X-Files   Return to Index
Özel Mesajlar
"Duchovny Wants 2nd 'X-Files' Film "

Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Fox Mulder / David Duchovny
« Önceki konu :: Sonraki konu »  
Yazar Mesaj
auroriel
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 3600

İletiTarih: Pts Nis 18, 2005 10:28 pm    İleti konusu: "Duchovny Wants 2nd 'X-Files' Film " Alıntıyla Cevap Gönder
From: xfiles_4ever 10/18/2002 3:10 pm
To: ALL

LOS ANGELES (AP) - Like most "X-Files" fans, David Duchovny is anxious to see that second movie made. "I think we're all kind of excited to go back and have a reunion, even though we haven't been apart for that long," Duchovny said.

Duchovny, who played an alien-chasing FBI agent, has been focusing on making movies since he left the series in the 2001 season. The series debuted on Fox in 1993 and quickly became a hit. The first film, "The X-Files," was a 1998 box-office success. No word yet on when the second feature film will get off the ground.

Duchovny's latest project is "Full Frontal," directed by Steven Soderbergh. He also has written his own movie — about a boy turning 13. He says he'd be the director and he may play the kid as a grown-up.

Duchovny says it's in the preliminary stages now but he hopes to shoot the film in New York next summer.

From: spooky (spooky_tr) 10/18/2002 11:11 pm
To: xfiles_4ever

hani çok sıkılmıştı hep aynı şeyleri yapmaktan, uzuuuuunnnnnn süre sete geri dönmek istemiyordu??tutuştu tabi şimdi..baktı çektiği filmler iş yapmıyor en sağlam iş yaptığı yere, x files a geri dönmek istiyor..

From: Federal Bureau of Imagination (PELIN77) 10/19/2002 9:37 am
To: spooky (spooky_tr)

Bericim DD'den bahsediyoruz.:Smile))

Böyle yapmazsa adam kendini boşlukta hissediyor..ıstemem yan cebime koy alışkanlık haline geldi onda..ben artık " x files 'le ilgili birşey yapmak istemiyorum" dediğinde burun kıvırıyorum Wink

From: "not one easily persuaded" (SSTARBUCKJR) 10/19/2002 11:28 pm
To: Federal Bureau of Imagination (PELIN77)

aynen katılıyorum pelin. geçen gün sinemada full frontal'ın fragmanını izledik arkadaşla. o çok beğendi konuyu. ben de asla gelmem dedim. ayıp ya!! daha ne diyim.

From: Federal Bureau of Imagination (PELIN77) 10/20/2002 1:26 pm
To: "not one easily persuaded" (SSTARBUCKJR)

ben Full Frontal'ı izledim ...Beklediğim kadar kötü değildi yani bahsettiğimiz sahne kesinlikle komik olsun (tabii bazıları komik bulabilir) ya da saçmalık olsun diye yapılmamış ..Konunun içine oturan aslında Hollywood ve kendi hayatı içine kıstırılmış insanların anlatıldığı bir hikayenin içine iyi oturmulştu ..Tabii film digital kamera ile çekilmiş..Benim hiç sevmediğim bir yöntem ,yine de Sodenberg etkisi taşıyor..

Hikaye olarak Playing By Heart'a çok benziyor ..Bir grup insanın bir partisde toplanmadan önce ayrı ayrı hikayelerini izliyoruz ama çok daha ağır ve yer yer sıkıcı /bunaltıcı noktaları var ..

Bu arada Brad Pitt ,50. dakikada 3 saniye ,David 70. dakikada 3 sahne /toplam 5 dakika olmak üzere görünüyorlar ..Haberiniz olsun...
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Fox Mulder / David Duchovny Saatler GMT +3 zaman dilimine göredir
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız