X-Files   Return to Index
Özel Mesajlar
DD "Sex and The City"de...

Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Fox Mulder / David Duchovny
« Önceki konu :: Sonraki konu »  
Yazar Mesaj
auroriel
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 3600

İletiTarih: Sal Nis 19, 2005 9:20 pm    İleti konusu: DD "Sex and The City"de... Alıntıyla Cevap Gönder
From: incig 11/30/2003 12:31 pm
To: incig

Okuduğuma göre "Sex and The City"de son 8 bölüme gelinmiş. Acaba DD rol aldı mı söylendiği gibi?

EDIT yapıyorum. Üşenmeyeyim de ben araştırayım dedim ve buldum.

SPOILER olabilir ilgilenenler için:
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*

DD dizinin 84.bölümü olan 24 Ağustos'ta yayınlanan "boy, interrupted"da yer almış. Sarah Jessica Parker'ın bölümlük aşkı olarak. Onun liseden erkek arkadaşı olan Jeremy'yi canlandırmış. Yıllar sonra NY'a gelen Jeremy ile Carrie tekrar bir ilişki başlatmışlar, ancak Jeremy'nin Carrie ile ilişkisini devam ettirememe nedeni psikolojik tedavi görmek üzere New York'a gelmiş olmasıymış. Carrie onu hastanede ziyarete falan gidiyormuş, adam ordakilerin en aklı başında olanı gibi görünüyormuş. Daha orda geçirmesi gereken 8 ay olduğunu söyleyerek Jeremy ilişkiye son vermiş. Bu Carrie'nin yaşadığı en aklı başında "breakup" olmuş.

Acaba bu kısım ile ilgili resim veya video parçacıkları bulabilecek miyim? Bir bakayım bir ara.

From: incig 11/30/2003 3:43 pm

Evet, aklımı taktım bir an önce bir şeyler bulabilme konusuna ve duchovny.net'te aradığımı buldum. Sanırım bu site (bilenler biliyordur eminim) DD hakkında esaslı bir şeyler arayanların gitmesi gereken 1 no'lu adres. Ordaki multimedia sayfasında "Sex and the City"deki Sarah Jessica Parker ile DD arasındaki bütün sahnelerin RealMedia olarak video klipleri var. ısteyenler indirip izleyebilirler. Aşağıya da link'i kopyalayayım.

http://duchovny.net/multimedia/index57.htm#satc

Valla DD gayet aklı başında, efendi bir rolde oynamış. Yani dizinin adıyla rolünü bağdaştırmaya çalışmaya gerek yok. Korkulacak herhangi görüntüler olmuyor ikisi arasında, en azından on-screen olarak. Gönül rahatlığıyla izleyebilirsiniz.

Uzun bir aradan sonra DD'yi en azından başka bir rolde izlemek iyi geldi. Artık bölüm adını da bildiğime göre belki bir ara (tabii Digitürk ComedieMax'da dizinin yayınına devam ederse) ekranda da izleme şansım olabilir, ama şimdilik onu bilgisayar ekranında hem de dizideki bütün sahnelerini izlemiş olmak bana yetti de arttı bile.

From: maybe there is hope (sedab) 11/30/2003 4:10 pm

gördüm güzel
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder
amor fati
Özel Ajan
Özel Ajan

İletiler: 443

İletiTarih: Per Tem 20, 2006 12:07 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Walla bölümü tesadüfen Digiturk'te zaplarken gördüm. Bir anda bi baktım ki David Duchovny. Hayır, görmeyeli de 2 hafta oluyor. Böyle bir mutlulukla izledim. Psikolojik klinikte yatması hariç oldukça aklı başında bir rolde çizilmiş hakikaten. ıyi niyetli, dürüst, temiz kalpli çocuk havalarında anlayacağınız. DD'nin oyunculuğunu çok beğenmem ama özleyince farklı oluyor tabii. DD'yi görmek güzeldi, gerisiyle çok ilgilenmedim zaten

Digiturk'ü olup da gece uykusu kaçanlar olursa bu gece 02:30'da bölümün tekrarını ComedyMax'te izleyebilirler. Haftasonu tekrarı da cumartesi günü 01:00'de olacak herhalde. (dergiye göre öyle olması lazım. Muhtemelen...)
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder MSNM
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Fox Mulder / David Duchovny Saatler GMT +3 zaman dilimine göredir
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız