X-Files   Return to Index
Özel Mesajlar
9.sezon resimleri

Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: All Lies Lead The Truth - Sezon 9
« Önceki konu :: Sonraki konu »  
Yazar Mesaj
darkness
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 1266

İletiTarih: Cum Eyl 02, 2005 7:54 pm    İleti konusu: 9.sezon resimleri Alıntıyla Cevap Gönder

From: Patient X **Truth wants to be known** (okatmer) 10/5/2001 11:48 am
To: ALL

Offical sitede 9.sezon resimleri yayınlanmış haberiniz olsun. gözlerim birini arıyo ama yokk maalesef Sad(

http://www.thexfiles.com/s9gallery.html

MOD notu: Resmi X Files sitesi artık DVD promoları içeren bir yapı dışında birşeyi kapsamadığından aşağıdaki link eklenmiştir. Aynı resimleri buradan da görebilirsiniz.

http://www.xfroadrunners.com/gallery/categories.php?cat_id=16

From: Agree to disagree. (trustno13) 10/6/2001 12:28 am
To: Patient X **Truth wants to be known** (okatmer)

Yüzünü gören cennetlik bee!! Yani nette demek istedim Smile

ışte bir Scully klasiği!! Ona neden ihtiyacım olduğunu gösteren açık kanıt! ışte güzellik,işte kendinden eminlik,işte güçlülük... 1.Sezondaki saç stili ve bence her zamankinden daha da güzel olduğu 8.Sezon'daki güzelliği,Scully'nin yeni imajı... Doggett ve Reyes'den bahsetmiyorum ama Skinner niye fotolarda hep dövücekmiş gibi çıkmış?

Scully yaa....Başka bişey yok S9'da. Scullyscullyscullyscullyscully...

Murat

Never Give Up On A Miracle (SC)

***Next to Gillian, perfection is crap.***
-----------------------------------------------
"Hi,my name's Fox Mulder,we used to sit next to each other at the FBI. How's your X-File coming?" -Mulder to Scully in "Tithonus"-
JOSE CHUNG: Then there are those who care not about extraterrestrials, searching for meaning in other human beings. Rare or lucky are those who find it.
For although we may not be alone in the universe, in our own separate ways on this planet, we are all...alone.
"When you talk to god its called prayer,
when god talks to you its catatonic schizophrenia"
Fox William Mulder

From: ratboy___ 10/6/2001 10:28 pm
To: Agree to disagree. (trustno13)

Harbi yaaa 1. sezondaki Scully ile 9. sezondaki Scully arasında Dağlar kadar fark var bu ne süper bir imaj yaaa..
Smile
Dediğin gibi S9'un en iyisi Scully...
Mulder'ın olmaması acı verici ama biz 9. sezonu izleyene kadarrrrrr...
Smile)
Hoşcakalın XxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxX'le kalın!..

From: incig 10/7/2001 6:17 pm
To: ALL

Valla Scully gittikçe ve gittikçe daha da güzellesiyor. 9.sezondaki görünüsü SÜPER ötesi! Mulder olmazyinca iyice kendine güvenli görünüyor. Çünkü artik bu onun show'u! D ve R ise daha çömezler.
Artik su Skinner'i da jenerige çikarsinlar. Ona eski sezonlardan beri büyük haksizlik yapiliyor bu konuda.

From: F i l i Z (StunGKissinG) 10/7/2001 6:37 pm

Aman yarabbim o ilk fotoda mükemmel çıkmış yaaa ! Uf Mulder bu uzun saçlı halini görse "bi çocuk daha yapalım abla !" olurdu herhalde.
Ya GA'nın dudakları bu kadar dolgun değil tıktıktık ulan sen nelere kadirsin be makyaj...

Agent Reyes'ın 4. resimdeki pantalonu güzel. Razz

E napıyim ben bi kızım Razz
Ya 4. sezon başlasa artık..

Bakalım Mulder'ın yokoluşuna nası bi anlam verecekler...
StunGKiSSinG

--->kEEpEr oF SeXuAl TenSioN
--->NoN kEEpEr of the DaMn bEE in FTF.

MeA CuLpA

From: CyBeR_BiTcH~a.k.a ~FiReBiRd (ful_pri) 10/7/2001 11:57 pm
To: F i l i Z (StunGKissinG)

arkiler $imdi sakinle$tiricilerinizi alın çünkü az soora yazcaklarıma inanamayıp kalp krizi geçirebilirsiniz..
yaa GA sonunda dooru yolu görüp kendine yakı$an saç modelini buldu!insanı saçı gösterir derler ya aynen öle!!çok güzel olmu$ yawssssss!!!!yani bu kadın sonunda gözüme güzel gözüktü!açıkçası ben makyajını beenmedim ama ossun saç direkman *ben burdayım*dedirtiyo yani!sezonun $ık bayanları arasına girmeyi ba$ardı kendileri..10 üzerinden 7 weriyorum kendisine!!
argh monica harika yaa!!i$te sezonun en $ık bayanııı!!!kıyafet,saç,makyaj mükemmelll!!!!hele grup fotolarında giydiği bluz!(ehe aynısı bendede warda muhaha)10 üzerinden 10 kesinlikle!
yalnız dikkat etttiyseniz neden monica we scully nin saç modelleri bu kadar benziyo?hayır moda desem moda diil,kaç senelik saç stili!bu konuda her 2sinden 1er puan dü$üyorum!cık cık cık!:pp
muhahaha!!

*Everything is okay in the end. If it's not okay,
then it's not the end...
*Most people walk in and out of your life, But only friends leave footprints in your heart...

From: F i l i Z (StunGKissinG) 10/8/2001 6:26 pm
To: CyBeR_BiTcH~a.k.a ~FiReBiRd (ful_pri)

Efet bencede, kimse alınmasın ama Monica ablamız daha hoş görünüyo. Alla aşkına biri Scully'e farklı bişi giydirsin ya hep döpiyes giyiyo ceket etek- ceket pantalon, Monica ablamıza bakın bej pantalonu ve dekolte bluzuyla ne hoş. Tamam belki GA'nın vücudu el vermiyo ama ne biliyim bişiler yapılabilir bencea.

O resimlerde tanımadıım biri var, genç bi adam, sarışın, o da kimin nesi ? Potansiyel Mulder adayı olmasın SAKIN !!!

StunGKiSSinG

MeA CuLpA

From: Behind a gun, I'll make my final stand (rukish)10/8/2001 8:41 pm

Valla Filiz'cim potansiyel de olsa Mulder adayı deme adama beaaa... Valla Dodget'i zor kaldırabiliyom bi tane daha adam (özellikle süt çocuu tipinde birini!!!) kessinlikle çekemem yaa.. ışin şakası bu herifi görmüş gibiyim bi videodan ama çıkaramadım, zaten sezon 8'den sonrasını çok az takip ediyom..

Fotolara gelince ben Scully diyecem. Kadın zayıflamış, saçını değiştirmiş, kaş tipini değiştirmiş (suratındaki farklılığı bulmak için dünya kadar fotoya baktım valla), accayip hoş bişi olmuş, devam etsin..Ehehh!! Monica'ya dikkatli bakmadım ama renkli giyindiği dooru. Yıne de bi ajansan Scully gibi olacan be kardddişiiimmm Smile)..

Yok yok valla 9. sezondan konuşmak bilem sinirimi bozuyo. Bu kadar konuşmam sadece Scully hatrına. Mulder'sız nası olcak yaa, olamaz yaa..

Aman neyse...Bozduk morali gene

byes
Rookie

From: F i l i Z (StunGKissinG) 10/8/2001 10:48 pm
To: Behind a gun, I'll make my final stand (rukish)

Bazı fotolarda çenesi çok geniş çıkmış. Bence en taş olduğu zaman FTF zamanıydı, hele o arıların bastığı sahnede kapaklar açılmadan önce Mulder "do you hear something, do you hear that" derken Scully dik bi şekilde duruyo ve dinliyo, bence orda çok hoş (vay ne detaylı hatırlıyom... eee FTF bu 8. sezon deel Smile

Neysem... Ben 7. sezondan sonra bıraktım olayı, Requiem daha yayınlanmadan netten videolarını indirip Mulderla Scully'nin yatak üstünde sarılışlarını (spooned !) gördüğümde feci ağlamıştım... Üff ya şimdi 9. sezonun başlamasını sırf Mulder'ın gidişini nasıl açıklıycaklarını merak ettiğimden bekliyom. Yoksa mitoloji falan ohoooo içinden çıkamam bi girsem Razz

Ya Mulder olsa da devam etmezdi bu dizi, eski M/S interaction'ı kalmaıştı, UST de yok olmuştu, vıcık vıcık oluyodu. DD'nin içten oynamadığı da çok belliydi zaten çoğu zaman. GA da içten değildi ama en azından rol yapabiliyordu.

Uf keşke diziyi 7. sezonda bitirselerdi... Hatta 6nın sonunda. Başka film çekselerdi.

Çok konuştum ben tüyyim

StunGKiSSinG

MeA CuLpA

From: Agree to disagree. (trustno13) 10/8/2001 11:30 pm

Küçük not o sarışın adam yeni A.D'miz. Yani Skinner kadar yetkileri olan biri yani. Adamın dizideki adını unuttum ama gerçek adı Cary Elwes sanırım. Hoş diil tabi utanmasalar CC nin yerine artık bir başkası dizinin executive producer'ı diycekler.Bi o kaldı yani...

Murat

Never Give Up On A Miracle (SC)

***Next to Gillian, perfection is crap.***
"Hi,my name's Fox Mulder,we used to sit next to each other at the FBI. How's your X-File coming?" -Mulder to Scully in "Tithonus"-
JOSE CHUNG: Then there are those who care not about extraterrestrials, searching for meaning in other human beings. Rare or lucky are those who find it.
For although we may not be alone in the universe, in our own separate ways on this planet, we are all...alone.
--------------------------------------------------
"When you talk to god its called prayer,
when god talks to you its catatonic schizophrenia"
Fox William Mulder

From: spooky (spooky_tr) 10/8/2001 11:45 pm

yessss yeni herif cary elwes..eğer liar liar filmini izlediyseniz ordan şeedersiniz..hani şu jim carrey nin boşandığı karısıyla evlenip boston a taşınacak olan adam vardı ya o işte!!!enteresan bi örnek oldu adamı nerden hatırlayabileceğinizi anlatmak için ama!! ))

"Don't take life too seriously.No one gets out alive anyway."

From: F i l i Z (StunGKissinG) 10/9/2001 6:28 pm

Uf yaaa iyice sapıttı dizi bari bu sezon sonu bitirseler.
Murattt ! CDleri kargoya verdim, kimbilir yarın bu saatlerde izliyo olursun belki Smile

StunGKiSSinG

MeA CuLpA

From: meleren 10/14/2001 12:36 am

Doğrusunu söylemek gerekirse ben Scully nin saçlarını çene hizasında kesimini seviyorum
yani en belirgin aklıma gelenler 8.sezon existence bölümünün son sahnesinde william Mulder ın kucağındayken Mulder a
gülümseme sahnesi ahhh orada bir harika ayrıca allthing de Mulder ı karşısında görünce şaşırma sahnesi yani şu saç ucu çenesine doğru uzanıyorya işte o model
çok hoşuma gidiyor. Bu arada giyimine ve güzelliğine gelince sokakta görseniz geçip gideceğiniz bir tip sıradan ama önemli olan CC ın ona yüklediği karakter ve onun bunu çok iyi taşıması.
Yani her dizide var sarışın 90-60-90 lık bayan. Bildiğim kadarıyla seçmelerde bir tek CC GA nı istemiş yoksa diğerlerinin tercihi sarışın afetler olmuş ama hayır demiş CC
benim Scully için aradığım kişi GA. Zaten CC ın yaptığı bir chat te sorulardan birine verdiği cevap şöyle "Mulder ile Scully arasında bir fiziksel ilişki olmasını istemiyorum çünkü bu bir çok dizide zaten var"
yani arkadaşlar CC yapılmayanı yapmak istemiş ve bence dizinin bu kadar sevilmesinin nedenide bu.
Ayrıca ben bu diziyi daha izlemiyorken kardeşim izliyordu ve abla mutlaka izlemelisin bu dizinin en sevdiğim yani
karakterlerin popüler olmayışı demişti.
Gerçekten arkadaşlar S nin nasıl olduğu yada ne giydiği önemli değil(kadın çuvalda giyse yine çekici olur) önemli olan dizinin başından beri S ile M a yüklenen anlam.

From: spooky (spooky_tr) 10/14/2001 1:02 am
To: meleren

çok güzel yazmışsın be yavrucum!!!helal olsun valla ne diyeyim..scully karakterini oynaması için pamela anderson a verselerdi ne olurdu bu bilgilere dayanarak bi düşünsenize!!!gerçi DDye yarardı yine götürürdü vatandaş sette malı ama hade neyse!! RazzP

"Don't take life too seriously.No one gets out alive anyway."

From: F i l i Z (StunGKissinG) 10/14/2001 6:17 pm
To: meleren

Katılıyorum... X-Files'ı bu kadar çekici yapan UST yane Unresolved Sexual Tension... UST bitince dizinin tadı da kaçtı zaten...
StunGKiSSinG

MeA CuLpA

Live long and prosper
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: All Lies Lead The Truth - Sezon 9 Saatler GMT +3 zaman dilimine göredir
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız