X-Files   Return to Index
Özel Mesajlar
Müzikal Yıldızı

Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Fox Mulder / David Duchovny
« Önceki konu :: Sonraki konu »  
Yazar Mesaj
auroriel
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 3600

İletiTarih: Sal Nis 19, 2005 8:45 pm    İleti konusu: Müzikal Yıldızı Alıntıyla Cevap Gönder
From: TheMartyr 4/2/2003 10:30 am
To: ALL

Müzikal yıldızı Ajan Mulder[demişler :]]
http://www.beyazperde.com/haber.asp?id=3607
Bu adreste daha ayrıntılı bilgi var olayla ilgili.

From: Tuba The Ripper (xxtubaxx) 4/2/2003 1:32 pm
To: TheMartyr

o ne resim öyleee!?aaaaaa!!!

From: Commala Come Come (rukish) 4/2/2003 1:57 pm
To: Tuba The Ripper (xxtubaxx)

bana uyarrrr :PPPPPP

ya david'in iddialı filmlere soyunmasından iyidir bence..

nası ne resim ööle tuba... daha neler çekmişler bunnar bi bilsen.. dudağın uçuklar...:PPPP.. ilk araştırmalarımı yaparken baya dumur olmuştum da ben :PP.. şimdi batmıyo tabe.. eheheueee

From: incig 4/3/2003 9:36 am
To: Commala Come Come (rukish)

Bu resmi ilk gördüğüm günü hatırlıyorum hala. Diziden bir sahne sanmıştım. Tabii bu poz bizim 1.sezondaki ajanlara hiç uymuyordu. şaşkınlığımı anlatamam. Ne oluyor da, bu sahne gerçekleşiyor diye epey bir search yapmıştım. Sonunda sadece bir dergiye (Rolling Stones-Australia) verdikleri bir poz olduğunu anlayınca çok bozulmuştum. Neden bozulmuştun derseniz, sahnenin diziden olmadığına değil, sadece dizide verdikleri havadan tamamen farklı bir havada böylesine uçuk bir pozu neden verdiklerini anlamadığımdan.
AEğer bu pozu ilk kez görenler varsa, aynı dergiye verdikleri diğer pozlara da bir göz atsınlar derim ben. Bulmak zor olmas gerek.

From: black_witch 4/3/2003 1:45 pm
To: incig

aman aman ne de güzel poz verirmiş deyvit,müzikal iyi hoş da konuyla fotonun bi alakası var mı? yooo,saolsunlar bundan da mahrum kalmayalım diye koyuvermişler,afferin!

From: incig 4/5/2003 11:57 am
To: black_witch

Dün 17 yaşındaki kuzenimin aldığı HEY GIRL! dergisinin Nisan sayısında, sayfalar arasında zap yaparken, DD'nin hiç ummadığım bir resmini gördüm (şunu da açıklayayım: Bu dergi tabii ki yaşıma başıma uymuyor, ama eve giren her türlü yeni dergiye ne olursa olsun bir göz atma huyum vardır da.).

Hollwood yıldızları ve çocukları başlıklı bir haberdeydi. Diğer başka yıldızların çocuklarıyla çekilmiş resimleri arasında DD'nin de 3 yaşındaki kızı Madeleine ile çekilmiş bir resmi yer alıyordu. DD'nin gözlerinde matrix gözlüklerine benzer bir gözlük vardı, saçları rüzgardan arkaya doğru uçuşmuş ve böyle daha da genç gözükmüş. Kızının suratı ise palyaço gibi boyanmış. Kızını böyle boyatmak için sık sık lunaparka mı ne götürüyormuş. Resmin altında yazan da yaklaşık buydu.
ılgilenenler bakabilirler.

Aynı dergide Dawson's Creek dizisi yıldızlarını tanıtıcı bir sayfa da vardı. Buna göre, Pacey'yi oynayan Joshua Jackson'ın en çok istediği şey, XF'in bir bölümünde rol almakmış. Ona biraz geç kaldın oğlum demek geldi birden içimden.

From: black_witch 4/5/2003 1:58 pm

ya o foto çok karizmaydı be! bi buluşmada nigar ın süper arşivinden çıkmıştı o foto,biz de bu adamdan da ne güzel aile babası oluyomuş şeklinde konuşmuştuk,yalnız o resim taaaa ne zaman çekildi acaba?

From: Commala Come Come (rukish) 4/6/2003 11:09 am
To: black_witch

di miiii ???

ay ne tatlı bi baba yaaa :PPP

From: My Misery is a Mystery (margi13) 4/9/2003 6:28 pm

söz konusu fotoğrafın linkini bulamadım ama isteyen varsa e-mailini yazsın yollayabilirim.

bi de o resimlerde davidin yanında yürüyen eli/kendisi görünen yaşlı bi adam var. O da babası oluyo Amram Ducovny.
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Fox Mulder / David Duchovny Saatler GMT +3 zaman dilimine göredir
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız