X-Files   Return to Index
Özel Mesajlar
Günaydın Gazetesinde DD Var..

Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Fox Mulder / David Duchovny
« Önceki konu :: Sonraki konu »  
Yazar Mesaj
auroriel
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 3600

İletiTarih: Sal Nis 19, 2005 10:03 pm    İleti konusu: Günaydın Gazetesinde DD Var.. Alıntıyla Cevap Gönder
From: Commala Come Come (rukish) 9/30/2004 12:12 pm
To: ALL

Ah ah şu Hose of D'dedki tipinden nefret ettikçe karşıma çıkıyo bu adam onu anladım..

http://www.sabah.com.tr/gny/gny112-20040930-200.html

jeremy denen 2 yaşında bi çocuk kendini ünlülerin kucağına aldırtıp fotoğraf çektirmiş paso.. DD için yazılana bir bakın aman da aman:

"Jeremy; Robin Williams'ın kucağında. X-Files yıldızı David Duchovny de kareye girmek için uğraşmış!"

dalga geçmişler die algıladım ben bunu da nese işte..

From: the Unseen, the Eternal... (trustno13) 9/30/2004 12:58 pm
To: Commala Come Come (rukish)

bu adamın tarzı bu. bundan 3-5 sene önce jennifer lopezi jennifer lopez yapan o aşmış dekolteli yeşil kıyafetle katıldığı golden globes'da jlo ile ortak sunuculuk yapmıştı david. ertesi gün dünyadaki tüm gazetelerde jennifer'ın o esnada çekilen fotosunun kuytu bir köşesinde david'in sadece burnu gözüküyordu. jay leno show'da şu aralar dünyada en çok resmi indirilen insan benim demişti o fotoyu gösterip. eheheh. nerden nereye, elin veledinin şamaroğlanı olmuş, jeremy keşke bill clintonun kucağına aldığı bebeğin yaptığı gibi, davidin de burnunu sıksaymış, inceden mesaj vermiş olurdu hem. ehehe

From: maybe there is hope (sedab) 9/30/2004 9:12 pm
To: Commala Come Come (rukish) (3 of 13)

canım benim ya dd
sabah onu görünce nasıl sevindim pek gazetelerde görünmüyor ya
onu sevmeyen ölsün..........
alay edenlere heyttttttt

From: Overkill (Vincent_Vega) Oct-1 11:34 pm
To: maybe there is hope (sedab)

DD'yi ilk defa böyle gördüm o ne öyle. Hiç olmamış sakallar..

From: Beatlefan in nowhereland (BeAtLe_FaN) Oct-2 12:08 am
To: Overkill (Vincent_Vega)

yapma yaa bence sakalli hali de hos, gerci sakalsiz hali tercihimdir ama, neyse sakalli sakalsiz farketmez aslinda benim icin, her haliyle kabulümdür:))

From: Overkill (Vincent_Vega) Oct-2 12:38 am
To: Beatlefan in nowhereland (BeAtLe_FaN)

Yok yani DD çuval giyse yakışır o ayrı konuda, sakalsız haliyle kıyaslandığında hoş olmamış..

From: spooky_gs Oct-2 1:12 pm
To: Commala Come Come (rukish)

arkadaslar bu jeremy denen veledi arastirdim DD ile cekilmis fotosu da burda
http://www.whoisthatwithjeremy.com/_wsn/page8.html

acaba ben mi yanlis anladim? sabah gazetesinde DD de kareye mi girmek istemis diye yaziyodu? foto da hic de oyle gozukmuyo da :)

(ben de hic begenmedim DD yi sakalli ne bileyim hep alistik tabii sakalsiz ama DD bu ne yapsa yakisir MULDER abimize :)

From: Beatlefan in nowhereland (BeAtLe_FaN) Oct-2 9:56 pm
To: spooky_gs

ben o resim olayinin detaylarini bilmiyorum ancak robin williams'la DD'yi birarada görmek hosuma gitti.
Robin Williams, çocuklugumdan beri en sevdigim aktörlerden biridir. DD'ye de hastayimdir malumunuz.
Sonuçta ikisi ayni filmdeyse eger, bu filmi sabirsizlikla bekliyorum.
DD bu haliyle kötü adami oynayabilir ama neyse:)
Olsun ben kötü adamlari severim! :)))

From: Overkill (Vincent_Vega) Oct-2 10:12 pm

Kötü adamlar filmde müthiş bir karizma sahibi olurlar ama filmin sonunda esas oğlan/kız tarafından şebeğe döndürürler. Ona dayanabilecekmisin. Örneğin adını hatırlamadığım bir filmde, DD kadar olmasada hayran olduğum Robert Downey jr. kötü adam kimliğiyle filmin sonunda iyi adam tarafından maymuna döndürülüyordu. Böyle birçok örnek var. Mesela aynı şekilde her ne kadar iyiler tarafında bruce willis'te olsa die hard'da jeremy irons'a olanlarda üzücüydü. Buradan yapımcılara sesleniyorum, kötü adamları seçerken tanınmamış oyuncuları kullanın..

From: Beatlefan in nowhereland (BeAtLe_FaN) Oct-3 12:38 am
To: Overkill (Vincent_Vega)

aklima gelen ilk örnek bu oldugu için anlatiyorum.
kizil ejder diye bir film vardi hatirlar misin?
neyse o filmde kötü adam ralph fiennes'ti ki ben bayilirim ona.
kötü adam filandi ama nedense filmde en sevdigim karakter oydu, ama filmde kendisi insan kesen sadist ruhlu,psikopat bir katildi..
hatta bende kötü adamlara karsi(ki özellikle kötü adami canlandiran sevdigim bir aktörse) sempati vardir. Kötü adam maymuna dönse farketmeeeez, gerekirse gergedana dönsün, ben yine sempati duyarim.
x-files'ta alex krycek'e asiri hayranligim da bundandir(ama DD'den sonra). Sunu kabul etmeli ki kötü adamlar karizmatik olurlar.
Bahsettigin filmi bilmesem de, benim de cok sevdigim bir aktör olan robert downey jr.'dan da iyi bir kötü adam olur bence.

From: _xxmerlinxx_ Oct-3 11:02 am

fiat panda reklamı var, kız disco ya girer arabası başkalarıyla gönül eğlendirir gider arabaya çantastıyla patlatır bir tane. arkasındada sırıtan alık bi tip vardır.. bu adam bi pepsi reklamı vardı. hani, hey genç öyle durmakla kazanamazsın aç bi pepsi, sloganıyla. heh işte o adama çok benziyor. belkide odur.

şimdi diceksiniz ki eee? ne alaka bilmiyorum ama adamın o alık gülümseyişteki hali bana DD yi anımsatıyor ve her görüşümde o reklamı bende ona sırıtıyorum. tamam belki benzemiyor ama anımsatıyor.

From: Beatlefan in nowhereland (BeAtLe_FaN) Oct-3 2:22 pm
To: _xxmerlinxx_

ben de dün gördüğüm bir köpek maması reklamındaki kadını aynı gillian anderson'a benzettim.
ya da artık iyice kafayı yedik biz.
zaten son zamanlarda benim için tüm erkekler DD'ye benziyor, kadınlar da GA'ya.
sonumu iyi görmüyorum:)

From: theafl Oct-28 8:57 pm

ya cidden aynı olay bendede var bide herkesi ya dd ile yada ga ile kıyaslıyorum :)
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder
keany
Çaylak
Çaylak

İletiler: 166

İletiTarih: Cum Oca 27, 2006 7:36 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
kendisi zaten mankenmiş oyunculuktan önce yakışıklılğı garanti zaten,saçları ve gözleri çok güzel
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Fox Mulder / David Duchovny Saatler GMT +3 zaman dilimine göredir
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız