X-Files   Return to Index
Özel Mesajlar
ANS TV'de The X Files Yayını
Sayfa: « Önceki  1, 2

Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: The X Files Haberleri
« Önceki konu :: Sonraki konu »  
Yazar Mesaj
the 8th endless
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 1458

İletiTarih: Cum Nis 21, 2006 8:46 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
promeusa yazdı:
hafta içinde yeni bölüm yayınlanamaz mı?Sanırım herkes, bu isteğime katılma yoluna gidecektir!!! Smile Wink Smile

Sanırım hayır Smile Wink Smile
Bölümleri büyük heyecan ve sabırsızlıkla beklediğimizden, dizinin tam da pazar günü yayınlanması harika oluyor, süper oluyor. haftaiçi asla ve asla the x-files izlemek istemem, zaten izleyemem, işim var okulum var; ayrıca cnbc-e yayın akışı belli bir kanal olduğu için böyle bir düzenlemeye hiç gitmez.
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
auroriel
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 3600

İletiTarih: Cum Nis 21, 2006 8:48 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Ben katılmıyorum vallahi..

Dizi ilk sezonlarında olsa neyse... Ah ah TGRT zamanından beri diziyi takip edip te CNBC-e'de yeniden başladığına hem de ilk bölümünden itibaren başladığında *beklemek zorunda kalan* arkilerime selam ederim -şahsen en başından tekrar etmek konusunda çok mutluydum ben ama)

şunun şurasında CNBC-e'de yayınlanacak 3 sezon kalmış hatta 2.5.. Bundan sonra yeni bölüm yayınlamak abesle iştigaldir.. Onu bırakın yeni bölümler bunlar zaten.. ısteyen alıp dvd'sini izler tabe 8. 9. sezonları..
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder
safak_xfs
Çaylak
Çaylak

İletiler: 144

İletiTarih: Per Nis 27, 2006 1:24 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
ben bu şeklinden çook memnunum valla.. Haftaiçi bende izlemek istemem ztn vakit yok gerçekten.Pazardan pazara heycanla ve merakla beklemek süper oluyor Wink

"A dream is a question to an answer we haven’t yet learned how to ask."
“We all have faith and mine is the truth.”

Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder MSNM
stalker
Çaylak
Çaylak

İletiler: 83

İletiTarih: Cum Nis 28, 2006 12:20 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
hafta içi akşam 10'da bile izleyebilmesi zor olacak insanlar olacaktır (biri de benim Smile ). yalnız özellikle şunu söylemek için yazıyorum ki, cnbc-e'de ilk iki sezonun hafta içi her gece 12'de verilmesinin tadı da damağımda kalmıştır Smile yani hafta içi olması değil de, gece 12'de olması, o saatte kimse ayakta olmuyordu, ben daha okula gidiyordum, ve heyecanla 12'yi bekliyordum. bi ara yine kendim divx'lerden şöyle gece 12 seansları yapayım bari Smile
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder
promeusa
Özel Ajan
Özel Ajan

İletiler: 413

İletiTarih: Cum Nis 28, 2006 8:02 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Dün akşam ANS Kanalındaki The X-Files dizisinin 2.sezonundaki eski bölümlerinden bir tanesini zevkle ve heyecanla bir kez daha izledim Smile Scully ve Mulder'ın biraz daha genç hallerini izlemek insana değişik duygular hissettiriyor Smile Wink Genç oyuncu Kevin'in gerilim sahnelerinde oynadığı oyun benim şahsen hoşuma gitti!Bu Dizi Başka Türlü Abi!!! Razz
Muhbir
Muhbir

İletiler: 1530

İletiTarih: Cmt Nis 29, 2006 3:10 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Evet ama 2.sezon hem Mulder hem Scully çok farklı DD'nin dimdik saçları falan...Zaten diziyi Rusça dublajla izlemesi ayrı bir işkence de.Neyse evde olsam izlerdim yine de.Bu yaz çok hoş olmuştu,nerdeyse hergün XF izlemiştim sayelerinde Very Happy

"I'm having trouble coming to terms with the fact that Fox Mulder is a fictional character"
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder E-Posta gönder
x_phile
Saha Ajanı
Saha Ajanı

İletiler: 385

İletiTarih: Per Tem 20, 2006 10:08 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
ben önceki sezonları izlememiştim çok güzzel oluyordu ama her güzel şey gibi bununda bi sonu varmış artık yayınlamıyorlar yerine başka dizi kooymuşlar dublaj fln çok kötüydü ama xf yinede diyip izliyordum artık o da yok Crying or Very sad
Özel Ajan
Özel Ajan

İletiler: 413

İletiTarih: Cmt Tem 22, 2006 9:20 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Ans Tv'de artık dizimizin yayınlanmaması biz fanatikler için çok kötü oldu! Ayrı bir nostalji keyfi veren eski bölümleri izlemek artık yok...Eh bundan sonra Polonya Kanalı TVP2'de her Salı devam eden 9. Sezon bölümlerini daha şimdiden izlemek farz oldu artık Wink The X-Files Bizim Dizimiz Cool Smile
Saha Ajanı
Saha Ajanı

İletiler: 385

İletiTarih: Sal Tem 25, 2006 1:04 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
burada başka hangi kanllarda x files var ve ne zman arkadaşlar ben bi tek ansdekini biliyordum Embarassed diğerlerinide söyler misiniz? Very Happy
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: The X Files Haberleri Saatler GMT +3 zaman dilimine göredir
Sayfa: « Önceki  1, 2
2. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız