X-Files   Return to Index
Özel Mesajlar
Farscape (***spoiler***)
Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki »

Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Telemanyaklar
« Önceki konu :: Sonraki konu »  
Yazar Mesaj
elisa day
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 1239

İletiTarih: Sal Eyl 02, 2008 8:12 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Peacekeepers Wars spoilerı barındırır!!!

Alıntı:
Evet, sonunda Farscape'i bitirdik... Açıkçası film için beklentim çok yüksekti... Etraftan da çok güzel yorumlar okumuştum hep... Ama maalesef filmi hiç beğenmedim... Hiç dizinin tadı yoktu... Karakterlerdeki samimiyet de dizideki gibi değildi.... Espiriler çok klişeydi... Ki dizide hiç de öyle değildir... Her şey çok paldır küldür oldu... Bunu anlıyorum gerçi... En azından bir sezon daha devam etmesi gerekiyordu dizinin... Ama gene de senaryo da çok gereksiz şeyler vardı... Mesela bu Rygel'ın Aeryn'ın bebeğini taşıması olayı... Hem çok uzatılmış hem de bence çok gereksiz olmuş... Bunun dışında savaş sahneleri çok başarısızdı... Hadi onu para yüzünden die geçiştiriyorum... Bir de karakter değişiklikleri... Özellikle Sikozu... Hatun tanınmayacak bir imaj değişimi yaşamış ama en ufak bir açıklama yok... Ya da var da ben mi kaçırdım anlamadım... Sonra Jool... John'un üzerine atıldı falan, öptü, bir cilve işve... Bu hatun bööle değildi ayrıca en son Dargo'yla aralarında bir şeyler vardı yamulmuyorsam... Sonra Scarralılar eskiden bir türlü öldürülmüyorlardı burda patır patır öldüler nasıl oldu anlayamadım... Dargo'nun ölümüne de çok uyuz oldum... Ne gerek vardı onu harcamalarına anlamıyorum... Onun Jothee ölse daha iyi olurdu bence.... Noranti'yi zaten farklı bir hatun oynadığı için nerdeyse hiç göremedik... Bilemiyorum ya üzüldüm açıkçası...

http://ruyasam.blogspot.com/
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder
desertfo6
Saha Ajanı
Saha Ajanı

İletiler: 336

İletiTarih: Çar Eyl 03, 2008 5:41 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
elisa day yazdı:
Peacekeepers Wars spoilerı barındırır!!!

Alıntı:
Evet, sonunda Farscape'i bitirdik... Açıkçası film için beklentim çok yüksekti... Etraftan da çok güzel yorumlar okumuştum hep... Ama maalesef filmi hiç beğenmedim... Hiç dizinin tadı yoktu... Karakterlerdeki samimiyet de dizideki gibi değildi.... Espiriler çok klişeydi... Ki dizide hiç de öyle değildir... Her şey çok paldır küldür oldu... Bunu anlıyorum gerçi... En azından bir sezon daha devam etmesi gerekiyordu dizinin... Ama gene de senaryo da çok gereksiz şeyler vardı... Mesela bu Rygel'ın Aeryn'ın bebeğini taşıması olayı... Hem çok uzatılmış hem de bence çok gereksiz olmuş... Bunun dışında savaş sahneleri çok başarısızdı... Hadi onu para yüzünden die geçiştiriyorum... Bir de karakter değişiklikleri... Özellikle Sikozu... Hatun tanınmayacak bir imaj değişimi yaşamış ama en ufak bir açıklama yok... Ya da var da ben mi kaçırdım anlamadım... Sonra Jool... John'un üzerine atıldı falan, öptü, bir cilve işve... Bu hatun bööle değildi ayrıca en son Dargo'yla aralarında bir şeyler vardı yamulmuyorsam... Sonra Scarralılar eskiden bir türlü öldürülmüyorlardı burda patır patır öldüler nasıl oldu anlayamadım... Dargo'nun ölümüne de çok uyuz oldum... Ne gerek vardı onu harcamalarına anlamıyorum... Onun Jothee ölse daha iyi olurdu bence.... Noranti'yi zaten farklı bir hatun oynadığı için nerdeyse hiç göremedik... Bilemiyorum ya üzüldüm açıkçası...

Alıntı:
Bence sen dizi bittigi icin uzulmussun elisa Smile Sikayetlerini anliyorum. Peacekeeper Wars kusursuz degildir kabul. Bircok seyi hikayeyi gelismeyi 3.5 saate sigdirdiklarindan biraz alelacele olmustur evet. Ama en azindan tum Farscape serisini en azindan eli yuzu duzgun guzel bir sekilde bitirmislerdir. Degindigin noktalara gelince :

Mesela bu Rygel'ın Aeryn'ın bebeğini taşıması olayı : buna ucuz mizah cabasi diyebilirsin (ki biraz da oyledir) ama bence bu biraz da John ve Aeyrn'in 4. sezon sonunda baslarina gelenlerin-kristalize olmalari-bir devami , olumsuz bir sonucu olarak islenmis. Film boyunca baslarina gelen binbir turlu belaya ilave ek bir sorun gibi ve bu sorunun ta 4. sezon finaline dek uzanan bir unsurmus gibi dusun...(yoksa "Bad Timing'deki kristalize olma hikayesi tamamen anlamsiz kacardi....sonraya uzanan etkileri olmasi gerekiyordu bunun)

Savas sahnelerinin basarisiz olduguna katilmiyorum. Peacekeeper Wars butcesi 32 milyon dolardi (ki bu epey bir para ustelik de Avustralya'da cekim yaptiklarini dusunursek) Ayrica Eidolon sehrindeki gogus goguse carpisma ve sonrasini gorsel olarak cok basarili bulmusumdur ben. Bircok bilimkurgu yapiminda savas kavga steril olarak gosterilir. Burda bu yoktu mesela kan vahset beklenmedik anda beklenmedik karakterlerin olumu hepsi gayet iyi islenmisti bence...

Sikiozu'nun gardrop/sac stili degisikligine de fazla kafayi takmadim acikcasi. Boyle degisik olmus. Bu degisiklikleri savas gibi karanlik bir atmosfere veya Scorpy ile iliskisine veya Scarranlar icin calismasina yorabilirsin. Karakter sonucta ayniydi. Guvenilmez , kendini begenmis Sikozu...(Scorpy'de ayrilmasina bozulduysan bilmiyorum tabii Smile ama ihaneti bagislayan tip de deil Scorpy)

Jool zaten onemsiz bir karaktere donusmustu. Jothee desen "sen buyumussun" deyip gecistirdiler...

Scarranlarin kolay oldurulmesi filmde aciklandi : Moya okyanusun dibindeyken Aeyrn "silahlarin guc unitelerini cikartip kendi sok bombalarimizi yapmaliyiz" gibilerinden bir sey diyor. Bu sekilde Scarranlari mihladiklari sonucunu cikarabiliriz. Zaten Crichton bile yakin mesafeden ancak pulse tabancasini Scarranlarin kulagina veya koltuk altina dayayip atesleyerek onlarin hakkindan gelebildi...Sonucta Scarranlari oldurmek icin uzun teoriksek fizik aciklamalarina dayali bir "technobabble" (tekno zirva) veya sihirli bir McGuffin/Deux ex Machina araci bulmadiklarina seviniyorum. Basit bir iki cozum bulup gecistirdiler. Farscape sonucta karakter melodrama/trajedi/macerasi ve fantastik gorsel solendir , kaptan kirk'un teoriksel fizik dersi degil...

Dargo'nun olumu kesinlikle gerekliydi. Farscape ruhu bu...Hicbir olumlu sonuc , basari bir bedel veya zayiyat olmadan gelmez ! Bunun final oldugu dusunulurse ana karakterlerden birinin en esasli fedakarligi yapmasi gerekiyordu ve en iyi aday da Dargo idi bu acidan .Dargo'nun hikayesi sonlanmisti artik , karisinin intikamini almis , temize cikmis , Jothee ile barismis , Chiana ile mutlu olmus. Farscape her acidan finallerini aci/tatli yapar hep unutma. (her sezon finalinde boyle olmustur bu) Senaristler John ve Aeyrn'a hakettikleri mutlu sonu verdiklerine gore de (ki vermeselerdi seyirci artik isyan ederdi saniyorum) bunu dengeleyecek bir trajedi unsurunu en iyi Dargo'nun olumu saglayabilirdi...Karaktere karsi kisisel bir garezim oldugundan degil yanlis anlama ama her zaman vefakar bir dost olan Dargo'nun dostlari icin kendin fedasi bence finalde melodrama/trajedi acisindan en parlak noktalardan biriydi...

Noranti'yi oynayan oyuncu ayniydi Peacekeeper Wars'ta : Melissa Jaffer. Cekimler sirasinda mide sorunlari basgosterdiginden onun bulundugu sahneler kismen daha az tutulmus filmde (Farscape Companion kitabinda okumustum bunu)

Gelelim eksilere : Maalesef film dedigin gibi cok fazla acik kalan hikaye unsurunu cok kisa zamanda kapatmaya calisiyor ve bu yuzden de cok alelacele olmus hissi veriyor ki oyle bazi yerlerde...Aslinda 10-12 bolume yayilacak bir hikaye orgusu 3.5 saate indirgenmis ve bir sezonluk hikaye turu ozet verilip kapatilmis gibi....Ne yazik ki sure meselesi yuzunden sikayet edemiyorsun. Gene de 4. sezonun insanin icine sinmeyen finali dusunulunce "buna da sukur" diyor ve kapatiyorum....
[/quote]

Farscape cizgi romanlarinin Kasim ayinda cikmaya baslayacaklarini soylemismiydim bu arada, webisodelarin bir devami olcakmis bir anlamda....
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder MSNM
elisa day
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiTarih: Çar Eyl 03, 2008 1:35 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Alıntı:
Scarralıların olayını açıkladığın iyi oldu , teşekkür ederim.. O kısmı kaçırmışım o hareketin içinde... Tekrar izlemek lazım bazı şeyleri anlamak için... Ama Rygel olayında sana katılamıyorum... Yani şu şekilde tabi ki kristalize olmalarının bir devamı olmalıydı ama bence bu çekilde olmamalıydı... Bu kadar yetenekli bir kadrodan daha orjinal bir şey çıkardı bence... Tabi bu benim fikrim sadece... Smile

Farscape Kaptan Kirk'ün teoriksel fizik dersi olmayabilir elbet ama yeri geldiğinde düzgünce açıklamasını da yapan bir dizidir... Wormhole olayını gayet güzel anlattılar her zaman...

Dargo konusunda da katılmıyorum... Ama tabi bu benim görüşüm... Çünkü bence artık bu tarz senaryoları kırma vakti geldi... Yani illa dramatik bir etki için ana kadrodan birinin ölmesi bana fazla planlı geliyor... Onun yerine Jothee ölse hem çok daha etkileyeci, daha beklenmedik hatta daha trajik olurdu...

Sikozunun olayına da senin gözünle bakamıyorum... Öyle bakabilmem için sadece kıyafetinin değişmesi gerekirdi... Ama hatunun direk makyajı falan değişmiş ki bu onların orjinal fiziksel yapısı olmuyor mu? Yani daha önce kendi ırklarını da gördük... Sanki bambaşka bir ırktan gibi görünüyordu... Ve bence bu açıklamayı gerektiren bir şey... En azından bu durumu Sikozunun genetik olarak değiştiğine ya da evrimleştiğine bağlayabilirlerdi...

Noranti konusunda yanlış bilgi almışız..Smile Buarada dikkat ettin mi bilmiyorum onun da makyajı çok farklıydı... Sesler de değişikti ama o ses teknisyeninin değişmesiyle ilgiliymiş galiba...

Grayza'nın hamileliği ile de ufak da olsa bi açıklama isterdim... Buarada Grayza'yı oynayan hatun gerçekten de hamile miydi? Smile

Tüm bunların dışında tabi ki ben de 4. sezonun sonundaki gibi bırakmadıklarına şükür ediyorum. Ama aynı zamanda dizi devam etseydi çok güzel bir sezon çıkacağı için de çok üzülüyorum...

Başa dön
desertfo6
Saha Ajanı
Saha Ajanı

İletiTarih: Çar Eyl 03, 2008 5:57 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
elisa day yazdı:
Alıntı:
Scarralıların olayını açıkladığın iyi oldu , teşekkür ederim.. O kısmı kaçırmışım o hareketin içinde... Tekrar izlemek lazım bazı şeyleri anlamak için... Ama Rygel olayında sana katılamıyorum... Yani şu şekilde tabi ki kristalize olmalarının bir devamı olmalıydı ama bence bu çekilde olmamalıydı... Bu kadar yetenekli bir kadrodan daha orjinal bir şey çıkardı bence... Tabi bu benim fikrim sadece... Smile

Farscape Kaptan Kirk'ün teoriksel fizik dersi olmayabilir elbet ama yeri geldiğinde düzgünce açıklamasını da yapan bir dizidir... Wormhole olayını gayet güzel anlattılar her zaman...

Dargo konusunda da katılmıyorum... Ama tabi bu benim görüşüm... Çünkü bence artık bu tarz senaryoları kırma vakti geldi... Yani illa dramatik bir etki için ana kadrodan birinin ölmesi bana fazla planlı geliyor... Onun yerine Jothee ölse hem çok daha etkileyeci, daha beklenmedik hatta daha trajik olurdu...

Sikozunun olayına da senin gözünle bakamıyorum... Öyle bakabilmem için sadece kıyafetinin değişmesi gerekirdi... Ama hatunun direk makyajı falan değişmiş ki bu onların orjinal fiziksel yapısı olmuyor mu? Yani daha önce kendi ırklarını da gördük... Sanki bambaşka bir ırktan gibi görünüyordu... Ve bence bu açıklamayı gerektiren bir şey... En azından bu durumu Sikozunun genetik olarak değiştiğine ya da evrimleştiğine bağlayabilirlerdi...

Noranti konusunda yanlış bilgi almışız..Smile Buarada dikkat ettin mi bilmiyorum onun da makyajı çok farklıydı... Sesler de değişikti ama o ses teknisyeninin değişmesiyle ilgiliymiş galiba...

Grayza'nın hamileliği ile de ufak da olsa bi açıklama isterdim... Buarada Grayza'yı oynayan hatun gerçekten de hamile miydi? Smile

Tüm bunların dışında tabi ki ben de 4. sezonun sonundaki gibi bırakmadıklarına şükür ediyorum. Ama aynı zamanda dizi devam etseydi çok güzel bir sezon çıkacağı için de çok üzülüyorum...

[quote=Can]
Alıntı:
Makyajlar buyuk olcude degisik onu kabul ediyorum (savas bakani Akhna rolundeki Francesca Buller-ki Ben Browder'in esi olur kendi-cok degisikti mesela) ama dedigim gibi bu konuda cok da rahatsiz olmadim ben. Oyuncularin hepsi ayniydi (Jothee disinda ama dedigim gibi "buyumussun" deyip gecti o. ) Zaten baska dizilerde o kadar cok casting degisikligi tutarsizligi gorduk ki su ana dek bir iki casting degisikligi makyaj farki ne ki. Sonucta dizi bittikten 18 ay sonra cekilen bir final bu. Oyuncularin ve teknik ekibin %90'inin final icin geri gelip toplanmasi buyuk basari bence. (mesela Babylon 5 bundan cok cekmistir casting de hep degisiklik olur o dizide ama yondan o degisikler senaryoda mukemmelen aciklanmistir hep) Evet ses teknisyeni farkliydi mesela o yuzden Pilot'u seslendiren Lani Tapu'nun sesi degisikti) ama bunlar ufak tefek meseleler

Dargo konusunda karsit goruslerdeyiz korkarim. Herkese mutlu son veremezlerdi...O zaman drama unsuru ucar gider. Jothee kim ne ki onun olumu izleyici de Dargo'nun fedakarligi gibi bir duygu seli yasatmazdi. (Jothee seyircinin antipatisini d toplamisti 3. sezon zaten) Dahasi Dargo'nun hikaye arci kapanmisti artik. Finalde Jothee'yi oldurup onu gene huzursuz etmenin ne geregi var. Yazarlar izleyiciye boyle kilit bir karakerin olumunu gosterek "bakin bir devir kapandi , mucizevi bir sekilde dirilmeyecek de , Dargo oldu ve Moya kacaklari hikayesi noktalandi" demek istiyorlar. Kimse guvende deil Farscape evreninde ki bence bu mesaj cok iyi oturtulmus (Dargo'nun olmadigi bir Farscape/Moya kacaklari hikayesi olamaz zaten benim gozumde. Farscape bundan sonra degisik bir formatta devam edebilr)

Rygel isi de evet ucuz mizah ama daha iyi bir sey dusunememislerdir deyip kapatiyorum. Sonucta acik uclu o kadar hikaye var usturuplu bir sekilde cogunun sonunu baglamislar ona mi takicam ? Smile

Evet Rebeca Riggs yani Amiral Grayza gercekten hamileydi ama o halini bile filme senaristler cok guzel yedirmisler bence...(Wormhole silahinin ihtisamini gordugunde sis karnini oksayip kararini aciklamasi

Ama ote yandan evet katiliyorum. Eger bir 5. sezon olsaydi cok daha manyak bir sey olacagi kesindi.
[/quote]
Başa dön
elisa day
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiTarih: Çar Eyl 03, 2008 6:16 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Alıntı:
Dargo konusunda hala katılmıyorum... Çünkü bu mutlaka ana kadrodan biri ölsün drama olsun olayını sevmiyorum ben... jothee ölseydi ayrıca Dargo'nun oğlu olduğu için ve araları kötü olduğunda kendini feda etmesi son derece dokunaklı olurdu bence... Zaten Dargo ve Chiana Rygel'ın gezegenine gittiklerinde de dizinin artık sonlandığı mesajını vermiş olacaklardı bence... Ben mesela çok isterdim bir Rygel'ın gezegenine Hükümdar olarak döndüğü sahneleri görmeyi... Nasip değilmiş ama....

Makyaj değişliklerine gelince hepsi çok güzel bir şekilde açıklanabilirdi ama Jothee dışında hiçbir açıklama yapmamış olmaları hoş değil bence... Yani Grayza karar verirken karnını okşadı, çocuğunu düşündü diye bence senaryoya güzel yedirilmiş sayılmaz o durum... Ben böyle şeylere değer veren bir izleyiciyim şahsen... Bunları cevapsız bırakmalarını hoş karşılamıyorum... Ama gene de ve gene de dediğin gibi o kadar zaman sonra toplanıp da nerdeyse full kadro bu filmi çekmeleri çok güzel bir durum...

Bir de Akhna ile Staleek'in makyajları biraz farklı da olsa gene de orjinal yapılarına aykırı değildi Sikozununki gibi... Yani onları görmezden gelebiliyorum mesela...

Başa dön
desertfo6
Saha Ajanı
Saha Ajanı

İletiTarih: Çar Eyl 03, 2008 7:17 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
elisa day yazdı:
Alıntı:
Dargo konusunda hala katılmıyorum... Çünkü bu mutlaka ana kadrodan biri ölsün drama olsun olayını sevmiyorum ben... jothee ölseydi ayrıca Dargo'nun oğlu olduğu için ve araları kötü olduğunda kendini feda etmesi son derece dokunaklı olurdu bence... Zaten Dargo ve Chiana Rygel'ın gezegenine gittiklerinde de dizinin artık sonlandığı mesajını vermiş olacaklardı bence... Ben mesela çok isterdim bir Rygel'ın gezegenine Hükümdar olarak döndüğü sahneleri görmeyi... Nasip değilmiş ama....

Makyaj değişliklerine gelince hepsi çok güzel bir şekilde açıklanabilirdi ama Jothee dışında hiçbir açıklama yapmamış olmaları hoş değil bence... Yani Grayza karar verirken karnını okşadı, çocuğunu düşündü diye bence senaryoya güzel yedirilmiş sayılmaz o durum... Ben böyle şeylere değer veren bir izleyiciyim şahsen... Bunları cevapsız bırakmalarını hoş karşılamıyorum... Ama gene de ve gene de dediğin gibi o kadar zaman sonra toplanıp da nerdeyse full kadro bu filmi çekmeleri çok güzel bir durum...

Bir de Akhna ile Staleek'in makyajları biraz farklı da olsa gene de orjinal yapılarına aykırı değildi Sikozununki gibi... Yani onları görmezden gelebiliyorum mesela...

Alıntı:
Dedigim gibi herkese mutlu son olurdu o zaman. Peri masali degil sonucta bu yapim. Herkesin her herseyin sonuclari oldugu bir dizi. "Herkes bir cift oldu ve sonsuza dek mutlu yasadilar" demeye gelir bu is o zaman. Dargo hikayesi kapanan bir karakter ve olumu bunu simgeliyor ve dizinin bitimini de...Ote yandan Jothee seyircinin gozunde kim veya ne ki ? Zaten benzer bir misafir konuk oyuncu Luxanli Cavus benzer bir sekilde oldu seyircinin gozunde zaten farkli bir oyuncu tarafindan canlandirilan bir diger ikincil karakterin olumu ne ifade eder ki ?

Ama evet Rygel'in gezegeni ve hukumdarliga donusunu izlemek guzel olurdu katiliyorum, Aslinda bu konuda senaryo yazilmis ama uygulayamamislar...Kisitli zaman meselesi sonucta baglamalari gerekn tonla acik uc var , her konuya aciklama getiremiyorlar veya senaryoya dahil edemiyorlar...

Neyse bu konuda anlasamayacagiz sanirim. Peacekeeper Wars'i yere goge cikarmiyorum ciddi eksileri hatalari var suphesiz ama kayda deger ve esasli bir final yaptiklarini da soyleyebilirim sahsen. Senaristlerden tut oyunculara dek herkesin bu isi bitirmek icin epey bir efor sarf etmisler
[/quote]
Başa dön
elisa day
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiTarih: Çar Eyl 03, 2008 7:36 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Alıntı:
Ya ben de bu hatalara çok sevdiğimden takıyorum kafayı zaten... Dargo konusu kişisel bir tercih tabi... Ben her şey kalıbına göre olsun görüşüne ve illa gerçekçi olsun die yapılan kötü sonlara karşıyımdır her zaman... Yani iyi de bitebilirdi... Bir şey iyi bitiyor diye illa peri masalı olmaz... Sonuçta dizide iyi kötü bir çok şey oldu... Ben bağlandığım karakterlerin iyi sonu hakettiklerini düşünürüm... Bu okuduğum kitaplarda da böyledir... Yani mesela konu gereği ya da senaryo gereği bazen bir karakterin öleceğini kabul ediyorsun ya da bir çok şey bunu gerektiriyor... Ama mesela burda öyle değildi... Ölmese de çok güzel bir son olurdu bence... Yani ben bu olayı birinin ölmesi lazım, e o zaman kimi öldürelim? Evet, evet Dargo olsun hikayesi de bitti zaten olarak görüyorum ve bu bana hiç samimi gelmiyor... Bilmiyorum derdimi anlatabildim mi? Smile

Bir de tabi çok daha güzel olabileceğini düşününce bu son tatmin etmiyo beni... Daha önce de dediğim gibi evet finali iyi toparlamışlar ama dizide izlediğim bölümlerdeki zevki alamadım ben maalesef...

Başa dön
desertfo6
Saha Ajanı
Saha Ajanı

İletiTarih: Cmt May 16, 2009 6:39 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Bu başlıkta fazla hareket yok hiç izleyen yok mu bu diziyi ?
Başa dön
auroriel
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 3600

İletiTarih: Cmt May 16, 2009 11:46 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Ben yeniden başladım ama ilk sezonun son 3-4 bölümüne kadar bayılcaktım nerdeyse. Scorpi geldi değişti herşey sanki Razz
Başa dön
DarkSpooky
Çaylak
Çaylak

İletiler: 139

İletiTarih: Per Eyl 03, 2009 11:17 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Konuyla ilgisi yok ama şu imzandaki resim hangi dizinin ya da o adam?
desertfo6
Saha Ajanı
Saha Ajanı

İletiTarih: Cum Eyl 04, 2009 12:38 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Ha o mu ....Babylon 5 dizisinin ana karakteri Kaptan John Sheridan.......canlandıran oyuncu da Bruce Boxleitner
Başa dön
DarkSpooky
Çaylak
Çaylak

İletiler: 139

İletiTarih: Per Eyl 10, 2009 2:15 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Hayır seninkini dememiştim Very Happy Şu the son also rises yazısı olan halen ne demek istediğini anlamadım da...
elisa day
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiTarih: Per Eyl 10, 2009 3:51 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Battlestar Galactica - Lee Adama (apollo).. Smile

Başa dön
auroriel
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 3600

İletiTarih: Cum Eyl 11, 2009 10:48 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Lee Adama : the son.. oğul, evlat, felan filan ne derseniz artık.

BSG ile alakalı, diziyi izlemeden anlaşılmaz.
Başa dön
2shy
Muhbir
Muhbir

İletiler: 1530

İletiTarih: Pzr Ağu 15, 2010 9:22 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
2.sezonunu izliyorum şu an,Rygel ne kadar uyuz bir karakter öyle! Laughing İlk sezon sonlarına göre biraz durgun gibiydi ama Aeryn ve Moya(daha doğrusu pilot) merkezli bölüm güzeldi Razz

Alıntı:
Gerçi ilk sezon bölümlerinin birinde --Chrichton'ın dünyaya gittiğini sandığı bölüm--bunu öldürüp,otopsi yapmaya başladıklarında üzülmüştüm o kadar sinir olmama rağmen.

"I'm having trouble coming to terms with the fact that Fox Mulder is a fictional character"
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder E-Posta gönder
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Telemanyaklar Saatler GMT +3 zaman dilimine göredir
Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki »
8. sayfa (Toplam 9 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız