X-Files   Return to Index
Özel Mesajlar
2. Filmde M&S Yanında En Çok Kimi Görmek ıstersiniz?
Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki »

Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: The X Files: I Want to Believe
« Önceki konu :: Sonraki konu »  
Yazar Mesaj
AslIhan
Çaylak
Çaylak

İletiler: 96

İletiTarih: Pzr Kas 04, 2007 6:53 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Sorulması kabahat.Tabiki Doggett.Reyes fasulyeden.Olsa da olur olmasa da.Ama Skinner'ı da isterim.Adamın ömrünü X-Files ile yedi.
Müdür Yardımcısı
Müdür Yardımcısı

İletiler: 834

İletiTarih: Pzr Kas 04, 2007 7:49 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
orjinal ekipten herkesi görmek isterim açıkçası. hiç olmasa bile Doggett ve Reyes'in en azından bir "kameo" yapmaları hoş olurdu. tabi asıl gönlümüzde yatan aslan şudur ki: keşke öldürülmemiş olsalar da yalnız silahşörleri de görsek Crying or Very sad
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder
kitsunegari
Saha Ajanı
Saha Ajanı

İletiler: 289

İletiTarih: Pzr Kas 04, 2007 8:05 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Doggett'la Reyes olsun bence de..Ama asıl konunun içinde değil..Hani arada bir yerde gözükseler daha iyi olur gibi geliyor bana.Mulder Scully tek olsa eskisi gibi..
Saha Ajanı
Saha Ajanı

İletiler: 336

İletiTarih: Pzr Kas 04, 2007 8:58 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Doggett-Reyes ve Skinner olsa cok iyi olur. M&S'nin hicbir zaman yanliz olmadigini temsil ediyor onlar.
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder MSNM
isatay
Müdür Yardımcısı
Müdür Yardımcısı

İletiTarih: Pts Kas 05, 2007 12:15 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
ya aslında yapacakları en güzel şekil şu olur bence: Doggett'ı FBI başkanı ve Reyes'le evli olarak gösterebilirler. Skinner da Doggett'ın sağ kolu FBI başkan yardımcısı olarak görünür.
Başa dön
auroriel
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 3600

İletiTarih: Pts Kas 05, 2007 1:23 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Skinner nie olmuyo canım başkan? Razz
Başa dön
isatay
Müdür Yardımcısı
Müdür Yardımcısı

İletiTarih: Pts Kas 05, 2007 4:00 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Ruki hatırlarsan Doggett ilk diziye girdiğinde gıyabında "geleceğin FBI başkanı olacak adam v.s." deniyordu. Hatta Kirschner'ın sırf ayağını kesmek için X-Files bölümüne verdiği söylenmişti. Ben de bunları hatırlayıp yazdım. Yakışır da doğrusu. hatta ordan senatörlüğe, sonra da başkan adaylığına kadar yolu var. Skinner'ın da başımız üstünde yeri var tabii ama Doggett'ı daha bir yakıştırıyorum böyle liderlik işlerine. HemSkin-man dizide olduğu bu kadar sene hiç terfi etmedi. demek ki kariyerinde ilerletmeyecekler bu adamı belli. Very Happy
Başa dön
_ArdEliA_

İletiler: 48

İletiTarih: Pts Kas 05, 2007 2:31 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Alıntı:

orjinal ekipten herkesi görmek isterim açıkçası. hiç olmasa bile Doggett ve Reyes'in en azından bir "kameo" yapmaları hoş olurdu. tabi asıl gönlümüzde yatan aslan şudur ki: keşke öldürülmemiş olsalar da yalnız silahşörleri de görsek

Eh, görmemiz mümkün zaten, film 7. sezonda geçtiğine göre. Son 2 sezonda yapılan saçmalıklar da yok artık. Ki onlardan biri de zavallı silahşörlerin yok yere katliydi. Ama çok da korkuyorum, daha da beter saçmalarlar da, şu filmi izlediğime izliceme pişman olurum diye. Başka bi yönden seviniyorum çünkü son 2 sezonu geriye sardık. Süper askerlerle ilgili bir filmi kaldırabileceğimi sanmıyorum zaten. Ama döndükleri zaman dilimi de çok gıcık. Eğer William 'ın yapım aşamasından girerlerse olaya cinnet geçiren X Phile sinema salonunu ateşe verdi konulu haberlerde boy gösterebilirim. Bir kaç kişi de yazmış, Mulder Scully arasındaki karmaşık ilişkiye değinilcekmiş, demişler. Çok pis tırsmış durumdayım bu cümleden de. Hadi oh iyi stand alone desen, bu seferde yarım kalan mitoloji ve aslında bitmemiş bir "The Truth" var. Sad

Çok fenayım, sevinemiyorum, sevinemiyorum... Kafamda bin tane tilki, TXF Movie 2 muhabbeti çeviriyor. Ben bu film çıkana kadar sıyırmassam iyi.

Ayrıca 2. fimde kimi görmek istediğimi değil, görmek istemediğimi biliyorum. Reyes olmasında kim olursa olsun. Teena Mulder, Diana Fowley, hepsini toplayıp getirsinler, ama Reyes 'ı kaldıramam, son sezon tüm artistik puanlarını tüketti.
Başa dön
theredandtheblack
Özel Ajan
Özel Ajan

İletiler: 485

İletiTarih: Pts Kas 05, 2007 3:36 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
elbette Skinner olacaktır diyerekten "istemek" kategorisinden alıyorum kendisini,hani özlemedim de değil o ayrı mesele Smile
onun dışında Spender derdim aslında bir "william" ve "truth" ta harap olmuş halini görmeseydim tabi.Spender'ın önü bu bağlamda çoktan kapandı.

doğal olarak son 2 sezonun etkisiyle Doggett ve Reyes isimleri geçiyor ama benim görmeyi asla istemediğim karakterler olmakta ikisi.yani hadi Doggett'ın hakkını yemiş gibi oluyorum biraz ama mümkünse Reyes adı bile geçmemeli zaten.

XF2'den bahsediyorsak, ben sadece temeli oluşturan karakterleri görmeyi tercih ederim.gerçi kim kaldı,CSM gelse en büyük sürpriz olurdu benim ve herkes için heralde.
darkness
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 1266

İletiTarih: Pts Kas 05, 2007 5:23 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
ARKADAşLAR SÜPEKÜLASYONLARINIZI YA DA OLASI SPOıLERLARINIZI ıLGıLı KALSÖRLERE YAZIN LÜTFEN.

Live long and prosper
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
Nom Anor
Çaylak
Çaylak

İletiler: 118

İletiTarih: Sal Kas 06, 2007 7:44 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Strughold'u görmek istiyorum. Evet taktım ona. Mr. Green Orijinal sendikadan geriye bir o kaldı. Belki bir sahnede CSM'in hayaletiyle(o adam asla tam olarak ölemez, inanmam valla!) falan konuşur eski güzel günleri yad ederler. Hehe.

Monica, Doggett ve Skinner da illa ki az çok görünmeliler. FBI başkanlığı meselesine gelince, ikisinden birisi olacaksa, kendi adıma Doggett yerine Skinner'ı bu mevkide görmeyi tercih ederim. Skinner bunca yıldır emek verdi, defalarca Mulder&Scully'nin arkalarını topladı... Bu adamın başı kel mi yahu? Smile

Edit: Ha, bir dakika film 7. sezon sırasında mı geçiyor olacak?? Bu kesin birşey mi? Öyleyse ben epey fransız kalmışım...
darkness
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 1266

İletiTarih: Sal Kas 06, 2007 10:18 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Hayır henüz kesin değil sadece spekülasyon. Ayrıca Strughold fikrine çok sıcak baktığımı itiraf etmeliyim ama film stand alone olacak(mış) pfft!

Live long and prosper
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
AslIhan
Çaylak
Çaylak

İletiler: 96

İletiTarih: Çar Kas 07, 2007 6:42 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
darkness yazdı:
Hayır henüz kesin değil sadece spekülasyon. Ayrıca Strughold fikrine çok sıcak baktığımı itiraf etmeliyim ama film stand alone olacak(mış) pfft!

Umarım spekülasyon olarak kalır.şu FBI başkanlığı meselesine gelirsek her ne kadar Doggett'ın olmasını istesemde Skinner'ın hakettiğini düşünüyorum.Çok başarılı bir adam olmuş olabilir Doggett ama Skinner'ın emeği bu başarıyı ezer.Ama Skinner'da liderlik kafası yok bence.O yüzden Doggett'a daha çok şans tanıyorum.
Muhbir
Muhbir

İletiler: 1530

İletiTarih: Çar Kas 07, 2007 7:43 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Aslıhan yazdı:
Çok başarılı bir adam olmuş olabilir Doggett ama Skinner'ın emeği bu başarıyı ezer.Ama Skinner'da liderlik kafası yok bence.O yüzden Doggett'a daha çok şans tanıyorum.

Nasıl yani Skinner'da liderlik kafası yok?
Rolling Eyes

"I'm having trouble coming to terms with the fact that Fox Mulder is a fictional character"
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder E-Posta gönder
xsinekkkx
Saha Ajanı
Saha Ajanı

İletiler: 357

İletiTarih: Per Kas 08, 2007 4:31 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
şimdi FBI başkanlığıymış neymiş karıştırmadan çok masumca başlığa cevap vemek geldi içimden..
MSin yanında Doggett görmek hayalimdir filmde..Tam olarak "MS" yanı olmasa da niheh Smile Skinner'ın orda olacağına da kesin gözüyle bakmaktayım nedendir bilinmez.
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: The X Files: I Want to Believe Saatler GMT +3 zaman dilimine göredir
Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki »
3. sayfa (Toplam 5 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız