X-Files   Return to Index
Özel Mesajlar
Nice Yıllara David!!
Sayfa: 1, 2, 3  Sonraki »

Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Fox Mulder / David Duchovny
« Önceki konu :: Sonraki konu »  
Yazar Mesaj
auroriel
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 3600

İletiTarih: Cmt Oca 14, 2006 4:06 am    İleti konusu: Nice Yıllara David!! Alıntıyla Cevap Gönder
From: deadly120 8/7/2001 12:07 pm
To: ALL

Bu gün 7 Ağustos o harika adamın doğum günü.Hayatıma hoş anlar katmayı başaranlardan bu yüzden ona teşekkür ederim.Ahhh seviyorum ya Duchovny i...ben fazla uzatmayayım ve onun o harika resimlerinden birisini sizlere göderiyim...

Bye...

From: satanscully 8/7/2001 8:37 pm
To: deadly120

EVET, RESMı SıTEYE UğRARSAN Bı ÇOK KışıNıN KUTLADIğINI GÖRÜRSÜN.ORATLIK KARIşMIş DURUMDA. RESıM GEÇ AÇILIYO AMA DD ABıMıZ ıYı ÇIKMIş.ÇıZGıSıNı BOZMAMASI DıLEğıYL.ROLLıNG STONES I DıNLıYOMUş BU GÜN DUYDUM.(BUNU NıYE YAZDIM BıLMıYORUM)SICAK BAşIMA VURDU.HADı MıLLET BYE...

From: tigger_x 8/8/2001 9:12 pm
To: satanscully

Evetttt ne harika bir şey dimi Scully ve Mulder'dan 4 gün büyük olmak:)
onları çoook seviyorummmm

From: agharta_1 8/8/2001 9:26 pm
To: tigger_x

happy birthday david!!!!
hayatıma anlam kattığın için tesekkurler. Xfiles ın sensis olmadııını ve olamayacaığını da herkes bilio saten...x i hep senle hatırlayacaım:)

From: PELIN77 8/9/2001 1:13 pm
To: agharta_1

Mutlu yıllar David(biraz gec olsa da)

X hep senin ve Gilly'nin kalacak...Hayatımıza bu buyuk zevki kazandırdıgın ve Mulder'a can verdigin icin tesekkurler..

From: okatmer 8/9/2001 1:30 pm
To: ALL

Karakteriyle beni anlatan,artık hayatımın bir parçası olan Mulder...Doğum Günün Kutlu Olsun. (Mulderın doğum günü başka bir tarih ama olsun)

From: trustno13 Aug-10 10:05 pm
To: okatmer

Oğuz, Ruki, neden bir şey yazmadınız? 4 yıldır hem de?

7 Ağustos David Duchovny'nin doğum günü idi...Kendisi Mulder olmasaydı XF asla XF olmazdı o yüzden iyi ki var, bi de adam gibi filmlerde oynasa yavaştan...

Murat

From: rukish Aug-10 10:29 pm
To: trustno13

Hiç bi zaman bu adamın doğum günü aklıma gelmedi ki şimdi gelsin.. ehehe..

ıyi ki doğmuş diyim bari :)

From: Turke_1 Aug-11 12:03 am
To: rukish

Ne oluyo ya, herkesin doğum günü arka arkaya geliyo... Peki bu arkadaşa da mutlu yıllar diliyoruz :) Bi de ağlamayı öğrense...

From: okatmer Aug-11 9:10 am

Benim için DD'nin doğum günü önemli değilde; Mulder'ın doğumgünü önemlidir. DD'mi Mulder'dan çıktı; Mulder'mı DD'den :)

ıyiki doğdunda Rukiyle bana Mulder'ı verdin

Oğuzhan

From: SpookyspookX Aug-11 4:41 pm

Niye yaw ben filmlerini çok başarılı buldum..:)Öyle de devam edebilirmiş yani..:P

Biraz fazla geç oldu ama Davidciğim doğum günün kutlu olsun!!Hep mutlu ol, gül ve ikinci filmde oyna bi zahmet..

From: Turke_1 Aug-11 6:11 pm
To: SpookyspookX

Zaten ağlamayı beceremiyo, hep gülüyo. Problem orada :)

From: SpookyspookX Aug-12 6:32 pm
To: Turke_1

Allah ağlatmasın diyorum ben..:P
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder
promeusa
Özel Ajan
Özel Ajan

İletiler: 413

İletiTarih: Pzr Nis 23, 2006 8:32 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Doğım günün kutlu olsun David...Bu arada X Files'ın yeni bölümleri temmuz ayından itibaren çekilmeye başlanacakmış!Haydi Hayırlısı Smile Wink Smile
Başa dön
sargonnas
Çaylak
Çaylak

İletiler: 91

İletiTarih: Pzr Nis 23, 2006 9:30 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
promeusa yazdı:
Doğım günün kutlu olsun David...Bu arada X Files'ın yeni bölümleri temmuz ayından itibaren çekilmeye başlanacakmış!Haydi Hayırlısı Smile Wink Smile

O degil de benim bildigim dogum gunleri insanlarin dogdugu gunlerde kutlanir...
Ayrica nedir bu yeni bolumler geyigi? Kaynak gosterebilir misin lutfen...

Başa dön
safak_xfs
Çaylak
Çaylak

İletiler: 144

İletiTarih: Pzr Nis 23, 2006 10:14 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
yeni bölüm mü? nasıl yanii ?
şu anda izlediklerimiz zaten türkiyede gösterilmemiş olanlar

"A dream is a question to an answer we haven’t yet learned how to ask."
“We all have faith and mine is the truth.”

Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder MSNM
patient x
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 1379

İletiTarih: Pts Nis 24, 2006 8:11 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
promeusa yazdı:
Doğım günün kutlu olsun David...Bu arada X Files'ın yeni bölümleri temmuz ayından itibaren çekilmeye başlanacakmış!Haydi Hayırlısı :) :wink: :)

En yakınlarımın bile doğum günü bilmem ben,post aktif olunca hobaa dedim DD'nin doğum günü geldimi diye? Eylül'dü sanırım. Neyse arkadaşımızın içinden gelmiş kutlamış.

X-Files'ın yeni bölümlerinin çekilmesi söz konusu değil. ıkinci film dışında X-Files ile ilgili bir çalışma yok (onunda olacağı şüpheli)
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 3600

İletiTarih: Pts Nis 24, 2006 10:32 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Bir zahmet kaynak göstermeden her şeye atalamasak diyorum..

Kaynak gösterseniz de ilgili başlığı kullansanız diyorum ("The X Files Haberleri "hani) ..

Ayrıca bir kere söyleyince anlıyoruz biz biliyor musunuz? Anlayıp "yeni bölüm olmayacağını" söylediğimiz halde daha forumun kaç başlığına aynı mesajı göndereceksiniz ve ben ne zaman "yeter artık" deyip o mesaları silmeye başlayacağım, bunu da merak ediyorum.. cidden..
Başa dön
darkness
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 1266

İletiTarih: Pts Nis 24, 2006 12:07 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
David'in doğumgünü 7 Ağustos arkadaşlar

Live long and prosper
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
x_phile
Saha Ajanı
Saha Ajanı

İletiler: 385

İletiTarih: Per Ağu 10, 2006 3:26 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
doğum günün kutlu olsun david çok geç oldu ama unutmuşum Embarassed nese sağlıklı mutlu nice senelere çok utandım yawws
Saha Ajanı
Saha Ajanı

İletiler: 220

İletiTarih: Per Ağu 10, 2006 3:48 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
kendi doğum günümü bile unuttum ne beklersiniz ki benden Crying or Very sad
nice yıllara david... Very Happy
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder E-Posta gönder MSNM
364 SaD SaM
Müdür Yardımcısı
Müdür Yardımcısı

İletiler: 983

İletiTarih: Per Ağu 10, 2006 5:19 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
gillian'ın doğumgünü sayfasına da yazdığım gibi ben bilmiyordum bile david'in doğum gününü Embarassed aradan 3 gün geçtikten sonra kutlamanın pek anlamı olmaz ama(ki buraya kutladığımızı yazsak bile david görmüyor zaten:lol: ) nice yeni yaşlara david.... Wink (vay be ne güzel biri 7'si biri 9'u.acaba setteyken ard arda pasta mı yiyordu bunlar?? Laughing Laughing )
Başa dön
irmak

İletiler: 11

İletiTarih: Per Ağu 10, 2006 6:16 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
364 SaD SaM yazdı:
gillian'ın doğumgünü sayfasına da yazdığım gibi ben bilmiyordum bile david'in doğum gününü Embarassed aradan 3 gün geçtikten sonra kutlamanın pek anlamı olmaz ama(ki buraya kutladığımızı yazsak bile david görmüyor zaten:lol: ) nice yeni yaşlara david.... Wink (vay be ne güzel biri 7'si biri 9'u.acaba setteyken ard arda pasta mı yiyordu bunlar?? Laughing Laughing )

kessin birlikte kutluyorlardir Smile NICE YILLARA FOX MULDERI FOX MULDER YAPAN ADAM!!!!!!!!!!!!!
Başa dön
364 SaD SaM
Müdür Yardımcısı
Müdür Yardımcısı

İletiTarih: Per Ağu 10, 2006 6:53 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
irmak yazdı:
364 SaD SaM yazdı:

kessin birlikte kutluyorlardir Smile NICE YILLARA FOX MULDERI FOX MULDER YAPAN ADAM!!!!!!!!!!!!!

süper eğleniyorlardır eğer öyleyse Laughing Laughing bir tane video izlemiştim;çölde birbirlerini su tabancalarıyla ıslatıyorlardı,sonra david arabayla kaçıyodu gill de kopuyodu Laughing Laughing süper valla yaa!!
Başa dön
irmak

İletiTarih: Per Ağu 10, 2006 6:58 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
364 SaD SaM yazdı:
irmak yazdı:
364 SaD SaM yazdı:

süper eğleniyorlardır eğer öyleyse Laughing Laughing bir tane video izlemiştim;çölde birbirlerini su tabancalarıyla ıslatıyorlardı,sonra david arabayla kaçıyodu gill de kopuyodu Laughing Laughing süper valla yaa!!

ya evet dimi david ve gillianin oyle bir enerjileri var ikisi de cok muzip gibi
o videoyu gormek isterdiiim nerdeydi hatirliyor musun
Başa dön
364 SaD SaM
Müdür Yardımcısı
Müdür Yardımcısı

İletiTarih: Per Ağu 10, 2006 7:18 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
irmak yazdı:
364 SaD SaM yazdı:
irmak yazdı:
364 SaD SaM yazdı:

ya evet dimi david ve gillianin oyle bir enerjileri var ikisi de cok muzip gibi
o videoyu gormek isterdiiim nerdeydi hatirliyor musun

bahsettiğim video bu:
http://www.youtube.com/watch?v=6VXRysG_5Hg

ayrıca bir tane daha var.onu büyük ihtimalle biliyorsundur ama ben veriyim yine de linkini...
http://www.youtube.com/watch?v=Gnx57lDJ_YM

bu videodaki gill in gaz çıkarıyo gibi yapığı yer süper bence,bir de kahkahaları... Laughing Laughing

Edit: Ne gerizekalı bi not yazmışım zamanında..Uyuz oldum kendime..Ayrıca link de vermişim hiç yeri değilken.Pardon çok geç olsa da..Affedin eski zalaklıklarımı..

En son 364 SaD SaM tarafından Sal Tem 17, 2007 8:48 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 defa değiştirildi.
Başa dön
irmak

İletiTarih: Per Ağu 10, 2006 8:53 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
coook tesekkur ederim koptum yani oturdugum yerden Mr. Green
Alıntı:
(ıyk yağcılık gibi oldu geri aldım )

eaaee yok canim ne alakasi var Mr. Green
Başa dön
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Fox Mulder / David Duchovny Saatler GMT +3 zaman dilimine göredir
Sayfa: 1, 2, 3  Sonraki »
1. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız