X-Files   Return to Index
Özel Mesajlar
Duchovny Soderbergh'in Filminde

Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Fox Mulder / David Duchovny
« Önceki konu :: Sonraki konu »  
Yazar Mesaj
auroriel
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 3600

İletiTarih: Pts Nis 18, 2005 8:51 pm    İleti konusu: Duchovny Soderbergh'in Filminde Alıntıyla Cevap Gönder
From: i want you love me David Duchovny (deadly120) 9/3/2001 5:35 pm
To: ALL

bu haber harika!!!!

David Duchovny (The X-Files, Evolution) ve David Hyde Pierce Steven Soderbergh'in yeni filmi "How to Survive a Hotel Room Fire" oynamak için sözleşme imzaladılar.

iyi bir yönetmenden çıkan bu film umarım hayal kırıklığına uğratmaz kimseyi...en azından yeniden beyaz perdede, dolayısıyla sevindim.

From: incig 9/4/2001 2:27 pm
To: i want you love me David Duchovny (deadly120)

DD Soderbergh'in filmindeyse, bu kez seytanin bacagini kirabilir bakarsiniz. Soderbergh onu tercih etmisse bir bildigi vardir. Onu gise için istedigini sanmiyorum. Demek ki oyuncu olarak bir seyler gördü onda. Tebrikler!

From: Federal Bureau of Imagination (PELIN77) 9/4/2001 4:14 pm

arkadaslar Sodenbergh harika ama film "Sex,Lies and the videotape"in devamı olacak...En azından Sodenbergh kaliteli birsey yapar..

From: i want you love me David Duchovny (deadly120) 9/6/2001 6:52 pm
To: Federal Bureau of Imagination (PELIN77)

Ben bunu duymadım Pelin.Sen nerden öğrendin?

From: incig 9/6/2001 9:54 pm

FANDOM'da ayni filmde, yani Soderbergh'in filminde Julia Roberts'in da rol alacagi soylentilerinden bahsediyorlar.
Ama "Sex, Lies and The Videotape"in devami oldugundan emin degiller.

From: Federal Bureau of Imagination (PELIN77) 9/7/2001 3:56 pm

Bunu bana Canada ve ABd 'deki arkadaslarım bir maille gonderdi ama mail bir acıklama bicimindeydi..Bulursam buraya koyarım.Ayrıca kesinlikle "sex,lies and videotape"in devami dediler..julie Roberts hakkında birsey duymadım..

From: i want you love me David Duchovny (deadly120) 9/7/2001 7:21 pm

Sex, Lies, and Videotape'in devamı niteliğinde olacak adı henüz kesinleşmeyen bir film çekecekmiş, doğru ama ben DD nin olacağını duymadım.Üstelik oyuncularda belli değilmiş.Önemli değil oscarlı bir yönetmen, yani DD yi ona emanet edebiliriz:)))

From: Federal Bureau of Imagination (PELIN77) 9/8/2001 3:43 pm

hayatım pardon o maili silmişim..Eğer biryerde bir habere rastlarsam yollarım..Zaten görüşmeler yapılıyor diyordu..Sana katılıyorum Sodenbergh çok iyi bir yönetmen ,sex üzerine bir film yapsa da kaliteli ve dozu yerinde birşey olacağına eminim..

bye

From: minemelis 9/9/2001 12:09 am

benım okuduguma gore DDnın yenı fılmı sex,lügen und videos( valla fılmın ıngılızce ısmını bılmıyom kusura bakmayın artık) ın devamı olcakmıs.. Oyuncalarda Catherine Keener, David Duchovny, David Hyde Pierce, Nicky Katt 'miş...

Ama baska bır kaynaga gore de oyuncuların daha bellı olmadıgı bı tek DD'nın kesınlestıgı yazıyor..julıa robertsın de kesın olmamakla beraber ımza atmıs olabılecegı soylenıyor..

almanca sıtelerden bulabıldıklerım bu kadar..
hade tschüss!!!!!!

From: i want you love me David Duchovny (deadly120) 9/10/2001 12:44 pm
To: minemelis

Evet film devam niteliğindeymiş.Julia roberts'ında oynayacağı söyleniyor.Ama DD ve bir kaç kişinin imzası kesinleşmiş.

From: incig 9/10/2001 5:10 pm

Bana bir arkadasim "Hollywood reporter'dan su haberi geçti:

ªu haber "Hollywood Reporter"'dan....
"As we reported here last week, David Duchovny and Julia Roberts would be starring in Steven Soderbergh's next film HOW TO START A HOTEL ROOM FIRE. Now courtesy of the Hollywood Reporter, we have clarification on those reports and more news. They say that Catherine Keener and Julia Roberts are already confirmed to cast but Duchovny is still in discussions with no deal being signed yet. Other stars in talks to join the production include Blair
Underwood and Mary McCormack (PRIVATE PARTS). Duchovny and McCormack would be starring as Gus and Linda and Underwood as Nicholas/Calvin. There was no mention of the parts that Roberts and Keener would play or of David Hyde Pierce, who had also been rumored to be joining the film. The article mentioned that deals with Duchovny,McCormack and Underwood are expected to be finalized shortly."

From: i want you love me David Duchovny (deadly120) 9/13/2001 7:27 pm

http://www.duchovny.net/photofolder/photos14/tankjeans.jpg
http://www.duchovny.net/photofolder/photos14/ddbw.jpg
http://www.duchovny.net/photofolder/photos13/article_image.jpg
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Fox Mulder / David Duchovny Saatler GMT +3 zaman dilimine göredir
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız