünkü eğer XF seviyorum diyebiliyorlarsa şunlara bi göz atmaları gerekiyor
"scully: ama mulder...dosyalar sırasında pek çok şey gördün.
mulder:işte sorun da, görmek yeterli değil,tutunacak birşeye ihtiyacım var. sağlam bir kanıta. bunu bana sen öğrettin"(2.sezon little green men)
"scully: artık neye inanacağımı bilmiyorum. mulder seni kurtarmanın bir yolunu bulmakta öylesine karalıydım, gördüklerimi inkar edebilirdim ama şimdi bilmiyorum...bilmiyorum...gerçeğin ne olduğunu bilmiyorum, kimi dinleyeceğimi bilmiyorum, kime güveneceğimi bilmiyorum.
mulder: scully, bir zamanlar ben bende senin gibiydim, kime güveneceğimi bilmiyordum. sonra başka bir yol seçtim,başka bir yaşam, başka bir kader, kız kardeşimi bulduğum. dünyam tanınmaz hala gelmişti, herşey başaşağı olmuştu. değişmeyen tek bir şey kalmıştı.
mulder: sen...benim arkadaşımdın. bana gerçeği söyledin. dünya parçalanırken bile, sen değişmezdin... mihenk taşımdın.(7.sezon the sixth extinction II -amor fati)
scully'nin mulder için ne kadar önemli olduğu ortada, mulder'ın da scully için. mulder'a önem verenlerin, mulder'ın mihenk taşına önem vermemesini ben tutarsızlık olarak görüyorum ve mulderın olmadığı sahnelerde gözlerini kapattıklarına inanıyorum. üstelik XF sadece mulder ile scully de değil skinner,CSM, krycek, lone gunmen, pusher Very Happy ve birçokları. sevmesine mulder'ı bende seviyorum ama XF onsuz bir hiç demek, çoook büyük bir haksızlık ve saygısızlık
Saha Ajanı
Saha Ajanı

İletiler: 385

İletiTarih: Pzr Ağu 27, 2006 1:39 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
benim bir önerim olacak bazı sitelerde sitelerine özgü tişörtler yaptırıolar çokta pahalı bir şey tutmuyor hepimizin ortak tutkusu x files ve sitemiz ikisinin karışımı olan güzel tişörtler yaptırabiliriz tabi bunun için gönüllü arkadaşlar gerek belki biraz zor olucak ama bence güzel olabilir bu yalnızca bir öneri yorumlarınızı bekliyorum Wink
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Forum Kuralları ve Kullanımı -YENİ GELENLER LÜTFEN OKUYUN!- Saatler GMT +3 zaman dilimine göredir
Sayfa: 1, 2, 3, 4  Sonraki »
1. sayfa (Toplam 4 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız