X-Files   Return to Index
Özel Mesajlar
6. sezon mitoloji ayi

Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Apology is Policy - Sezon 6
« Önceki konu :: Sonraki konu »  
Yazar Mesaj
agharta
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 202

İletiTarih: Per Arl 22, 2005 2:58 am    İleti konusu: 6. sezon mitoloji ayi Alıntıyla Cevap Gönder
Gönderen: Every day above ground is a good one. (trustno13) 11/11/2003 11:50 pm

eveeeeeet, bu kadar laubalilik yeter.
Tam 8 bölüm, 8 hafta, yani 2 aydır gayet cıvık bölümlere katlanmak zorunda kaldık(beginning ve ne kadar nefret etsem de drive hariç). çoğumuz için büyük hayal kırıklığı şeklinde geçen bu bölümlere nihayet 4 haftalık bir ara veriyoruz.
Önce Tithonus'u izledik. Ve gördük ki, "5. sezon ve film bizi çok yordu, bitap düştük, o yüzden böyle light takılıyoruz" sadece bir mazeretten ibaretmiş, 1013 istediği zaman başyapıt çıkarabilme yeteneğine sahipmiş.
şimdi sırada 3 mitoloji bölümü var. Bu cuma (evet cuma..14 kasım..saat 00:00..hani bi ben eksik kalmıştım şimdi tam oldu) S.R. 819'u izliycez. Skinner'la ilgili bu bölümde, müthiş bir sürpriz ve dönüm noktası var, hiç izlemeyenler için baya şok edici olacak!
Sonra "baba" mitoloji bölümler "Two Fathers" ve "One Son" geliyor. Amerika'da bu bölümler Mulder ve Scully'nin 6 yıl peşinde koştuğu tüm gerçeklerin açıklandığı bölümler olarak tanıtılmıştı ancak gelen tepkiler pek de olumlu değildi. Ancak yine de şok edici şeyler öğreniyoruz ve yaşıyoruz.

Böylece aralık ayını ortalamış olacaz ve yeniden sezon başındaki hafifi havaya dönüş yaşayacaz. Yılbaşından sonra ise 6. sezonun son merak uyandıran bölümleri "Monday"(pazartesi sendromu..sendromu..sendromu..), "Milagro"(oh yes), "Three of A kind"(hiç görülmemiş bir kombinasyon var bu bölümde), The Unnatural(shipperların kutsal bölümü), ve "Biogenesis"(6. sezon'un son bölümü) ile sezon ilerleyecek. arada iyi bölümler yok mu? vardır heralde ama adı çıkmış olanlar bunlar.

Herkese iyi seyirler.
Murat

Gönderen: Those turns were gift for me... (Durden38) 11/12/2003 12:08 am

Bu ay bayağ güzel geçicek anlaşılan...Hele hele Skinner bölümünü acayip merak ediyorum...

Gönderen: Our genesis is alien (okatmer) 11/12/2003 8:03 am

One Son -Two Fathers benim en çok sevdiğim mitoloji bölümleri. S.R 819'da nefis,harika.

Oğuzhan
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder MSNM
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Apology is Policy - Sezon 6 Saatler GMT +3 zaman dilimine göredir
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız