X-Files   Return to Index
Log in to check your private messages
Harsh Realm hakkinda bilgi ?

Post new topic   Reply to topic    THE X-FILES Türkiye Forum Index :: It's Just a Game - Harsh Realm
View previous topic :: View next topic  
Author Message
darkness
Sendika yesi
Sendika yesi

PostPosted: Tue Jan 10, 2006 5:58 pm    Post subject: Harsh Realm hakkinda bilgi ? Reply with quote

From: 4 8 15 16 23 42 (TRARAGORN) 1/18/2004 4:11 pm
To: ALL

Netten tvriplerini indiriyorum.Nasl bir diziydi,konusu nasld ? Sizler begendiniz mi ? CNBCE miz olmadg icin seyredemedim hic.CC nin dizisi oldugunu, 8 bolumluk bir omru oldugunu sanal gerceklikle alakas oldugunu falan biliyorum.Gerisini bekliyorum.

From: strange83 1/18/2004 11:58 pm
To: 4 8 15 16 23 42 (TRARAGORN)

neden daha nce bahsetmedim diye zldm iyi ki hatrlattn sper bir diziydi son 2 blmn malesef izleyemedim hala iimde bir szdr tekrarlar yoktu galiba tekrarlarna gvenmitim ama neyse eer xf gibi bir yerlerden cd lerine ulaabliceksek ltfen haberdar edin beni

From: strange83 1/19/2004 12:24 am
To: strange83

http://flatdisk.net/hr/images/video/hropeningcredits2.asf
[color=red]

From: Behind a gun, I'll make my final stand (rukish) 1/19/2004 12:41am
To: strange83

[/color]
forumdaki tartmalar burda, linkleri kontrol ettim almyolar, bika tane yeni link buldum (eski haberlerle dolu doal olarak..)

buyur hasan Smile

http://members.aol.com/ReviewsKTP/harshrealm.html gsel bi ep.guide.. yannz 9. blmde mi cancel edildi hatrlayamadm. her yerde 9 blme kadar. fox 3 blm yaynlayp iptal ediyo, gerisini XF kanal yaynlyo..

http://members.tripod.com/~PEIA/hrhome.htm

bu kadar.. google'dan ararsn daha baya bi bulabilirsin herald

gitmem lazm bay

From: Those turns were gift for me... (Durden38) 1/19/2004 1:00 am
To: 4 8 15 16 23 42 (TRARAGORN)

Hasan ksaca yle anlataym...Yine bi amerikan komplosu olay.Yanl hatrlamyosam kahramanmz ordudan ve ordunun yapt bir deneye alet oluyor(insanlar bir ortamda sanal ortama sokuyorlar ve sanal ortamda lrsen gerektede lyosun.Matrix tadnda...)Kurulan sanal ortamn adda Harsh Realm.Ve bu programda k iin bi bug vard sanrm ve bunuda sadece iin bandaki general(generalimizde...oy adn unuttum Mlm'de frank'i mlm'ye alan kimdi...oy oy)biliyo vs vs...Ya dizide bilgisayar ortam ok gzeldi.Mesala bi bug oluuyodu adam koarken domuyodu, ayn eyler tekar yaanyodu vs...Ben ok sevmitim ama gme gitti ite...Ha bu arada adamn karsda gerek dnyada einin izini sryodu yanl hatrlamyosam...

Live long and prosper
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
strange83
Saha Ajan
Saha Ajan

PostPosted: Wed Jan 25, 2006 12:51 pm    Post subject: Reply with quote
ben son 3 blmn karmtm geri u an elimde tm blmleri var ama henz vakit bulup izleyemedim...nk unutmuum biraz en batan balayacam inallah
Back to top
View user's profile Send private message
strange83
Saha Ajan
Saha Ajan

PostPosted: Tue May 23, 2006 12:22 pm    Post subject: Reply with quote
1,5 gnde ara ara izledim 9 blm de...gzeldi keke devam etseymi...
neyse sonunu balamamlar resmen 9. blm de 2 atan aile var hobbes la pinokyo ite yardm ediyorlar fln..
8. blmde ise santiagoyu kardklarn sanyorlar aslnda ok yaklayorlar bu santiagoda harbiden eytana pabucunu ters giydirir bir hali var 8. blmde yanlarnda o healer kz varda 9. blmde hi yok niye yok pek anlam veremedim....
Back to top
strange83
Saha Ajan
Saha Ajan

PostPosted: Tue May 23, 2006 5:52 pm    Post subject: Reply with quote
birde balarken falan ekip yazan isimler ayn mzikler tandk mark snow tabi ki..
bir deee hobbes a diyorlar ilk blmde ite bir bilgi izleyeceksin harsh realm la ilgili... videodaki ses gillian anderson !!!!
Back to top
Post new topic   Reply to topic    THE X-FILES Türkiye Forum Index :: It's Just a Game - Harsh Realm All times are GMT + 3 Hours
Page 1 of 1

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum