X-Files   Return to Index
Özel Mesajlar
DD'siz X Mi?!!!

Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Fox Mulder / David Duchovny
« Önceki konu :: Sonraki konu »  
Yazar Mesaj
auroriel
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 3600

İletiTarih: Pts Nis 18, 2005 9:07 pm    İleti konusu: DD'siz X Mi?!!! Alıntıyla Cevap Gönder
From: i want you love me David Duchovny (deadly120) 9/22/2001 11:46 pm
To: ALL

isviçre den biriyle konuşuyordum.X ten konuyu açınca o da burda dizinin çıktığını ama artık eskisi kadar tutulmadığını söyledi.nedeni başlıktan da anlayacağınız gibi DD nin olmayışı...
arkadaşlar bu durum beni sinir etti ya...DD gitmemeli.

bye

From: -What Didnt Kill Him Made Him Stranger- (TRARAGORN) 9/23/2001 3:44 pm
To: i want you love me David Duchovny (deadly120)

kardeş geçmiş olsun yeni mi ogrendin ?

Dikkat!Aşağıdaki yazizde yayinlanmamış ileriki sezonlardan bilgi icermektedir.ısterseniz okumayin.Sonra soylemedi demeyin!ééé

SPOILER
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
mulder 8. basindan ortasina kadar yok.ondan sonra var.ama 9. sezondan sonra hiç yok.Tam manasiyla yok.ANlasmasi bitmiş ve yenisini yapmamış.Geçmiş olsun.Hayallerini yıktıysam uzgunum.
*
*
*
*
*

*
*
*
**
*

From: ratboy___ 9/23/2001 6:14 pm

:) DD'siz X'i ne zaman izleyeceksin sen onu düşün bence gerisi gelir...
Belki Torunlarınla izlersin:)

From: CyBeR_BiTcH~a.k.a ~FiReBiRd (ful_pri) 9/23/2001 11:42 pm
To: -What Didnt Kill Him Made Him Stranger- (TRARAGORN)

hey allahım güzelim zaten x in 9.sezon ba$lıyo sen nerde kaldın???8i bitireli çok oldu orda DD nin olmadıını köpeğim bile biliyo..

From: the Unseen, the Eternal... (trustno13) 9/24/2001 1:00 am

Arkadaşlar,toplanın. Yaklaşın yaklaşın...şu uzaktaki adamı görüyormusunuz? Evet arkası dönük olan,batan güneşe doğru yürüyen "yalnız kovboy"u?...O asla geri dönmeyecek. Maalesef. Dönüşü olmayan yolda adım adım ilerliyor. O,uzaklaştıkça onun ait olduğu yer de gittikçe kötüleşiyor. Evet,çok acı biliyorum. Ama her iyi şeyin bir sonu vardır. Gerçekler acıtır. Efendim? Evet o David. Hı hı Duchovny olanı,hani Mulder'dı bi zamanlar. Gitti. Bye bye...

Murat

From: CyBeR_BiTcH~a.k.a ~FiReBiRd (ful_pri) 9/24/2001 6:35 pm
To: the Unseen, the Eternal... (trustno13)

wah wahhh daha okul ba$lamadan yemi$ kafayı birileri:))bu ne felsefeydi ya ay ağlıycam $imdi!ama o kowboy yürümüyodu sanki?atını sürmüyomuydu ya??heuheueee!!!benim okul ba$lıyalı çok oldu $ekil 1A ben çoktan kafayı yedim!!!

From: satanscully 9/24/2001 9:09 pm

WALLA GA SIZ NE YAPARDIM BıLEMEM....HOHOHO

From: i want you love me David Duchovny (deadly120) 9/24/2001 9:34 pm
To: ratboy___

haklısın iyi moral oldu.teşekkürler....

From: i want you love me David Duchovny (deadly120) 9/24/2001 9:39 pm

evet çoktandır biliyordum DD nin olmayışını.sadece alışmak istemiyorum...

From: agharta_1 9/24/2001 10:49 pm

evet maalesef anladımki oluyormus muldersız x.. bugun within i isledim ve neredeyse aglayacaktım.. osellikle o musik yokmuydu... ya bilen varsa o musigi lutfen bana kimin oldugunu soolesin (lorenna mckennit diolar doorumu bilmek istiom) yane bu kadar gusel uyar musiklen olaylar.. spoiler olmasın die ayrıntılara giremiyecem ama scully mulderın evindeyken resmen yaslar bosaldı gosumdenn.. ama goslerim mulder ı aradı umitsizce her sahnede -scully gibi.. ve bende scully gibi bulamadım mulder ı..(eveeeet hayatımın en edebi metnini yazmıs bulunuom alkıslayın arkadaslarr)

From: spooky (spooky_tr) 9/24/2001 11:11 pm
To: agharta_1

he he heeee Mulder gitti şimdi gösteri sırası Doggett'ta!!!yürü be koçum Doggett kim tutar seni!!!he he heeee

From: ratboy___ 9/24/2001 11:15 pm

şak şak şak şakkkk:))

Yaa sırf X için Dijitürkmü alsam ne...

From: i want you love me David Duchovny (deadly120) 9/25/2001 12:40 am

çok haklısın...

From: incig 9/25/2001 11:33 am

O insani hipnotize eden büyüleyici müzik de, XF'in unutulmaz jenerik müzigini ve bölüm müziklerini yazan MARK SNOW'a ait. "Scully's Theme". CC; 8.sezon baslarken ondan Scully'nin Mulder'ın arkasindan hissettigi hüznü anlatan ve tüm sezon boyunca duygusal anlarda kullanilacak özel bir tema yazmasini istemis.
Mark Snowun kullandigi kadin vokalinin kim oldugunu simdi hatirlamiyorum, ama L.McKennitt falan degil. Geçen yil ABD'de 8.sezon basladiginda bu müzik çok konusuldu. Hiç kimse M.Snow'dan böyle bir parça çikacagini ummuyordu.
Ben de netten bir yerlerden bu parçayi indirdim. Su anda bilgisayarimda mevcut. Silmeye kiyamiyorum. Tüm parçanin sadece 1 dakika 31 saniye uzunlugunda olmasi gercekten yazik. Daha uzun dinlemek istiyor insan, degil mi? Eger M.Snow bir özel sountrack albüm çikarirsa bu parçayi da koysun isterim dogrusu.

PRO7'de dizinin Almanca olmasi ne yazik yahu. Keske Ing.yi seçme fonksiyonu olsaydı...Ben PRO7'de 8.sezonu yakalayabilmek için geçen hafta Digitürk baglattim da, artik gönül rahatligiyla izleyebiliyorum.. Ama keske Ing.olsaydi...

From: -What Didnt Kill Him Made Him Stranger- (TRARAGORN) 9/25/2001 5:46 pm
To: CyBeR_BiTcH~a.k.a ~FiReBiRd (ful_pri)

biz de biliyoruz oyle oldugunu cook onceden de biliyorduk sadece soruyu soran arkadas "Yeni Ogrenmis" belki 8 ve 9 hakkinda hicbirsey bilmiyordur veya az biliyordur.O yuzden spoiler demeyi tercih ettim teessüf ederim....

:(

From: minemelis 9/25/2001 5:59 pm

Within ın gosterıldıgı yerlerde herkes doggetta sınır olmustu..bnede neden oldugunu anlamamıstım.eskıden termınatoru oynamıs bı adamdan ne kotuluk gelırkı dıye dalgamı da gecmıstım.
ama sımdı seyredınce harbı sınır oldum yaw
neyse artık ona da alısıcaz..

ama sımdı dogruyu soylemek gerekırse mulderı da aramadım.bırazcık gozukmesın dızıde de rahatlayalım yaw..
berıde zaten gaza geldı burda dogget dogget dıye rıtm tutuyor:))

From: i want you love me David Duchovny (deadly120) 9/25/2001 7:21 pm

teşekkürler düşüncen için ama ben de biliyorum olmadığını.başlıkta da DD olmadan X olamaz demek istemiştim...
bye

From: CyBeR_BiTcH~a.k.a ~FiReBiRd (ful_pri) 9/25/2001 10:35 pm

ay ay canım taam teessüf falan etme mucxx sana;)))

From: Commala Come Come (rukish) 9/26/2001 11:20 pm
To: minemelis

Arkadaşlar...Öncelikle tekrar selam, dört gündür yengemdeydim. Hepinisi çok özlemişim beaaa. :PP

Nese dirrek sadede gelicem. EEE Oğuz... ICQ'da bana dizinin PRO7'de gelecek hafta başlıycaanı söölememişmiydin.. Millet burda WITHIN ölle Within bööle diyip duruyo.

Yannış annamış olabilirim yani, yaa arkiler cidden ben şimdi tekrarını da mı kaçırdım 8. sezonun ilk ölümünün yaaa..

şimdi ben Dodget'in suratına çarpılan suyu izleyip, hınzı hınzır gülemiycem mi yaaa :(((

Acil cevap pls......Ehehh

Rookie

From: incig 9/27/2001 11:42 am
To: Commala Come Come (rukish)

Oguz'un yerine ben cevap verebilirim. Evet, PRO7'de 8.sezon Pazartesi günü basladi. "Within" ile. Oguz'un dedigine göre tekrarlari Sali günü 01:40'daymis. Scully çok fena bir sekilde suyu Doggett'un suratina serpti. Doggett'in aninda o kendinden emin tavri kayboldu. Zaten sonra da tüm sezon boyunca kendine gelemedi adamcagiz.
Ah, bir de Ing.olsaydi, harika olacakti. Almanca bilenler çok sansli arkadaslar.

Arkadaslar, sorabilir miyim neden herkes nick'ini degistirip yeni nick'ler altinda mesaj atip duruyor?

From: Commala Come Come (rukish) 9/28/2001 12:58 am
To: incig

ınci'cim saol söölediğin için, o zaman tekrarı da kaçırdım, acayip üsüldüm bak şimdi.

Nick meselesine gelince kendi adıma sadece değişiklik için canım, bence forumdaki herkesin amacı da bu. Ekliim, X ile ilgili daha iyi bi nick bulsam gene değiştiririm de bizimkiler kaptı valla ben bulamadan :))

See ya!
Rookie

From: Federal Bureau of Imagination (PELIN77) 9/30/2001 5:26 pm
To: minemelis

hımm.aslında en sinir olunacak yanı Patience'da...ahhhhh..boğazını sıkmak gelmişti içimden ama The Gift'ten sonra adamı ççççok yani ÇOK sevdim..taptım demek istemiyorum..O sadece Mulder için kullanılır ama Doggett cidden çok iyi bir karakter olacak...

From: incig 9/30/2001 8:56 pm
To: Federal Bureau of Imagination (PELIN77)

Sonunda Doggett için iyi seyler söyleyen birisi iste. Cok tesekkürler Pelin. Adam bence de çok iyi olacak, ama o zamana kadar tabii rating düsüklügünden dizi iptal edilmezse. :-))

From: Federal Bureau of Imagination (PELIN77) 10/1/2001 5:05 pm
To: incig

ben sezon 8'i izlemiş biri olarak onu çok sevdim..Harika bir karakter..Mulder'ın yeri dolmaz tabii ama biz onun yerini doldurmayacagız Doggett ayrı bişri olcak derken CC haklıymış..inanması zor amam Doggett'ın Mulder'ın yeriyle alakası yok..

O ayrı biri..Tıpkı Skinner'ı ayrı biri olduğu giibi...
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder
LiveFastDieNever

İletiler: 18

İletiTarih: Cmt Kas 04, 2006 8:39 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Evet yaa...
Ben de senin konunu görmeden,seninkine benzer bi konu açtım...
CNBC-e dergide yanlış hatırlamıyosam bunu nedenini okumuştum...
David Duchovny dizi çekimleri yüzünden karısı ve o sıralar yeni doğan çocuğuna yeteri kadar vakit ayıramadığını söylemiş ve diziden ayrılmış.
Bu konuda David Duchovny'i galiba anlayışla karşılamak gerek.Yani ben de yeni baba olsam onun yaptığını yapardım herhalde...
Gerçi şimdiden bi kız çocuk istiyorum... Böyle yarım yarım konuşan tatlı birşey... Ama daha gencim yaaaa...Evli bile değilim... Offffffffff
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Fox Mulder / David Duchovny Saatler GMT +3 zaman dilimine göredir
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız